Doğanyurt Seracılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Seracılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bölüm Amiri

Persifleks - Doğanyurt

OTOMOTİV AKSESUARLARI ÜRETEN FABRİKAMIZA BÖLÜM AMİRLERİ ALINACAKTIR

3 ay önce

Grafik Tasarımcı

Erte Medya - Doğanyurt

2009'dan bu yana Medya - Reklam - Tanıtım söktörlerinde hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere "BAY Grafik Tasarımcı" aramaktayız. • Sadece BAY eleman alınacaktır, • Alanında en az 5 yıl deneyimli, • Özellikle Photoshop ve Illustrator yazılımlarına hakim • InDesign ve diğer yazılımlara yabancı olmayan • Tercihen After Effects, Video Kurgu ve Montaj işlerini bilen • Matbaa ve Dijital baskı sistemi ve detaylarına hakim • Tasarım yeteneğine ve kendine güvenen Sadece online başvuru kabul edilecektir. Portfolyosuz başvurular dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

Grup Sorumlusu

Çocuk Kulübü - Doğanyurt

Grup sorumlusu olacaklarda aranacak nitelikler şunlardır: Çocuk kulüplerinde görevlendirileceklerin yükseköğretim kurumlarının sosyal hizmet bölümü, rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü, eğitimde psikolojik hizmetler bölümü, psikoloji bölümü, çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenliği, okul öncesi eğitimi öğretmenliği, anaokulu öğretmenliği, çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü, çocuk gelişimi bölümü lisans veya önlisans mezunu olmak veya sınıf öğretmeni unvanına sahip olmak ya da yükseköğrenim kurumlarının fizik, kimya, fen bilgisi, biyoloji, matematik, Türk dili ve edebiyatı, tarih, coğrafya, sosyal bilgiler öğretmenliği bölümlerinden mezun olmaları gerekir.

3 ay önce

Geometri / Matematik Öğretmeni

Tümevarım Okulları - Doğanyurt

*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Pedagojik Formasyon belgesine sahip * Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, * İletişim ve Eğitim Teknolojisi Kullanım becerileri kuvvetli, * Takım çalışmasına yatkın,Lise müfredatına hakim * Mesleki çalışmaları güncel olarak takip edebilen. Matematik/Geometri Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Üretim Elemanı

Geha Polimer - Doğanyurt

FABRİKAMIZ BÜNYESİNDE PLASTİK GRANÜL ÜRETİMİNDE VARDİYALI OLARAK ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ GRANÜL USTASI, AGROMEL USTASI, VASIFLI/VASIFSIZ ELEMANLAR VE AŞÇI ALINACAKTIR. MAAŞ + SSK + YEMEK + SERVİS

3 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Emek Şubemize Türkçe Öğretmeni çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

Teknik Eleman

Akmaz Sigorta - Doğanyurt

Kartal Soğanlıktaki Sigorta Acentemize tecrübeli bayan eleman alınacaktır.

1 hafta önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Dört Yıldız Özel Eğitim Ve Rehabilitasyo - Doğanyurt

Abidinpaşa'da bulunan kurumumuzda çalışacak özel eğitim öğretmeni aranmaktadır.Uzun süre çalışmayı hedefleyen,sosyal iletişim becerileri yüksek prezentabl adayların başvurusunu beklemekteyiz.

2 ay önce

Estetisyen

Marjinal Estetik ve Güzellik Merkezi - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Estetisyen çalışma arkadaşı arıyoruz.Cilt bakımı bilgisine sahip, Lazer Uygulamaları ( Alexandrite) konusunda deneyimli,Bölgesel incelme cihazlarını aktif olarak kullanabilen,Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Maaş; 1600 - 2000 TL

3 ay önce

Aşçı

Mahalle Güzel Bahçe - Doğanyurt

Takım çalışmasına uyum sağlayacak Aşçı aranmaktadır.

3 ay önce

Proje Asistanı

Ab Hibe Proje Akademisi - Doğanyurt

Türkiyedeki bölgelerimizde; Avrupa birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların hibe projelerinin hazırlanması ve proje yönetiminde Merkez ve yeni açılan Şubelerimizde sürekli çalışacak, Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Hazırlama Asistanı olarak çalışacak Proje Asistanı çalışma arkadaşları aramaktayız.Proje Hazırladığımız Hibe Kurum ve Kuruluşları;Avrupa Birliği Hibe Projeleri,Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri,TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri,Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı,(KKYDP)KOSGEB KOBİ Projeleri,KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri,TÜBİTAK Hibe Projeleri,Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri,TC Bakanlıklarının Hibe Projeleri,Proje Danışmanlığı Hizmeti Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlar;KOBİ İşletmeleri ve Şirketler,Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler,Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler,Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler,Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri,Kamu Kurum ve Kuruluşları,Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları,Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK),Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler,Ticaret ve Sanayi Odaları,Ticaret Borsaları,Organize Sanayi Bölgeleri,Küçük Sanayi Siteleri,Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri.Başvurusu uygun görülen adaylar eğitim ve mülakat için davet edilecektir.Proje Hazırlama Bilgi ve Deneyimleri Az / Yeterli Olmayan Adaylarımıza; Avrupa Birliği Hibe Projeleri Hazırlama Eğitimleri Sonrasında Sınavla Görev Verilmektedir.

3 hafta önce

Kalite Yönetim Sorumlusu

Narlog Lojistik Dep. Nakl. Inş. Taah. Tic. - Doğanyurt

Taze ve Donuk Gıda taşımacılığı yapan firmamızda çalışmak üzere; -Üniversitelerin Gıda Teknikerliği, Gıda Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, -Gıda Sektöründe Kalite Güvence alanında tecrübeli veya ön bilgi sahibi, -ISO 22000, ISO9001, HACCP ve BRC kalite sistemleri hakkında bilgi sahibi, -Sistem kurma ve geliştirme konusunda tecrübeli, -Sorumluluk sahibi, gelişime açık, -İletişim becerileri güçlü ve insan ilişkilerinde başarılı, -Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayabilecek, -Sistemli ve disiplinli çalışmayı seven, iş takibi ve kontrolü konusunda başarılı, - Ekip çalışmasına yatkın, -Samandıra, Sancaktepe,Sultanbeyli civarında oturan, Kalite Yönetim Projesi iş akış sürecini yürütebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Nev Anka İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık Sağlık Hiz Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızda istihdam edilmek üzere tam zamanlı C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınfı-C) takım arkadaşları aramaktayız.Çalışma Yeri Nevşehir Merkezdir.

2 ay önce

Mutfak Yardımcısı

Aren Suites - Doğanyurt

Sultanahmet'te bulunan butik otelimize kahvaltı servisinden sorumlu bayan personel alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Rd Medikal Tıbbi Ürünler San Tic Aş - Doğanyurt

Medikal Şirketimiz için; Muhasebe Tecrübesi olan 22-35 yaş aralığında Ofis programlarına hakim Muhasebe programlarını kullanabilen Bayan.

3 hafta önce

Almanca Öğretmeni

Olympos Mad Iç Ve Dış Tic San Ltd Şti - Doğanyurt

YENİ AÇILAN KURSUMUZDA İLERİ DÜZEYDE ALMANCA KONUŞABİLEN BAYAN ÖĞRETMENE İHTİYACIMIZ VARDIR.ÖNCELİK FORMASYON BELGESİ OLAN KİŞİLER TERCİHİMİZDİR.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Şah Alüminyum Ltd. Şti - Doğanyurt

Şirketimiz akdeniz sanayi sitesindedir. firmamız PAKPEN ERPEN TECNOPLAS pvc kapı pencere profili toptansatış ve imalatı olan bir firmamadır. bünyemize resmi muhasebe konusunda ve ön muhasebe konusunda deneyimli aynı zamanda pazarlama yeteneğide olan bay bayan çalışma arkadaşları alınacktır. mesai saatlerimiz sabah 8:00 akşam :18:30 dur. servisimiz ve yemeğimiz mevcuttur. NOT: . uzun süre çalışabilecek ve yeteneğine güvenen arkadaşlar tercihimizdir.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emek Makina - Doğanyurt

Tuzla Orhanlıdaki fabrikamızda çalışacak (orhanlı ve çevre semtler tercih sebebidir) bayan eleman alınacaktır. Maaş+Yol +SSK+Yemek

1 gün önce

Satış Temsilcisi

Bizimevler - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere pazarlama deneyimi olan satış temsilcileri alınacaktır. Maaş(Asgari ücret) Not: Müracatlar şahsen yapılacaktır.

2 hafta önce

Sorumlu Müdür

Özel Çocukça Hayaller Çocuk Evi - Doğanyurt

Okul öncesi öğretmenliği alanında lisans mezunu ve en az 2 yıl öğretmenlik tecrübesi olan Sorumlu Müdür olabilecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler