Doğanyurt Turizm İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Turizm İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İş Geliştirme Uzman Yardımcısı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İş Geliştirme Uzman Yardımcısı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*Detaylı bilgiler yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aktif Hidrolik Pnomatik Mak. San - Doğanyurt

Muhasebe programı olarak "MİKRO" kullanmayı bilen, Office programlarına hakim, İş disiplinine sahip iş arkadaşları aranmaktadır. genel olarak iş tanımı; Alış/Satış faturası giriş çıkışı Mutabakatlar Faks ve Teklif Takibi

2 ay önce

Kameraman

Çay Tv - Doğanyurt

KURUMUMUZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TERCİHEN KURGU MONTAJ VE KAMERAMANLIK YAPMIŞ, ESNEK ZAMAN DİLİMİNE AYAK UYDURABİLECEK, ÇALIŞKAN, DÜRÜST, AHLAKLI VE ÖZELLİK LEDE UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK TAKIM ARKADAŞINA İHTİYACIMIZ VAR. İŞ TECRÜBESİ OLMAYAN FAKAT KENDİNE GÜVENEN SORUMLULUK ALABİLECEK, ÖĞRENMEYE AÇIK ARKADAŞLARDA MÜRACAT EDEBİLİR. TERCİHİMİZ ÇEKMEKÖY VE CİVARINDA ( DUDULLU,TAŞDELEN,MADENLER.SANCAKTEPE VB. GİBİ ) OTURAN ARKADAŞLARIN BAŞVURUDA BULUNMASIDIR. TELEFONLA ARAMAK İSTEYENLER İÇİN HAFTAİÇİ SABAH 10 İLA AKŞAM 18 SAATLERİ ARASINDA ARAMA YAPINIZ

2 ay önce

Grafik Animasyoncu

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Grafik Animasyoncu aranmaktadır.Şirketimizde çalışacak Grafiker online katolog hazırlayacak çalışma arkadaşı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Asansör Muayene Mühendisi

Akm Asansör Kontrol ve Teknik Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Asansör Periyodik Kontrol Muayene Mühendisi arıyoruz.

5 gün önce

Sekreter

Archerson - Doğanyurt

Kadıköy'de bulunan Hazır Ofis İşletmemize Tam Zamanlı Çalışacak Sekreter / Asistan arayışımız vardır.

2 ay önce

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı aranmaktadır.Tercihen iş makineleri tamiri yapabilen, oto bakım onarım gibi bu alanda kendini geliştirmiş İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir

2 ay önce

Fastfood-Otomat Bölge Sorumlusu

Izmir Gıda Otomat Sistemleri - Doğanyurt

AMASYA BÖLGESİNDE 15. PİYADE ER EĞİTİM TUGAY KOM. İÇİNDE BULUNAN İŞLETMEMİZİN FASTFOOD VE OTOMAT BÖLÜMÜNÜN YÖNETİLMESİ ADINA EN AZ ÖN LİSANS MEZUNU, YÖNETİCİLİK KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİME SAHİP DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖZEN GÖSTEREN DİKSİYONU DÜZGÜN, DİNAMİK, GÜVEN VE SORUMLULUK BİLİNCİNE SAHİP, DİKKATLİ VE DÜZENLİ ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ, TAKIM ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLEN, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK İYİ DERECEDE MS OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN YÖNETİCİ VASFI OLAN BAY PERSONEL ARAMAKTAYIZ

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

H1 Kimya Temizlik Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Deterjan Fabrikamıza Bayan Ön Muhasebe-Sekreter aranmaktadır.Ücret yüz yüze görüşülecektir.

1 ay önce

Çalışma Ekonomisti

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Çalışma Ekonomisti aranmaktadır.Turizm firmasında İk Uzmanı olarak çalışacak;Sosyal güvenlik sistemleri konusunda çalışanları yönlendirebilecek,İş geliştirme olanakları hakkında aydınlatacak,Toplu sözleşme ve sendikacılık konusunda çalışmalar yapacak,İş piyasasının durumu hakkında güncel bilgiye sahip,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Kimya Mühendisi

Mks Devo Kimya San. Tic. A.Ş. - Doğanyurt

Bandırma Organize Sanayideki Kimyasal hammadde üreten fabrikamızda çalışmak üzere ilgili bölümden mezun Bandırma veya Gönende ikamet eden Bay Kimya Mühendisi aranmaktadır.Çalışma Yeri Balıkesir Bandırmadır.

1 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Erçetin İş Makinaları Yedek Parçaları İnş ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulanan firmamız için Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

6 gün önce

Kalıpcı Freze Ustası

Gisha Makina - Doğanyurt

MAKİAN YEDEK PARÇA İMALATINDA DENEYİMLİ TEKNİK RESİM BİLGİSİ OLAN USTA FREZECİ ALINACAKTIR

1 ay önce

Satış-Pazarlama Personeli

Polar Taban San. Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Bayan ayakkabı tabanı üretimi yapan firmamız için , Avrupa yakasında oturan, Ayakkabı veya ayakkabı yan sanayi sektöründe en az 2 yıl tecrübeli En az Lise mezunu Nebim Winner programını aktif kullanabilen veya öğrenmeye açık Tercihen RUSÇA bilen Problem odaklı , grup çalışmasına yatkın Özenli, konuşma ve ifade yeteneği gelişmiş, özgüveni yüksek, satış ve ikna becerisi olan, sorumluluk alabilen, Ehliyeti olan , aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış İŞ TANIMI Operasyon ekibi ile koordineli bir çalışma içinde bulunarak tespit edilen müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılanması, Oluşturulan portföyde müşteri ilişkileri, tahsilât, satış sonrası hizmet ve oluşabilecek tüm aksaklıkları takip edip, çözüme kavuşturulması, Günlük ve aylık iş akışıyla ilgili üst yöneticiye raporlama yapılması.

1 ay önce

Satış Ve Pazarlama Temsilcisi

Metro-Tem A. Ş - Doğanyurt

SAMSUN ATAKUM BÖLGESİNDE BULUNAN TOPTAN TEMİZLİK VE AMBALAJ ÜRÜNLERİ SATIŞI YAPMAKTAN OLAN FİRMAMIZA SATIŞ VE PAZARLAMA KONUSUNDA TECRÜBELİ (B) SINIFI EHLİYETLİ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ GÖRÜŞMELERİMİZ YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR.

1 ay önce

Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Anadili gibi Almanca bilen adayların başvurusu kabul edilecektir.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Tekstil Elemanı

Betobe Tekstil - Doğanyurt

Pantolon üretimi yapan firmamıza, makinacılar - numuneciler alınacaktır.

2 ay önce

Iç Mimar

Erc Kentsel Dönüşüm Yapı A. Ş - Doğanyurt

Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, + İç mimari konsept tasarım ve uygulama projelerinde görev alacak, + Tasarım ve grafik yönü güçlü, + Çok iyi derecede AutoCAD ve 3d max kullanabilen, + Tercihen modelleme, peyzaj modellemesi ve görselleştirme, cephe tasarımı, iç mekan tasarımı yapabilen, Portfolyosuz başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

2 ay önce

Depo Sorumlusu

Lımburgıa - Doğanyurt

Halkapınar'da pastacılık alanında faaliyet gösteren firmamızda hammadde ve son ürün giriş-çıkışlarını takip edecek, stok tutacak, sayım yapıp sisteme işleyecek, depo düzenini sağlayacak, ehliyetli ve aktif sürücü bay eleman aranmaktadır.

1 ay önce

Rehber Öğretmen

Radikal Eğitim Kurumları - Doğanyurt

RADİKAL EĞİTİM KURUMLARINDA KONAK ŞUBEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE REHBER ÖĞRETMEN ALINACAKTIR.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler