Doğanyurt Ulaşım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Ulaşım İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bankacılık Meslek Elemanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Bankacılık Meslek Elemanı aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Türkiyenin lider bankalarından birinin Tüm Türkiye şubelerinde görevlendirilmek üzere Bankacılık Meslek Elemanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Grafiker

Hepsibirarada Elektronik - Doğanyurt

Tonyukuk Ajans bünyesinde Grafiker olarak çalışacak;. Video hazırlama programlarında uzman,· Adobe programlarına hakim,· Fikir aşamasından matbaa aşamasına kadar (Matbaa baskı süreçlerine hakim) ele aldığı projeyi tamamlama sorumluluğuna sahip,· Web arayüz tasarımı tecrübesi olan ekip arkadaşı arıyoruz.Kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz bir ekibe dahil olmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.Eğitiminiz değil tecrübeniz önemlidir.

1 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Vrd Dış Ticaret Ltd Şti - Doğanyurt

Sosyal Medya Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.Sosyal medya hesaplarının yönetimi sürecinde görev alacak,Sosyal medya platformları için nitelikli, yaratıcı içerik üretebilecek,Alanında en az 2 yıl deneyime sahip,Facebook, twitter, youtube, google+, instagram, linkedin, swarm ve diğer tüm sosyal medya kanalları hakkında bilgi sahibi,Google Analytics, SEO, SEM, Facebook Ads, E-mail marketing konularına hakim online reklam kampanyaları, viral pazarlama, sosyal medya pazarlama, sosyal medya uygulamaları konularında bilgi sahibi,Tüm dijital mecralarda (Facebook,Twitter,Youtube vb.) şirketin iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize edebilecek,Dijital medya gündemini, sosyal medya trendlerini ve gelişmeleri sürekli olarak takip edebilecek ve bunları uygulayabilecek,Türkçe’yi doğru ve etkili kullanabilen, dilbilgisi kurallarına dikkat eden ve sosyal medya diline hakim,Metin yazımı, slogan üretimi ve benzeri konularda deneyimli ayrıca özgün içerik üretebilen,MS Office programlarına hakim,Fotoğraf, grafik ve diğer tüm görsel materyallerin hazırlanması, tasarımı, web sitelerine uyarlanması konusunda bilgi sahibi,Sosyal medya mecralarında raporlama bilgisi olan,

4 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Elis Reklam Organizasyon İç ve Dış Tic A.Ş. - Doğanyurt

Şirketimizde çalışmak üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

4 ay önce

Ofis Destek Personeli

Dikey Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Tic A.Ş. - Doğanyurt

Şirketler Grubumuz bünyesinde bulunan sektörünün lider şirketi Supplementler.com; 2006’dan itibaren sporcu gıdaları alanında tüketicileri Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları ile buluşturan, Türkiye’nin bu alandaki en eski ve en büyük perakende platformudur.Çalışma yeri İstanbul-Maslak olan genel merkezimizde “Ofis Destek Personeli” pozisyonunda görevlendirilmek üzere;Temizlik ve Ofis Elemanı olarak görev alacak olan yeni takım arkadaşımız; merkez ofisimizin temizlik süreçlerinden ve genel ofis ihtiyaçlarından sorumlu olarak çalışacaktır.

5 gün önce

Muhasebe Elemanı

Major Medikal - Doğanyurt

-Referansı olan, -Tercihen Logo kullanabilen, -Enaz önlisans mezunu olan, -Tıbbı malzeme üretimi ile ilgili muhasebe departmanı tecrübesi tercih sebebi olabilir, -Askerliğini yapmış(erkek adaylar için), -Dikkatli, sabırlı ve diksiyonu düzgün prezantabl muhasebe çalışanlarına ihtiyacımız vardır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kayalar Osgb San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İstanbul Ümraniyede bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti veren ofisimizde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Sekreter

Sa Mimarlık Inş. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Büromuz 75 Mt. Yol Dünya Kavşağında bulunmaktadır. Günlük büro temizliği, Öğlen yemek ve günlük çay servisi yapabilecek birini arıyoruz..

2 ay önce

Anaokulu Öretmeni

Ipek Eğitim Kurumları Ltd. Şti. - Doğanyurt

ALANINDA GEREKLİ EĞİTİMİ ALMIŞ, DENEYİMLİ, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN, EKİP ÇALIŞMA POTANSİYELİ OLAN, GÜLER YÜZLÜ ,İLETİŞİMİ KUVVETLİ, İŞİNİ SEVEREK YAPAN ÖĞRETMENLER ARANMAKTADIR.

3 hafta önce

Mobilya Ustası

Denız Mobılya - Doğanyurt

İş disiplini olan, daimi çalışabilecek ,ustalığına güvenen ,kesinlikle çalışma ortamını bozmayacak ve kesinlikle işe gelmemezlik yapmayacak ustalar aranmaktadır.

3 hafta önce

Yönetici Sekreteri

Psikoloji Avrupa Danışmanlık Merkezi - Doğanyurt

Bahçelievler'de bulunan psikolojik danışmanlık merkezimiz için telefon trafiğini yönetebilecek; - Güler yüzlü, - İletişim becerileri kuvvetli, - Word, Excel proramlarına hakim, - Bahçelievler'de ikamet eden bayan yönetici asistanı aramaktayız. Çalışma Saatleri: H.içi: 13:00- 22:00 Cumartesi: 10:00- 19:00 arasıdır.

2 ay önce

Soğuk Oda Ustası

Global Teknik ve Mutfak Bakım Onarım Servisi - Doğanyurt

Endüstriyel mutfak bakım onarım servisi olarak çalıştığımız firmamıza endüstriyel mutfak ekipmanları özellikle Soğuk Oda, Dolap tamirinden anlayan Teknik Personel Soğuk Oda Ustası arayışımız vardır.

5 ay önce

Asistan

Virtua Psikoloji - Doğanyurt

Psikoterapi Merkezine Asistan aranmaktadır.Çalışma Saatleri : Haftaiçi ; 13.00 ile 21.00 arası, Haftasonu;10.00 ile 18.00 arasıdır.

1 hafta önce

Biyolog

Suda Damla San. Tic. A.Ş. - Doğanyurt

19 L damacana su üretimi ve dağıtımı yapılan firmamıza Biyolog aranmaktadır.Çalışma Saatleri; 08.00 - 17.00 Pazar Tatil

1 ay önce

Temizlik Personeli

Artı Eğitim Kariyer Merkezi - Doğanyurt

KURUMUMUZDA ÇALIŞMAK ÜZERE TEMİZLİK YAPABİLECEK DIŞARI EVRAK İŞLERİNİ TAKİP EDEBİLECEK- KANTİN İŞLETMESİNDEN ANLAYAN AKTİF OLARAK İŞLERİ YÜRÜTEBİLECEK PERSONELLERE İHTİYACIMIZ VARDIR. BAŞVURULAR İNTERNET ÜZERİNDEN DEĞERLENDİRİLMEYE ALINACAKTIR. ARAMA İLE YAPILACAK OLAN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

3 ay önce

Veri Toplama Sorumlusu

Ds Security - Doğanyurt

Sahada yol, yapı, numarataj, bağımsız bölüm, diğer yapı ve arsaların özniteliklerinin tespitini yapmak, varolan verileri tablet üzerinden güncellemelerini sağlamak ve yeni tespit ettiği verileri yine tablet üzerinden üretmek ve fotoğraflamak suretiyle tüm verileri sistem üzerinden MAKS il sunucusuna göndermektir. Ülke genelinde İçişleri Bakanlığı ve Nüfus ve Vatandaşlık İdaresi'nin birlikte yürüttüğü ASELSAN'ın yazılımı ile kurulan adres ve numara güncellemesine ilişkin MAKS Yaygınlaştırma Projesi'nin ANKARA SEREFLİKOÇHİSAR ayağında çalışmak üzere saha personelleri alınacaktır. Aranan nitelikler: -yetiştirilmek üzere en az lise mezunu personeller -insanlar ile etkileşimi kuvvetli, -diksiyonu düzgün, -işini dikkatli ve titiz yapacak, -teknoloji pratik kullanabilen, MAKS'da saha personelinin görevleri: -Sahada yol, yapı, numarataj, bağımsız bölüm, diğer yapı ve arsaların özniteliklerinin tespitini yapmak, varolan verileri tablet üzerinden güncellemelerini sağlamak ve yeni tespit ettiği verileri yine tablet üzerinden üretmek ve fotoğraflamak suretiyle tüm verileri sistem üzerinden MAKS il sunucusuna göndermektir.

1 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Elbet Et Ürünleri Gıda Pazarlama Tic A.Ş. - Doğanyurt

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe / Finans Elemanı

Ayde Alüminyum Ltd. - Doğanyurt

MALTEPE - TUZLA ARASI İKAMET EDEN TEKDÜZEN HESAP PLANİNA , MUHASEBE,PERSONEL VE FİNANSMAN İŞLEMLERİNE RAPORLAMA İŞLEMLERİ YAPACAK GENEL SORUMLU PROGRAM DİA KULLANIYORUZ.

4 ay önce

Psikolojik Danışman

Ural Rehabilitasyon - Doğanyurt

Uyumlu, çalışkan, gelişime ve öğrenmeye açık, Psikolog, PDR veya sertifikalı PDR uzmanları aranmaktadır.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Alkon Enerji - Doğanyurt

-Dış görünüşüne özen gösteren - Ofis makinalarını kullanabilen - Tecrübeli ya da tecrübesiz -En az önlisans mezunu -Konuk karşılama ve ağırlama - Ofis düzeninden sorumlu -Çay, Kahve yapımı ve servisinden sorumlu -Telefon görüşmeleri ve kargo takibi yapacak -Mali müşavir ve Yönetici tarafından istenilen işlerin düzeni sağlayacak -Ön muhasebe konusunda destek eleman olarak yardımcı olacak -Takım çalışmasına yatkın -Yapacağı işi benimseyecek -Güleryüzlü ve iletişim beceresi yüksek bayan personel aramaktayız. Fotoğraf bulunmayan CV ler dikkate alınmayacaktır. Çalışma saatleri : Pzt-Cuma : 08:30 - 18:00 Hafta sonu mesaimiz yoktur. İşkur İşbaşı eğitim programından 2 ay boyunca yararlanarak eleman alımı yapılacaktır.Başlangıç için Asgari ücret maaş yapılacaktır. Yemek ve yol personele aittir.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler