Doğanyurt Tarım İlaçları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Tarım İlaçları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Front-End Developer

Webhome - Doğanyurt

Front-end Developer İş İlanı Firmamızda “Front-end Developer” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır. Genel Nitelikler • Web arayüz geliştirme alanında en az 2 yıl deneyimli • İyi derecede HTML5, CSS3, JavaScript (jQuery) bilen • Bootstrap’ı çok iyi kullanabilen • Responsive ve Adaptive tasarım konusunda tecrübeli • SEO kavramlarını bilen ve SEO dinamiklerine göre kod yazabilen • UX ve UI tasarım prensiplerini bilen • Photoshop, Illustrator gibi programları iyi derecede kullanabilen • Tasarım trendlerini, web ve mobil gelişimleri, tarayıcı teknolojilerini ve uygulama tekniklerini takip eden • İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) ve özellikle WordPress konusunda iyi derecede bilgi sahibi • WordPress’i çok iyi bilen • WordPress için tema tasarımı yapabilecek • WordPress’te baştan aşağı bir web sitesi yapabilecek • Tercihen PHP konusunda bilgili • Tercihen MYSQL konusunda bilgili • Tasarım konusunda ilham verici fikirlere sahip • İş planlaması yapıp, işini zamanında yetiştirebilen • Gerektiğinde yoğun ve esnek iş temposunda çalışabilecek • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış • Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Bu niteliklerin yanı sıra web yazılımı konusunda yetkin olduğunuz hemen her şey sizi bir adım daha öne çıkaracaktır. İş Tanımı • Müşterilerimizin web sitelerinin tasarımı • Firma web sitelerimizin tasarımı • WordPress içerik ekleme ve düzenlemelerinin yapılması • WordPress siteler üzerinde istenen değişikliklerin yapılması • Gerektiği takdirde farklı bir CMS kullanan web sitelerinin WordPress’i kullanarak yeniden yapılması • Web sitelerin grafik ve görsel tasarımlarının yapılmasında destek olunması • Web sitelerin site içi SEO ve hız optimizasyonlarının yapılması

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Yazıcı Doğan Grup - Doğanyurt

Endüstriyel Mutfak sektöründe faaliyet gösteren firmamıza;*40 yaşını aşmamış,*Satış , bilgisayar kullanabilen,*Ön muhasebe ve diğer işlerde çalışmak üzere,*Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Bayan eleman aranmaktadır. *Asgari ücret + sgk + yemek firmamıza aittir.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Mari Grup - Doğanyurt

Otelimiz bünyesinde genel alan temizliklerini yapabilecek personel arayışımız bulunmaktadır. Dış görünümüne ve hijyene önem veren, Tercihen otelcilik deneyimi olan, Misafir memnuniyeti odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilen, Yukarıdaki koşulları sağlayan adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Auto Fix Otomotiv Ltd. Tşi. - Doğanyurt

OSMANGAZİ İLÇESİ KANALBOYU CADDESİN DE FAALİYET GÖSTEREN SİGORTA ACENTELİĞİMİZE EN AZ 1,5 YIL DENEYİMLİ SİGORTA EKRANLARINA HAKİM,GÜLER YÜZLÜ, ÇÖZÜM ÜRETEBİLEN BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR. İLGİLENEN ARKADAŞLARIN ŞAHSEN MÜRACAATLARI DİKKATE ALINACAKTIR. NOT: OSMANGAZİ VE NİLÜFER İLÇESİNDE İKAMET EDEN ARKADAŞLAR TERCİHİMİZDİR. 2.İLETİŞİM : 0544 540 16 16

3 ay önce

Senior Front End Developer

Arcon Bilişim Teknolojileri A.Ş. - Doğanyurt

Web projemizde çalışmak üzere Angularjs diline hakim, Jquery,Javascrıpt,Html,Css bilen Single Page Applıcatıon yapmış,Backend Developer ile beraber çalışma deneyimine sahip, teknik ingilizceye hakim, bilen Frontend Developer arıyoruz.

3 ay önce

Yemekhane İşçisi

Vema Yatırım İnşaat A.Ş. - Doğanyurt

Toplam 12 kişilik ofis ekibine yemek yapmak üzere Yemekhane İşçisi personel alınacaktır. Sadece öğlen yemeği yapılacaktır. Kendine ait mutfağında servis yapacaktır.

3 hafta önce

Tezgahtar

Fırından Unlu Mamüller Cafe - Doğanyurt

Kristal şehir Beylikdüzü fıırın cafe ve unlu mamüllerimizde çalışacak Tezgahtar alınacaktır.

2 ay önce

Güvenlik Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

KOCAELİ Bölgesi Olmak Üzere DİLOVASI - DARICA - GEBZE ve ÇAYIROVA da yapımı tamamlanan veya devam eden Fabrika Depo - İş Merkezi - Site ve Şantiye gibi vb. projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2000 Ort. + Yemek + Agi + Servis İŞ TANIMI ; * Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. * Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. * Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın.. * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! * Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

4 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş. - Doğanyurt

İş Tanımı Tez Medikal Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, şirketlerin özel sağlık ve güvenlik planı ihtiyaçlarına uygun, ilerici ve kalıcı çözümler üretmek konusunda önemli deneyim, bilgi ve birikimini barındıran, insan hayatının dünyadaki tartışmasız en değerli unsuru olması ilkesine bağlı Türkiye’nin lider OSGB’sidir. Genel müdürlük ekibi ile toplam sayısı günden güne artmakta olan, 1000’in üzerinde deneyimli, nitelikli  kadrosu ve iş sağlığı güvenliği ekibi ile Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı ve koordineli bir sistem içerisinde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. Tüm tehlike sınıflarına uygun hizmet verebilme kapasitesinde olan, Türkiye’nin önde gelen holding ve büyük ölçekli firmalarının çözüm ortağı olma başarısına sahip tek OSGB şirketidir. Şirketlerin faaliyet alanlarına yönelik; hava, deniz, yat limanı, tershane, kampüs, sanayi kompleksi, banka, alışveriş merkezleri ve bir çok yoğun yaşam alanlarında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, kapasitelerine uygun ve sunduğu hizmet çeşitlilikleri ile yerinde, etkin ve kalıcı çözümler sunan sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip lider markaların tercih ettiği bir OSGB şirketidir. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlar ile şirket içi standartlar doğrultusunda tüm gerekliliklerin gerçekleştirilmesi, mevcut sistem uygulamalarının geliştirilmesi  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki ve Sorumlulukları Hakkında Yönetmelik ve ilgili diğer mevzuatlar kapsamındaki tüm görevlerin gerçekleştirilmesi (Rehberlik, Risk Değerlendirme, Çalışma Ortamı Gözetimi, Eğitim-Bilgilendirme-Kayıt, İlgili Birimlerle İşbirliği vb.) ve tüm bu çalışmaların takip edilmesi, raporlanması  İSG kültürünü arttırıcı faaliyetlerin gerçekleştirilmesi İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelleri ile koordineli çalışılması İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yapılan çalışmaların datalarının İSG Yazılımına girilmesi

5 ay önce

Teknik Servis Personeli

Diyarbakır Demircioğlu Bilgisayar - Doğanyurt

Demircioğlu bilgisayar 'da çalıştırılmak üzere bilgisayar teknisyeni aranmaktadır; arınılan nitelikler; bilgisayar teknik onarımı konusunda tecrübeli olmalı daha önce bu sektörde mutlaka çalışmış olmalı, yazılım ve donanımsal alanda bilgili olmalı , kamera sistemleri hakkında bilgisi olmalı ve mutlak surette ehliyeti olmalı arac kullanabilmeli. bu niteliklere uyan arkadaşlar cv lerini hazırlayıp bize elden iletebilirler.

2 ay önce

Şoför

Yeşilmavi Tat Ve Gdt Şti - Doğanyurt

Geri dönüşüm sektöründe ambalaj atık toplama araçlarını kullanabilecek şoför aranmaktadır.

4 ay önce

Depo Elemanı

Ansar Group - Doğanyurt

DIŞ TİCARET firmamızda çalıştırılmak üzere, BAY DEPO ELEMANI alınacaktır. GENEL NİTELİKLER • Ekip çalışmasına yatkın • Dikkatli ve sorumluluk sahibi • Sistemli ve prensipli çalışan • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Gelen ürünlerin teslimi, depoya alınması, ve sevk süreçleri yürütebilecek • Sorumluluk sahibi, dürüst, güvenilir, uzun vadeli, istikrarlı çalışmayı hedefleyen, İŞ TANIMI .Tedarikçilerden gelen ürünlerin mal kabul işlemlerinin gerçekleştirilmesi, •Ürünün elleçlenmesi, paketlenmesi ve gideceği ülkeye göre sevkiyata hazırlanması, •ürünlerin sevkiyat işleminin gerçekleştirilmesi. .Depo tertip düzenin sağlanması.

3 ay önce

Cafe Bistro Aşçı Aranıyor

Rm Muhendislik - Doğanyurt

Yeni Açılacak Olan Cafemizde Bay-Bayan Aşçı aranmaktadır

2 ay önce

Dişhekimi Asistanı

Al-Med Tıbbi Hiz. A. Ş. - Doğanyurt

Ankara Gaziosmanpaşa semtinde bulunan ANKARA DENTAL diş tedavi merkezimize tam zamanlı çalışacak, dişhekimine yardımcı olacak (dişhekimi asistanı) tercihen ağız diş sağlığı teknikerliği eğitimi almış ve belgesi olan bayan elemanlar aranmaktadır. Doktorları asiste edebilecek, hastaları tedaviye hazırlayacak konu hakkında bilgi ve tecrübesi olan elemanlar alınacaktır. Sağlık bakanlığından alınmış diş teknikerliği belgesi veya fakülte diploması tercih sebebi olacaktır. Çalışma saatleri sabah 9- akşam 19 arasıdır. Tecrübesiz elemanlara gerekli eğitim kurum tarafından verilecektir.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karaçavuş İnşaat Nak Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızda çalışacak, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe civarında oturan, Ön Muhasebe bilen bayan eleman alınacaktır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Projemizde çalışabilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir. Lütfen telefonla başvuru yapmayınız. ***Cv videosu olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

5 ay önce

ŞARKÜTERİ ELEMANI

ORKA HİPERMARKETLERİ - Doğanyurt

İş Açıklaması Küçükbakkalköy deki Orka Marketimizin Şarküteri Bölümünde Çalışacak en az 3 yıl Deneyimli personel alınacaktır İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Minimum 3 yıl deneyime sahip Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,

3 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Dmç Mobilya - Doğanyurt

Tercihen Winner Programı kullanabilen, Ofis Programlarına hakim, Cari Hesapları, satış sözleşmelerini işleyecek, faturaları kesecek ve tahsilat yapacak bir Ön Muhasebe personeli ile çalışmak istiyoruz.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Aks Otomotiv - Doğanyurt

Tuzla İstanbul Endüstri ve Ticaret serbest Bölgesi'nde faaliyet gösteren fabrikamızda İdari İşler departmanına bağlı olarak çalışacak, aşağıdaki görevleri yerine getirecek, belirtilen niteliklerde SEKRETER aramaktayız. GENEL NİTELİKLER Genç ve dinamik, Hızlı ve pratik çalışabilen, Derli, toplu ve düzenli, Bilgisayarda yazışmaları hızlı yapabilen, Ofis programlarına hakim, İyi derecede İngilizce veya Almanca bilmesi tercih sebebidir. Aldığı sorumluluğu sonuna kadar takip edip tamamlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Çoklu görevi başarı ile sürdürebilen. İŞ TANIMI Firmaya gelen ziyaretçileri karşılayıp ilgili birimlere yönlendirecek, Kargo ile gelen doküman ve evrakları teslim alıp ilgili birime teslim edecek, Santral operatörlüğü yapacak, Arşiv dosyalama işlemlerini yapacak, Günlük olarak PDKS programı üzerinden personel yoklaması yapacak ve raporlayacak, Maaş pusulalarının düzenlenerek personele imzalatılması konusunda destek verecek, Günlük yemek mevcutlarının takibini yapacak, Şirket araçlarının çıkış ve giriş kontrollerini yapacak.

3 ay önce

Eğitim Danışmanı

Ümraniye Tasarı Eğitim Kurumları - Doğanyurt

DGS KPSS YÖS ALES EĞİTİMİ VEREN KURUMUMUZA TECRÜBELİ EĞİTİM DANIŞMANI ALINACAKTIR.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler