Doğanyurt Tekstil Makineleri ve Parçaları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Tekstil Makineleri ve Parçaları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kalite Kontrol (Metal)

Şahin Dizel Oto Bayilik Otomobil Tamiri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Giriş-Çıkış, Kalite Kontrol ve tesviyede çalıştırılmak üzere Tecrübeli veya Tecrübesiz Bayan Kalite Kontrol (Metal) personelleri aranmaktadır.Servis ve Yemek işletmeye aittir.1600 - 2000 TL arası ücret verilecektir.

5 ay önce

Depo Elemanı

Gesto İnsan Kaynakları - Doğanyurt

Depo Elemanı aranmaktadır.08.00-16.00 / 17.00-01.00 / 22.00-06.00)Haftalık 6 iş günü,Servis Güzergahı; Gebze, Çayırova, Darıca.

2 ay önce

Web Tasarımcı

Öykü Özen Reklam Ajansı - Doğanyurt

Bodrum Gümbet'de Bulunan Reklam Ajansımızda Çalışmak Üzere Web Tasarımcı Alınacaktır. Web tasarımı Konusunda En Az 5 Yıl deneyimli Grafikten Anlayan ( Grafik Konusunda Bilgi sahibi Olmalı) Bodrum''da İkamet Eden Bay veya Bayan Php veya Wordpres Konusuda Deneyimli. Maaş + Öğle Yemeği + SSK Lütfen sadece Online Olarak Başvurunuz. Bodrumda İkamet etmeyenler lütfen başvurmasın. Başka illerde de olsa Bodrumda İkamet Edecekler Başvuruda bulunsun.. Şirketimizde konaklama verilmemektedir.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Mka Inşaat Durdu Aytaş - Doğanyurt

luca koza kullanabilen yada herhangi bir programa hakim olan bayan ön muhasebeci alınacaktır -puantaj düzenleme -alım satım ft -personel maaş takibi -muhasebe evraklarını düzenlemek ve muhasebeye teslim etmek -firma ödemeleri

3 ay önce

Temizlik Ve Çay Elemanı

Esenyurt Olimpiyat Kurs Merkezi - Doğanyurt

Temizlik ve çay işlerine bakacak güler yüzlü, çalışkan ve samimi personel alınacaktır. çalışma günleri: 6 gün çalışılacak, 1 gün izin kurum içinde yetkili kişi: Şengül Hanım

2 ay önce

Ofis Elemanı

Gr Danışmanlık - Doğanyurt

Devlet hibe ve destekleri konusunda proje faaliyetleri yürüten firmamıza part tıme çalışacak eleman alınacaktır. -Proje takibi yapacak -Telefon araması yapabilecek -Word excell bilgisi olan -Haftada 3-4 gün çalışabilecek Üniversite öğrencileri tercih sebebidir. Online başvurulardan seçim yapılacaktır. Lütfen ofise telefonunu aramayınız.

2 ay önce

Web Tasarım Uzmanı

Hm Sağlık Hizmetleri - Doğanyurt

Klinik, Hastane ve Sağlık Turizmi gibi Sağlık Alanında Hizmet Veren Şirketimizin Dijital Medya, Pazarlama, Seo ve Sosyal Medya Bölümünde Görev Yapmak Üzere, Aşağıda Belirttiğimiz Özellik ve Vasıflarda Bay-Bayan Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır. Aranan Nitelikler: .. Wordpress ile yapılan veya yapılan siteler için tam hakimiyet. Php&Mysql konusunda bilgili rahatlıkla edit yapabilecek. Wordpress veya PHP'de sıfırdan bir web sitesini baştan sona çıkarabilecek. .. Mevcuttaki web sitelerini (Wordpress) düzenleme ve editlerini yapabilecek. .. Proje bazlı çalışmalarda ekip kurma, yönetme sorumluluğunu alabilecek. .. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), SEM, Dijital Pazarlama Konularına hakim. İlk sayfa çalışmalarını yürütebilecek. .. Tercihen daha önce doktor veya sağlık kuruluşu web işlerini yapmış. .. Web Site tasarım ve kodlamalarında estetik, kullanıcıya hitap eden, responsive, yazılım sorunları olmayan, page speed, gtmetrix puanları yüksek web sayfaları hazırlayabilecek. .. Google Adword konusunda bilgi sahibi, rahatlıkla bir hesap oluşturabilecek, takip edebilecek, performansa dayalı optimizasyonlarını yapabilecek, uygun senoryalar belirleyebilecek. .. Grafik Tasarım Programların en az 1 tanesine hakim ve görsel düzenlemeleri rahatlıkla yapabilen. (Slider, Header, Blog görsellerinin hazırlanması) .. Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal Medya araçlarına hakim, editörler ile birlikte iş birliği yapabilecek. .. Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen. .. Askerlik en az 1 yıl tecilli olan. .. Tercihen Yabancı dil (ingilizce) bilen .. Yaratıcı, özgün, üretken, hızlı ve pozitif .. Seyahat engeli bulunmayan. .. Kendine güvenen. .. Öğrenmeye Açık. .. İletişim ve pazarlama yeteneği olan. .. İş disiplini ve Bilincine sahip. .. Yenilikleri takip eden ve hızlı adapte olabilen .. Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, .. Güler yüzlü ve dış görünüşüne önem veren, .. Sorumluluğunda olan tüm işleri düzenli olarak yapacak ve ilgili kişilere raporlayacak, Başvuru yapmak isteyenlerin, ön yazı olarak daha önce yaptıkları proje ve işlerle ilgili referans verebilecekleri işleri göndermeleri rica olunur. Değerlendirmeler öncelikle online ortamda yapılıp daha sonra kişilerle bizzat iletişime geçilerek, yüz yüze yapılacaktır.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Gsl Mühendislik Müşavirlik Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ofis Sekreter aranmaktadır.Ofise gelen ve giden kargoların takibi ve hazırlanması,Ofisle ilgili belgelerin düzenlenmesi, tasnifi ve gerekli birimlere ulaştırılması,Telefon trafiğinin yönetimi ve yönlendirilmesi,Ofis genel düzeninin sağlanması,Gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi ve servis hizmetinin sağlanması,

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Maple Bear Kanada Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Kemerburgaz'daki Anaokulumuza önlisans mezunu deneyimli anaokulu öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Deryadil Tekstil San. Ve. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

TEKSTİL MUHASEBESİNDE DENEYİMLİ , NEBİM PROGRAMI BİLEN ,STOK VE ATÖLYE HESAPLARINI TUTABİLECEK ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ MAAŞ 2500 TL SADECE ONLİNE BAŞVURU KABUL EDİLECEKTİR.

1 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Dolunay Güvenlik ve Alarm Sistemleri - Doğanyurt

Firmamız adına saha çalışması yürüterek güvenlik sistemi pazarlaması gerçekleştirecek Bayan Pazarlama Elemanı aranmaktadır.Ücret Maaş + Sigorta + Prim şeklinde olacaktır.Detaylar iş veren ile yüz yüze konuşulacaktır.

5 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Sanus Sağlık Hizmetleri San Ve Tic A. Ş - Doğanyurt

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE ÜRETİM YAPAN FİRMAMIZA MUHASEBE BİRİMİNDE ÇALIŞACAK PERSONELE İHTİYACIMIZ VARDIR. - ALANINDA EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ - MS OFFİCE PROGRAMLARINI AKTİF KULLANABİLEN - ÖZELLİKLE LOGO PROGRAMINI VEYA EN AZ 1 MUHASEBE PROGRAMI KULLANMAYI BİLEN - ANKARA DA İKAMET EDEN ÇALIŞMA SAATLERİ PAZARTESİ-CUMA: 8.30-18.00 CUMARTESİ 9.00-13.30

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Promek Savunma Ve Özel Güvenlik - Doğanyurt

* İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE'YE BAĞLI * HALKALI ATAKENT MAHHALLESİN'DE BULUNAN * SİTE PROJEMİZ İÇİN 2 +2+OFF SİSTEMİNDE * Ö.G.G KİMLİK KARTINA SAHİP ( 1 ) BAY PERSONEL İHTİYACIMIZ VARDIR... * SİGORTA PRİMİ RESMİ DİNİ BAYRAMLAR DAHİL , ALDIĞINIZ MAAŞ ÜZERİNDEN YATMAKTADIR... * MAAŞ : 2000 + AGİ + YEMEK MEVCUTTUR...

1 ay önce

Servis Ve Temizlik Elemanı

Türk Kültürüne Hizmet Vakfı - Doğanyurt

Sultanahmet-Çatladıkapı’da bulunan Vakıf Merkezimiz’de, Çalışma gün ve saati:Salı, Çarşamba, Cumartesi 9:00-17:00 arası, Servis işlerinde ve ofis, sınıf temizliklerinden sorumlu ve düzeni sağlayacak, Özverili çalışan ve işini seven, Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı, Kendine özen gösteren, güler yüzlü. 20-ile 35 yaş arası, Tercihen öğrenci Hanım personel alınacaktır. Her türlü sosyal güvenlik hakları mevcuttur.

2 ay önce

Müşteri Ilişkileri Uzmanı

Yeşil Enerji - Doğanyurt

Merkezi Kocaeli'de bulunan kuruluşumuzun Gaziantep Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanununa istinaden Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı tarafından 'Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi' olarak yetkilendirilen kuruluşumuzda İlgili kanun hükümleri çerçevesinde 'Zorunlu Bina Enerji Kimlik Belgesi' satış ve danışmanlığında görevlendirilmek üzere; -Askerlikle ilişiği olmayan, -Üniversitelerin en az 2 yıllık eğitim veren yüksek okul programlarından mezun, -Diksiyonu düzgün, -30 yaşını doldurmamış -Ofis programlarına hakim, -Aktif araç kullanabilen, Enerji danışmanları alınacaktır. Sadece online başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

1 ay önce

Gözetim Görevlisi

Zeusgrup - Doğanyurt

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa Yakası'nda ki elit projelerle faaliyet gösteren firmamıza Sertifikasız Özel Güvenlik adayları alınacaktır. İstanbul genelindeki Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki yeni başlayan devam etmekte olan projelerimize Bay (Danışman - Gözetim) Personelleri Kimlikli Projelerimizi İnsan Kaynakları Uzmanlarına Sorarak Öğrenebilirsiniz. AVRUPA YAKASI Şirinevler Projemize 2000 + SGK + yemek 2+2+2off çalışma sistemi Alibeyköy Eyüp Projemize 1900+ SGK + yemek 12 / 36 Çalışma Sistemi Zeytinburnu Projemize 2000+yemek + Servis 2+2+2 çalışma sistemi Bahçeşehir Projemize 1900 + agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Şişli Projemize 2150 + 205 yol + yemek+ SGK 2+2+2 çalışma sistemi Kağıthane Projemize 1850 + 205 yol + SGK + yemek 2+2+2 çalışma sistemi Beykoz Projemize 2050 + agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Üsküdar Projemize 1950 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Beylikdüzü Projemize 2200 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Kadıköy Projemize 2000 + yemek + SGK 12/36 çalışma sistemi Arnavutköy Projemize 2000 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Esenler Projemize 1900 + Agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Kavacık Projemize 2000 + Agi + yemek + SGK 12/36 çalışma sistemi Maslak Projemize 1900 + Agi + yemek + Servis + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Hadımköy Projemize 2000 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Beylikdüzü Projemize 2000 + Agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Göktürk Projemiz 1930+Agi+yemek+SGK 2+2+2 çalışma sistemi Bayan Danışmanlarımız 5 Gündüz 2 off şeklinde 8 ve 12 saatlik mesai aralıkları ile çalışmaktadır. Not: SGK'sız projemiz yoktur.

3 ay önce

Odyolog

Fatih Gama Özel Eğitim Ve Reh. Merk. - Doğanyurt

Ankara'nın Sincan ilçesi Törekent mahallesinde faaliyet gösteren kurumumuza tam zamanlı odyolog çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Kartal Açı Koleji - Doğanyurt

KURUMUMUZDA KİMYA ÖĞRETMENİ OLARAK ÇALIŞACAK EKİP ARKAŞI ARIYORUZ.

3 ay önce

Montaj Elemanı

Despa Otomotıv - Doğanyurt

Firmamizin montaj bolumu icin eleman alinacaktir. Askerligini yapmis, imalatin bircok asamasinda çalışabilecek kişiler tercih sebebidir. Maaş+Sigorta+Yemek+Servis

3 hafta önce

Tercüman (Arapça)

Baghdad Group Kargo ve İnşaat San Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Tercüman (Arapça) aranmaktadır.Şirketimizin pazarlama stratejisi ve planları doğrultusunda kurumsal pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak,Marka Yönetimi, kurum kültürü ve algı yönetimi konularında çalışmalarda bulunmak,Toptan Satış mağazamızda arap Müşterilerimize tercümanlık yapabilecek,

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler