Doğanyurt Tüketici Ürünleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Tüketici Ürünleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Spor Eğitmeni

Rüzgar Sportif - Doğanyurt

MYGYM CHILDREN FITNESS CENTER/MYGYM BURSA ÇOCUK SPOR VE HAREKET EĞİTİM MERKEZİ Dünyaca ünlü, uluslararası bir kuruluş olan MY-GYM BURSA çocuk oyun ve spor eğitim merkezinde çalışmak ister misiniz? Üniversitelerin; Spor Bilimi Yüksek Okulu, Rekreasyon, Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Spor Bölümlerinden mezun ya da öğrenci olan veya sporu seven oyun ablası ve ağbisi takım arkadaşları aramaktayız. -Spor yeteneği olan, spora karşı ilgili ve bu alanda başarılı; -Bedenen sağlıklı ve güçlü; -Ek branşı olan(JİMNASTİK,UZAK DOĞU SPORLARI,DANS vb.), animatörlük tecrübesi olan, -Disiplinli, sorumluluk sahibi, dikkatli ve işine özen gösteren; -Takım çalışmasını önemseyen, kendini geliştirebilmeye istekli, yaratıcı gücü sahip çözüm yolları bulmaya çalışan, coşkulu, enerjik; -"0-10" YAŞ arası çocuklarla çalışmayı seven, iyi iletişim kurabilen, sevecen, hoşgörülü, sabırlı, öğrencilerin duygu ve düşüncelerini anlayabilen; -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen (Cumartesi - Pazar); -Müşteri memnuniyeti odaklı; -Veli-Öğrenci ilişkilerini saygı ve sevgi ortamında yürüten, -Bilgisayar kullanımı konusunda yeterli, -Ofis ve diğer işlere yardımcı olabilecek, -Sigara kullanmayan, -"30" yaşını aşmamış Bay / Bayan Eğitmenler ve Öğretmenler veya spor oyun ağbisi ve ablası alınacaktır. İş Tanımı : "0-10" YAŞ arası çocukların ilgi ve heyecanını sürekli canlı tutan, onların sosyalleşmesini, öz değerlilik, özgüven ve başarma duygusu kazandırmak için; her hafta değişen program ve ekipmanlar ile oyun ortamında sportif aktivitelerle çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla eğitmen adayları aramaktayız.

4 ay önce

Lojistik Elemanı

Maya Dizayn - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER 22-30 yaş Arası / BAY Lise veya üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ofis Programları kullanabilen, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ (ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMAYANLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR.) Yurt dışı Seyahat engeli olmayan, Aktif sürücü ehliyeti olan, Sigara kullanmayan (Ofis içerisinde bulunulan sürelerde sigara kullanımı yasaktır.) Türk Vatandaşı olmak, BAYANLARIN CV LERİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. İŞ TANIMI Kuyumcu firmamızın lojistik departmanında görevlendirilecek personelin görev tanımı; - Lojistik departmanının aktivitelerinin yürütülmesinde rol almak, ilgili departmanlar ve kişiler arasında bilgi akışını ve koordinasyonunu sağlamak, - Sipariş-sevkiyat-fatura zincirini kontrol edebilecek sorunsuz çalışmasını sağlayabilecek, - Yurt dışı seyahatlerinde bulunmak ve fuar organizasyonlarımıza katılmak, - Yetiştirilmek üzere personeller alınacaktır.

2 ay önce

Temizlik Elemanı

Bms Group - Doğanyurt

Çorum Merkez'de ki Yapı marketimizde çalışacak tecrübeli dinamik ve genç Bay TEMİZLİK personeli alınacaktır. Asgari Ücret + AGİ + Yemek + Tam SGK Lütfen 0549 305 2027 nolu telefonu arayarak başvuruda bulununuz! (Lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız)

2 ay önce

Satış Elemanı

Sahra Halı İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

SAHRA HALI PERDE Firmamızın merkezi Çekmeköy merkezde olup şubemiz Ümraniye küçük su caddesindedir. Perde ve Halı satışında deneyimli satış personeli aranmaktadır.

4 ay önce

Temizlik Personeli

Life Line Sport Center - Doğanyurt

Tercihen Küçükçekmece-Sefaköy bölgesinde ikamet eden, 25-45 yaş aralığında, Temizlik İşleri konusunda tecrübeli, Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, Sorumluluk ve disiplin sahibi, İşini severek yapan dinamik ve pratik, Bay-bayan personel alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Ortopedi Uzmanı

PAR DANIŞMANLIK - Doğanyurt

İş Tanımı istanbul anadolu yakasın'da danışmanlığını yapmış oldugumuz özel hastanemızin ortopedi uzmanı arayışı bulunmaktadır.

5 ay önce

Bekçi

Öz-Iş Dar Tekstil - Doğanyurt

Hadımköy'de bulunan Firmamıza vardiyalı çalışabilecek bekçi arıyoruz. (Asgari ücret ve firmada yemek, servis ve SGK imkanı vardır)

2 ay önce

Depo Sevkiyat Görevlisi (İplik)

İpek Fantazi Tekstil - Doğanyurt

İPLİK VE KUMAŞ ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; ÇORLU, SARAY, ÇERKEZKÖY, KAPAKLI VE VELİMEŞE BÖLGESİNDE İKAMET EDEN, İPLİK DEPO BÖLÜMDE ÇALIŞMIŞ TECRÜBELİ DEPO ELEMANI ALINACAKTIR.

4 ay önce

Muhasebe Eelemanı

Sardem Mimarlık Lrd. Şti - Doğanyurt

İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ SİTESİNDE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİN Başakşehir civarında ikamet eden, -MS Office ( Excel, Word vb.) programlarına ve Muhasebe programını daha önce kullanmış,(LUCA NET TERCİH SEBEBİDİR) Ön,Muhasebe işlemlerinde en az 2 yıl deneyimli,(İnşaat muhasebesini bilen tercih sebebi) -Disiplinli ve sistemli çalışmaya uygun,Grup çalışmasına uyum sağlayabilen -Personel giriş-çıkış işlemlerini yürütülmesi,personel ücret ve puantaj kayıtlarının takibi -Gelen ve giden evrakların takibinin yapılması, -Stok ve cari hesap takibinin yapılması, -Gün sonu kontrolleri ile her türlü evrak akışının takip edilmesi, -Dosyalama ve raporlama işlemlerinin yapılması -İletişim, organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek -Muhasebe departmanında muhasebe ( fatura,çek senet banka işlemleri ve ba/bs form) kayıtlarını oluşturmak,ve muhasebe alanında kendini geliştirecek bayan Muhasebe elemanı alınacaktır

5 ay önce

Mobilya Sevkiyat / Montaj Elemanı

Erenler Mobilya - Doğanyurt

TUZLA YAYLA MAHALLESİ'NDE BULUNAN ERENLER MOBİLYA MAĞAZAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE; - 18 / 35 YAŞ ARASI, - SEVKİYAT, MONTAJ VE BENZERİ İŞLERİ YAPABİLECEK, - TİTİZ VE DÜZENLİ VE MAGAZA DÜZENİNDE KATKI SAGLAYACAK * ADAYLARDA TECRÜBE ARANMAMAKDADIR ÇALIŞMAK İSTEYENE İŞVAR TERCİH BÖLGELERİ : ESENYALI - İÇMELER -AYDINLI -TUZLA - MİMARSİNAN- ÇAYIROVA -ŞİFA MAHALLESİ (ADAYLARDA TECRÜBE ARANMAMAKTADIR)

2 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Fıratlı Balıstık - Doğanyurt

savunma sanayi işi ile uğraşan firmamızda, 25-30 yaş aralığında iyi derecede ingilizce konuşabilen ve yazışabilen, sigara kullanmayan gerektiğindeinternet satış sitemizi yönetebilecek internet üzerinden satış yapabilecek ( yarım gün veya tam gün çalışabilir) bayan çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var. sektörümüzde yetiştirebiliriz. Not Firmamız ssm ye bağlıdır personel alımında güvenlik soruşturması yapılmaktadır

4 ay önce

Gece Vardiyası Temizlik Görevlisi - Esenyurt AVM-Bay

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş - Doğanyurt

Tepe Servis ve Yönetim AŞ Bilkent Holding Kurumsal Hizmetler Grubu şirketlerinden 2008 yılında kurulan Tepe Servis ve Yönetim AŞ Yönetim Hizmetleri, Kurumsal Temizlik, Teknik Bakım/İşletim, Bahçe Bakım, Opsiyonel Hizmetler ve Destek Hizmetleri gibi “Entegre Tesis Yönetimi” kavramının kapsadığı tüm hizmetleri, nitelikli insan gücü ve Bilkent Holding’den gelen kurum kültürü ile profesyonel bir anlayışla sunmaktadır. Ankara genel merkez olmak üzere İstanbul, İzmir, Adana ve Antalya’da bölge temsilcilikleri, Bursa’da irtibat ofisi bulunan Tepe Servis, 2 bin noktada, 8 bine yaklaşan çalışan sayısıyla ülke genelinde hizmet sunmaktadır Esenyurt lokasyonunda bulunan Holding projemiz için Gece Vardiyasında çalışacak 2 Bay Temizlik Personeli arayışımız bulunmaktadır. -Okuma-yazma bilen ( Tercihen ilkokul mezunu) -Temizlik işinde deneyim sahibi olan, -Gece 23:00-07:00 saatleri arasında çalışabilecek. -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Bay Bilgi için iletişim :554 589 86 35 Enes bey ( 09:00 ile 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz)

3 ay önce

Garson Yardımcısı - Balıkesir Edremit

HD Holding A.Ş. - Doğanyurt

Edremit Novada AVM'de açılacak HD İskender restoranımızda görevlendirilmek üzere Garson Yardımcısı aranmaktadır. • Tercihen Lisesi mezunu, • Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik, • Yiyecek-İçecek alanında kariyer hedefi olan, • Ekip çalışmasına önem veren, WhatApp Başvuru Hattı: 0530 258 73 29: Ad Soyad, İletişim Numarası, İkametgah Bilgisi(İl,İlçe), Başvuru yaptığın pozisyonu mesaj at veya bu bilgileri söylediğin videonu paylaş! Biz de hemen seni arayalım.

5 ay önce

Marmara Park Avm KORKMAZ Mağazası - Uzman Satış Danışmanı

KORKMAZ MUTFAK EŞYALARI - Doğanyurt

İş Tanımı Kurumumuzun kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve bu kültürümüzü müşterilerimize en iyi şekilde yansıtacak, Mağazanın satış hedeflerini gerçekleşmesinde gerekli katkıda bulunabilecek, Reyonların düzenini sağlayacak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak, Mağaza içindeki rol dağılımında üzerine düşen her türlü sorumluluğu başarı ile yerine getirebilecek, Kariyer hedefleyen takım oyuncularına ihtiyacımız vardır.

5 ay önce

Planlama Müdürü

Üstün İş Makina - Doğanyurt

1982'den bu yana Makine sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere " Planlama Müdürü " aramaktayız. Genel Nitelikler • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, • Üretim Planlama, süreç analizi ve iş analizi konularında tercihen en az 3 yıl deneyimli, • Tercihen makine veya otomotiv sektöründe tecrübeli, • (Tercihen) Abas ERP olmak üzere ERP Üretim planlama modül çalışmalarında yer almış ve kullanmış, • Erkek adaylarda askerlik tamamlanmış olmak, • Ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi ve sonuç odaklı, • Kendine güvenen, kişisel gelişimine önem veren, • Analitik düşünebilen ve araştırmacı olan, • Sorumluluk bilincine sahip, • İleri seviyede LOGO programı kullanım tecrübesi olan, • Makine üretiminin yapısına,işleyişine ve süreçlerine hakim Endüstri Mühendisi aramaktayız. Not: Çerkezköy Çorlu Merkez, Kızılpınar, Kapaklı, Saray, Velimeşe, Veliköy'de ve Bu güzergah üzerinde servisimiz mevcuttur. Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:30 Cumartesi Pazar Tatil

5 ay önce

Güvenlik Personelleri Arnavutköy 12 / 36

EKOL GRUP GÜVENLİK - Doğanyurt

1999 YILINDAN BU YANA TÜRKİYENİN ÖNDE GELEN KURUM VE KURULUŞLARINDA HİZMET VEREN SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMALARI ARASINDA YER ALAN ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDEKİ; * ARNAVUTKOY MERKEZDEKİ PROJEMİZE 1 2 / 36 GECE VARDİYASINDA ÇALIŞACAK KİMLİKLİ BAY GÜVENLİK PERSONELLERİ ALINACAKTIR. =============================================== SGK KAPSAMINDA : MAAŞ + YOL + AGİ + dir. İŞKUR KAPSAMINDA :2700 MAAŞ ARANAN NİTELİKLER ------------------------------------------------------------- - 22 - 40 Yaş arası - Baylar 173 üzeri (Boya göre orantılı kilolu olması ) - Özel Güvenlik Kimlik kartı sahibi, - Askerliğini yapmış, veya Muhaf - Esnek çalışma şartlarına uyumlu, - İşkur kapsamındaki adayların en az 1 ay SSK olarak çalışmamış olması ========================================================== GENEL MÜRACAAT TELEFONU : 0544 290 14 10 ( 24 Saat Arayabilirsiniz ) ............................................................................................................ ** ARNAVUTKÖY : İBRAHİM BEY: 0536 321 7787 ------------------------------------------------------------------------------------------ GENEL MÜRACAAT TELEFONU : 0544 290 14 10 ( 24 Saat Arayabilirsiniz ) Yoğunluğundan dolayı telefonla ulaşılamadığınız durumlarda Aşağıdaki bilgileri doldurup 0544 290 1410 a WHATS APP tan veya SMS Gönderiniz. Tüm mesajlara SMS İle veya watsaptan size geri dönüş yapılacaktır. ................................ BAŞVURDUĞUNUZ POZİSYONU, ADI SOYADINIZI, TELEFONUNUZU: YASINIZI, BOY/KİLO, NEREDE OTURDUGUNUZU, NE KADAR ZAMANDIR ÇALIŞMADIĞINIZI, T.C. KİMLİK NUMARANIZI, ............................................................................. EVRAK TESLİMİ VE ŞAHSEN MÜRACAAT NOKTALARI EKOL GÜVENLİK AVRUPA MERKEZ OFİSİ : Esentepe Mahallesi Büyüdere Caddesi Dostlar Apartmanı No: 113-115 ŞİŞLİ MECİDİYEKÖY ( Alisamiyen stadı karşı sırasında Biz Cevahir Hotel Yanında) -- EKOL MECİDİYEKÖY AVRUPA OFİSİ : 0212 275 9495 -- 0544 290 1410 ANADOLU MERKEZ TELEFONU : 444 9 881 Dahili : 118 / 133 HAFTA İÇİ 08:30 - 10:00 ARASI *** 10:00 dan sonra görüşme kabul edilmemektedir.

2 ay önce

Mekanik Servis Danışmanı

KEMAL TEPRETOĞULLARI OTOMOTİV SAN VE TİC A.Ş. - Doğanyurt

İş Tanımı Tepretoğulları Otomotiv, Ford markasında görevlendirmek üzere Mekanik Servis Danışmanları arıyor. Müşterileri randevu listesine uygun olarak kabul etmek. Hizmet almak için servise gelen müşterileri Ford standartlarına göre karşılmak. Araçlarını Ford Standartlarına göre kabul etmek. Müşterinin ek şikayetlerini öğrenmek, kampanyaları hatırlatarak, ihtiyaçlarını netleştirmek, İhtiyaçlara uygun yedek parça kontrolünü yapmak, Ford işçilik zamanı ile toplam maliyeti hesaplayarak müşteriye tahmini fiyat vermek. İş emrini Atölye Danışmanın’na aktarmak. Bakım onarım sırasında çıkan ek işlerin fiyatını ve yeniden oluşan toplam fiyatı ve yeni teslim süresini müşteriye bildirmek, Bakım yapılan araçlar için Periyodik Bakım Formu, onarım yapılan araçlar için Teslim Öncesi Kontrol (TÖK) formunun doldurulmuş olup olmadığını kontrol etmek; uygun ise imzalamak, uygun değil ise Atölye Danışmanı’ndan işin düzeltilmesini yapılmasını istemek. Aracın iç ve dış temizliğini kontrol etmek, gerekiyorsa yeniden temizletmek, Teslimde kullanılacak proforma faturayı hazır etmek. Teslim alanına müşteri ile birlikte gitmek ve standartlara uygun teslimatı gerçekleştirmek Teslim sonrasında müşteriyi vezneye kadar eşlik etmek. Çağırma kampanyalarını takip etmek, müşterilerin çağırılmasını sağlamak veya Resepsiyonisti yönlendirmek.

5 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Karteknik İletişim Bilgisayar Sistemleri İnş San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Şirketimizde çalışacak Satış Pazarlama Uzmanı alınacaktır.*Pazar araştırması yaparak potansiyel müşteri ziyaretleri yapmak ve bunları şirket portföyüne katmak, *Mevcut müşterilere rutin ziyaretler yapılmasını sağlamak ve yeni ürünleri tanıtmak, *Müşteriler ile ticari ilişkiler geliştirmek ve ürün satışını gerçekleştirmek, *Satış hedeflerinin yakalanmasına yönelik çalışmaların yapılması ve analiz edilmesi,

3 ay önce

Fizik Öğretmeni

Liderfen - Doğanyurt

FİZİK BÖLÜMÜ VE YA ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNU, KENDİNE GÜVENEN, DİSİPLİNLİ TAM ZAMANLI ÖĞRETMEN ALIMI YAPILACAKTIR. ONLİNE VEYA BİZZAT BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

4 ay önce

Sekreter / Asistan

Emira Inşaat Turizm Ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Laleli’deki İhracat firmasında çalışacak bilgisayar bilen,ofis programlarına hakim,telefonlara bakacak bayan eleman aranıyor. Çalışma saatleri 09:00-18:00 Cumartesi-pazar tatildir. Yol+yemek+SSK+1750₺ maaş verilmektedir.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler