Doğanyurt Tarım İlaçları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Tarım İlaçları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bilgisayar Baskı Operatörü

Kaya Ozalit Digital Baskı Sistemleri - Doğanyurt

COPY CENTER'DE ÇALIŞMIŞ GRAFİK ve MÜHENDİSLİK PROGRAMLARINA ORTA DERECEDE HAKİM DENEYİMLİ ELEMAN ARIYORUZ

3 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Çağdaş Bahçelievler Etüt Merkezi - Doğanyurt

EĞİTİM KURUMUMUZA BAYAN PART TİME SINIF ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Trakyam Gıda Ltd Şti - Doğanyurt

ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE 1 ADET MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.EN AZ 3 YILLIK DENEYİMİ OLAN TERCİHEN LİKOM PROGRAMI BİLEN GELİŞİME AÇIK BİLGİSAYAR VE PROGRAMLARA HAKİM ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

1 ay önce

Muhasebe Stajyeri

Analitik Müşavirlik Abdullah Adıman - Doğanyurt

MUHASEBE BÜROMUZA EN AZ HAFTADA 3 İŞ GÜNÜ DEVAM EDEBİLECEK KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN VE ÖĞRENİME AÇIK MUHASEBE ALANINDA İLERLEMEK İSTEYEN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. LİSE VEYA ÜNİVERSİTE STAJYERİ OLABİLİR.

3 hafta önce

Şoför (Yolcu Taşıma)

Sultan's Home / Ali Atay - Doğanyurt

Fabrikamızda sabah personeli toplayıp gece vardiyasından çıkanları evlerine dağıtım yapacak, Kalan zamanda fabrikanın dışarıdan eksiklerini alıp tedarik edecek yetenekli kayseriyi bilen Şoför (Yolcu Taşıma) personeli aranmaktadır.

5 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Danışman Soğutma Sistemleri Gıda San ve Mot Araçlar Tic A.Ş. - Doğanyurt

Firmamızın E-ticaret departmanında çalıştırmak üzere E-Ticaret Uzmanı personel aramaktayız.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Emkarlift Asansör - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde sekreterlik bölümünde görev alacak daha önce sekreterlik yapmış olan bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Ataşehir ferhatpaşa bölgesinde ikamet etmesi tercihimizdir. Yaş kriteri önceliğimizdir. İletişimde yazan cep numarasıyla irtibata geçmeniz önemlidir.

5 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Dugan Enerji Teknoloji Çözümleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

1 ay önce

Şoför-Sevkiyat Elemanı

Hebsüt - Doğanyurt

ARAÇ İLE; SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ DAĞITIMI YAPACAK ARAÇ KULLANMAYI İYİ BİLEN İYİ BİR ŞEKİLDE NAVİGASYON KULLANABİLEN MAAŞ DOLGUNDUR DİKSİYONU DÜZGÜN OLAN ARKADAŞLAR ALINACAKTIR. GÖRÜŞMEK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

2 ay önce

Elektronik Teknisyeni

Kael Mühendislik - Doğanyurt

Fabrikamızda üretimini yaptığımız elektronik cihazların üretim proseslerinde operatör olarak çalışmak üzere teknik eleman alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Besa Gıda - Doğanyurt

* bilgisayarlı muhasebede tecrübeli, * fatura ve irsaliye kesebilecek, * cari hesap takibi, * ba/bs mutabakatı, * alış faturası, * arşivleme * e-fatura/irsaliye işlemlerini yapabilecek elemanlar alınacaktır,

5 ay önce

Böcek Ilaçlama Elemanı

Elmas Ilaçlama - Doğanyurt

Böcek ilaçlama şirketimize Deneyimli böcek ilaçlama personeli alımı yapılacaktır. -Esnek çalışma saatlerimize uyum sağlayacak, -Anadolu ve Avrupa yakasında çalışabilecek, -Adres bulmakta güçlük çekmeyecek, -Sağlık Sorunları Bulunmayan,

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mfc Elektronikk - Doğanyurt

Tercihen "Netsim" muhasebe programını bilen, Muhasebe ile ilgili temel konulara hakim , Ön muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Word ve Excel'e hakim , Sonuç odaklı, pratik, takipçi ve dikkatli , İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, 20 - 35 yaş arası, Sorumlu Olduğu İşler; - Ön Muhasebe kayıtlarını tutmak, - Cari ve BA/BS mutabakatlarını yapmak, - Fatura, fiş, irsaliye ve diğer evrakların prosedürlere uygun bir şekilde muhasebe kayıtlarını yapmak - Diyarbakır'da ikamet eden, ön muhasebeci aramaktayız . Mesai Saatleri: 09:00 - 18:30 / Pazar Günleri Tatil

1 ay önce

Stand Görevlisi

Asır Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik Ltd Şti - Doğanyurt

Eğlence sektöründe faaliyet gösteren Cinebox markamızın Metroport AVMndeki standında çalışacak 1 full time ve 1 part time Bayan Stand Görevlisi çalışma arkadaşları arıyoruz.Full time çalışma ücreti : 1600 TL (Haftanın 5 günü 8 saat, 1 günü 12 saat çalışacak. 1 günde izinli olacak)Part Time çalışma ücreti : 800 TL (Haftanın 5 günü 4 saat, 1 günü 12 saat çalışacak. 1 günde izinli olacak)

2 ay önce

Mağaza Yönetici Yardımcısı

Soysaraç Perde - Doğanyurt

15 senedir Bostancıda bulunan Perde Mağazamıza Yetiştirilmek üzere Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.Maaş yüz yüze konuşulacaktır.

3 ay önce

Büro Elemanı

Fnt Ahşap Işleme Mak. San. Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere ; İşyerinin çay ve temizliğini,Tertip ve düzenini sürekli olarak sağlayacak, Telefon ve fakslara bakacak bayan büro elemanı aranmaktadır. -Bilisayar bilgisi olan -Ms Office programlarını kullanabilen -Tercihen Eta 8 programını bilen -En az lise mezunu Tüm sosyal haklar mevcuttur. (Müracaatlar Elemanonline üzerinden değerlendirilecektir.)

3 ay önce

Planlamacı

Gallipoli - Doğanyurt

BAYAN İÇ ÇAMAŞIRI VE DIŞ GİYİMDE SENTEZ PROGRAMINI BİLEN PLANLAMACI ALINACAKTIR.

3 ay önce

Komi- Abiyer

Ramiz Köfte Vadistanbul - Doğanyurt

İç tezgah ve dış dış tezgahtan sipariş alıp takibini yapacak kişi aranmaktadır. Pişirilmiş olan yemeklerin kasada bekleyen müşteriye sunulması ile ilgili çalışacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Ve Finans Yetkilisi

Active Kimya Makina - Doğanyurt

Anadolu yakasında faaliyet gösteren şirketimizin muhasebe/fnans bölümünde görevlendirilmek üzere Muhasebe/Finans yetkilisi aramaktayız. •MYO veya Ünİversite mezunu •En az 5 yıl genel muhasebe deneyimli •LKS Tiger programını iyi bilen ve LKS Tiger' da raporlama yapabilen •İngilizce bilen tercih edilecektir •Anadolu yakasında ikamet eden •40 yaşını aşmamış •İş ve insan ilişkilerinde başarılı •Aktif araç kullanabilen (Erkek adaylar askerliğini yapmış olmalıdırlar) İŞ TANIMI •Günlük banka hareketlerinin işlenmesi •Cari hesaplarla ilgili alış satış faturalarının işlenmesi ve mutabakatlar •Finansla ilgili aylık ve haftalık ödeme raporlarının çıkartılması •Aylık banka mutabakatları ve kredi hesaplarının değerlenmesi •LKS Tiger' da aylık raporların çıkarılması •BA,BS bildirgelerinin hazırlanması vb. gibi ön muhasebe ve bazı genel muhasebe işlemleri. Sadece online başvuru kabul edilecektir.

3 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Çözümser Soğutma - Doğanyurt

Vasıfsız eleman klima servisinde çalışacak Güngören ve çevresinde ikamet eden vasıfsız elemanlar alınacaktır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler