Doğanyurt Sebze Tohum Islahı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Sebze Tohum Islahı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Şöför

Fashion Home - Doğanyurt

sadece şirketimizin dışardaki işlerini yapacak şöför arkadaş arıyoruz

6 gün önce

Insan Kaynakları Sorumlusu

Liberti Iplik Giyim - Doğanyurt

1. Üniversitelerin; İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, bölümlerinden mezun, 2. Personel işlemleri, puantaj ve bordrolama konularında en az 3 yıl tecrübe sahibi, 3. Personel özlük dosyalarının hazırlanarak devamlılık niteliğini kaybetmeyecek düzeyde güncel tutulmasını sağlamak, 4. E-bildirge, bordro, puantaj işlemlerini yürütmek, 5. PDKS sistemi üzerinden gerekli takipleri yaparak, devamsızlık, fazla mesai, izin süreçlerini takip etmek, 6. SGK, İşkur, Bölge Çalışma ve diğer resmi kurumlarla ilgili işlemleri yürütmek, 7. Çalışanların İSG ve SGK'ya göre zorunlu eğitimlerin planlanması, gerçekleştirilmesi ve güncel takibini sağlayabilecek İnsan Kaynakları Sorumlusu alınacaktır.

3 hafta önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Livane Rehabilitasyon San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kurumumuzda görev alacak bölüm mezunu veya sertifikalı Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.Sadece bu bölüm mezunları lütfen başvuruda bulunsun.

2 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Ankyra Turizm Organizasyon Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Turizm Seyahat Acentamızda Uçak Bilet satışı konusunda deneyimli, Satış programları kullanabilen Tur, Otel, Transfer, Uçak Bileti, ve Organizasyon Faaliyetlerinde aktif rol oynayabilecek seyahat engeli bulunmayan Seyahat Acentası Satış Görevlisi takım arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Üretim Elemanı

Seyhan Unlu Mam. Gıda San. - Doğanyurt

UNLU MAMÜL FABRİKASINDA ÜRETİM ELEMANI OLARAK ÇALIŞACAK , SULTANBEYLİ CİVARINDA OTURAN BAY ELEMAN ALINACAKTIR

2 hafta önce

Depo Sevkiyat Elemanı

Türkel Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER ve GÖREVLER istanbul - kartal /karaköy mevkilerinde yer almakta olan şubelerimizin büyüyen ve hızla gelişen kadrosunda yer alacak " Depo Elemanı " aranmaktadır. * Tercihen Lise mezunu, * Şehir içi ve şehir dışı uzun yol araç kullanabilen * Sevkiyat , yükleme , boşaltma , malzeme teslim alma konularında deneyimli, * Çözüm odaklı , süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, * Takım çalışmasına yatkın, * Temizliğe önem veren , Düzenli , dikkatli ve takipçi, * Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu , * Belirli periyodlarda depo sayımının yapılması, * Sorumlu olduğu deponun ve showroomun temizlik ve düzeninin sağlanması, * Gelen veya çıkışı yapılan malzemelerin evraklarının uygunluğunu kontrol ederek teslim almak veya teslim etmek, * Ürünlerin sevk öncesinde uygun şekilde paketlenmesini sağlamak, * Sevki yapılacak ürünlerin hazırlanması ve yüklemesinin yapılması,etiketendirilmesi ve sevk araçlarına teslim ve yükleme yapılması....vb

2 ay önce

Teknisyen Yardımcısı

Iklim Teknik Servis Hizmetleri - Doğanyurt

BAYMAK YETKİLİ SERVİSİNDE ÇALIŞACAK ÇALIŞMA SAATLERİ KONUSUNDA ESNEK ÜCRET+SGK+YEMEK+YOL ASGARİ ÜCRET VERİLECEK

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Şenyıldız Yazılım Bilişim Ltd Şti - Doğanyurt

Müşteri İlişkilerine ve İletişimine Hakim, Yeni / Eski Müşteriler İle İlgilenip, Sorunları Hakkında Sistem Kaydı Tutabilecek, Uzak Masaüstü Bağlantısı İle Program Desteği Verecek, Sosyal Medya Hesaplarını Takip Edebilecek, Bilgisayar Becerisine Sahip Personel Alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Gürgen Yapı Market - Doğanyurt

Yapı marketimizde reyonlara bakacak satış yapabilecek vardiyalı sistemde çalışacak erkek ve bayan Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz. Asgari Ücret Maaş + Prim sistemi olacak 1 öğün yemek tarafımıza aittir.

4 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Kişisel Gelişim Online - Doğanyurt

Online kişisel gelişim eğitimleri veren bir kurumuz. Ülkemizdeki her bireye ve her kuruma uygun eğitimlerimiz bulunmaktadır. Şirketimizin kurumsal ilişkilerini yönetecek, şirketlerin İK yada Eğitim birimleri ile iletişim kurarak, onların bizi tanımasını sağlayacak Pazarlama Uzmanı arkadaşlar arıyoruz.İşimiz online olduğu için, haftada 2-3 gün evden çalışma imkanımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Sertifikasız Gözetim-Danışma Elemanı

Owl Güvenlik - Doğanyurt

Güvenlik sektöründe hizmet veren firmamızın İstanbul Avrupa yakasında almış olduğu yeni projelerde görev yapacak sertifikasız güvenlik gözetim danışma personelleri aranmaktadır. *T.C. Vatandaşıyım, *20 – 45 yaş arasındayım, *İlköğretim (orta okul) mezunuyum, *Sağlık ve sabıka sorunum yok diyorsan ve, Güvenlik sektörünü meslek edinip, bu sektörde kariyer sahibi olmak istiyorsan sizlere kaçırılmaz bir fırsat sunuyoruz. Başakşehir Bölgesi – 2000 + Agi +Yemek Sgk Beylikdüzü Bölgesi – 2100 + Agi + Sgk Bakırköy Bölgesi – 1900 + Agi + Yemek + Sgk Bayrampaşa Bölgesi – 19000 + Agi + Sgk Beşiktaş Bölgesi – 2100 + Agi + Yemek+ Sgk Lütfen bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşınız. Çalışma saatlerimiz : Hafta içi : 09:00 – 18:00 Cumartesi : 09:00 – 16:00 Not: SGK 'sız projemiz yoktur ve yukardaki projelerimiz, Kimliğinizi alana kadar geçerlidir kimliğinizi aldıktan sonra, 300-700 arası artış gösterecektir. Anadolu ve Avrupa Yakası Şubelerimizdeki, İnsan kaynakları uzmanlarımızdan bilgi alabilir randevu oluşturabilirsiniz.

3 ay önce

Modelist

Üçüler Kon. Teks. Iml. San. Ltd. Şti. - Doğanyurt

DESİGNCAD PROGRAMINA HAKİM, BAYAN DIŞ GİYİMDE TECRÜBELİ ÖZELLİKLE BLUZ, YELEK VE CEKET DE EN AZ BEŞ SENE DENEYİMLİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

2 ay önce

Eğitim Danışmanı

Akz Egitim Danışmanlık - Doğanyurt

Diksiyonu düzgün, ikili ilişkileri iyi olan ,öz güveni yerinde, eğitimlerimizi doğru bir şekilde velilerimize aktarıp iletişim kurabilecek, ekip çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, çalışma arkadaşları alınacaktır. Aktif bir şekilde araba kullanabilenler öncelikle değerlendirilecektir

1 hafta önce

Danışman

Semra Alhan Akademi - Doğanyurt

Spor ve dans merkezi olarak eğitim vermekteyiz. Danışman olarak çalışacak bir elamana ihtiyacımız var. Bizimle çalışmak isteyen herkes arayabilir

2 ay önce

İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele)

Bm İlaç Dağıtım Sanayi Ticaret - Doğanyurt

İstanbul un önde gelen ilaçlama firmalarından BM İlaçlama hizmetlerine Yetiştirilmek üzere veya Halk sağlığı alanında biyosidal ürün eğitim belgesine sahip, ehliyeti olan araç kullanabilen, esnek çalışma saatlerinde çalışacak İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele) personelleri aranmaktadır.

2 ay önce

SITE GOREVLISI

DENIZ YILDIZI EVLERI SITESI - Doğanyurt

LARA KUNDU TURIZM YOLU UZERINDE TOTAL BENZINLIK YAKININDAKI SITEMIZE ASGARI UCRET VE SGK LI CALISACAK EVLI VE 35 YASINI ASMAMIS TEMIZLIK VE BAHCE ISLERI ILE ILGILENECEK KAPICI DAIRESINDE IKAMET EDEBILECEK PERSONEL ALINACAKTIR.

4 ay önce

Teknisyen

Huzur Bilişim Elektronik Güvenlik S. - Doğanyurt

Endüstri meslek lisesi elektrik , elektronik bölümü mezunu kamera alarm sistemleri işlerinde çalışabilecek, bayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.Disiplinli işini öz veriyle yapacak ekip arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Çizimci

Furkan Basım Basım Amb Kutu - Doğanyurt

Yetiştirilmek üzere matbaa kalıplarının tasarımı ve üretim için kalıpları uygun hale getirmek üzere bayan elaman arıyoruz. -Çalışma saatleri Hafta İçi : 09:00-18:30 Cumartesi: 09:00-13:00

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Kitapseç Yayıncılık Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Malıköy-Sincan Anadolu Osbdeki firmamıza tecrübeli Muhasebe Elemanı aranmaktadır.İşin Tanımı : Alış-satış faturalarını işlemek,çek ve senet işlemleri, mutabakatlar, telefon trafiği ile ilgilenmek, arşivleme dosyalama, şirket bünyesinde tutulan resmi muhasebeye yardımcı olmak,e-fatura-e-arşiv bilgisi olması ve ön muhasebe tüm işlemler.2009 Yılından bugüne Türkiye`de online kitap alışverişinde en güçlü isim olmayı başardık internet üzerinden kitap, kırtasiye vs gibi ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz.Sincan - Etimesgut - Polatlı - Batıkent - Keçiören Servis Noktalarımızdır. Ücret: 1600 - 2000 Arası Yüz yüze Yapılan Görüşme Sonucu Belirlenecektir.

3 ay önce

Kalıp Parlatma Ustası

Kalıpsan Kalıp Plastik ve Ambalaj San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Plastik Enjeksiyon Kalıp İmalatı yapan firmamızın parlatma bölümünde tam zamanlı olarak çalışacak Kalıp Parlatma Ustası aranmaktadır.

5 gün önce

Doğanyurt Geneli Sektörler