Doğanyurt Temizlik Malzemeleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Temizlik Malzemeleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teknik Personel

Umut Nur Prefabrik - Doğanyurt

İyi derecede Autocad veya benzeri program kullanabilen, Prefabrik Konut, Prefabrik Yapı ve Çelik Konstrüksiyon Yapı Sektörlerinde; Proje ve Teknik Çizimler Yapabilecek, Tasarım Proje konusunda bilgi sahibi, Projelerin İmalatlarını takip edebilecek,

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hys Sogutma Sanaayi - Doğanyurt

limited şirketinde ön muhabese yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz

5 ay önce

Mes Yazılım Destek Elemanı

Biteg Yazılım Ve Danışmanlık Ltd. Şti. - Doğanyurt

Müşterimizde kurulu bulunan MES uygulamasına ilişkin yazılım, donanım ve eğitim desteği verebilecek Bilgisayar veya programcılık alanlarıyla ilgili yüksek okul mezunu SQL veri tabanı konusunda orta düzeyde bilgi sahibi Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Tercihen askerliğini yapmış 35 Yaşını aşmamış Tercihen yazılım destek konusunda tecrübeli Bay takım arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Turkuaz İnteraktif Tasarım Ajansı - Doğanyurt

Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dijital Reklam Hizmetleri sunan firmamızın hizmetlerinin satışını yapacak; %30 Net Prim ile çalışacak aktif Pazarlama Uzmanı istihdam edilecektir.Çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00Cumartesi-Pazar Tatil.

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Smmm Derya Çağlayan - Doğanyurt

Fatihte bulunan mali müşavirlik ofisimize; Asgari 2-3 yıl deneyimli, Ticaret lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun çalışma arkadaşı aramaktayız. İlginiz için teşekkür ederiz.

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İşkur İşbaşı Eğitim Programı dahilinde çalıştırılmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli olarak çalışacak ofis çalışanlarına min; 8 max; 10 kişilik kendi de dahil yemek yapacak personel arayışımız mevcuttur.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Pompacı

Şanal Petrol - Doğanyurt

ADANA TÜRKMENBAŞI BULVARI'NDA BULUNAN SHELL İSTASYONUMUZA ÖN SAHA SATIŞ ELEMANLARI (POMPACI) ALINACAKTIR. BAŞVURU İÇİN ŞAHSEN İSTASYONUMUZA GELİP, YÜZYÜZE GÖRÜŞMENİZİ RİCA EDERİZ.

5 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Doğanyurt

GÜVENİR EĞİTİM KURUMLARI' nda görev alacak Fen Bilgisi Öğretmeni çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Animatör

Ng Organizasyon Life Animasyon - Doğanyurt

Hafta sonları çeşme bölgesindeki otellerin eğlence departmanında çalışacak oyun Ablası kostüm maskot giyecek baylar eğlenceli aktif kendine güvenen meslek edinmek isteyen kendi işi gibi çalışacak Animatör ekip arkadaşlar alınacaktır.

3 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Anka Eğitim - Doğanyurt

AŞAĞIEĞLENCE MERKEZDE BULUNAN ETÜT MERKEZİMİZE İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN 5 GÜN TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. BAŞVURULAR SADECE İNTERNET ÜZERİNDEN DEĞERLENDİRİLECEKTİR .

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Karınca Dershanesi - Doğanyurt

17 YILDIR FAALİYET GÖSTEREN KURUMSALLIĞI KANITLANMIŞ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA KADROLU ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BİLGİ ,DENEYİM VE ENERJİSİNE GÜVENEN LYS KONULARINA HAKİM ; ÖZEL DERECE GRUPLARINDA DA DERSE VE ETÜTLERE GİREBİLECEK KİMYA ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Everest Dershanesi - Doğanyurt

EVEREST EĞİTİM KURUMLARINDA 2018/2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ 2.DÖNEMİNDEN BAŞLAYARAK YENİ AÇILACAK BİNAMIZDA LİSE VE MEZUN ÖĞRENCİLERE DERS DESTEĞİ VEREBİLECEK ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINDA YARDIMCI OLABİLECEK KİMYA BRANŞINDA ÖĞRETMENLER ALINACAKTIR. ARANAN ÖZELLİKLER: *ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN, *PEDEGOJİK FORMASYONU OLAN, *TERCİHEN MESLEKTE DENEYİMİ OLAN, *BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK GELİŞMELERE İLGİSİ OLAN, *İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK,SORUMLULUK SAHİBİ,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, *ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİ SEVEN .BAŞVURULAR KURUMA ŞAHSEN BAŞVURARAK YADA ELEMAN ONLINE'A CV BIRAKARAK YAPILACAKTIR.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Sts Hukuk Ofisi - Doğanyurt

YAPILACAK İŞLER *SEKRETERLİK *ÖĞLEN YEMEK YAPILMASI *SABAHLARI OFİSİN GENEL TEMİZLİĞİ *ÇAY SERVİSİ

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Bacex Metal - Doğanyurt

Seyahat sıkıntısı olmayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

5 ay önce

Depo Sorumlusu

Ramteks Kumaş Terbiye İşlemleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Depoda giriş çıkış işlemi yapılması, müşteriye bilgi verilmesinde sorumlu olacak Depo Sorumlusu aranmaktadır.

4 ay önce

Garson

Midboy - Doğanyurt

ANKARA BAHÇELİEVLER 3. CADDE DE YENİ AÇILACAK OLAN KAFEMİZ DE BAYAN GARSON ARAMAKTAYIZ

3 ay önce

Temizlik Personeli

Batıkent Gelişim Kursları - Doğanyurt

Batıkent'te bulunan Kurumumuz bünyesinde çalıştırılacak Yemek - Çay - Ara temizlik işlerinde çalışacak Bayan Personel alınacaktır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kayalar Osgb San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İstanbul Ümraniyede bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti veren ofisimizde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Özkardeşler Ambalaj Kalıpları San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Muhasebe Personeli aranmaktadır.Gelir ve giderleri kanunlar ve şirket süreçlerine göre kontrol edip kayıtlara almak,Yasal bilanço, gelir tablosu ve ek mali tabloların yasal süresi içinde ve eksiksiz olarak hazırlama süreçlerine destek vermek,Vergi işlemlerinin hazırlanması, tahakkuku ve ödeme işlemlerinin yapılmasını sağlamak,Müşteri ve satıcı cari hesap takiplerini, personel masraf girişlerini yapmak,Masraf formlarının takibi ve muhasebe kayıtlarını yapmak,Tahsilat takibi sağlamak,

3 hafta önce

Depo Sorumlusu

Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

1988 yılından beri tıbbi cihaz alanında çalışan firmamıza “Depo Sorumlusu” aranmaktadır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler