Doğanyurt Tarım İlaçları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Tarım İlaçları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teknik Personel

Thermomed Medikal ve Analitik Cihazlar Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Saha Operasyon faaliyet alanları içerisinde, şehir içi ve şehir dışı olmak üzere farklı bir çok sistem ve proje için kurulum, bakım ve teknik destek hizmetleri verecek Teknik Personel takım arkadaşı arıyoruz.Şirketin belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda kurumsal firma ziyaret randevularını planlayarak ziyaretleri gerçekleştirecek,Planlanan toplantılarda firma ve hizmet sunumunu kurumsal bir şekilde gerçekleştirmek,Toplantı sonrası firma takibini gerçekleştirerek süreci yönetmek,Servis sürecinin olumlu bir şekilde kapanmasını sağlamak,Müşteriler hakkında geri bildirim sağlamak,Şirket değerlerini koruyup şirketi sahada en iyi şekilde temsil etmek,Üretilen ve ithal edilen online analiz cihazlarının kuruluma hazırlanması, saha kurulumları ve garanti kapsamında teknik desteği vermek,Endüstriyel çok bileşenli otomasyon sistemlerinin yazılım, mekanik, elektrik, elektronik, pinomatik tüm bileşenlerine hakim olarak, hata arıza tespiti yapmak, servis vermek ve raporlayarak son kullanıcı ile tüm iletişim sürecini takip etmek,Türkiye genelinde kurulu endüstriyel otomasyon sistemlerini özel hazırlanmış uzaktan takip ve yönetim platformları üzerinden gerçek zamanlı takip etmek ve olası sorunlara müdahale etmek,Global Bilgi sistem teknolojisindeki gelişmeleri takip ederek uygun olanların Üst Yönetime sunumlarını yapmak, şirket bünyesine adapte etmek,Network / İnternet erişim sorunlarına destek vermek,Sistemlerin bilgi güvenliğini sağlayabilmek,PLC, Endüstriyel otomasyon alanında hardware ve software konularında en az 3 yıl deneyimli,PC ve çevre birimleri ile sunucular konusunda iyi derecede bilgi sahibi, PLC / Mikroişlemci tabanlı çalışan sistemler hakkında bilgi sahibi, kurlum ve servis hizmeti verebilme.Bilgisayar donanımı konusunda bilgi sahibi,Microsoft Windows XP, Windows 7, Windows 10 işletim sistemlerini bilen,Kablolu, kablosuz network alt yapısı, bakım onarım ve kablolama işlerini yürütebilecek,

3 ay önce

Garson / Komi

Aqua Garden Cafe Restaurant - Doğanyurt

Kılık kıyafet düzenine uyan - disiplinli çalışan Saç , sakal , bakımlı ve hijyen konusunda dikkatli Takım olarak iş bölümüne katılan - uyumlu çalışan Diksiyonu düzgün İkili ilişkilerinde iyi iletişim kurabilen ve güler yüzlü olan Müşteri memnuniyetine önem veren İşi sahiplenen ve sorumluluk alabilen Hiyerarşi düzene uyumlu Mesleki değerlerine önem veren ve bu alanda profesyonel olan ( garson pozisyonu için ) Tuzla ve civar çevrelerde ikamet eden Ve diğer kriterlere uyan herkes bizimle çalışabilir Ücret: online başvuru yapan arkadaşlarla yapılan görüşme sonucu belirlenir . Gece saatlerine kadar çalışan arkadaşlarımız için servisimiz mevcuttur.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

E Dijital Bilgi A.Ş. - Doğanyurt

Hyundai Su Arıtma Türkiye Genel Distribütörlüğünde çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Tüm Sosyal Haklar Mevcuttur.

3 ay önce

Aşcı

Özel Türkay Anaokulu - Doğanyurt

İstanbul /Kartal- Dragos Orhantepede -bulunan anaokulumuza çalışacak Bayan Aşçı arıyoruz.Daha önce anaokulunda aşçılık yapmış adaylara tercihte öncelik verilecektir.İş Türü: Yarı ZamanlıÇalışma Saatleri 08:00-13:30İş Türü: Yarı zamanlı

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Murat Türkten Mali Müşavirlik Ofisi - Doğanyurt

Fatih' deki Mali Müşavirlik Ofisimize uzun vadede çalışacak; -Üniversitelerin Muhasebe, iktisat, işletme bölümlerinden mezun -Uzun vadede çalışacak, -En az 2 yıl tecrübesi olan -Muhasebe alanında ilerlemek ve kendini geliştirmek isteyen, -İş takibi konusunda sorumluluk sahibi -Bilgisayar ve Ms Office programlarını etkin kullanabilen, -ETA SQL V8 programını kullanabilen, "BAYAN" personele ihtiyacımız vardır. Yapılacak İşler: -Aylık fatura,evrak vs.takibi ve dosyalanması -İşletme Defterlerinin işlenmesi -BA/BS hazırlığı ve mutabakatlarının yapılması -Cari mutabakatların yapılması vs. -Vergi Dairesi ve Sgk evrak işleri Maaş: Asgari Ücret

1 ay önce

Reklam Tabelacı

Han Reklam Matbaa - Doğanyurt

Reklam sektöründe çalışmış atölye kaynak ustası Reklam Tabelacı aranmaktadır.

3 ay önce

Kimlikli Güvenlik Görevlisi

Tansav Özel Güvenlik - Doğanyurt

KİMLİKLİ GÜVENLİK GÖREVLİSİ BAY PERSONEL HAFTA İÇİ GÜNDÜZ, HAFTA SONU GECE VE GÜNDÜZ ÇALIŞMA ULAŞIM PROBLEMİ OLMAYAN 2100 TL MAAŞ

1 ay önce

Reji Asistanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Reji Asistanı aranmaktadır.Proje bazlı çalışacak Stüdyo şefini asiste edip, rejiyle koordineli olarak çalışacak Reji Asistanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Çay / Temizlik Eleman

Atakom Telekomünikasyon - Doğanyurt

GSM Şirketimizde çay temizlik işlerine bakacak bayan eleman alınacaktır.

2 ay önce

Web Tasarım / Designer

Diyetisyen Emre Uzun - Doğanyurt

Web tasarımı ve grafik tasarım konusunda kendini geliştirmiş. broşür, instagram postları, kartvizit, kutu tasarımları yapabilecek Yeni tasarımlar üretmekten keyif alan, Teknolojiyi yakından takip ederek yetkinliklerini sürekli yenileyen, Kullanıcı deneyimi konusunda bilgi sahibi PHP ve MySQL kullanarak web uygulaması geliştirebilen, PHP Framework ler konusunda bilgi sahibi, Wordpress ve Opencart konusunda tecrübeli ve İyi derece de bilgi sahibi, Bootstrap, Javascript, CSS HTML , CSS ve Responsive kodlama bilgisi olan, Hosting kontrol panellerini bilen ( WHM, Plesk, Cpanel) Grafik tasarım programlarını (Photoshop, İllustrator vb ) bilen, Teknik dökümantasyonları okuyup anlayabilecek derecede İngilizce bilgisine sahip, Adwords, Analytics, Search Consol bilgisi olan, SEO konusunda bilgi sahibi, Tercihen; IOS ve/veya Android platformlarında native ve webview uygulama geliştirme hakkında billgisi olan, Tercihen; Java programlama dilini kullanabilen, *yeni bir web sitesi oluşturabilen, var olan websitesini geliştirebilen, app oluşturabilme, seo çalışması yapabilecek kişi arıyoruz.

6 gün önce

Pilates Eğitmeni

My Way Pilates Studio - Doğanyurt

Birebir ve düet aletli pilates derslerinin verildiği stüdyomuza Pilates Eğitmeni arayışımız bulunmaktadır. Fotoğraflı CV ile başvurmanız rica olunur. Kabul edilen eğitmen, öncelikle bizim sistemimizi öğrenmesi amacıyla yaklaşık iki haftalık bir süre stüdyomuzda verilen dersleri izleyecek, sistemimizi öğrendikten sonra ders vermeye başlayacaktır.

1 ay önce

Elektrik Ustası

C&N Mühendislik Elektrik İnşaat Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Aydın ili Kuşadası ilçesinde merkezi bulunan şirketimize Yg, Og ve Trafodan anlayan Elektrik Ustasıaranmaktadır.Lojman ve Sosyal haklar mevcuttur.Çalışma yeri Aydın Kuşadasıdır.

1 hafta önce

Dikim Operatörü

Bursalı Tekstil - Doğanyurt

Havlu üretimi yapan firmamıza; Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen'' Bornoz '' dikiminde tecrübeli ''Overlok - düz makineciler'' alınacaktır.

2 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Lore Language Center - Doğanyurt

Üniversitelerin İngiliz veya Amerikan Dili Edebiyatı/İngilizce Öğretmenliği, Mütercim Tercümanlığı (İngilizce) bölümlerinden mezun, • İletişim becerileri gelişmiş, • İlgili, dinamik, • Motivasyonu yüksek, • Organizasyon kabiliyeti güçlü, • Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip, • Part time çalışabilecek, • Her öğrenci için özel materyal hazırlama kapasitesine sahip, İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Yaştaş İnşaat Elektrik Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Deneyimli Bayan Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Ziraat Mühendisi

Ekosan Tarım Ltd. Şti. - Doğanyurt

Bitki Besleme ürünleri üretimi yapan firmamızın teknik departmanında çalıştırılmak üzere Ziraat Mühendisleri alınacaktır. Aranan Özellikler: - Bitki besleme ve gübre alanlarında en az 2 yıl tecrübeli - İyi derecede Word, Excel programlarını kullanan - Esnek çalışma saatlerine uyacak - Aktif araç kullanan Ziraat mühendisleri alınacaktır.

3 gün önce

Servis Hostesi

Güney Akdeniz Seyahat Turizm Ticaret Ltd Şti - Doğanyurt

Şehirler arası Yolcu Otobüsüne Bayan Servis Hostesi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Yatsan Yaşamkent - Doğanyurt

Yatsan Yaşamkent Mağazamıza Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Batıkent Gelişim Kursları - Doğanyurt

Batıkent'te bulunan kurumumuz bünyesinde görevlendirilecek tecrübeli Kimya öğretmenleri alınacaktır. Resimli öz geçmişler değerlendirilecektir.

3 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Smmm Eyyup Acıoğlu - Doğanyurt

Ticaret lisesi son sınıf öğrencisi veya Üniversite Muhasebe bölümü ikinci öğretim Stajyer (Öğrenci) muhasebe öğrencisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler