Doğanyurt Servisler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Servisler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Müzik Öğretmeni

Antalya Harvard Publıshers Ltd. Şti. - Doğanyurt

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyona sahip, MS Office programlarına hakim, Başarı odaklı, takım çalışmasına yatkın, İletişim gücü yüksek, üretken, Kariyer planı olan, idealist, Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

1 ay önce

Kat Şefi (Turizm)

Eserler İnşaat Turizm ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ankara Maltepede bulunan otelimizde çalışacak Bay - BayanKat Şefi (Turizm) elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Santral Operatörü

Armoteks Dokuma Örme San. Ve Tic. A. Ş. - Doğanyurt

DİKSİYONU DÜZGÜN, ENERJİK, AKTİF ÇALIŞABİLECEK, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURACAK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, TERCİHEN YÜKSEKOKUL MEZUNU,

1 ay önce

Boya Kaporta Uzmanı

Umran Plus Otomotiv San Ve Tic A. Ş: - Doğanyurt

UMRAN BAĞIMSIZ ARAÇ EKSPERTİZ MERKEZLERİ A.Ş.’ DE İKİNCİ EL ARAÇLARDA SADECE, DEĞİŞİM VE ONARIM TESPİTİ YAPABİLECEK, YETKİLİ / ÖZEL SERVİS VEYA SANAYİ TECRÜBELİ KARIŞIK ARAÇ TECRÜBESİ BULUNAN DENEYİMLİ SORUMLULUK SAHİBİ BAY

1 ay önce

Satış Danışmanı

Megapol Giyim - Doğanyurt

Trabzon Kunduracılar da bulunan Megapol Bayan Giyim Mağazasında çalışacak, satış becerileri ve iletişimi kuvvetli Satış Danışmanı ekip arkadaşı aramaktayız.Markaya değer katan ve marka imajının yükselmesine katkı sağlayan,Dış görünüşüne dikkat eden,Olumlu tavırları önemseyen,Müşterileri ile olan iletişiminde güler yüzün sihrini kullanan,Müşteri memnuniyetini önemseyen ve istenilen kalitede hizmet sunan,Satış odaklı hareket eden,Müşterilerinin ihtiyacı olan ürün/ürünleri sunma gayreti gösteren,Ürünlerini tanıyan ve eksik bilgilerini tamamlayan & tazeleyen,Sorumlu olduğu satış alanında, tertip ve düzeni önemseyen,Reyondaki ürünlerini kontrol eden (alarm, barkod, etiket, defo, askı, kuru temizleme v.b…),Günlük faaliyetlerine ilişkin yöneticisine bilgi paylaşımında bulunan,Müşterilerinin şikayet, soru ve önerilerini önemseyen, sık tekrar edenleri yöneticisi ile paylaşan,Mağazada verimlilik ve karlılığı arttırıcı çalışmalar doğrultusunda verilen talimatlara uyan, öneriler getiren,Takım çalışmasına uyum gösteren adaylar tercih edilecektir.Çalışma Yeri Trabzon Merkezdedir.

2 ay önce

Yemek / Temizlik Elemanı

Zenaart Group Tasarım San. Tic . A. Ş. - Doğanyurt

ANTALYA MURAT PAŞA İLÇESİ TARIM MAHALLESİ PERGE BULVARINDA BULUNAN İŞLETMEMİZDE ÇAY SERVİSİ,ÇALIŞANLARIMIZA ÖĞLE YEMEĞİ HAZIRLIĞINI VE İŞLETME TEMİZLİĞİNİ ÜSTLENECEK 25 İLE 40 YAŞ ARASI SORUMLULUK SAHİBİ,PRENSİPLİ,DİKSİYONU DÜZGÜN UZUN VADE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN BAYAN ÇALIŞAN ELEMAN ALINACAKTIR.

3 ay önce

Bay Resepsınonıst

Akman Hotel - Doğanyurt

*Kusadasında Yasayan *Aktif ingilizce konusabılen *Esnef çalışma saatlerınde çalısacak *Prezentabıl *Diksiyonu düzgün *Tecrubelı ya da yetiştirilmek üzere *Bay personel alınacaktır.

2 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Fsm Eğlence Turizm Ltd Şti - Doğanyurt

Fsm bulvarın yeni gözde mekanında çalışacak Garson alınacaktır.

1 ay önce

Mekatronik Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Mekatronik Mühendisi aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız firmada devre ve makinaların tasarımını sağlayacak Mekatronik Mühendisi aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Aktif Bilim Eğitim Kurumları - Doğanyurt

2018-2019 Eğitim yılı için Hadımköy de bulunan Eğitim kurumumuza Biyoloji Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Bulaşıkçı

Katık Anne Mutfağı - Doğanyurt

Ev yemekleri yapan lokantamıza bulaşıktan sorumlu ve aşçıya yardımcı olabilecek Bayan Bulaşıkçı aranmaktadır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Elemanı

Fen Bilimleri Etüt Merkezi - Doğanyurt

anadolu fen liseleri üniversite hazırlık veren kurumumuzun çağrı merkezi satış bölümüne bay bayan arkadaşlar alınacaktır.çağrı yapabilme ve ikna kabiliyeti yüksek arkadaşlar arıyoruz maaş yemek prim sigorta

3 hafta önce

Eğitim Danışmanı

Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San Tic A.Ş. - Doğanyurt

Eğitim kurumumuzun; Bilişim Eğitim Merkezi ve InfoLANG Dil Okullarında, Ankara ve İstanbuldaki Kadıköy, Bakırköy ve Beşiktaş Şubelerimiz için yetki ve sorumluluk üstlenebilecek, ilişki kurma ve iletişim becerileri güçlü, verilen satış hedeflerini tutturabilmek için satış odaklı çalışmanın önemine inanan, bireysel motivasyona sahip Eğitim Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Proje Müdürü

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Proje Müdürü aranmaktadır.İstanbuldaki merkez ofisimiz için; İnsan kaynakları süreçlerini yürüttüğümüz firmaların Proje süreçlerinin yürütülmesinde görev alacak Proje Müdürü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Osmanoğulları İnşaat Ltd Şti - Doğanyurt

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Genel Muhasebe Bilgisine vakıf, Ön muhasebe ile genel muhasebeyi entegre edebilecek, SGK işe giriş-çıkış işlemleri, Personel puantaj, özlük ve bordrolama işlemleri, Muhasebe belgelerinin veri girişi işlemlerini sağlamak, (Fatura, Makbuz,Çek,Senet,banka,finans,evraklarının) kaydedilen verilerin dosyalanması, arşivlenmesi,İhtiyaç duyulması halinde tüm kamu kurumlarında, özel kurumlarda ve diğer işletmelerde iş takibi, şirket içi ihtiyaçlarının, idari ihtiyaçların ve idari işlerin takibi,Muhasebe departmanı bünyesinde yapılabilecek tüm muhasebesel kayıt, kontrol ve diğer işlemler,

2 ay önce

Doktor

Özel Çağıner Hastanesi - Doğanyurt

Kadıköy Hasanpaşa semtinde bulunan hastanemizde istihdam edilmek üzere KBB Uzmanı Doktor aranmaktadır.

3 ay önce

Bulaşıkçı

Dokuzuncu Sanat Catering Gıda Ltd. Şti. - Doğanyurt

Catering firması olarak hizmet vermekteyiz. Firmamıza bulaşıkçılık deneyimi olan iş yükünü kaldırabilecek ağır kazanlar yıkayabilecek erkek bulaşıkçı aramaktayız.

3 ay önce

Fizyoterapist

Efruz Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon - Doğanyurt

Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimize alanında kendini yetiştirmiş, mesleğini seven, engelli bireylerle çalışmaktan zevk alan ve tedavilerini özveriyle yapabilecek mesleki anlamda gerekliliklerini yerine getirebilecek fizyoterapist çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Fizik Öğretmeni

Kriter Akademi - Doğanyurt

Her geçen gün büyüyen, üniversite ve liselere giriş hazırlığında farklı ve özgün uygulamaları olan MEB'e bağlı Özel Öğretim Kursumuzda çalışmak üzere; FİZİK ÖĞRETMENİ alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Öğrencilerle ve velilerle iletişimi iyi Okul, kurs, etüt merkezi gibi kurum deneyimine sahip Alanına hakim ve gelişime açık Öğretmeyi ve öğretmenliği seven, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, sabırlı. Yukarıdaki özelliklere sahipsen SENİ ARIYORUZ. NOT: Öğretmenlerimiz, kayıt araması, kayıt görüşmesi yapmaz, sadece dersi ile ve dersine girdiği öğrenci/öğrenci velisiyle ilgilenir. Lütfen resimli Cv gönderiniz. Resimsiz başvurular dikkate alınmayacaktır.

8 saat önce

Doğanyurt Geneli Sektörler