Doğanyurt Servis Sağlayıcılar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Servis Sağlayıcılar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Personeli

Av. Önder Özsüer - Doğanyurt

EN AZ LİSE MEZUNU ,ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ OLMAYAN, HUKUK BÜROMUZDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAK İSTEYEN, DOSYA TAKİBİ YAPABİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN TERCİHEN EHLİYETLİ - BAY- ELEMANLAR ALINACAKTIR.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi / Plasiyer

Armet Otomotiv İklimlendirme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Otomotiv (binek araç, iş makinası, büyük araç) filtre sektöründe Deneyimli Pazarlama Satış Temsilcisi / Plasiyer alınacaktır.İzmir ve çevresinde portföyü olan adaylar önceliklidir.

3 ay önce

Vasıflı / Vasıfsız Eleman

Global Kalıp - Doğanyurt

-Cad/Cam (mastercam/solidworks) programlarını iyi derecede bilen, -Askerliğini yapmış, -20 ile 35 yaş aralığında, -İkitelli civarında ikamet eden, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Vasıflı ve VASIFSIZ Bay elemanlar alınacaktır.

3 ay önce

Dökümhane Destek Elemanı

Alcast Metal Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızın üretim birimlerinde, destek işlerinde görevlendirilecek personel alınacaktır. - Vardiyalı çalışabilecek, - Sağlık problemi olmayan, - Gelişime açık, işi öğrenmeye istekli, - İşletme temizliği ve düzenlemelerde görev alacak, - Askerlikle ilişiği olmayan.

1 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Denizkabuğu Otel - Doğanyurt

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı) aranmaktadır.İş tanımı: Sabah 09.00, Akşam 19.00 saatleri arasında otelde bulunacak, saat 21e kadar telefonlara yanıt verecek,Gelen tüm telefonları yanıtlayacak, telefonla ve internet üzerinden gelen tüm rezervasyonların alıp rezervasyon defterine işleyecek,Kanal yöneticisi, booking, hotels gibi online siteler üzerinden tüm fiyat, doluluk güncellemeleri yapacak, bu firmalarla iletişimi sağlayacak,Müşterileri karşılayacak, ödemeleri alıp, fatura kesecek,Muhasebeciyle ilgili iletişimi sağlayacak, ödemeleri takip edecek,Konaklama defterini dolduracak, polise bildirimini yapacak,Otel için gerektiğinde satın alma yapacak,Tüm defterleri düzenli tutacak,Sabah ve öğlen yemeği dahildir. Not :Toplam çalışma süresi 7 ay olup (Nisan-Ekim), kişinin tecrübesine göre maaş belirlenecektir. Memnun kalınması durumunda kış sezonu için de ayrıca konuşulabilir.Çalışma Yeri İzmir Çeşmedir.

1 hafta önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Misyon Güvenlik - Doğanyurt

ELİT SİTE PROJELERİNDE 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 TATİL SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP BAY PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR. FABRİKA PROJEMİZDE 3 GECE 2 TATİL SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP BAY PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR. ELİT SİTE PROJESİNDE 4 GÜNDÜZ 2 TATİL SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK EN AZ LİSE MEZUNU BAYAN GÜVENLİK PERSONELİ ALIMI YAPILACAKTIR.

1 hafta önce

Oyun Parkı Görevlisi

Fun Time Historia Avm - Doğanyurt

Misafirlerimizin çocuklar olduğunu düşünerek, Fatih Historia AVM'de bulunan eğlence merkezimize, Çocuklara gerekli hassasiyeti sağlayacak, Dış görünüşüne özen gösteren, Müşterilerin ihtiyaçlarını tespit edip gerekli ilgiyi gösterebilicek, Ekip arkadaşlarıyla gerekli uyumu sağlayabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Çözüm odaklı çalışabilen 19-25 yaş arası, Bay ve bayan, Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Tercihen çcocuk gelişimi mezunu, Lise mezunu ve üstü, Fatih ve çevresine yakın oturan ulaşım problemi olmayan, Avm çalışma şartlarını bilen veya uyum sağlayabilecek, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Bakbör Gıda Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İstanbul Sefaköy’de oturan, Hamur işinde çalışacak Bay Vasıfsız Eleman aranmaktadır.

2 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

Rengarenk Çocuk Anaokulu - Doğanyurt

İspartakulede oturan veya ulaşımı kolay olan bilgiden ziyade oyun ile ingilizce öğreten whatssenglish tarzı eğitim veren güler yüzlü İngilizce Öğretmeni çalışma arkadaşı arıyoruz.Farklı dillerde eğitim görmesi önemli değil bizim içinLÜTFEN ISPARTAKULEYE UZAK OLANLAR BAŞVURU YAPMASINLAR

4 ay önce

Satış Danışmanı

Beny Kids Mağazacılık - Doğanyurt

Aranan Nitelikler; Giyim mağazacılığı alanında en az bir yıl tecrübeli İletişimi ve ikna kabiliyeti yüksek Sorumluluk sahibi Diksiyonu düzgün Yarı zamanlı bayan satış danışmanları aranmaktadır.

1 ay önce

Plastik Enjeksiyon Makinası Operatörleri

Tim Plastik Kalıp Teknolojileri Tic A.Ş. - Doğanyurt

Kıraç /Esenyurt bölgesinde faaliyet gösteren ve hergün büyüyen firmamızda çalışmak üzere Plastik Enjeksiyon Makinesi Operatörleri aranmaktadır.

3 hafta önce

Medya Planlama Uzmanı

Doka Film - Doğanyurt

Show TVye bağlı Show Max kanalında yayınlanan, Sektörel Başarı programında çalışmak üzere Reklam Rezervasyon Yetkilisi Medya Planlama Uzmanı aranmaktadır.TV kanallarında hazırlanan programların içerik,Reklam ve sponsorluk görüşmeleri konusunda çalışacak Takım arkadaşları aranıyor.

2 ay önce

Eğitim Koordinatörü

Bilge Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KURUMUMUZDA EĞİTİMDEN SORUMLU ÖĞRENCİ TAKİBİ, VELİ GÖRÜŞMELERİ,KAYIT GÖRÜŞMESİ VE ARAMASI YAPABİLECEK İLETİŞİMİ VE İNSAN İLİŞKİLERİ İYİ OLAN PERSONEL ALINACAKTIR. HAFTA İÇİ YARI ZAMANLI ÇALIŞACAK. SİNCAN VE ÇEVRESİ DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR. GÜNCEL OLMAYAN CV'LER KABUL EDİLMEYECEKTİR.

3 ay önce

Java Yazılım Uzmanı

Verion Teknoloji Grubu San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Java Yazılım Uzmanı aranmaktadır.Yazılım geliştirme ve teknik destek süreçlerinde görev alacak,Dokümantasyon çalışmalarında görev alacak,Proje analiz ve tasarım aşamalarında katkıda bulunacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Grafiker

Vipnoz Grup Medya - Doğanyurt

E-Ticaret Firmamıza Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler için reklam görselleri hazırlayabilecek BAY - BAYAN GRAFİKER çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı / Sekreter

Canyazı Dil Eğitim Dershanesi Ltd Şti - Doğanyurt

Dersanemize Likom presto programına hakim ön muhasebe yapabilecek eleman aranıyor. (ücret : asgari ücret )

4 ay önce

Argon Kaynak Ustası

Hasaş - Doğanyurt

Alüminyum kaynağında tecrübeli Tig ve Gaz altı, kaynak makinelerini kullanabilecek Tercihen kaynak sertifikaları bulunan. Teknik resim okuma kabiliyetine sahip. Temel ölçüm aletlerini kullanabilen. İŞ TANIMI Alüminyum, paslanmaz ve çelik malzemelerin kaynağı. Tig ve Gazaltı makinaları uygun değerlere ayarlamak. Parçaları teknik resim kriterlerine uygun ölçülerde puntalamak ve kaynatmak.

2 hafta önce

Makine Mühendisi

Christ Industrial Engeenerıng San. Ve Tic - Doğanyurt

Birlikte çalışacak tasarımcı arıyoruz. Eğitim: Makine mühendisliği lisans eğitimi almış. İş tanımı: Oto yıkama makineleri için parça ve montaj tasarımı yapılıp geliştirilmesi,deneme aşamalarında bu parçaların ve montajların kontrolü. Özel bilgi: 3D-CAD katı modelleme programı bilgisi.(solidworks) , ofis uygulamaları bilgisi Yabancı dil: İngilizce We are looking for designer. Bachelor degree in Mechanical Engineering. New Part and assembly designs for car washing machine and check all the parts during assembly and solving the problems. Experience in 3D- Cad programmes especially in Solidworks, Working knowledge of standart computer programmes such as ofiice. Good command of English. almak istediginiz Maaşi CIVI de belirtin

3 hafta önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Mimoza Yayın Basım Gıda San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

2002 yılından bu yana yayıncılık sektöründe hizmet vermekte olan firmamız da görevlendirilmek üzere LGS hazırlık FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ aramaktayız. - Okula yardımcı ve sınavlara hazırlık , Konu anlatımlı kitap, Soru bankası, Yaprak test, Deneme sınavları vb... yayınların yazım hazırlığında çalışacak ve kesinlikle sınıf tecrübesi olan, öğrenciyle test çözmüş, LGS SINAV DİLİNİ BİLEN FEN BİLGİSİ öğretmeni aramaktayız. - Çalışma şekli sizle yapacağımız görüşme neticesinde tam zamanlı, yarı zamanlı dönemsel olabilir. En geç 15 iş günü içinde iş başı olmasını ümit ediyoruz. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını MİMOZA ailesine davet ediyoruz.

4 ay önce

Danışma-Gözetim Personeli

Zeusgrup - Doğanyurt

Yeni Başlayacak olan ve Hali Hazırda Bulunan Site / şantiye - Rezidans - Otel - Fabrika - Özel Okul - Metro VE Vip Hizmet Verdiğimiz Projelerimize BAY Sertifikasız Güvenlik Gözetim Personelleri PROJELERİMİZ * ZEYTİNBUIRNU Bölgesinde Bulunan Site / Fabrika Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 GECE 2 İZİN Şartları 2000 + Yemek + AGİ + SGK * ESENLER / BAYRAMPAŞA Bölgesinde Bulunan Fabrika Projemize Bay Gözetim Danışman Çalışma şekli 2 Gündüz 2 GECE 2 İZİN Şartları 1950 + 205 Yol + Yemek + SGK * BOSTANCI Bölgesinde Bulunan İş merkezi Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 12/36 Vardiyalı sistem Şartları : 1900 + Agi + Yemek + 205 Yol + SGK HALKALI Bölgesinde Bulunan Banlio trenhattı Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 8 saat Vardiyalı sistem Şartları 1800 + 205 (Yol Ücreti ) + 250 Multinet + SGK KARAKÖY Bölgesinde Bulunan Lüx Mağza Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1930 + Agi + Yemek +Servis + SGK KAĞITHANE Bölgesinde bulunan Site Projemize Bay Gözetim Danışman Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları 2300 HERŞEY DAHİL YENİBOSNA Bölgesinde Bulunan Şantiye Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 2100 + Yemek + SGK GÜNGÖREN Bölgesinde Bulunan Özel Okul Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 8 Saat Vardiyalı Sistem Şartları 1900 + AGİ + Yemek + SGK ÜSKÜDAR Bölgesinde Bulunan İş merkezi Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 8 saat Vardiyalı sistem Şartları 1630 + 205 (Yol Ücreti ) + 240 (Multinet) + SGK AVCILAR Bölgesinde bulunan Site Ve Şantiye Projemize Bay Gözetim Danışman Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları 2000 + Agi + Yemek + SGK BEYLİKDÜZÜ Bölgesinde Bulunan Şantiye Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1940 + Agi + Yemek + SGK BAŞAKŞEHİR Bölgesinde Bulunan Site Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 2100 + Yemek + SERVİS + SGK KAYAŞEHİR Bölgesinde Bulunan Fabrika Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1760 + Agi + Yemek + SGK EYÜP / GÖKTÜRK Bölgesinde Bulunan Site Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 8 Saat Vardiyalı Sistem Şartları : 1650 + Agi + Yemek + 205 Yol + SGK HALKALI Bölgesinde Bulunan Fabrika Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 2100 + Agi + Yemek + SGK LEVENT Bölgesinde Bulunan Fabrika Projemize Bay Gözetim Danışman Çalışma şekli 8 saat Vardiyalı sistem Şartları 1900 + Agi + Yemek + SGK SANCAKTEPE Bölgesinde Bulunan İş merkezi Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 12/36 Vardiyalı Sistem Şartları : 1650 + Agi + 240 Sodexo + SERVİS + SGK ATAKÖY Bölgesinde Bulunan Yaşam Merkezi Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 2000 + Yemek + Servis + SGK İKİTELLİ Bölgesinde Bulunan Rezidans Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1810 + Yemek + 205 Yol + SGK FLORYA Bölgesinde BulunanÖzel Hastane Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1900 + Yemek + 205 Yol + SGK KARAKÖY Bölgesinde Bulunan Lüx Mağza Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1930 + Agi + Yemek +Servis + SGK MECİDİYEKÖY Bölgesinde Bulunan Rezidans Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1930 + Yemek + SGK NOT: VİP Hizmet Verdiğimiz Projelerimize 1.77 Boy Üstü BAY Gözetim Danışman ŞARTLARI YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR NOT: Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir ARANAN NİTELİKLER * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ), * Min. 19 - Max. 45 yaş, *Sağlık Problemi Bulunmamak, * Ayda 15 ve 20 gün çalışma imkanı, MERAK ETTİĞİNİZ TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZLERİ ARAYARAK VEYA İNTERNET SİTEMİZE GİREREK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ . DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN İNSAN KAYNAKLARIYLA İLETİŞİME GEÇİNİZ.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler