Doğanyurt Tütün Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Tütün Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Grafik/Grafik Tasarımı Teknikeri

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Grafik/Grafik Tasarımı Teknikeri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Gıda Mühendisi

Pak Gıda San - Doğanyurt

Un üretiminde faaliyet gösteren firmamızda laboratuvar departmanında çalışmak üzere; Nitelikler: -Ziraat mühendisliği veya Gıda Mühendisliği bölümünden mezun -Bay ise Askerliğini yapmış -Daha önce un fabrikasında çalışmış olup -Laboratuvar'da en az 2 yıl deneyim sahibi olan -KPSS'ye girmeyecek olan -Sorumluluk sahibi olan -Çalışmasına engel teşkil edecek bir durumu olmayan -İşini seven ve Hırslı -ISO 9001 VE ISO 22000 Belgelendirme konularına hakim Bay ve Bayan Ziraat mühendisi veya Gıda Mühendisi arıyoruz.

4 ay önce

Part Time Garson / Komi

Wedo Köfte - Doğanyurt

WEDO KÖFTE BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE PART TİME GARSON-KOMİ ALIMI YAPILACAKTIR.. SSK+MAAŞ+YEMEK

4 ay önce

Kesimci

Junıor Giyim Tic. Ve San. A. Ş. - Doğanyurt

Erkek Polo Tişört üretimi yapan ihracat firmamıza penye de deneyimli usta kesimci alınacaktır.İlgilenen adayların cv lerini göndermelerini ya da telefon açarak randevu almalarını rica ederiz. Tüm sosyal haklar mevcutdur. Servis güzergahları :Bayrampaşa,Rami,Eyüp,G.O.Paşa,Albeyköy,Esenler,Bağcılar kirazlı metro,Arnavutköy,Sultangazi

2 ay önce

Tıbbi Dokümantasyoncu ve Sekreter

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Tıbbi Dökümantasyoncu ve Sekreter aranmaktadır.Türkiye’de sağlık sektöründeki danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için görevlendirilmek üzere; Bayan veya Bay Tıbbi Dokümantasyoncu ve sekreter aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Ergun Çatalkaya Ambalaj Kağıt ve Deri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Işıkkent Dökümcüler sitesinde bulunan kutu ve kağıt ambalaj fabrikamızda çalışmak üzere Matbaa, Kesim, Sıvama, Ondule, Yapıştırma gibi pozisyonlarda görev alacak Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere Vasıfsız Eleman aranmaktadır.Çalışma saatleri Hafta içi; 08.00 - 18.00,Cumartesi 08.00 - 13.00,

4 ay önce

Ofis Elemanı

Ese Mermer - Doğanyurt

BADEMLİ İŞLETMEMİZDE OFİS İÇİ TEMİZLİK VE ÇAY İŞLERİYLE İLGİLENECEK BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

2 ay önce

Muhasebe Şefi

Vega Ajans Tan.org. Hiz. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin kanunlara, muhasebe prensiplerine ve mevzuata uygun olarak işlerliğini sağlamak, Aylık KDV, KDV 2, Muhtasar Damga Vergisi beyannamelerinin, BA – BS formlarının zamanında ve doğru olarak hazırlanmasını sağlamak, vergi, resim, harç ve aidat yükümlülüğü ile ilgili işlemleri zamanında gerçekleştirmek, Her ay sonu mizanları incelemek ve gerekli düzeltmeleri yapmak, Aylık hesap planı kontrollerini yapmak ve gerekli tespitleri yaparak işlemlerin yasal sürece uygun işlerliğini sağlamak, Dönem sonlarında Geçici vergi hazırlık çalışmalarının yapılmasını sağlamak ve geçici vergi beyannamelerini hazırlamak, Dönem sonu işlemlerini yaparak Kurumlar Vergisi beyannamesini hazırlamak, Vergi dairesi ve resmi kurumlarda işlem takibi gerçekleştirmek, KDV iade dosyalarının hazırlanması, gerekli bildirimlerin düzenlenerek mahsup ve iadelerinin yapılmasını sağlamak. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli, Tercihen SMMM belgesine sahip. Ms Office programlarına hakim, Logo Go bilen ve aktif olarak kullanan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

5 ay önce

Tercüman Adayı

Interofis Tercümanlık Merkezi - Doğanyurt

** LÜTFEN YANLIZ TÜRK VATANDAŞLARI VE ANTALYADA İKAMET EDENLER BAŞVURABİLİR!!! ***ÇEVİRMEN ADAYLARI ! ÇEVİRMENLİK FORMASYONU ALABİLECEK, Ulusal ve Uluslar arası dil ve çevirmenlikte sertifikasyon ile çalışan Antalyanın ilk ve tek 28 yıllık tercümanlık merkezinde *** *KESİNLİKLE ANTALYA DA DAİMİ İKAMET EDEN , *TÜRKİYEDE DİL VE TERCÜMANLIK OKUMUŞ OLANLAR İLE YABANCI ÜLKELERDE EĞİTİM ALMIŞ OLANLAR, ***TERCÜMANLIK FORMASYONU ALABİLECEK ZAMANI VE İSTEĞİ OLANLAR, Dil ve Tercümanlık mesleğini seçmiş, gerekirse Ofisde ve kongrelerde ve özellikle her yıl Uluslar arası Antalya Film festivalinde görev alarak belirlenen sürede çevirmenlik formasyonu alabilecek,sonra da FORMASYONU TAMAMLADIKTAN SONRA sektörde ofisimizle ister tam gün ister part-time çalışarak sektörde yerini alacak *** RUSÇA-ALMANCA-İNGİLİZCE ve DİĞER DÜNYA dillerinde, Ofiste tam zamanlı veya part-time,diğer dillerde ise sadece part-time çalışabilecek ya Yurtdışından okullardan ya da Türkiyede,Çeviribilim,Mütercim Tercümanlık,filoloji,dil kültür bölümlerinden mezun ÇEVİRMEN ADAYLARI!

4 ay önce

Grafiker

Nöbetçi Matbaa - Doğanyurt

Deneyimli Illustrator, Photoshop, Freehand Kullanan, Programlarına hakim, Tasarım tecrübesi olan,, Ekip çalışmasına uygun, Grafik tasarım çalışmalarının yürütülmesi, İşlerin baskıya hazır hale getirebilen arkadaşlar alınacaktır.

3 ay önce

Estetisyen-Güzellik Uzmanı

Clinicmed - Doğanyurt

MALTEPE Şubemizde görevlendirilmek üzere ; * Estetisyenlik diploması veya sertifikası olan, * Hasta memnuniyetine önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, * İş disiplini ve sorumluluk sahibi, * Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, * Takım çalışmasına uyumlu, * Maaş+prim+sgk+yemek * Hafta içi 1 gün izin le çalışacak Bayan ' Estetisyenler ' arıyor.

2 hafta önce

Makine Bakım Onarım Teknisyeni/Makine Bakım Onarımcısı

Asyaline Gıda Elektronik İth İhr San ve Tic Ltd.Şti - Doğanyurt

Kırgızistan fabrikamızda çalışabilecek Makine Bakım Onarım Teknisyeni/Makine Bakım Onarımcısı aranıyor.

4 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Uzman Makina Teknik - Doğanyurt

Çok acil Ön Muhasebe-Sekreter aranmaktadır.

5 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Bertus Eğitim Hiz Turizm İnş San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Güvenlik Danışma Personeli

Zeusgrup - Doğanyurt

Zeus Gurup İle Sende Güvenlik Olabilrsin. Yeni Projelermiz Ve Hali Hazırda Bulunan Site - Rezidans - Özel Okul - Özel Hastane - Şantiye - Holding ve Metro Projelermize BAY Güvenlik Gözetmen Ve Danışma Personelleri Arayışımız Bulunmaktadır. Projelerimiz NİŞANTAŞI BÖLGESİNDE BULUNAN LÜX MAĞZA PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI : 1760 + AGİ + 205 YOL + YEMEK + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 8 SAAT VARDİYALI SİSTEM ZİNCİRLİKUYU BÖLGESİNDE BULUNAN REZİDANS PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI 1750 + 205 YOL + YEMEK + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN ATAKÖY BÖLGESİNDE BULUNAN ŞANTİYE PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI : 2000 NET MAAŞ + YEMEK + SERVİS + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN KAYAŞEHİR BÖLGESİNDE BULUNAN SİTE PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI : 1900 + YEMEK + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 12 / 36 VARDİYALI SİSTEM ( 1 ÇALIŞ 1 İZİN) SEYRANTEPE BÖLGESİNDE BULUNAN ŞANTİYE PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI : 1850 + YEMEK + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN BEYLİKDÜZÜ BÖLGESİNDE BULUNAN ÜNİVERSİTE PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI : 1760 + SERVİS + YEMEK + AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 8 SAAT VARDİYALI SİSTEMİ KADIKÖY BÖLGESİNDE BULUNAN ÖZEL OKUL PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI : 1600 + 205 YOL + 200 MULTİNET + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ SABAH 9.00 AKŞAM 17:30 5 ÇALIŞ 2 İZİN SEFAKÖY BÖLGESİNDE BULUNAN SİTE PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN VAR BU PROJEDE ŞARTLARI : 3000 HERŞEY DAHİL + YEMEK + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN AVCILAR BÖLGESİNDE BULUNAN ŞANTİYE PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI : 1890 + YEMEK + AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 12/36 VARDİYALI SİSTEM ÜMRANİYE BÖLGESİNDE BULUNAN İŞ MERKEZİ PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI 1730 + YEMEK + AGİ + 205 YOL + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN KARAKÖY BÖLGESİNDE BULUNAN MAĞAZA PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI : 1700 + 200 MULTİNET + AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 8 SAAT VARDİYALI SİSTEM BEŞİKTAŞ BÖLGESİNDE BULUNAN İŞ MERKEZİ PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI 1830 + AGİ + 300 SODEXO + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 12 ÇALIŞ 24 İZİN KAĞITHANE BÖLGESİNDE BULUNAN SİTE PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN ŞARTLARI : 1600 + YEMEK + AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ SABİT GECE 4 ÇALIŞ 2 İZİN

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Novita Mimarlık - Doğanyurt

Mobilya ve Tezgah üretimi yapan firmamızı temsil edebilecek, müşteri portföyü oluşturabilecek, şantiye ortamını seven, dinamik ekip arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Platin Mali Müşavirlik - Doğanyurt

Muhasebe büromuza aşağıdaki vasıflara sahip eleman alınacaktır. Muhasebe bürosunda çalışmış tecrübesi olan Luca programı kullanabilen ,Ssk, kdv, muhtasar, geçici vergi beyanlarını yapabilen banka kayıtlarını işleyebilen tekdüzen hesap planına hakim elaman alınacaktır.

3 ay önce

Mimar

Tncn Mimarlık - Doğanyurt

iyi derecede render alabilen mimar veya iç mimar natamam proje çizimleri yapabilicek bir çalışma arkadaşı arıyoruz

4 ay önce

Üretim Mühendisi

Med Savunma Havacılık - Doğanyurt

Savunma ve havacılık sektöründe mekanik parçaların üretimini yapmakta olan Ostim fabrikamız için, - Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, - CNC tezgahlar ile talaşlı üretim bilgisi olan, - CAD/CAM tercihen Solidworks ve Solidcam kullanabilen, - Üretim planlama, personelin sevk ve idaresini yapabilecek, - Aserlik hizmetini tamamlamış, deneyimli üretim mühendisi aranmaktadır.

3 ay önce

İhracat Operasyon Uzmanı

Vito Elektrik Aydınlatma İmalat ve Tasarım Koll Şti - Doğanyurt

In accordance with ongoing restructuring plans of our group of companies in 2019 in a leading position it’s sector, new job opportunity available for one of our subsidiaries operating on national and international scale in manufacturing and marketing of Electronics and Lighting components Job Description The successful candidate will be responsible for executing the export process for shipments from Turkey, and China. Also providing customer service aligned with the company’s initiatives and business strategies in compliance with exceptional quality and service such as : Process incoming customer requests and orders,Determine export controls applicable to the order and coordinate efforts with the regulatory compliance team as needed,Assure on-going regulatory compliance for the order and ensure accuracy of export documents and charges,Instruct and liaise with warehouses, and forwarders to prepare and arrange the execution of the shipment of goods,Create and monitor outbound activities in order to complete the order,Handle complaints and return shipments,Interface with and support the Regional Export Sales Managers and representatives,Developing customer portfolio,Preparing and submitting regular sales and forecast reports.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler