Doğanyurt Sigortacılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Sigortacılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fransızca Öğretmeni

Esenyurt Olimpiyat Kurs Merkezi - Doğanyurt

ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere eğitim vermekteyiz. Bu sınıfların İNGİLİZCE derslerine girilecektir. İşini seven, ekip çalışmasına önem veren, çalışkan ve dürüst İNGİLİZCE öğretmenleri ile çalışmak istiyoruz. FRANSIZCA mezunu olarak atama yapılacak ama İNGİLİZCE derslerine girilecektir. NOT: Hafta içi 4 gün öğleden sonra saat: 13.30-19.30 arası (salı,çarş,perş,cuma) Hafta sonu 2 gün (8.30-19.00) arası çalışılacaktır.

3 ay önce

Proje Hazırlama Asistanı

Ab Hibe Proje Akademisi - Doğanyurt

Türkiye deki Bölgelerimizde; Avrupa Birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların Hibe Projelerinin hazırlanması ve proje yönetiminde merkez ofis ve yeni açılan şubelerimizde sürekli çalışacak proje Hazırlama Asistanları alınacaktır.Proje Hazırladığımız Hibe Kurum ve Kuruluşları;Avrupa Birliği Hibe Projeleri,Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri,TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri,Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP),KOSGEB KOBİ Projeleri,KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri,TÜBİTAK Hibe Projeleri,Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri,TC Bakanlıklarının Hibe Projeleri,Proje Danışmanlığı Hizmeti Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlar;KOBİ İşletmeleri ve Şirketler,Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler,Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler,Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler,Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri,Kamu Kurum ve Kuruluşları,Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları,Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK),Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler,Ticaret ve Sanayi Odaları,Ticaret Borsaları,Organize Sanayi Bölgeleri,Küçük Sanayi Siteleri,Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri,Proje Hazırlama Bilgi ve Deneyimleri Az / Yeterli Olmayan Adaylarımıza ;‘’ Avrupa Birliği Hibe Projeleri Hazırlama Eğitimleri ‘’ Sonrasında Sınavla Görev Verilmektedir.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Başarı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızda çalışabilecek Tam zamanlı İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C) aranmaktadır.

3 ay önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Bursa Otokar Özel Servis Yedek Parça Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Otokar otobüs tamir ve bakımını gerçekleştiren firmamıza Mekanik Bakım Onarımcısı aranmaktadır.Çalışma saatleri 08.30 -18.00 tüm sosyal haklar mevcut servis imkanı vardır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Erenler Mobilya - Doğanyurt

TUZLA 'DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZA ÖN MUHASEBE İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK AYRICA SATIŞA DESTEK OLABİLECEK PERSONEL ALINACAKTIR... * TİCARET LİSESİ * MESLEK LİSELERİ * MESLEK YÜKSEK OKULLARI VE BENZERİ OKULARI * TECRÜBE ARANMAMAKDADIR. *TUZLAYA'YA UZAK BÖLGELERDEN YAPILAN BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLMEYECEK DİR.

3 ay önce

Anketör

Anadolu Araştırma - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE SAHADA ÇALIŞACAK BAY& BAYAN ANKETÖRLER ALINACAKTIR. -Çalışma saatleri 10:00 ile 17:00 arası

1 hafta önce

Fatura ve Hesap Tahsilatçısı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Fatura ve Hesap Tahsilatçısı aranmaktadır.Tahsilat sorumlusu, temsil kabiliyeti yüksek aynı zamanda muhasebe programlarını da kullanabilen Fatura ve Hesap Tahsilatçısı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Bilgi İşlem Destek Sorumlusu

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Bilgi İşlem Destek Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Akon Plastik - Doğanyurt

FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE ÜNÜVERSİTELERİN 4 YILLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN SEKRETER VEYA ÖN MUHASEBE ELAMANI ARAMAKTAYIZ.

2 ay önce

Bahçıvan

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Bahçıvan aranmaktadır.Projemizde görev alacak; nitelikli, işini severek yapan Bahçıvan alınacaktır. Ağaç ve çiçeklerin budama bakım ve ilaçlamasını yapabilecek,Belirli aralıklarda çimleri biçebilecek,Mevsimine uygun çiçekleri dikmek, sulamak ve bakımını yapabilecek,Mesleği ile alakalı makine ve el aletlerini kullanabilen,

3 ay önce

Danışma / Gözetim Personeli

Zeusgrup - Doğanyurt

BEYLİKDÜZÜ - AVCILAR - ESENYURT - BÜYÜKÇEKMECE - HADIMKÖY - KAYAŞEHİR Bölgelerinde bulunan Projelerimize BAY Güvenlik Gözetim / Danışma Personelleri Arayışımız Bulunmaktadır. 1- Beylikdüzü : 1600 + Agi + 205 yol + Yemek 2- Avcılar : 1800 + Agi + Yemek 3- Esenyurt : 2050 Herşey Dahil 4- Büyükçekmece : 1730 + Agi + 205 Yol + Yemek 5- Hadımköy: 1950 + Servis + Yemek 6- Kayaşehir 1700 + Agi + yemek Çalışma Şekilleri Proje Bazlı Değişmektedir Güvenlik Danışma Çalışma Sistemleri 2 gündüz 2 gece 2 izin / 12 -36 vardiyalı sistem / 8 saat vardiyalı sistem Ayda 10 izin - AYDA 15 GÜN İZİN - AYDA 4 GÜN İZİN WWW.ZEUSGRUP.COM .......ZEUS GRUP FARKI İLE GÜVENLİĞE ADIM ATT ! **DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN İNSAN KAYNAKLARIYLA İLETİŞİME GEÇİNİZ.** BİZE ULAŞIN!! 0212 790 1312 PBX 0554 150 90 03 0554 150 90 02 0554 150 90 04 0554 150 90 05

2 ay önce

Mali Müşavir

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Mali Müşavir aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Enovas Müh. Dan. Bilg. San Ve Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

İTÜ Teknokent'te bulunan firmamızda istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun ofis elemanı arıyoruz.(Ayazağa Kampüsü/Maslak) Aranan Nitelikler: • En az lise mezunu • İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü • Diksiyonu düzgün, dinamik • B sınıfı araç ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen • Bilgisayar kullanabilen • İş takibi, organizasyon ve planlama becerilerine sahip İş Tanımı: • Gelen çağrıların yönetimi (santral hizmeti) • Kurye işlemlerinin takip edilmesi (gelen - giden evrak takibi) • Ofis içi düzenin sağlanması, gerekli ihtiyaçların tespit ve temini • Ofise gelen misafirlere çay-kahve ikramı • Gerektiğinde resmi veya özel daireler olmak üzere ofis dışı işlerin takibi (araç kullanımı gerektirir) • Veri girişi

2 hafta önce

Web Tasarım ve Bilgi İşlem

Gizli Firma - Doğanyurt

Web Tasarım ve Bilgi İşlem çalışma arkadaşı aranmaktadır.İstanbul Merkez ofisimiz için alanında yetkin ve çözüm odaklı, Reklam kampanyalarının web tasarımıyla ilgilenecek, Kurumsal web sitemizle ilgilenecek, Teknolojiyi yakından takip eden, Seo konusunda bilgi sahibi Web Tasarım ve Bilgi İşlem aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Satınalma Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

2007 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Satınalma Uzmanı çalışma arkadaşları alınacaktır. İş Tanımı:Satın alma ve satın alma hizmetlerinin prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak,Birimlerden gelen satın alma taleplerini almak, tasnif etmek, Satın Alma Yöneticisinin talimatına göre işleme alan,İşin gereği olan talimat ve usullere uygun dokümantasyonu oluşturacak ve Kalite Yönetim Sistemine uygun dokümantasyonu dosyalamak,Satın alınacak girdileri Onaylı Tedarikçi Listesindeki tedarikçilerden veya tedarikçilik şartlarını karşılama konusunda yeterli bulunmuş tedarikçilerden yapmak üzere hazırlamak,Satın alma tekliflerini almak,Onaylanmış satın alma siparişlerini vermek, takip etmek,Tedarikçi performans değerlendirilmesine destek vermek,Satın alma yapılabilecek muhtemel tedarikçileri belirlenmesine destek vermek,Tüm satın alma süreçlerinin evrak ve dokümantasyonunu, dosyalamasını yapmak,İlgili analiz çalışmalarını ve raporlamalarını yapmak,Dönemsel ihtiyaç kalemlerinin stok kontrol ve sarfların tespitinden,Mevcut malzemelerin geleceğe yönelik bakım ve satın alma planlamasını yapmak,Verimlilik ve Arge çalışmalarının geliştirilmesine destek vermekten sorumludur.

4 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Çocukça Bir Akıl Anaokulu - Doğanyurt

İzmir Narlıdere bölgesinde bulunan Anaokulumuza OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ alımı yapılacaktır. Başvuracak kişilerin; - Çocuk Gelişimi/ Okul Öncesi Öğretmenliği bölümlerini bitirmiş, - 2 - 6 yaş arası çocuklarla iletişimi güçlü, - Öğrenmeye ve yeniliklere açık, - Enerjisi yüksek, - Takım çalışmasına uyumlu olmaları gerekmektedir. *Fotoğraflı CV'ler dikkate alınacaktır.

2 hafta önce

Endüstri Mühendisi

Pakel Gıda - Doğanyurt

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, ERP projeleri konusunda deneyimli ve bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Problem analizi ve çözme konusunda yetenekli ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın olmalıdır.Yoğun proje ve üretim temposuna ayak uydurabilecek, Analitik zekası yüksek Maliyet analizi yapabilen Planlama ve organizasyon kapasitesi olan Gıda üretimi konusunda bilgili Makina kapasite ve işçilik hesaplamalarına hakim Hadımköydeki fabrikamızda istihdam edilmek üzere Esenyurt,Büyükçekmece,Beylikdüzü civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Anaokulu Öğretmeni

Tansu Karakaş Masal Evi - Doğanyurt

Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Tekstil Elemanı

Çerkezköy Cansu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Çerkezköy Cansu Tekstil bünyesinde istihdam edilmek üzere deneyimli makinacılar,kalite kontrol - ütücüler alınacaktır.

1 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Sebat Koleji - Doğanyurt

Lisemizde çalıştırılmak üzere bay-bayan Türkçe Öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler