Doğanyurt Saatçilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Saatçilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hidrolik Sıvama Pres Ustası

Global Yangın Söndürme Cihazları - Doğanyurt

DAVUTPAŞA'DA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA HİDROLİK SIVAMA PRES USTASI ALINACAKTIR.

2 ay önce

Almanca Öğretmeni

Zorlu Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Okulumuzda tam zaman çalışacak Almanca öğretmen alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Aşcı

Saray Mutfağı Lokan. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

RESTORANIMIZ MUTFAĞINDA ÇALIŞMAK ÜZERE DENEYİMLİ AŞÇI VE AŞCI YARDIMCILARI ALINACAKTIR. ARANAN NİTELİKLER REFERANS VEREBİLECEK TÜRK MUTFAĞI VE ZEYTİNYAĞLILAR KONUSUNDA DENEYİMLİ YEMEK SERVİSİNDEN ANLAYAN KİŞİSEL TEMİZLİĞİNE ÖNEM VEREN HİJYEN KURALLARINDA DİKKATLİ VE ÖZENLİ

3 hafta önce

Estetisyen

Clinicmed Güzellik Merkezi - Doğanyurt

Güzellik merkezimizde çalışacak deneyimli veya yeni mezun Estetisyen alınacaktır.

2 ay önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Şebnem Şimşek Diş Hekimi Muayenehanesi - Doğanyurt

Bayan diş hekimi yanında çalışacak bayan yardımcı aranıyor

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Iqnorm Belgelendirme Muayene Ve Test Hiz - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde Gaziantep İli içerisinde Muhasebe Departmanımızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilmiş niteliklere sahip personel alımı yapılacaktır. - En az Ticaret lisesi mezunu, - Tercihen ETA kullanmayı bilen, - MS Office ve genel bilgisayar kullanımına hâkim, - Takım çalışmasını seven, - Yoğun çalışma temposunu seven, - Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı, - Aktif araç kullanan, - Erkek adayların askerliğini tamamlamış, İŞ TANIMI - Firma müşterilerine günlük faturalarını kesmek, - Cari takip edip, Tahsilatı gerçekleştirecek, - Gerekli durumlarda icra işlemleri için dosya hazırlayacak, - Üstlerine düzenli olarak raporlama verecek.

1 ay önce

Sekreter-Asistan

Resimyap Resim Kursu - Doğanyurt

Resim Kursumuzun ; Veli karşılama, Aidat toplama, Öğrenci kayıtlarını tutma, Tertip ve düzeninin sağlanması konularında yardımcı olacak SİGARA içmeyen, GÜLER yüzlü ve samimi, Balçova semtine yakın mesafelerde oturan insan ilişkileri iyi, çocukları ve resim sanatını seven bayan çalışan alınacaktır. Kurs Koordinatörü Erol Demir

2 hafta önce

Gözetim Görevlisi

Trm Ozel Guvenlık - Doğanyurt

Sancaktepede bulunan işyerimize Sabit gece Gözetim personelleri alınacaktır. 6 çalış 1 izin Sancaktepe belediyesine yakın oturan uzun süreli çalışmayı düşünen tecrübeli ve güvenilir işi benimseyecek adaylar.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Şeker Anaokulu - Doğanyurt

Beykentteki Anaokulumuza Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

2 gün önce

Asistan

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi - Doğanyurt

Danışmanlık Merkezi’nde asistanlık hizmeti verecek enerjik-güler yüzlü-aktif-kurumu kendi yeri gibi benimseyecek Asistan aranmaktadır.Haftanın 6 günü çalışma olup; (pazar boş gün) Pendik’teki kurumumuzda çalışma saatleri 10.00 - 20.00 arasındadır.

4 gün önce

Şoför

Ortaklar Aydınlatma San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kartaldaki fabrikamıza Şoför aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Sorumlusu

Körfez Redüktör Pompa Motor San. Tic. Ltd. - Doğanyurt

İzmit Sanayi Sitesinde Redüktörler, Elektrik Motorları ve Pompalar gibi endüstriyel ürünler satışı yapan firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip " SATIŞ SORUMLUSU " ekip arkadaşları arıyoruz. * Tercihen makina , elektrik veya mekatronik bölümlerinden mezun, * Satış alanında (tercihen sanayi sektöründe) tecrübeli veya yetiştirilmek üzere * İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, * Sorumluluk sahibi, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, * MS Office uygulamalarına hakim, * B Sınıfı Sürücü Ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, * İzmit'te ikamet eden İş Tanımı: * Müşterilerden gelen talepleri tekliflendirmek * Potansiyel müşteri ve sektör tespiti yapmak, görüşmelerini yürütmek, * Satışa yönelik faaliyetleri geliştirmek ve yönetmek, * Kendi portföyünde yer alan müşteriler ile ilişkileri yürütmek ve müşteri sürekliliğini sağlamak

2 ay önce

Ütücü

Eskon Giyim Tekstil - Doğanyurt

GİRESUN ORGANİZE SANAYİ'DEKİ TEKSTİL FABRİKAMIZA BAY BAYAN ÜTÜCÜ ALINACAK.....BAYAN BU İŞİ SEVECEK KİŞİ YETİŞTİRİLEBİLİR. ÜTÜ YAPMAYI SEVEN BAYAN YAPABİLİR. GİRESUN MERKEZ VE ESPİYEYE SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Çevikler Grup Yapı İnşaat ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İnşaat firmamızda örnek dairelerin temizliğini yapabilecek Bayan Temizlik Görevlisi aranmaktadır.Çalışma Yeri Mersin Mezitlidir.

1 ay önce

Muhasebe Elamanı

Yaraneri Smmm - Doğanyurt

tek düzen hesap planına ve inşaat muhasebesine de hakim bay bayan eleman alınacaktır

1 ay önce

Satış Danışmanı

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. - Doğanyurt

İstanbul’da bulunan Boyner Mağaza larımızda görev alacak; Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.İşin Tanımı:• Şirket müşteri hizmeti politikası doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirmek, ortaya çıkan müşteri şikayetlerini yetki sınırları dahilindeyse çözmek, aksi durumlarda ilgili yöneticiye iletmek.• Mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi, • Müşteriye marka ve ürün bilgisinin aktarılarak ürün satışlarının gerçekleştirilmesi,• Görev yaptığı bölümdeki reyon düzeninin, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlamak,• Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak.

2 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Yeşil Elma Anaokulu - Doğanyurt

Yeşil elma anaokulunda çocuklarla iletişimi iyi olan haftada 5 gün saatlik çalışacak olan tecrübeli İngilizce öğretmeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Buca Oğuz Fen Bilimleri - Doğanyurt

Kurumumuzda çalıştırılmak üzere kurumumuzun temizliğini yapacak Bayan Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

3 ay önce

Tornacı

Poldök Metal Mak. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESENDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ÜNİVERSAL TORNA TEZGAHINDA ÇALIŞABİLECEK ELAMAN ALINACAKTIR

2 hafta önce

Güzellik Uzmanı

Gna Güzellik - Doğanyurt

Bakırköyde bulunan güzellik merkezimize acil uzmanlar aranmaktadır pazar izin maaş 2200 başlamgıç yemek prim sgk

1 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler