Doğanyurt Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Gayrimenkul alında çalışacak Bayan Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Doğanyurt

GÜVENİR EĞİTİM KURUMLARI' nda görev alacak Matematik Öğretmeni Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

3 gün önce

Yaşlı Bakım Teknikeri

İnh Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İstanbul Tuzlada hizmet veren Butik Yaşlı Bakım Merkezimizde çalışacak Bayan Yaşlı Bakım Teknikeri arıyoruz. İlgili Üniversitelerin Yaşlı Bakım teknikerliği Bölüm Mezunlarının başvuruda bulunmasını rica ediyoruz.*Fotoğraflı cv ler değerlendirmeye alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebeci

Serince Tarım - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere deneyimli, logo ve zirve muhasebe programını kullanabilen Bayan Ön Muhasebeci alınacaktır.Zirve ve logo muhasebe programını bilen,Fatura giriş çıkışları, cari takipleri, stok ve depo takibi yapabilen,

2 ay önce

Sorumlu Müdür

Özel Çocukça Hayaller Çocuk Evi - Doğanyurt

Okul öncesi öğretmenliği alanında lisans mezunu ve en az 2 yıl öğretmenlik tecrübesi olan Sorumlu Müdür olabilecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Sekreter

Dilek Hukuk - Doğanyurt

adliye ve icra dairesinde görev alacak adaylar arıyoruz.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Reklam Medya Grup - Doğanyurt

19-35 yaşları arasında,Deneyimli Veya Yetiştirilmek üzere Ofis İçerisinde çalışacak, Enerjik, dinamik, Hırslı, özgüven sahibi, Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade eden, İnisiyatif kullanabilen, gelişime açık Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Satış konusunda kendine güvenen, bayanlar alınacaktır Cumartesi pazar tatil 09:30 - 18:30 Hafta içi çalışma saatleri Not : sadece "online başvuru kabul" değerlendirmeye alınacaktır

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Soho Mesken Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. - Doğanyurt

Dikili, Çandarlı, Salihleraltı bölgelerinde faaliyet gösteren ofisimize Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.Satış sektöründeki en yüksek kazançların gayrimenkul sektöründe RE/MAXın sağlayacağı avantajları kullanarak kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.Olumsuz dış etkenlerden uzak, işe odaklanmaya elverişli çalışma ortamında,Ailenize ayıracağınız vakitten fedakarlık etmenizi gerektirmeyecek bir iş,Takıldığınız yerde size profesyonel ofis kadromuzla destek olacağımız bir iş,Tecrübeye gerek yok !Daha ilk günden RE/MAXın yeni gayrimenkul danışmanlarına yönelik eğitim programları, tüm gayrimenkul satış tekniklerinin kısa sürede öğrenilmesini sağlar. Bu sayede yeni müşteriler bulmanıza yardımcı olurken, portföy alınması, satılması ve kiralanması ile iligli konularda her zaman yanınızda olur.Maaşsız yüksek prim (%48 - 80 ) oranıyla çalışacak,Sınırsız maddi elde etmek isteyip, bu kazancı sınırlandırmak istemeyen,Bölgenin en modern, en prestijli, en seçkin ofisinde sizleri de bekleriz.

3 ay önce

Yönetici Asistanı / Sekreter

Tasarım & Stüdyo Mimarlık - Doğanyurt

* Ofis araçları ve MS Office programlarına hakim, * Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takip becerisi yüksek, * Dinamik, dikkatli, özenli ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunan, * Temsil yeteneği güçlü, canlı, pozitif ve güler yüzlü, * Dış görünüşüne önem veren, prezentabl, * Diksiyonu düzgün insan ilişkileri kuvvetli, * Tercihen İstanbul/Anadolu yakasında ikamet eden ( Tercihen Pendik ve civarı ), * Lise, yüksekokul veya üniversite stajyer öğrenci.

3 ay önce

Üretim Personeli

Smart Alışveriş Kulübü - Doğanyurt

Smart Alışveriş Kulübü, Türkçe ve İngilizce yayınlanan çeşitli internet sitelerini portföyünde bulunduran, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 firmasının içerisinde yer alan, İzmir merkezli bir internet girişim firmasıdır. Üretim departmanımızı güçlendirmek amacıyla, İzmir Çiğli AOSB, Balatçık ve Ataşehir'deki işletmelerimizde çalışmak üzere, aşağıdaki özelliklere sahip, üretim personeli aranmaktadır: Aranan Nitelikler: - Çok yönlü, temizlik ve reyon düzenleme gibi farklı departmanlarda da çalışabilecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda dikkatli olan, - Detaylara önem veren, işini titizlikle yapabilecek, - Gelişime ve yeniliklere açık bir karaktere sahip, - Yüksek mücadele yeteneği olan, - Sorumluluk alabilen, - Sigara kullanmayan, - Tercihen Çiğli, Karşıyaka, Menemen yakınlarında ikamet eden, İş Tanımı: - Hedeflenen üretim miktarını, en üst kalitede ve hedeflenen sürede yapabilecek, - Gerektiğinde temizlik ve reyon düzenleme işlerini en iyi şekilde yapabilecek, - Smart Alışveriş Kulübü kültürünün güçlü olduğu, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bağlılıklarına değer verilen ve önemsenen bir çalışma ortamı oluşmasına katkıda bulunmak. - Smart Alışveriş Kulübü'nde yöneticiler dahil tüm çalışanlar, iş yoğunluğuna bağlı olarak, toplam çalışma zamanının %20sini, fiziksel aktivite ile geçirir. (satıştaki ürünlerin düzenlenmesi, raflara dizilmesi, raflardan toplanması, ürünlerin paketlenmesi ve kontrolü gibi) Çalışma Şartları: 1. Çalışma saatleri (pazartesi-cumartesi): 09:00-18:00 (İki haftada bir cumartesi günü tam gün tatil) 2. Asgari ücret ödenmektedir, iş başı yapıldığında SSK başlar. 3. Firmamızda tüm çalışanlarımıza öğle yemeği sunulmaktadır. Sadece online başvurular değerlendirilecektir.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Hünnap İlaç ve Sağlık Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Logo Go 3 muhasebe programını kullanabilen,Logo Connect programı kullanabilen,Bilanço ve gelir tabloları hazırlayabilen,Kdv, muhtasar ve sgk bildirgelerine yardımcı olacak,Depo stok sayımı yapabilecek,Cari mutabakatı yapacak resmi muhasebeye vakıf muhasebeye yardımcı olabilecek iş arkadaşı aramaktayız. MYO Stajyer tercihlerimizin arasındadır.

2 ay önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Hayat Iş Sağlığı Güvenliği - Doğanyurt

Aktif araç kullanabilen,iletişim becerisi yüksek,kişisel gelişimine önem veren,mesleki yetkinliklerini kullanabilen,mevzuata hakim ve güncellemeleri iyi takip eden OSGB bünyesinde çalışacak tecrübeli-tecrübesiz C - B sınıfı iş güvenliği uzmanları aranıyor.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Han Mimarlık Mühendislik İnşaat San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Mimarlık ofisimizde Bay Ön Muhasebe-Sekreter aranmaktadır.Dosyalama ve arşivleme konusunda tecrübeli,Şirket içi ve dışı evrak, kargo takibi yapabilecek,Şirkete gelen telefonların aktarımını sağlayabilecek,

1 ay önce

Eğitim Danışmanı

Fen Bilimleri Etüt Merkezi - Doğanyurt

Çekmeköy'de bulunan kurumumuza telefonla arama yapabilecek ikna kabiliyeti yüksek bay bayan arkadaşlar alınacaktır.

2 ay önce

Mimar

Corvus Mimarlık & Dekorasyon Ltd. Şti. - Doğanyurt

mağaza cafe restaurant otel eczane kuaför ofis konut kent mobilyası vb alanlarda tasarım proje üretim uygulamaişleriyle uğraşan firmamaızda çalıştırılmak üzere üniversitelerin mimarlık iç mimarlık endüstriyel tasarım bölümlerinden mezun iyi derecede autocad 3dsmax sketchup vb mesleki programları kullanabilen ofis programlarına tam hakim yöneticilik yeteneği olan şantiye imalathane ve ofis yöneticiliği yapabilecek donanımda elektrik mekanik mobilya çelik imalatı inşaat peyzaj ve diğer disiplinlerle koordinasyonu sağlayabilecek şehir dışına çıkma engeli olmayana esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Grafiker

Extra Jurdan Ayakkabı Taban San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yeni kurulan online satış sitemizin merkez ofisinde uyum içerisinde çalışabileceğimiz vizyonu olan modayı ve yenilikleri yakından takip eden, after effect ve photoshop programlarını bilen Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz. Adobe Illistrator,Adobe Photoshop,Adobe After Effect,Sosyal Medya Yönetimi,Çalışma yeri İzmir Bornovadır.

2 ay önce

Kimya Mühendisi / Proje Teklif Mühendisi

Likya Process Solutıon - Doğanyurt

Su arıtma taahüt firmasına ; proje teklif mühendisi (KİMYA MÜHENDİSİ) alınacaktır. ingilizce bilmek askerliği bitirmiş olmak 1 yıllık deneyimli olmak

2 ay önce

Muhasebe Öğretmeni / Eğitmeni

Önder Bilgisayar Kursu - Doğanyurt

BİLGİSAYAR VE MUHASEBE KURSUMUZDA, DERS SAAT ÜCRETLİ OLARAK MUHASEBE DERSLERİNE GİRECEK EĞİTMEN ALINACAKTIR.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Emg Atık - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalışacak muhasebe elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Satış / Ürün Geliştirme Mühendisi

Onse Yalıtım Imalat Sav San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Vana Ceketi ve Yanmaz Kumaş Üretimi Yapan Firmamıza Satış ve İş Geliştirm Mühendisi aramaktayız. 4 yıllık Üniversitelerin Makine, Tekstil Tercihen veya benzeri bölümlerinden mezun olmuş Aktif satışta tecrübeli Mevcut müşteri portföyünü geliştirecek,bölgesinde iş akışını yönlendirecek, Prezantable,sorumluluk sahibi,dinamik ve gelişmelere açık, Erkek adayların askerliğini yapmış, Uzun soluklu çalışmayı ilke edinmiş, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat etme engeli olmayan ve seyahat etmeyi seven, Ankara Ümitköy İlçesinde bulunan ofisimizde çalışabilecek.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler