Doğanyurt Un ve Unlu Mamülleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Un ve Unlu Mamülleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Murat Mermer - Doğanyurt

Firmamızda çalıştırılmak üzere deneyimli ön muhasebe elemanı alınacaktır.Sultanbeyli ve Sancaktepe civarında ikamet edenler tercih edilecektir.

2 ay önce

Mice Müdürü (Etkinlik Direktörü)

Yeditepe Turizm - Doğanyurt

İş Açıklaması Büyüyen ekibimizle keyifle çalışabilecek heyecanlı, istekli, vizyon ve tecrübesiyle iş gelişimine ve projelere değer katabilecek, • Kurumsal proje ve meeting alanında tecrübeli, • Sektörün önce gelen MICE ajanslarında çalışmış, • Uluslararası markalarla İngilizce iletişim kurabilecek, • İş geliştirme, proje oluşumu ve operasyon süreçlerinde tecrübe sahibi, • Geçmiş tecrübeleri ile değer katabilecek, • "MICE Direktörü" arıyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Turizm sektörü, seyahat acentesi ya da organizasyon şirketinde çalışma deneyimi olan, • En az 5 yıl yöneticilik olmak üzere İç Pazar MICE konusunda 10 yıl tecrübesi bulunan, • Kurumsal şirketlerin etkinliklerini, toplantı ve organizasyonlarını yönetme konusunda tecrübeli, • Ekip ve ofis yönetiminde yetkin, organizasyon ve koordinasyon becerisi olan, sorumluluk sahibi, • Yeni satış kanalları yaratabilecek beceri ve portföye sahip, • Planlama, organizasyon ve insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş ve müşteri memnuniyeti odaklı, • Çok iyi derecede İngilizce bilen, • Seyahat engeli olmayan. • Kurumsal Etkinlik ve organizasyonlarda minimum 5 yıl tecrübeli ve en az 5 • Etkinlik proje akışının tüm aşamalarına hakim (brief alma, fikir üretimi, bütçelendirme, uygulama ve faturalandırma • Operasyon ve saha yönetiminde aktif rol almış, • Koordinasyon ve organizasyon becerileri kuvvetli, • Diksiyonu düzgün, etkin iletişim kurabilen, yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, • İş ortakları ve tedarikçiler ile iletişimi doğru kurabilecek, insan ilişkileri, temsil yeteneği güçlü ve sosyal olan, • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan ve esnek çalış

2 ay önce

Genel Muhasebe Sorumlusu

Smmm Bektaş Kamil Nart - Doğanyurt

Başakşehir İlçesinde bulunan Kooperatif sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıda bulunan niteliklere sahip Genel Muhasebe Sorumlusu alınacaktır. İdari İşler Bölümümüze; *Minimum Lise veya Önlisans, Lisans Mezunu, *Genel muhasebe tecrübesi olan, *Tekdüzen hesap planına vakıf, *Tercihen Luca muhasebe programını iyi derecede bilen, *MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *Benzer pozisyonlarda çalışmış, tecrübeli, öğrenmeye açık, *Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, *Diksiyonu düzgün güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, *İnsan ilişkileri güçlü, *Analiz, planlama, iş takibi ve organizasyon becerisi yüksek, *Ehliyeti olan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Avrupa yakasında ikamet eden, *Tam zamanlı, Bay, Bayan Genel Muhasebe Sorumlusu alınacaktır. **Detaylı Bilgiler Yüzyüze Görüşülecektir. ***Tercihen Başakşehir ve Çevresi.

2 ay önce

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Th Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İş Tanımı *Pazaryerlerinde bulunan mağazalarımızdaki satışı yapılacak ürünlerin resim, *içerik, özellik ve tanıtım yazılarının düzenlenmesi, *Sosyal medya yönetimini yapmak, *Stok ve fiyat bilgilerinin sürekli güncel tutulması, *Rekabet analizi, *Ürün listelerinin hazırlanması, *Fiyat ve stok yönetimi, *Yeni ürün tespitlerinin yapılması, *Müşteri taleplerinin karşılanması, *Ürünlerin sipariş teslimat süreçlerinin yönetimini, *Müşteri ve ürün sorunlarının çözümünü sağlamak için süreçleri takip etmek ve geliştirmek. Aranan Nitelikler *E-ticaret operasyon yönetimi konusunda 1-5 yıl deneyimli, *Pazaryeri mağaza yönetimi konusunda tecrübeli, *Internet teknolojilerine yatkın, *Sonuç odaklı, *Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, *Teknolojik gelişmeleri çok yakıdan takip eden, *Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, *Ümraniye veya Ataşehir' de ikamet eden.

3 ay önce

Oto Lastik Montaj - Servis Personeli

Bulut Otomotiv - Doğanyurt

FİRMAMIZDA OTO LASTİK SERVİS VE MONTAJINDA GÖREV ALACAK PERSONELE İHTİYACIMIZ VARDIR. İLGİLENEN ARKADAŞLARIN ONLİNE BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.

3 ay önce

Makine Montaj Ustası

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Güzeller Organize Sanayi Bölgesinde Jeneratör İmalatı faaliyeti gösteren fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip Makine Montaj Ustası arıyoruz. *Daha önce benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış, *Teknik resim okuyabilen, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, *Askerlik ile ilişiği olmayan (Bay), *Sigara kullanmayan (Tercih sebebidir), *25-45 yaşları arasında, *GEBZE ve civarı ikamet eden BAY personel. Gebze ve yakın çevresine servis imkanımız mevcuttur.

2 ay önce

Asistan

Enerji Haber Ltd. Şti. - Doğanyurt

Yönetim Kurulu Başkanımızın asistanlığını yapacaktır. Prezantabl,kültürlü,görünümü düzgün bayan. Tecrübenin önemi yoktur.

2 ay önce

Mimar / Inşaat Mühendisi

Gökkuşağı Yapı Sis. Inş. Taah. San. Tic. Ltd - Doğanyurt

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 5 yıl deneyimli Şantiye süreçlerinde tecrübeli Koordinasyon becerisi yüksek İnşaat uygulama çizimlerine ve projelerine hakim, keşif, analiz, metraj ve hakediş yapabilen Autocad, Office programlarını etkin kullanabilen Yazılı, sözlü ifade ve sunum becerisine sahip Kabiliyetli, çözüm odaklı İş takibi ve geri bildirimi konusuna hassas Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen İnce yapıda deneyimli Çalışma arkadaşları aramaktayız. BAŞVURULAR ELEMANONLİNE ÜZERİNDEN ALINACAKTIR.

1 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

Beylikdüzü Erken İngilizce Eğitim San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Early English Dil Okulunda İngilizce Öğretmeni olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.Önceliğimiz tam zamanlı başvuruları değerlendirmek. Daha sonrasında yarı zamanlı başvurular da değerlendirilecektir.

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Yüksel Eğitim Kurumları - Doğanyurt

İş Tanımı: Yüksel Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan eğitim merkezinde ve anlaşmalı okullarımızda görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler: - Çocuk Gelişimi Yüksekokulları veya Okul öncesi öğretmenliği lisans bölümlerinden mezun, - Alanında 3 yıl tecrübeli, - Teknolojiyi yakından takip eden, - İletişim becerisi yüksek, - Öğrenmeye ve gelişime açık, - Bilimsel ve Teknolojik gelişmelere ilgisi olan, - Akıllı tahta uygulamalarını etkin kullanabilen, - Kurum kültürüne sahip çıkabilen, - Yeniliklere açık, sürekli gelişimi hedefleyen, - Takım çalışmasına yatkın, - Sigara kullanmayan, - Tercihen "temel satranç bilgilerine" sahip, Öğretmenler alınacaktır.

3 ay önce

Eğitim Danışmanı

Artı Eğitim Kariyer Merkezi - Doğanyurt

İstikrarlı eğitim anlayışını prensip haline getiren ARTI EĞİTİM KURUMLARI Abidinpaşa - Dikimevi - Saimekadın - Mamak şubelerimiz için tam zamanlı ve yarı zamanlı kayıt kabul departmanında çalışacak kendine güvenen ikna kabiliyeti yüksek, yoğun çalışma temposuna alışkın ve grup çalışmasına uyum sağlayabilecek personellere ihtiyaç vardır ..

2 ay önce

Grafiker

Babel Reklam Tanıtım İletişim Ltd Şti - Doğanyurt

Reklam ajansımızın Grafik Tasarım departmanında, hizmet verdiğimiz marka ve kuruluşların, marka çizgisine uygun görsel tasarım süreçlerini yönetecek Grafiker aranmaktadır.Çalışma Yeri Bursa Osmangazidir.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Alsamnet - Doğanyurt

Özel okullarla ilişkisi iyi ve çevresi olan bayan Pazarlama Elemanı aranmaktadırYapılacak iş büyük bir firmanın bayiliğini yaptığımız ürünlerinin pazarlamasıdır. Yapılacak iş toplu SMS paketleri 0850 numaraların pazarlamasıdır.

1 hafta önce

Temizlik Ve Çay Hizmetlisi

Mosofis Mobilya - Doğanyurt

1995 YILINDAN BERİ OFİS MOBİLYA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA ÇAY VE TEMİZLİK İŞİ İÇİN BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR. - ASGARİ ÜCRET+SSK+YEMEK

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ayyıldız Group - Doğanyurt

Hazır Beton Sektöründe çalışacak Muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Gelibolu'da ikamet eden Askerlik görevini yerine getirmiş, İletişimi kuvvetli, Dikkatli, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ms office programlarına hakim. Muhasebe Elamanı arıyoruz.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı

Kutlu Dayanıklı Tüketim Maddeleri - Doğanyurt

İhlas Pazarlama - Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - İstanbul Anadolu İş Açıklaması Temizlik ve sağlık sistemleri üretim ve satışında, sektör lideri olan İhlas Pazarlama genç ve dinamik kadrosuna sizler için de yer ayırdı. İstanbul Anadolu yakasında bulunan bayisinde istihdam edilmek üzere Çağrı Merkezimizden, referansla tespit edilmiş müşterilerimizi arayarak randevu oluşturacak genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, kariyer hedefi olan, Sorumluluk sahibi ve eğitime açık, Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek, Hatasız ve müşteri odaklı çalışmaya özen gösteren, çözüm odaklı, Tercihen çağrı merkezi deneyimi olan, Bayan

1 ay önce

Engelli Personel

Hıdırusta Otomotiv A.Ş. - Doğanyurt

Firmamızda Engelli kadrosunda çalışacak Engelli Personel aranmaktadır.

2 ay önce

Elektrik Otomasyon Tekniker / Teknisyeni

Arden Makina - Doğanyurt

Firmamızda üretilen makinaların elektrik / elektronik işlerini yapmak için elektrik/elektronik/otomasyon tekniker/teknisyen alınacaktır. -Sensör ve switch bağlantıları yapabilme -Kumanda devresi bilme -Motor bağlayabilme -PLC bağlantıları yapabilme -Aktif şekilde araç kullanabilme yeteneklerii aranmaktadır. İlerme ve gelişme yeteneği olması ile beraber PLC programlama konusunda yetişrilecek personel olması tercih sebebidir. Askerlik hizmeti yapılmış ya da en az 2 yıl tecil olmalıdır.

2 hafta önce

Gece İdare Amiri

Altın Kalem Kız Öğrenci Yurdu - Doğanyurt

Bayan Gece İdare Amiri alınacaktır.Asgari ücret ssk çalışma saatleri akşam 18.00 sabah 08.00 arasında

2 ay önce

Depo Sorumlusu

Icss Güve. Ve Kor. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

GÜVENLİK ŞİRKETİMİZİN LOJİSTİK, SATIN ALMA VE TEDARİK İŞLEMLERİNİ YÜRÜTECEK, ZİMMETİ KONTROL VE TAKİP EDECEK,SAHADAKİ PERSONELİ LOJİSTİK YÖNDE DESTEKLEYECEK,AKTİF SÜRÜCÜ BELGELİ VE İSTANBUL TRAFİĞİNDE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN, SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN, HERHANGİ BİR ÖNEMLİ SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN, GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE DEPO SORUMLUSU VEYA LOJİSTİK SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞMIŞ VEYA ORDUDA BU İŞLE UĞRAŞMIŞ.ARAÇ BAKIM VE ONARIMLARINI TAKİP EDECEK, MC OFFİCE PROGRAMINI KULLANABİLEN, DEPOCULUK VE LOJİSTİK İŞLEMLER KONUSUNDA TECRÜBELİ, GELEN MALZEMELERİ TESLİM ALIP DEPOYA UYGUN ŞEKİLDE YERLEŞTİRECEK VE TANZİMİNİ SAĞLAYACAK,BİLGİSAYAR MS OFFİCE (WORD,EXCEL) TERCİHEN ALGORİZMA PROGRAMI KULLANAN, YILLIK DEPO ENVANTER SAYIMLARINI YAPARAK RAPORLAMA YAPACAK,MAL SEVKİYATINI SAĞLAYACAK MALZEME VE HİZMET STOK PROGRAMINDA MALZEME GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINI TAKİP EDECEK, DEPONUN TERTİP VE DÜZENİNİ SAĞLAYACAK, TERCİHEN ASKER EMEKLİSİ LOJİSTİK ŞEFİ ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.ÇALIŞMA ŞARTLARI VE ÖZLÜK HAKLARI MÜLAKATTA GÖRÜŞÜLECEKTİR.ONLİNE MÜRACAATLAR DEĞERLENDİRİLECEK OLUP,OLUMLU VEYA OLUMSUZ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler