Doğanyurt Tersane / Gemi İnşa İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Tersane / Gemi İnşa İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aşçı

Atabey Dekor İnşaat Taah Otomotiv Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Big Point Cafe mizin nezih ortamında çalışacak, Tecrübeli Aşçı aranmaktadır.Ücret tatminkardır.

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Sanec Kapı Sistemleri - Doğanyurt

Otomatik Kapı sektöründe saha satış ve proje takipte çalışmak üzere takım arkadaşları alınacaktır. • Kamu ve özel sektör kurumlarına yönelik satış pazarlama faaliyetleri yapabilecek, • Yurt içi bayilere yönelik satış pazarlama ve eğitim faaliyetleri yapabilecek, • Sahadaki projeleri takip ederek , ölçülendirme ve satış yapabilecek , • Yapılan çalışmaları periyodik olarak raporlayabilecek , • Özverili , esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek. ARANILAN NİTELİKLER * Tercihen 4 yıllık Mühendislik Fakültesi Mezunu • En az 5 yıl aktif pazarlama deneyimi olan, • Aktif, sosyal ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına uyumlu, • Sürücü belgesi olan ve etkin şekilde araç kullanabilen, • Seyahat engeli bulunmayan, • İkna kabiliyeti olan, etkileme ve iletişim gücü yüksek, • Dinamik, azimli, insan ilişkilerinde başarılı, sonuç ve süreç odaklı, • Askerliğini tamamlamış, • Kayseri'de ikamet eden veya edebilecek olan, • Temel olarak bilgisayar kullanabilen, Çalışma arkadaşı arıyoruz. Maaş + SGK + Pirim verilecektir

2 ay önce

Saha Satış Personeli

Imza Falkon Fiber - Doğanyurt

Tam zamanlı - Bay- bayan - Etkili iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün - Satış yapmaya istekli - Dış görünüşüne özen gösteren - Takım çalışmasına yatkın, pozitif ve proaktif kişilik özelliklerine sahip - Yüzyüze Satış - Pazarlama Yapabilecek, -Sürücü belgesi ve araç kullanma tecrübesi olan - Sorumluluk sahibi bay bayan saha satış personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Rengarenk Çocuk Kulübü - Doğanyurt

Daha önce bir özel öğretim kurumunda 2 yıl sigortalı şekilde çalışmış Matematik Öğretmeni ihtiyacı bulunmaktadır.

3 ay önce

Müzik Öğretmeni

Smart Kids Academy - Doğanyurt

KREŞ - ANAOKULUMUZA YARIM ZAMANLI VE TAM ZAMANLI OLMAK ÜZERE, GÜLER YÜZLÜ İŞİNİ SEVEN DRAMA - MÜZİK BRANŞ ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR, SİGARA İÇMEYEN RESİMLİ CV'LER DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

5 ay önce

Muhasebe-Finans Elemanı

Salih Metal San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

firmamız bünyesinde çalıştırılacak askerliğini yapmış,zirve programına hakim,ehliyeti ve aktif şoförlüğü olan,personel aranmaktadır.müracatlar birebir yapılacaktır.

2 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

AVCILAR ve ESENYURT da yapımı tamamlanan veya devam eden ŞANTİYE ve SİTE projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2250 Ort. + Yemek İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın.. İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz.

1 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

BAKIRKÖY - ESENLER - GÜNGÖREN - İKİTELLİ ve BAHÇELİEVLER de Site – İş Merkezi - Plaza ve Residence gibi bir çok projemize ÇOK ACELE BAY Sertifikasız Özel Güvenlik Adayı aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Sabıka kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2250 Ort. + Yemek * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

3 ay önce

Veteriner Hekim

Adana Deva Veterinerlik & Ilaçlama Hiz. - Doğanyurt

Deva Hayvan Hastanesinde çalışmak üzere Bay Veteriner Hekimler alınacaktır. ARANILAN ÖZELLİKLER: - 24- 40 yaşları arasında olmak - Üniversitelerin Veteriner Fakültesi Bölümü Mezunu - Hayvanlardan korkmayan seven yapıda olmak - Tercihen Çukurova ilçesinde ikamet etmek - Tercihen Tecrübeli GÖREV TANIMI: - Gelen hastalar ile ilgilenmek gerekli tedavi, aşı vs gibi görevleri yerine getirmek - Gece Nöbeti gerektiğinde gelen hastaların tedavi ile ilgilenmek NOT: GÖREVE SÖZLEŞME İLE PERSONEL ALINACAK OLUP KISA SÜRELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNENLERİN BAŞVURU YAPMAMASI RİCA OLUNUR.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Kolay Ofis Hizmetleri - Doğanyurt

2005 yılından bu yana Hazır ofis ve Sanal ofis alanlarında hizmet veren firmamız satış pazarlama alanında Satış Danışmanı çözüm ortakları aramaktadır.

5 ay önce

Kimlikli Güvenlik Elemanı

Zeusgrup - Doğanyurt

ZEUS GRUP GÜVENCESİ ALTINDA ESENYURT BÖLGESİNDE BULUNAN PROJEMİZ İÇİN ACİL BAY KİMLİKLİ GÜVENLİK ELEMANI ARANIYOR. 1950+AGİ+YEMEK+SERVİS

4 ay önce

Teknik Eleman

Ezel Hijyen Ltd Şti - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER İŞ YERİMİZDE TEKNİK İŞLERİ YAPACAK BORU VE PARÇALARI BİRLEŞTİRECEK SU BORLARI TESİSATI HAKKINDA BİLGİYE SAHİP ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ İŞ YERİ KURALLARINA UYUM SAĞLAYACAK 25 - 50 YAŞ ARASI ELEMAN ALINACAKTIR.

6 gün önce

E-Ticaret Elemanı

Kitapçı Dağıtım Yayın Eğitim San Tic Ltd - Doğanyurt

Ankara- Yenimahalle Ostim de bulunan firmamız, www.kitapci.com.tr üzerinden kitap satışı gerçekleştirmektedir. Aranan özellikler; E-ticaret ile ilgili olarak daha önce çalışmış olmak E-ticaretin genel işleyişine hakim olmak Sanal Mağazaların (n11, gittgidiyor, hepsiburada vb) mağaza yönetim panellerine hakim olmak Müşteri problemlerinin çözümlenmesini sağlayacak. Genel sipariş yönetimini yapabilecek Gerktiğinde müşterilere telefonla bilgi verebilecek. İptal, iade , değişim işlemlerini takip edebilecek. Ürünlerin sisteme girişlerini yapabilecek. E-ticaret operasyonunun tüm süreçlerinde görev alabilecek. Sorumluluk sahibi, teknolojiye hakim,dikkatli, düzenli olarak raporlama yapabilecek, ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları aramaktayız. Şartla yüz yüze görüşülecektir. Müracatlar online olarak yapılacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Ism Yayıncılık, Ajans,turizm Ve Web Hiz. - Doğanyurt

Uluslararası Yayıncılık ve Yurt dışı Fuar Turizmi alanında faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere Bay ve Bayan elemanlar alınacaktır. Aşağıda ki niteliklere sahip yada kendini bu noktada yetiştirmek isteyen kişilerin müracaat etmesi rica olunur. -Yayınlarımızın Pazar payını, satış hacmini ve verimliliğini arttıracak, -İkna ve sunum becerisine sahip, -MS Office uygulamalarına hakim, -Seyahat engeli olmayan, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, -İngilizce bilgisine sahip , -Her düzeyde Müşteri memnuniyetine önem veren ve müşterilerle iyi derecede iletişim kurma yeteneğine sahip , -Her anlamda gelişime ve yeniliklere açık ve işin her sürecinde çok dikkatli ve titiz, -Dış görünüşüne özen gösteren, -Pratik ve çözüm odaklı yaklaşım tarzına sahip, -Organizasyon, takip ve planlama yeteneğine sahip, analitik düşünebilen, -İletişim becerileri gelişmiş, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi, -Tercihen aktif araç kullanabilen,

1 ay önce

Teknik Ressam

Sözer Makina San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda Ar-Ge bölümünde "Teknik Ressam"pozisyonunda görevlendirilmek üzere; * Teknik Lise Makine Ressamlığı veya Üniversitelerin Teknik bölümlerinden mezun, * İyi düzeyde Auto-Cad ve Solidworks kullanabilen, * Teknik resim standartlarını çok iyi bilen, teknik resim okuma ve tasarım becerisine sahip, * Takım çalışmasına yatkın, birlikte çalıştığı ekibin taleplerine yanıt verebilecek, * Yeni makine teknolojilerine ilgi duyan, öğrenmeye açık, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz. Personel servisimiz vardır. Maaşa ek olarak sosyal haklar da mevcuttur. Uzun yıllar çalışabileceğiniz huzurlu ve rahat bir ortam arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

5 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Şimşek Via Otomotiv Turizm Organizasyon San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere online internet siteleri üzerinden turizm satışı yapabilecek, iyi derecede İngilizce bilen Bayan Pazarlama Danışmanı personel alınacaktır.Gerektiğinde İngilizce çağrılara cevap verebilecek, İngilizce telefon görüşmeleri yapabilecek kadar İngilizce seviyesi şarttır. Personel uyruğu türk vatandaşı olmak zorunda değildir. Yabancılar da iş başvurusunda bulunabilirler.

2 ay önce

Eğitim Danışmanı

London Speaking House - Doğanyurt

Kurumumuza yetiştirilmek üzere Bayan Eğitim Danışmanı elaman aranmaktadır.

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Saraneller Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Okulumuzda görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni takım arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Bayan Kuaför

Hairlife International - Doğanyurt

26 YILLIK KURUMSAL FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK PREZANTABL,DENEYİMLİ BAYAN KUAFÖR ALINACAKTIR. GÖRÜŞMELER YÜZYÜZE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

5 ay önce

Motosiklet Sürücüsü

Akıllı Lojistik Dağıtım ve Depolama Hiz A.Ş. - Doğanyurt

Türkiyenin Lojistik sektöründe önde gelen kuruluşlarından olan firmamız için; Dağıtım Sürücüsü olarak görevlendirilecek Motorlu Araç Sürücüleri aranmaktadır. Görev Tanımı: Hazırlanan siparişleri dağıtım amaclı belirlenen süre içinde Dağıtım planı dahilinde adreslere Teslimatını gerçekleştirmek,

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler