Doğanyurt Taşımacılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Taşımacılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ekstrüzyon Pres Tav Ocağı Elemanı

Nalbantoğlu Metal - Doğanyurt

Aluminyum Profil üretimi yapan , İSTANBUL - HADIMKÖY'de bulunan firmamıza; - Ekstrüzyon pres Tav Ocağında çalışacak, - Deneyimli, - Vardiyalı çalışabilecek ve mesai sorunu olmayan, - İş güvenliği kurallarına uyan, dikkatli, - Askerlikle ilişiği bulunmayan,. - Bölüm sorumlusuna bağlı takım çalışmasına uyabilen, - Tercihen Hadımköy, Esenyurt veya Arnavutköy bölgelerinde ikamet eden, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Ersöz Canyiğit Inşaat Ltd. Şti. - Doğanyurt

- Ön muhasebe bilgisi olan - Diksiyonu düzgün, - Bilgisayar kullanmayı bilen, - Excel bilgisine hakim, - Hesap ve raporlama yapabilecek, - Kurumsal firma deneyimi olan, - Aktif araç kullanan eleman aranmaktadır.

1 hafta önce

Fason Takipçisi

Demir Tekstil Iş Elbiseleri - Doğanyurt

FABRİKAMIZA ÜRETİM VE ATÖLYE,BASKI,NAKIŞ, TAKİPLERİNİ YAPACAK PERSONEL ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ GİRİŞ 08.00 ÇIKIŞ 18.00 CUMARTESİ GİRİŞ 09.00 ÇIKIŞ 13.00 YAKIN CİVARDA İKAMET EDEN PERSONELLER TERCİH EDİLECEKTİR.

3 ay önce

Oto Yağ Değişim Elemanı

Onsa - Doğanyurt

Aday, aracıyla gelen müşterilerin,araç motor yağı ve filtre kontrolünü yaparak, değişim gerekiyorsa müşteriyi ikna edebilecek satış becersine sahip olmalıdır. Benzinli ve dizel motorların yapısını, özelliklerini ve çalışma prensiplerini anlayan,İşiyle ilgli kullanacağı malzemelerin özelliklerini bilen ve uygun şekilde kullanabilecek teknik bilgi ve tecrübeye sahip olma şartı söz konusudur

3 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Elite Çelik Kapı İnşaat A.Ş. - Doğanyurt

Sincanda bulunan çelik kapı fabrikamızda çalışacak ön perakende çalışacak Bayan / Bay Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşları aramaktayız

3 hafta önce

Fason Takipçisi

Csr Yazılım Tasarım Ve Danışmanlık Hizmetleri - Doğanyurt

Merter'de bayan hazır giyim üzerine hizmet veren müşterimizde görevlendirilmek üzere, uluslararası piyasalara üretim yapan firmamızın ÜRETİM departmanında görev alabilecek Bay/Bayan FASON TAKİPÇİLERİ aramaktayız. Aranan Nitelikler * Avrupa Yakasında ikamet eden, * En az lise mezunu, * Tekstil hazır giyiminde 10 yıl ve üzeri deneyimli, * Model makinecilik seviyesinde iş bilgisi olan, * İhracat kalitesinde ürün diktiribilme becerisi olan, * Atölye çevresi geniş, Tecrübeli FASON TAKİPÇİLERİ arıyoruz.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aymar Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

*Diksiyonu düzgün *insan ilişkilerinde başarılı *Disiplinli ve titiz çalışan *Ön muhasebe tecrubeli *En az yüksekokul mezunu *Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip *Cari hesapları bilen *Fatura girişi-fatura çıkışı -fiyat farkı-hizmet bedeli-irsaliye takibi gibi evrakları yapabilecek *Fiyat listelerinin girilmesini -barkod açılması gibi işlemlerin takibini yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız

3 ay önce

Pizza Hut - Vardiya Müdürü - Ankara

Mawarid Gıda - Doğanyurt

Pizza Hut'ta hızlı büyümenin en önemli parçalarından biri olmak istiyorsan, pizza aşkıyla 50 yıldır gelişen yoğrulan,lezzetli pizza kokusu eşliğinde eğlenmeyi bilen ekimizde seni de görmek isteriz. Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Ekip çalışmasına inanan, İletişim yeteneği harika, gülümsemeyi hiç mi hiç unutmayan, Müşteri odaklı, enerjik, hep en iyiyi hedefleyen, Benzer sektörde benzer deneyimi olan,

4 ay önce

Engelli Personel

Cebir Okulları - Doğanyurt

Cebir Okulları Kurtköy Kampüsüne niteliğine göre görevlendirilmek üzere %40 ve üzeri engeli olan personel alınacaktır. Servisimiz yoktur.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Eksen Kimya - Doğanyurt

DUDULLU OSB DE BULUNAN FİRMAMIZ İÇİN , ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ , ÜMRANİYE , SANCAKTEPE, SULTANBEYLİ VEYA YAKIN BÖLGELERDE İKAMET EDEN BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

1 ay önce

Perde Dikim Ustası

Hinna Mobilya - Doğanyurt

Yanibosna eskidiji bit pazarında da ki perde mağazamıza perde dikiminde çalışacak aynı zamanda satış pozisyonunda da çalışacak çalışma arkadaşı aranmaktadır maaş yüz yüze konusalicak

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Serkon Bebe Tekstil - Doğanyurt

Bebek Cocuk giyim üretimi yapan firmamızda 'Ön Muhasebe Bölümü için' Deneyimli Muhasebe elemani alınacaktir. -İyi derecede Micro bilmesi kesinlikle gerektedir -İş deneyimi kesinlikle aranmaktadir. -İyi derece muhasebe bilgisi aranmaktadir -Lise ve dengi mezunu olmak -Diksiyonu düzgün,zevkli,düzenli, -Cari hesaplarin takibi -Sabırlı,dikkatli,düzenli çalışan -İş takibine yatkın,sorumluluk sahibi, -Alınan ve satılan ürünlerin kontrolu ve muhasebeleştirilmesi -Gelişime açık olan -CW nizde resim olması zorunlu -Bursa -Merkez- Tercihi -Firmamız Vişne Ticaret Bölgesindedir -Sadece online yapılan başvular kabul edilerek ,değerlendirelerek irtibat kurulacaktır.

1 ay önce

Estetisyen

Epilazyum Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kadıköy’ün en merkezi yerinde, son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış 15 senelik Estetik Merkezi kadromuzun yeni yapılanması kapsamında,uzun süreli birlikte çalışmak üzere, dolgun ücretle sertifikalı bayan Estetisyenler alınacaktır. Müracaatlar gizli tutulacak ve en kısa zamanda cevaplanacaktır.

5 ay önce

Restaurant Şefi

Riva Otel - Doğanyurt

Taksimdeki 4*'lı otelimizde görevlendirilmek üzere Restaurant Şefi istihdam edilecektir. Restoran ile ilgili faaliyetleri koordine edebilecek, Müşterilerin beklediği servis ve hizmeti verebilecek, Kendisine bağlı bulunan ekibe destek olabilecek, Takım çalışmasına yatkın olan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Prezantable, Tercihen Captain, Şef Yardımcısı yada Şef pozisyonlarından birinde deneyimli, Taksime yakın ikamet eden Bay,

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Lounge Desıgn - Doğanyurt

MODOKODAKİ MAĞAZAMIZDA ÇALIŞACAK TECRÜBELİ BAY VEYA BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

3 ay önce

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Aspendos Anadolu Hastanesi - Doğanyurt

İş Tanımı Özel Aspendos Anadolu Hastanemizde Görevlendirilmek Üzere; " Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı " Aramaktayız.

5 ay önce

Üretim Operatörü

Pfw Havacılık Sanayi - Doğanyurt

Havacılık sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Üretim Operatörü” olarak görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız. Meslek Yüksekokulu & Meslek Lisesi veya Düz Lise Mezunu (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Metal, Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun ya da çıraklık, kalfalık, ustalık belgesi sahibi), İzmir’de ikamet eden/ edebilecek, Ölçüm aletlerini ve havalı el aletlerini kullanabilen ve tolerans bilgisi olan (Kumpas, matkap, mikrometre v.b..), Teknik resim bilgisine sahip, 07:30 – 17:30 çalışma saatlerinde & 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Montaj tecrübesi olan, El becerisi yüksek, Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, İŞ TANIMI Üretim bölümümüzün çeşitli birimlerinde görevlendirilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Pano Montaj Ustası

Saner Pano Elektrik Taahhüt - Doğanyurt

ELEKTRİK PANO MONTAJI tecrübesi olan, Makine ve pano elektriği arıza bakımı yapabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Sürücü belgesine sahip, 22-50 yaşları arasında , Tam zamanlı çalışacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Awon Shoes - Doğanyurt

İzmir Bornova Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi'nde bulunan e-ticaret firmamızın müşteri temsilcisi eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Çalışma arkadaşımızın; müşteri temsilcisi telefonlarına cevap verecek, sipariş oluşturan müşterilerimizi arayarak sipariş onayı alacak ve kargo takibi yapabilecek nitelikte olması gereklidir. İşlerin yoğun olması durumunda sosyal medya ve whatsapp mesajlarına bakarak cevap verilecektir. Aranan özellikler; 30 yaşını aşmamış, diksiyonu düzgün, insan ilişkileri ve ekip çalışmasına uyumlu olmasıdır.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Elbiz Inşaat - Doğanyurt

İnşaasını tamamlayıp yönetim hizmeti verdiğimiz Benevre Rezidans projesinde görevlendirmek üzere Rezidans Sakinlerinin Konutlarına Temizlik hizmeti verecek ; -Titiz, -Sorumluluk Sahibi, -Prezentabl, -Sonuç Odaklı Çalışan, Takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler