Doğanyurt Süreli Yayınlar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Süreli Yayınlar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Web Yazılım Uzmanı

Tmt Bilişim - Doğanyurt

Bilişim firmamıza Web Yazılım Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Bolu English - Doğanyurt

2000 yılından bu yana Bolu'da faaliyet gösteren, ilimizin en eski ve en köklü İngilizce Kursu olan Bolu English bünyesinde görevlendirilmek üzere; aşağıdaki şartları taşıyan çalışma arkadaşları arıyoruz. İngilizce Öğretmeni : * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Konusuna hakim, * Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, * Girişken, sosyal ilişkileri kuvvetli ve dış görünümüne önem veren, * Bolu'da ikamet eden ya da edebilecek, * Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek NOT: Özgeçmişlerin Fotoğraflı olması tercih sebebidir. Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Anatolia Bilişim Danışmanlık İletişim Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Finans sektörünün öncülerinden olan firmamızın İstanbul Taksim şubesinde çalışacak, ürün ve hizmetlerimizin telefonda satışının yapılmasında görev alacak (Outbound-Call) Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma Saatleri: Hafta içi 09.00 – 17.00Sunulan İmkanlar: SGK + Dolgun Maaş + Prim + Yemek + Yol + Performans Ödülleri + Zevkli ve eğlenceli bir atmosfer.Hedef başarmaksa doğru yerdesiniz.

5 ay önce

Muhasebe Büro Elemanı

Eray Topaloğlu Smmm - Doğanyurt

KARŞIYAKA ÇARŞI İÇERİSİNDE BÜRO DENEYİMİ OLAN TECRÜBELİ VEYA 2-3 SENELİK DENEYİMLİ BAY VE BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. BÜROMUZDA KENDİ İŞİ GİBİ ÇALIŞACAK BAY VE BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. MAAŞ KONUSU KİŞİNİN BİLGİ SEVİYESİNE GÖRE BELİRLENECEKTİR. MUHASEBE PROGRAMI OLARAK ZİRVE KULLANILMAKTADIR. ZİRVE PROGRAMINI BİLEN DENEYİMİLİ ARKADAŞLAR ÖNCELİKLİDİR.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Riskret Osgb İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Riskret ortak sağlık ve güvenlik birimi firmamıza iş bağlama konusunda kendine güvenen, Firma portföyleri olan, Deneyimli Pazarlama Uzmanı iş arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Antalya Dil Kursu - Doğanyurt

Mebe bağlı Kursumuzda çalıştırılmak üzere tam zamanlı İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.Detaylar yüz yüze görüşmede müracaat sahibiyle paylaşılacaktır.Çalışma yeri Antalya Muratpaşadır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Callart Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

Gaziemirde bulunan ve büyüyen Türk Telekom Kurumsal Çağrı Merkezimize; İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında değerlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi pozisyonunda çalışacak eleman arayışımız bulunmaktadır. İşkur eğitim süreci tamamlandıktan sonra bünyeye alım gerçekleştirilmektedir.

5 ay önce

Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Uzmanı

Engin Osgb - Doğanyurt

İstanbul'da faaliyet gösteren firmamızda "Dijital pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı" pozisyonunda görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız. GENEL NİTELİKLER • Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • Google Adwords, Google Analytics ve Sosyal Medya (Facebook, İnstagram, Youtube, Google+) Reklam Yönetimi konularında en az 3 yıl deneyimli olmak • SEO nun tüm kavramlarına ve optimizasyon süreçlerine hakim olmak. • Facebook reklamları, Retargeting süreçleri, Dijital Pazarlama Otomasyonları konusunda deneyimli • Grafik tasarımı bilgisine sahip olmak. • İyi derecede MS Office Programlarını bilen • Sosyal medya alanında deneyimli (tercihen ajans kökenli), • Daha önce yönettiği sayfalara ait referans verebilecek, • Tasarım programlarına hakim (Adobe Photoshop, Illustrator, After Effects, Indesign vb en az 1 tanesini kullanabilen) • Tercihen video edit programlarına hakim (Ürünler ve kampanyalarla ilgili video oluşturabilecek), • İlgi çekici kampanyalar üretebilecek, araştırmacı, yeniliklere açık, • İçerik oluştururken kreatif fikirler üretebilen, özgün içerik yazabilen, • infografik, Banner, Afiş hazırlama konusunda deneyimli, • Sosyal medya reklam deneyimi olan, reklam kampanyası oluşturabilecek, kampanyaları takip edip raporlayacak, • Dijital medya gündemini, sosyal medya trendlerini ve gelişmeleri sürekli takip ederek çalıştığı projelere uygulayabilecek, • Tüm dijital mecralara hakim ( Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Forum, Blog vb. ) İŞ TANIMI: • Adwords Alışveriş, Arama, Google Display Network, YouTube, Facebook ve İnstagram kampanyalarının yönetilmesi, gerekli optimizasyonların yapılması, analizi ve raporlamasını yapmak, • Adwords ve Facebook ileri seviye hedefleme süreçlerini yürütmek, • Hedef ve stratejiler doğrultusunda bütçeleme, remarketing ve retargeting süreçlerini yönetmek ve optimizasyonlarını gerçekleştirmek, • Hedef kitlenin davranışları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmak için kampanyalar hakkında niteliksel ve niceliksel araştırmalar yapmak, • SEO çalışmalarının yürütülmesi ve raporlanması, backlink çalışmaları için yol haritası çıkarmak • Hazır olan makaleleri seo ya uygun olarak yayınlamak • Kampanyaların günlük/haftalık olarak analiz edilip raporlanarak performans bazlı göstergeler aracılığıyla (Satış hedefleri, online KPI’lar, sosyal medya KPI’ları) iyileştirme çalışmalarının yapılması • Rakip siteleri düzenli olarak analiz etmek • Olağandışı etkinlikleri tespit edip nedenlerini anlamak ve çözüm önerileri sunmak • Dijital pazarlama stratejileri belirleyip hedefler doğrultusunda uygulamak • E-bülten hazırlamak, mail marketing çalışması yapmak

4 ay önce

Garson

Midboy - Doğanyurt

ANKARA BAHÇELİEVLER 3. CADDE DE YENİ AÇILACAK OLAN KAFEMİZ DE BAYAN GARSON ARAMAKTAYIZ

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Swiss Gold A.Ş. - Doğanyurt

Ofis Sekreteri aranmaktadır.Telefonların cevaplanması ve ilgili yöneticilere yönlendirilmesi, telefon trafiğinin yönetilmesiEvrak, kargo vs. alınması ve gönderilmesi,Evrak takibinin yapılması,Verilerin sisteme girilmesi,Yöneticilerin ve misafirlerin karşılanması, küçük ikramlarda bulunulması,Ofisimize katkıda bulunabilecek, uzun vadeli çalışmayı düşünen, keyifli ekibimizin bir parçası olmak isteyen adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.Çalışma saatlerimiz: Hafta içi 09.00 – 18.00Lokasyonumuz: Bahçeşehir/EsenkentSunduğumuz sosyal oIanaklar: Asgari ücret + SGK + Yol + Yemek

5 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Erkan Icka Tayhan Iletişim - Doğanyurt

Turkcell iletişim merkezi mağazamız da çalışmak üzere 20-25 yaş aralığında diksiyonu düzgün , kolay iletişim kurabilen , grup çalışmalarında başarılı , güler yüzlü , kişisel bakımına önem veren Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz . Asgari ücret +sigorta+ yemek

5 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Abar Lift Asansör - Doğanyurt

Asansör firmamıza Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır

2 ay önce

Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

TUZLA - KARTAL - SULTANBEYLİ - ÜMRANİYE ve KADIKÖY de yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - Plaza - Avm ve Metro gibi projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;2100 Ort. + Yemek + Agi İŞ TANIMI ; * Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. * Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. * Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın.. * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! * Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

1 ay önce

Gözetim Danışma Elamanı

Akgün Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti - Doğanyurt

KADIKÖY FENERBAHÇE KALAMIŞ CİVARINDA BULUNAN SİTE PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE DANIŞMA GÖZETİM PERSONELLERİNE İHTİYAÇ VARDIR.

4 ay önce

Muhasebe Ofis Elemanı

Sistem Smmm Ltd. Şti - Doğanyurt

OKMEYDANI PERPA TİCARET MERKEZİNDE BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK ŞİRKETİMİZE TERCİHEN LUCA MUHASEBE PROGRAMI BİLEN BAY BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. SADECE ONLINE BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR.

3 hafta önce

Fason Üretim Sorumlusu

Truteknik Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bursada bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Fason Üretim Sorumlusu aranmaktadır.Metal - Sac lazer kesimi, bükümü ve kaynak yapan firmamızda, çizim yapabilen takım arkadaşı aramaktayız.Çizim (ToPs) yapabilen, Lazer kesim konusunda tecrübeli ve müşteri portföyü bulunan, Üretim zamanları ve maliyetleri konusunda iyileştirme faaliyetlerinde bulunacak,Fason takip sorumlusu olarak sahada aktif görev alacak,Fason atölyesini denetleyip yönlendirecek,Müşteri ile birlikte saha ziyaretlerinin yapacak ve not edilen konuları takip edecek,Müşteriden gelen dataya uygun şekilde üretim metodunu belirleyecek,Üretimin istenilen kalitede ve zamanında gerçekleşmesinden sorumlu olacak,

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Mondo Kimya - Doğanyurt

Tekstil kimyasalları satışı için aşağıdaki özelliklere sahip iş arkadaşı arıyoruz * Planlı çalışmayı ilke edinmiş, * Takım çalışmasına yatkın, * İletişim ve ikna becerileri yüksek, * Dış görünüşüne özen gösteren, * Hırslı ve hedef odaklı, * Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *Aktif olarak araç kullanabilen, *Tekstil kimyasalları konusunda tecrübeli olması tercih sebebidir. * ilgili bölümlerden mezun ( kimyager,kimya mühendisi, tekstil mühendisi, tekniker vb. )

3 gün önce

Servis Elemanı Yardımcısı

Tavuk Dünyası - Doğanyurt

Tam zamanlı çalışacak servis elemanı yardımcısı (komi) arkadaşlar aranmaktadır...

3 ay önce

Sekreter

Ft Mira İnşaat Mühendislik Mimarlık San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköyde bulunun ofisimize Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.İşe Alımlar İşkur İşbaşı Eğitim Programından Alınacaktır.Maaş : 1750 TL - 2.000 TL

4 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Denizer - Doğanyurt

Damacana ve pet su bayilik oluşturulmasında çalışabilecek pazarlama ve ikna kabiliyeti olan personel alınacaktır.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler