Doğanyurt Şehir Mobilyaları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Şehir Mobilyaları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Elemanı

Reprokim Matbaa Malzemeleri Ltd. Şti. - Doğanyurt

TEPEBAĞ MAH. BULUNAN MATBAA MALZEMELERİ SATIŞ VE KİMYASALLARI ÜRETİMİ YAPAN İŞ YERİMİZ İÇİN ÇAY, KAHVE , YEMEK VE TEMİZLİK İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR İLGİLENENLERİN RESİMLİ CV LERİNİ MAİL ATMALARI GEREKMEKTEDİR. ÖNEMLİ NOT: RESİMSİZ CV LER KESİNLİKLE DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. LÜTFEN RESİMSİZ CV GÖNDERMEYİN

3 ay önce

Sosyal Medya Uazmanı

Web Firmam - Doğanyurt

Eğlenceli ve huzurlu bir ortamda çalışmak istiyorsanız... •Sosyal medya paylaşım görsellerinin hazırlanması, Sosyal medya hesaplarını yönetecek, geliştirecek, Sosyal medya üzerinde uzman olarak görev yapacak, raporlama ve analiz yapacak , •Facebook, Twitter, Instagram vb. sosyal medya hesaplarını optimize etmek ve yönetmek, •Sosyal Medya konusunda en az 2 yıl deneyimli, •Sosyal paylaşım platformlarına, mecraların diline, duruşuna çok iyi düzeyde hakim, - Photoshop, Indesign, Illustrator ve After Effects programlarına hakim olması gerekmektedir. İŞ AÇIKLAMASI - SABİT MAAŞ+ YEMEK+SGK - Aktarılan sunumlar doğrultusunda markaların görsel tasarımlarını hazırlamak ve yeni projeler sunmak. - Yaratıcı sosyal medya tasarımları ve videolar hazılamak - Markaların kurumsal kimlikleri doğrultusunda alternatifli yaratıcı tasarımların hazırlanması. - Hazırlanan tasarımların onaylarının alınması ve iş takibinin yapılması - Yapılan işlerin düzenli olarak arşivlenmesi - Başvuruların güncel portfolyo ile yapılması gerekmektedir.

3 hafta önce

Çevre Mühendisi / Tmgd

Bilçev Mühendislik Arıtma - Doğanyurt

Atıksu Arıtma ve Çevre Danışmanlık hizmetleri sunan firmamız Bilçev Mühendislik bünyesinde çevre danışmanlığı birimimizde istihdam edilmek üzere, - Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, - Çevre danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalarda çevre görevlisi olarak görev alacak ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirmeler yapabilecek, - Tercihen çevre danışmanlık sektöründe en az 2 yıl aktif olarak çalışmış, - Yazılı ve sözlü iletişim gücü yüksek, - Çevre İzin süreçleri ve Çevre Mevzuatına hakim, - B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, - Tercihen Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı belgesine sahip, İzmir’de ikamet eden Bay/Bayan Çevre Görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı

Gizli Firma - Doğanyurt

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı aranmaktadır.Bünyemizde çalışmak üzere Firmanın tanıtımlarını yapacak, Organize edilen fuarlarda detaylı bilgiler verecek, İnsan kaynakları süreçleri için analizler yapıp koordineli çalışabilecek Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

4 ay önce

Sipariş Takip Personeli

Kısmet Tekstil - Doğanyurt

Merhaba , Ev tekstili , perde üretimi ve satışı yapan firmamızda görevlenidirilmek üzere ; *Satış temsilcilerinden gelecek olan siparişleri mevcut sistemimize girebilecek , *Sisteme girilen siparişlerin müşteriye ulaşana kadar takibini yapabilecek, *Ms Office kullanabilen, *Diksiyonu düzgün, * Kendini geliştirmeyi ve araştırmayı seven , Sipariş takip personeline ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

Şöför

Eva Catering - Doğanyurt

Esatpaşa/Ataşehir'de bulunan yemek firmamıza yemek dağıtımında çalışacak şöför aranmaktadır.yakın oturanlar tercih sebebidir

3 ay önce

Sertifikasız Gözetim-Danışma Elemanı

Owl Güvenlik - Doğanyurt

Güvenlik sektöründe hizmet veren firmamızın İstanbul Avrupa yakasında almış olduğu yeni projelerde görev yapacak sertifikasız güvenlik gözetim danışma personelleri aranmaktadır. *T.C. Vatandaşıyım, *20 – 45 yaş arasındayım, *İlköğretim (orta okul) mezunuyum, *Sağlık ve sabıka sorunum yok diyorsan ve, Güvenlik sektörünü meslek edinip, bu sektörde kariyer sahibi olmak istiyorsan sizlere kaçırılmaz bir fırsat sunuyoruz. Başakşehir Bölgesi – 2000 + Agi +Yemek Sgk Beylikdüzü Bölgesi – 2100 + Agi + Sgk Bakırköy Bölgesi – 1900 + Agi + Yemek + Sgk Bayrampaşa Bölgesi – 19000 + Agi + Sgk Beşiktaş Bölgesi – 2100 + Agi + Yemek+ Sgk Lütfen bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşınız. Çalışma saatlerimiz : Hafta içi : 09:00 – 18:00 Cumartesi : 09:00 – 16:00 Not: SGK 'sız projemiz yoktur ve yukardaki projelerimiz, Kimliğinizi alana kadar geçerlidir kimliğinizi aldıktan sonra, 300-700 arası artış gösterecektir. Anadolu ve Avrupa Yakası Şubelerimizdeki, İnsan kaynakları uzmanlarımızdan bilgi alabilir randevu oluşturabilirsiniz.

3 ay önce

Web Master-Grafiker

Promrek Promosyon - Doğanyurt

Grafik, Web, E-ticaret, Sosyal Medya, tasarım, kurulum ve yönetimini üstlenebilecek bilgi ve tecrübesi olan takım arkadaşlarına ihtiyacımız var

2 ay önce

Saha Satış Elemanı

Erh Özgür İletişim Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Saha Satış Elemanı aranmaktadır.Vodafone olarak öğrencilere ek gelir imkanı sunulmaktadır.Bağımsız olarak ve bir noktaya bağlı kalmadan Vodafone Fibermax – Vodafone Net satışı gerçekleştiren arkadaşlara yaptığı satış başına ücretler ödenmektedir.Günlük Kotanız veya aylık kotanız bulunmaktadır. İster günde bir tane İster ayda bir tane satışınız olsun. Gerçekleşen satışınızın ücretini alırsınız.FİBERMAX SATIŞI: 150 TLVODAFONE ADSL SATIŞI: 50 TL

3 ay önce

Front End Web Developer

Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Tic A.Ş. - Doğanyurt

JOB DESCRIPTIONYou will be a member of strong, market leader company’s software development group located in METU Technopolis, Ankara / Turkey. Your job will include;• Contributing to the development of both new and exisiting interfaces and functionalities to the products,• Upgrading current product interfaces with respect to technology and customer requirements,• Optimization and maintenance of current interfaces,What You Will Gain• Competitive salary,• Innovative company,• Opportunity to experience cutting-edge technologies,• Tremendous stability and growth potential,• Solid work life balance with a casual family oriented culture,• Opportunity to add value and contribute in innovation processes,• Work experience in a large scale application with strict performance, security and usability requirements,• Collaborate with people with different backgrounds,• Excellent location in METU campus.

2 ay önce

Ön Muhasebe / Sekreter

Manifesto Mimarlık - Doğanyurt

Mall Of İstanbul Ofis Merkez Ofisimizde ; . Ön muhasebe/danışma/sekreter - Tercihen ilgili Üniversite/yüksekokullardan mezun, -Tek düzen hesap planına hakim - Genel Muhasebeye yardımcı - Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, - Diksiyonu düzgün, ofis programlarına hakim, - Yazılı ve sözlü iletişim konusunda yetenekli, - İnsiyatif kullanabilen, sorumluluk alabilen, ekip arkadaşları alınacaktır.

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Arda Çetintaş - Doğanyurt

İzmir Karşıyaka Girne Caddesi'nde bulunan muayenehanemize - İş disiplinine sahip, sorumluluk sahibi -Hasta ve yakınları ile iyi iletişim kurabilen -Yakın çevrede ikamet eden 18-30 yaşları arası bayan yardımcı personel alınacaktır.

4 ay önce

Yönetici Asistanı- Sekreter

Beka Gayrimenkul - Doğanyurt

Firmamız Otomotiv,Turizm ve Emlak alanında faaliyet göstermektedir. Başvuracak kişinin şehir dışına çıkış sorunu olmaması gerekiyor. işe başlama 10.00 çıkış 17.00.

1 ay önce

Fizik Öğretmeni

Özel Fen Bilimleri Kişisel Gelişim Kursu - Doğanyurt

özel anadolu lisesinde görev almak üzere meb ataması yapılabilen fizik öğretmeni aranmaktadır.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Emino Tillo Tekstil - Doğanyurt

tekstil, moda ve hazır giyimde satış, pazarlama ve ikna yeteneği kuvvetli iletişim becerileri güçlü en az 3 yıl tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Montaj Elemanı

Soysaraç Perde - Doğanyurt

Bostancıda 15 senedir faaliyet gösteren mağazamıza daha önce montaj tecrübesi edinmişen azından matkap kullanmayı bilen Perde montajı yapacak Montaj Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Iplik Büküm Operatörü

Flam. Iplik. San. Tic. Aş. - Doğanyurt

barakfakih sanayi bölgemizde bulunan iplik büküm fabrikamıza vasıflı vasıfsız olmak üzere 1 kişi makina için 1 kişi iplik aktarma makinası için alınacaktır. servisimiz arabayatıgına kadar vardır. 3 vardıya sisteminde çalışıyoruz. görüşmeler yüzyüze yapılacaktır.

4 ay önce

Temizlik Görevlisi

Anıl Spor Center - Doğanyurt

Salonumuzda temizlik departmanında çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Satış Elemanı / Temsilcisi

Kıta Turizm - Doğanyurt

Minumum 2 Yıllık Üniversite Mezunu İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Yeni müşteri kazanma odaklı çalışabilecek Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli bulunmayan,

5 ay önce

Veteriner Hekim

Yalçınlar Et Gıda Firması - Doğanyurt

-Anadolu Yakası Maltepe Küçükyalı İş Merkezinde bulunan firmamıza Veteriner Hekim aranmaktadır. -Firmamız Et Parçalama tesisi ve Köfte üretimi gerçekleşmektedir -Çalışma saatleri 08:30--18:00 (Hafta içi ve cumartesi dahildir) -Tecrübeli olması tercihtir.Ancak kendine güvenen ve geliştirmek isteyenler başvuru yapsın. sadece online başvuru kabul edilecektir

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler