Doğanyurt Seri İlan Ajansları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Seri İlan Ajansları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bilgi Işlem Elemanı

Süha Şehirlerarası Otobüs A. Ş. - Doğanyurt

firmamız bünyesinde çalışacak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun bilgi işlem, bakım onarım işlerinde bizlere yardımcı olacak takım arkadaşları arıyoruz..

2 ay önce

Roland 702 Baskı Ustası

Imak Ofset Basım Yayın - Doğanyurt

Dikkatli, titiz, işini severek yapan, vardiyalı sistemde çalışabilecek Roland 702 baskı makinesinde usta ekip arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Gündem Özel Öğretim Kursları - Doğanyurt

2007 den beri özel öğretim (Dershane) sektöründe hizmet veren kursumuzda görevlendirilmek üzere BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ aramaktayız.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Oliven Catering Gıda - Doğanyurt

Catering sektöründe 30 yıldır faaliyet gösteren firmamıza, *Aktif araç kullanabilen *Sahada aktif satış yapabilecek *Düzgün diksiyona sahip ve insan ilişkilerinde başarılı, ikna etme yeteneği güçlü, çalışma arkadaşı arıyoruz. Aşağıda yazılan servis güzergahlarında oturanlar tercih edilecektir. Bunun dışında ki başvurular değerlendirilmeyecektir. Çekmeköy,Sancaktepe,Sultanbeyli,Kartal,Pendik, Kaynarca,Tuzla İçmeler, Yenimahalle, Darıca, Cayırova... taraflarından servisimiz vardır.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Ba Grup - Doğanyurt

BAGRUP Şirketlerimizin Yönetim Kurulu başkanı için asistan lık yapabilecek; Zeki,dürüst,kültürlü,Prazantabl,olan bayan aranmaktadır. Tecrübe şart değil.

3 ay önce

Eğitim Danışmanı

Aktüel Akademi Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Avcılar'daki Kurumumuza, Öğrenci Kayıt Biriminde çalışacak, -En az lise mezunu (Tercihen Üniversite mezunu) -Halkla ilişkiler konusunda tecrübeli, -Tercihen daha önce eğitim kurumlarında eğitim danışmanlığı yapmış, -Öğrenci kaydı alabilecek, -İletişim becerileri kuvvetli, -Özgüven sahibi, Eğitim danışmanı alınacaktır. Maaş+Satış Primi+Yemek+SGK

1 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Weberd Reklam Ajansı - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde sosyal medya ve kurumsal kimlik tasarım süreçlerinde çalıştırılmak üzere Grafik Tasarımcısı personeli aramaktayız.Çalışma yeri Eskişehir Odunpazarıdır.

5 ay önce

Grafik Tasarımcı

Biz Dijital Baskı & Freelancer Çalışma - Doğanyurt

• İzmir'de ikamet eden, • Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden veya Üniversite ilgili bölüm mezunu, • Ağırlıklı Olarak Corel Draw Yazılımına Hakim • Photoshop yazılımını kullanabilen • Markanın tasarım çizgisine uygun şekilde tasarım biçimlendirebilecek, • Müşteri Görüşmeleri Yapabilecek, İletişim Becerisi Kuvvetli • Tasarımsal fikirler üretebilecek • Bir düşünceyi görselleştirecek veya bir görseli geliştirebilecek, • Estetik gözü gelişmiş ve trendleri yakından takip eden, • Sosyal medya, dijital pazarlama,web sitesi yönetimi yapabilecek, • Yaratıcı içerikler geliştirebilen ve gelişime açık, • Çözüm odaklı ve takım çalışmasına uyumlu • İş takibi ve uygulaması konusunda dikkatli ve özen gösteren, • Not alma alışkanlığına sahip ve yazım kurallarına dikkat eden, • Müşteri görüşmelerine etkileyici sunumlar hazırlayabilen • Baskı Tekniklerine Hakim ve Gerekli Araçları Kullanabilen • Hızlı anlayabilme ve tasarıma dönüştürebilme yeteneğine sahip, • Zamanını verimli ve etkin kullanabilen • Hedef odaklı çalışabilmek. • Tertip ve düzen alışkanlığına sahip, • Kendini geliştirmeye açık Lütfen Başvurunuzu Yaptıktan Sonra Varsa Portfolyonuzu mail yoluyla iletiniz Biz Dijital Baskı Merkezi

20 saat önce

Üretim Elemanı

Evorino Aydınlatma Sanayi ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Ledli armatür imalatı yapılan firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı takım arkadaşları arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Tercih Halı Yıkama - Doğanyurt

Halı Yıkama Firmamıza diksiyonu düzgün sekreter aranıyor.maaş+sgk+yemek

3 ay önce

Yardımcı Fitness Antrenörü

Gymnastic Now - Doğanyurt

İzmir, Urla Çeşmealtı'daki Spor Salonumuza, Yetiştirilmek üzere, 20 - 25 Yaşları arasında erkek, Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, En az lise mezunu, Tercihen Spor Akademisi mezunu veya Fitness 1. Kademe Sertifikası olan, Dışa dönük, insan ilişkileri kuvvetli, Sorumluluk sahibi, titiz, enerjik ve pozitif bir kişiliği olan, Atletik yapılı, kilo fazlası olmayan ve sigara kullanmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yaz - kış devamlı çalışabilecek, Urla Çeşmealtı veya yakınında ikamet eden, Fitness yardımcı antrenör aranıyor. Sadece online başvuru kabul edilmektedir.

4 ay önce

Servis Elemanı

Happycook - Doğanyurt

Bahçelievler Medicana içinde bulunan cafemize 25-35 yaş aralığında Bahçelievler Haznedara yakın oturan tecrübeli servis elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Kimliksiz Danışman Personeli

Okyanus Group - Doğanyurt

Çalışma sistemi : 8 saat - 6 çalış 1 izin 2000-2500 TL Maaş + Yemek Beylikdüzü AVM projemizde görevlendirilmek üzere *1.70 boy ve üzeri *En az ortaokul mezunu *Özel güvenlik sertifikası almak isteyen *Yakın semtlerde ikamet eden *Boy kilo orantılı bay danışma görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Collezione Kuşadası Avm - Doğanyurt

- Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

4 ay önce

Satış Uzmanı

Pronet - Doğanyurt

- YOĞUN TELEFON ARAMALARI VE YÜZ YÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK SATIŞ YAPACAK, - İŞE ALINACAK KİŞİLER PAZAR GÜNLERİ TATİL YAPACAK, İŞE ALINANLARA *MAAŞ *PRİM *ÜCRETSİZ SEMİNER EĞİTİMİ *UYGULAMADA BEDEN DİLİ, DİKSİYON EĞİTİMİ VERİLECEKTİR. BU KADRODA SATIŞ YAPAN KİŞİLERİN MAAŞ VE PRİMLERİ SATIŞ ORANLARINA GÖRE ARTACAKTIR.

2 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Ebrumina Eğitim ve Kurumsal Dan Hiz Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Tekstil aksesuarları üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere Müşteri Temsilcisi arayışımız vardır. Pazarlama tarafında gelen siparişlerin firma içindeki bütün süreçlerin takibi, kontrolü, sevk ve yönetimi.Çalışma Yeri : Avcılar / Firuzköy

5 ay önce

Sipariş Takip Elemanı

Yü-Ce Tıbbi Gereçler - Doğanyurt

TIBBİ MALZEME SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZDA ., - ÜNİVERSİTE MEZUNU (2 VEYA 4 YILLIK) -OFİS PROGRAMLARINI AKTİF KULLANABİLEN - TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ -BAY VEYA BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

4 ay önce

Cam Boncuk Atölye Elemanı

Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi - Doğanyurt

POLONEZKÖY' DE FAALİYET GÖSTEREN POLONEZKÖY CAM SANAT MERKEZİMİZDE, ALEVDE CAMIN ŞEKİLLENDİRİLMESİ KONUSUNDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE EL BECERİSİNE GÜVENEN, TAM ZAMANLI, PROJELERDE GÖREVLENDİRİLECEK, SEYAHAT ENELİ OLMAYAN, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. KAVACIK MEYDANDAN SABAH 7.15 SERVİSİMİZ VARDIR, İŞ ÇIKIŞI TEKRAR KAVACIK MEYDANDAN GEÇER. Çalışma saatlerimiz hafta sonu da dahil olmak üzere 8:30-18:30 dur.

3 ay önce

Genel Temizlik Personeli

Batıkent Gelişim Kursları - Doğanyurt

Batıkent'te bulunan kurumumuzda saat 18:00'sonrası çalışacak, kurum genel temizliği yapacak bay personel alınacaktır. 2.iş olarak düşünenler tercih edebilir.

5 ay önce

Kat Şefi (Turizm)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Kat Şefi (Turizm) aranmaktadır.Avm Temizlik projesinde görevlendirilmek üzere; personelden sorumlu ve eksik kontrolü yapacak Kat Şefi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 gün önce

Doğanyurt Geneli Sektörler