Doğanyurt Sevkiyat (Forwarding) İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Sevkiyat (Forwarding) İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Servis Garsonu

Edem Restaurant Gıda Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Park Afyon Avm’de yeni açılacak olan kurumsal, franchising self servis olarak hizmet verecek mağazamız için Servis Garsonu çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Sekreter

Emlakçıyız Gayrimenkul - Doğanyurt

Emlak ofisimize bilgisayar bilgisi iyi olan Sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Rehber Öğretmen - Eğitim Koçu

Boğaziçi Ders Eğitim Kurumu - Doğanyurt

İş Tanımı İSTANBUL BAHÇELİEVLER'DE ÖZEL ÖĞRETİM KURSUMUZDA ÖĞRENCİLERİN TAKİBİNİ YAPACAK, ÖĞRENCİ VE VELİ GÖRÜŞMELERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK ÖĞRENCİLERİ SINAVLARA HAZIRLIK SÜRECİNDE DESTEK VERECEK VE YÖNLENDİRMEDE BULUNACAK ÜNİVESİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN (REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK, PSİKOLOJİ, FELSEFE, SOSYOLOJİ) REHBER ÖĞRETMENLER ALINACAKTIR Aranan Nitelikler TERCİHEN DERSHANE,- KOLEJ DENEYİMİNE SAHİP, AYT-TYT SINAV SİSTEMİNİ BİLEN, ARA GRUP ÖĞRENCİLERİN OKUL YAZILI VE KURS SINAVLARINA HAZIRLIK SÜRECİNDE DESTEK OLABİLECEK, OFİS PROGRAMLARINI ETKİN KULLANABİLEN, REHBER ÖĞRETMENLER ALINACAKTIR

3 gün önce

Kasiyer

Etçim Et Gıda -Tayfun Kaçar - Doğanyurt

Bayan Kasiyer aranmaktadır.

3 ay önce

Depo Elemanı

Kolaymama - Doğanyurt

İnternet üzerinden ve mağazalarımızdan perakende satış yapan firmamızın Kırkkonaklar'da bulunan merkez ofisine aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşı arıyoruz; · Siparişlerin hazırlanmasında ve kargolanmasında görev alabilecek · Deponun düzeninden ve temizliğinden sorumlu olabilecek · Gerekli durumlarda araçla sevkiyat yapabilecek (Tercihen SRC belgeli) · Fiziki rahatsızlığı bulunmayan, ağır ürünlerin yerleştirilmesinde, sevkiyatında ve paketlenmesinde sorun yaşamayacak · Askerlikle ilişiği olmayan · Takım çalışmasına uygun ve prezentabl olan · Tercihen yakın yerde oturan veya ulaşım sorunu olmayan NOT : Çalışma saatlerimiz: Pazartesi-Cumartesi 09:00-18:30 Başvurularınızda maaş beklentinizi ve işe başlayabileceğiniz tarihi mutlaka belirtiniz. İmkanlar: Maaş 2000TL + 300 TL Multinet Yemek Kartı + Tamamlayıcı özel sağlık sigortası

1 ay önce

Aşçı

Burçelik Metal San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yemek ve temizlik işleriyle ilgilenecek Bayan Aşçı aranmaktadır.

2 ay önce

Kayıt Kabul Uzmanı

Can Sürücü Kursu - Doğanyurt

Kursumuzda müracaat bölümünde çalışacak aynı zamanda kurumun müdürlüğünü yapacak Lisans mezunu Bayan Kayıt Kabul Uzmanı aranmaktadır.Çalışma Yeri Aksaraydır.

2 ay önce

İnsan Kaynakları Destek Sorumlusu

Arer Şirketler Grubu - Doğanyurt

Güvenlik ve Temizlik firmasında, ofis programlarına hakim, program üzerinde bordrolama yapabilen, personel sgk giriş ve çıkış işlemlerini takip edebilecek, tam zamanlı olarak çalışacak Bayan İnsan Kaynakları Destek Sorumlusu personel alınacaktır.Maaş ve diğer özlük hakları şahsen görüşülecektir.Çalışma Yeri Kocaeli Gebzedir.

3 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Tecrübe Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Ltd.Şti. - Doğanyurt

Ankarada ASO 1.OSB Asora Avm içerisinde, törekent metro karşısın da bulunan ortak sağlık güvenlik birimine, ofis bünyesinde çalışma üzere (tecrübeli veya tecrübesiz) C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı çalışma arkadaşı aranmaktadır.

5 ay önce

Araştırma Geliştirme / Arge Sorumlusu

Kayalar Mutfak A.Ş - Doğanyurt

Elektrikli ve Gazlı sanayi tipi mutfak pişiricileri ve Fırınları üretimi yapan , Endüstriyel Mutfak sektöründe 60 yıllık deneyimli firmamızın AR GE departmanının sorumluluğunu alabilecek yeni ve teknolojik ürünler üretmemiz için araştırma ve ürün geliştirme çalışmalarını yürütecek AR-GE Müdür ve yardımcıları aramaktayızİŞ TANIMI· Yeni cihazlar tasarlamak, . Yeni tasarlanan ürünlerle ilgili teknik resim çizimlerini yapmak ve dökümanlarını hazırlamak· Ürün imalatında kullanılan parçaların, imalat ve montaj teknik resimlerini hazırlamak,· Mevcut ürün tasarımlarında revizyon, iyileştirme çalışmaları yapmak arşivlerini güncel halde tutmak,· Ürünlerde kullanılan her türlü parçanın ve bu parçaların montajlarının teknik resimlerini SolidWorks ortamında oluşturmak,· Tasarımı hazırlanmış ürünlerin ağaçlarını ve malzeme ihtiyaçlarını(reçete) belirlemek,· Yapılan tüm çalışmaları raporlayıp sunmak,· Ürün ve teknoloji benchmarkları yapmak, · Üretimde verimliliği ve etkinliği artırıcı, maliyet azaltıcı çalışmalar yapmak, · Üretimde ortaya çıkan tasarım sorunları ile ilgilenmek, çözümler üretmek,

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Das Yapı Gayrimenkul Otomotiv - Doğanyurt

Kendine güvenen, hırslı, azimli, maaş metotunda çalışmak istemeyen, kazancını kendisi belirleyecek Gayrimenkul Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı

Arknet Danışmanlık - Doğanyurt

TÜRK TELEKOM çağrı merkezinde çalışacak; • Deneyimli yada yetiştirilmek üzere • Diksiyonu Düzgün, • İletişimi Güçlü, • İkna Kabiliyeti Yüksek • Bayan Personeller Aranmaktadır. Sosyal Olanaklarımız: +Sabit maaş+SSK+YEMEK +Aylık Prim (YÜKSEK) +Haftalık Ödüller

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Ece Ortopedi Ltd Şti - Doğanyurt

Tercihen tıbbi malzeme satış temsilciliği konusunda 2 yıl deneyimli veya bu konuda yetiştirilmek isteyen İnsan ilişkilerinde ve iletişim kurmada yetenekli Dinamik, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel disipline ve motivasyona sahip Analitik düşünebilen ve planlama yapabilen Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren MS Office programlarına hakim Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, presentabl Kesinlikle 35 yaşını aşmamış bayan eleman alınacak.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Şahin Gayrimenkul - Doğanyurt

Yenibosnada uzun yıllardır Gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamıza Bayan Ofis Elemanı aranmaktadır.Yerimiz Yenibosna Metrobüse 5 dakika yürüme mesafesindedir.

1 ay önce

Imalat Elemanı

Uzkim Yapı Kimya - Doğanyurt

yapı kimyasalları üretimi yapan firmamıza sincan,etimesgut,kazan ,eryaman civarında oturan ehliyetli aktif araç kullanabilen imalat personeli alınacaktır.

2 ay önce

Proje Koodinatörü

Areda Danışmanlık - Doğanyurt

7 YILDIR ARAŞTIRMA VE EĞİTİM ALANINDA HİZMET VERMEKTE OLAN FİRMAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE PROJE KOORDİNATÖRÜ ARIYORUZ. ARANAN ÖZELLİKLER: OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM, SÜREKLİ YENİ FİKİRLERE AÇIK, İŞ GELİŞTİRME SÜREÇLERİNE KATKI SAĞLAYABİLECEK İSTEKTE OLMAK. AKTİF ARAÇ KULLANAN. DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, LİSANS/ÖNLİSANS MEZUNU, TEKNOLOJİYE HAKİM, BAY ELEMAN ARANMAKTADIR. AREDA DANIŞMANLIK

3 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Dişçim Istanbul Ağız Ve Diş Sağlığı - Doğanyurt

Sadece tedavi sürecinde değil, tedavi sonrası dönemde de memnuniyeti amaçlayarak, yüksek kalite ve standartlarda hizmet vermek için kurulmuştur. Bu amaç ile, her gün gelişmekte ve büyümekte olan kliniğimize; beraber mutlu ve huzurlu çalışabileceğimiz TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ BAYAN takım arkadaşı arıyoruz. ÇALIŞMA SAATLERİ 09:00-19:00 VEYA 10:00-20:00 PAZAR GÜNLERİKAPALIYIZ. Çalışma şartları ve maaş yüz yüze konuşulacaktır. Mobil başvuruya açıktır.

5 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Ritaş Holding A.Ş. - Doğanyurt

Firmamızın satın alma departmanında çalışmak üzere Satın Alma Görevlisi takım arkadaşı arıyoruz.İş tanımı:Firmamızın satın alma departmanında çalışmak üzere eğitilecektir. Eğitimi tamamlandığında, firmamızın satın alma prosedürüne göre; departmanlardan gelen taleplerin gruplandırılması, tekliflerinin toplanması, siparişin verilmesi ve satın alma gibi işlemleri yapacaktır.Ayrıca öğrenmeye açık olması, yenilikçi düşünebilmesi, alternatif tedarikçi araştırması yapmak, mevcut tedarikçileri geliştirmek gibi yaratıcı yaklaşımlar gösterebilmesi beklenmektedir.Çalışma yeri Gaziantep Şehitkamildir.

4 ay önce

Arşiv Destek Elemanı

İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamız bünyesindeki arşiv projelerinde görevlendirilmek üzere Arşiv Destek Elemanı takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Doğanyurt

GÜVENİR EĞİTİM KURUMLARI' nda görev alacak Fen Bilgisi Öğretmeni çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler