Doğanyurt Sigorta Şirketleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Sigorta Şirketleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kaynak Ustası

Asmaş Ağır Sanayi Makinaları A.Ş. - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirmek üzere Kaynak Çatım Ustası Kaynak Ustası aranmaktadır.Fabrikamız Kemalpaşada olup servislerimiz mevcuttur.

2 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Ayyıldız Group - Doğanyurt

Ayyıldız Group Merkez İdari ve Yönetim kadromuzda çalışmak üzere; Satın alma tecrübesi olan ve ilgili süreçlere hakim, İletişim ve analiz yeteneği yüksek, pazarlık yönü kuvvetli, Teknik malzeme,yedek parça bilgisine sahip, Askerliğini yapmış, Mikrosoft Office uygulamalarına hakim, Silivri/İstanbul'da ikamet eden, Satın Alma görevlisi arıyoruz.

3 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Paulo Dağıtım Pazarlama ve Temizlik Hizmetleri - Doğanyurt

Kurum ve kuruluşlara toptan tedarikçilik hizmeti sunan, perakende satış mağazası ve deposu Üsküdarda bulunan, İstanbul genelinde müşterilerimize toptan ürünlerin teslimatını yapabilecek, panelvan araç daha önce kullanmış, ürün gamının özelliklerini hızlı kavrayabilecek, sevkiyat dışında perakende satışa destek verebilecek Sevkiyat Görevlisi aranmaktadır.

4 ay önce

Grafiker

Efe Ajans - Doğanyurt

Endüstriyel Etiket Üretimi, Matbaa ve Promosyon Hizmetleri veren firmamıza; Program bilgisi olan, (Adobe İllustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw) En az 1 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış yada muaf, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Hızlı ve enerjik, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Goldinvest Gayrimenkül - Doğanyurt

Bölgede bulunan müşterilerinin aranması ve müşteri takibi yapılmasından sorumlu Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Çalışma Saatleri;Hafta içi her gün 09.00 - 19.00 ve Cumartesi günü 09.30 - 17.00 saatleri arasındadır.Sosyal Haklar;Maaş + SGK + Prim + Yemek

2 ay önce

Sınav Gözetmeni

Çağdaş Genç Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

DENEME SINAVLARINDA GÖZETMENLİK YAPABİLECEK ÖĞRETMENLER ARANIYOR..

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Umut Su Arıtma - Doğanyurt

İstanbul merkezli firmamızda çalıştırılmak üzere insan ilişkileri güçlü teknik servis elemanı alınacaktır.Maaş işverenle görüşülecektir.

5 ay önce

Ofis Asistanı

Etakip Bilgi Ve Iletişim - Doğanyurt

İstanbul Fatih Kıztaşındaki ofisimizde çalışmak üzere tercihen bayan eleman aranmaktadır. Daha önceden az da olsa bilgisayar kullanmış olması yeterlidir. Eğitim verildikten sonra; - ürün fotoğaf çekimi - bilgisayarda veri girişi - siparişleri takibi - çay servisi

4 ay önce

Sağlık Meslek Öğretmeni

Tomas Eğitim Hizmetleri - Doğanyurt

ÖZEL SAĞLIK MESLEK LİSEMİZE GEÇ VEYA TECRÜBELİ FORMASYONLU VEYA FORMASYONU OLMAYAN SAĞLIK ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

4 ay önce

Asistan

Doa İnşaat Hafriyat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ritim İstanbul da bulunan ofisimize iyi derecede word, excel programlarını kullanabilen Bayan Asistan alınacaktır.Çalışma saatleri; haftaiçi 09.00 - 18.00 Cumartesi 09.00 - 14.00,Yol ve yemek masrafları maaş ücretinin içindedir. Maaş 2.500 TL

5 ay önce

Estetisyen / Güzellik Uzmanı

Aplus Lazer Estetik - Doğanyurt

KARTAL Şubemizde görevlendirilmek üzere ; Estetisyenlik diploması veya sertifikası olan, Hasta memnuniyetine önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, İş disiplini ve sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Takım çalışmasına uyumlu, Alexandrite cihaz kullanabilen Çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Ziraat Mühendisi

Hamle A. Ş. - Doğanyurt

HER TÜRLÜ MEYVE VE SEBZE KONUSUNDA TECRÜBELİ PAZARLAMA DİL YETENEĞİNE SAHİP 30 VE 35 YAŞLARINDA ZİRAAT MÜHENDİSİNE İHTİYAÇ VARDIR.MÜRACAATLARIN ŞAHSEN ŞİRKETİMİZE YAPILMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

5 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Yazılım Geliştirici aranmaktadır.Şirketin tanıtım ve reklam çalışmalarında mail sunucu-internet-sosyal medya mecrasını kullanacak Yazılım Geliştiricisi çalışma arkadaşı arıyoruz. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Halkla Ilişkiler Elemanı

Milli Birlik Ve Kardeşlik Fed. Gen. Mrkz. - Doğanyurt

Müracatlar bizzat olacaktır, görüşmeler idari işler müdürümüz Büşra hanımla olacaktır.

4 ay önce

Ofis Elemanı / Ön Muhasebe

Alfa Açık Hava Reklam - Doğanyurt

OFİS İŞLERİNİ YAPABİLECEK ÖN MUHASEBE İŞLERİNE BAKABİLECEK BAYAN ARAMAKTAYIZ

4 ay önce

Android Developer

Entegresoft Dijital Medya Ajansı - Doğanyurt

Android Developer aranmaktadır.Android cihazlar için native uygulama geliştirmiş,İyi derecede Android SDK, Android Studio ve Java bilgisine sahip,Web servisleri, SOAP, REST, JSON, XML konularında bilgi sahibi,Geliştirilmiş birden fazla Android mobil uygulama projesi bulunan, tercihen Google Play markette yayınladığı mobil uygulaması olan,Versiyonlama sistemleri hakkında bilgi sahibi (GIT veya SVN),Kariyerini Android platformu üzerinde ilerletmek isteyen,

4 ay önce

İcra Takip Elemanı

Karadeniz Hukuk - Doğanyurt

Uyap ve icra takip yazılım programlarını bilen, İcra işlemlerini başından sonuna kadar tüm aşamalarını takip edip sonlandırabilecek İcra Takip Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Kurumsal Satış Yöneticisi

Güven Riziko Ortak Sağlık Güvenlik Birim - Doğanyurt

6331 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENİLİĞİ KONUSUNDA FİRMALAR İLE SÜREKLİ GÖRÜŞME YAPABİLECEK VE ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNE YENİ FİRMALAR KAZANDIRACAK AKTİF ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. BU HUSUSTA KAZANDIRILAN FİRMALARIN SATIŞ ÖNCESİ VE SATIŞ SONRASI DURUMLARINI TAKİP EDECEK AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN GÜNLÜK RAPORLARINI YÖNETİCİLERİ İLE PAYLAŞAN VE EKİP RUHUNA AÇIK ARKADAŞLAR TERCİHİMİZDİR. BAŞVURULAR HEM TELEFON HEM DE MAİL YOLU İLE KABUL EDİLMEKTEDİR.

5 ay önce

Kameraman

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Kameraman aranmaktadır.Proje bazlı çalışacak Kameraman aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gm Çeşberoğlu Alm. Metal Ltd. Şti. - Doğanyurt

İYİ DERECE DE ZİRVE PROGRAM EXCEL VE WORD KULLANMASINI BİLEN SORUMLULIK SAHİBİ TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN ELEMAN İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR. KRİTERLERE UYMAYANLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler