Doğanyurt Restoran/Yemek İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Restoran/Yemek İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Alüminyum Doğramacı

Metropol Proje - Doğanyurt

Alüminyum Doğrama ve Cephe imalat ve montajı yapan Firmamıza, Doğrama ve cephe işlerinde imalat ve montaj işini bilen tecrübeli Alüminyum Doğramacı aranmaktadır.Referanslı olursa tercihimizdir.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Sunpaş Concept - Doğanyurt

BURSA YILDIRIM'DA Kİ İŞ YERİMİZE BAYAN ÖN MUHASEBE PERSONELLERİ ALINACAKTIR..

1 ay önce

Fizik Öğretmeni

Birey Kurs Merkezi - Doğanyurt

KURUMUMUZA TAM ZAMANLI FİZİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

3 ay önce

Mağaza Satış Sorumlusu

Songül Aydınlatma - Doğanyurt

AVİZE MAĞAZAMIZDA SATIŞ YAPABİLECEK BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR

3 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Arda Emre Yünük Muayenehanesi - Doğanyurt

Bostanlı'da bulunan tek ünitli butik kliniğimize uzun süre çalışabileceğimiz diş hekimi asistanı arıyoruz *18-25 yaş arası *Bayan *Sigara Kullanmayan *Hijyene, çapraz enfeksiyon önleme kurallarına ve insan ilişkilerine önem veren *Deneyimli/Deneyimsiz Başvurular fotoğraflı CV ile yapılacaktır

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Spectrum Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İstanbul Ümraniye'de faaliyet gösteren firmamızın Muhasebe Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır; 1-TEK DÜZEN MUHASEBE PLANIVE İŞLEYİŞİNİ BİLEN 2-BANKA CARİ HESAP KONULARINDA DENEYİMLİ 3-ASGARİ 3 YIL TECRÜBESİ OLAN 4-BAY-BAYAN ELEMAN 5-ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

2 ay önce

Avukat

Firat Plastik Kauçuk San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Avukat aranmaktadır.Alacakların icra yolu ile tahsili ve buna bağlı davaların takibini yapacak, Ticaret hukuku, icra iflas takiplerini yürütecek, Şirketin taraf olduğu he türlü hukuki ihtilafın şirketin menfaatleri doğrultusunda çözümü için yazılı süreçleri ve davaları takip edecek Avukat çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 hafta önce

Vasıfsız / Vasıflı Personel

Sakursan Teknik Makine Sistemleri - Doğanyurt

Metal (pirinç) sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; * preshane / talaşlı imalat(transfer - rovalver -cnc) bölümlerinde görevlendirilmek üzere; * vasıflı / vasıfsız bay personel alımı yapılacaktır. Esenyurt,Kıraç,Avcılar,Gaziosmanpaşa,Sultangazi güzergahlarına servislerimiz vardır.(servislerimizden ikisi Gaziosmanpaşa'dan servise başlayarak tem otoyolundan gitmektedir. yakın yerlerde oturanlar tercih sebebidir) Çalışma Şartları : Maaş+SGK+AGİ+Servis+Yemek Hafta içi : sabah 08:00 - akşam 18:30 Cumartesi ve Pazar tatildir, hafta içi akşam ve cumartesi günleri akşam %50 üzerinden mesai yapılabilmektedir.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

A. N. L. Ltd Sti - Doğanyurt

Genel Nitelikler: Üniversitelerin İktisat,İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe ve SGK uygulamalarına hakim, Vergi Mevzuatına güncel olarak vakıf, İş kanunları hakkında bilgi sahibi, Tek düzen hesap planı ve beyanname süreçlerini bilen, Muhasebe Konusunda En az 3 yıl tecrübesi olan, 35 yaşını aşmamış, Sorumluluk sahibi,titiz,dikkatli ve sistemli çalışan,iletişimi kuvvetli, çözüm odaklı, Dönemsel ve dönem sonu işlemlerini bilen, Mali tablolara hakim,mevzuat değişikliklerini yakından takip eden, Logo tiger programını iyi derecede bilen ve MS Office progmanlarını ileri düzeyde kullanabilen, Bay veya Bayan Muhasebe personeli alınacaktır. İş Tanımı: Tüm muhasebe ve finans süreçlerinin yürütülmesi, Tahsilatların takibi,müşteri risk ve teminat kontrolü, Şirketin ciro, karlılık ve büyümesi ile ilgili finansal analizlerin yapılması, Muhasebe işlemlerinin tek düzen hesap planına,resmi mevzuata ve şirket kurallarına uygun şekilde yapılmasının sağlanması Ay sonu mali tablolar hazırlanıp yönetime sunulması,Dönemsel raporların yapılması, Şirkete maliyetlerle ilgili takiplerin yapılması, Yönetim tarafından talep edilen diğer raporların hazırlanması, Kanuni beyannamelerin takibinin titizlikle yapılması (Maliye Bakanlığı,Çalışma Bakanlığı,Ulaştırma Bakanlığı,Sanayi Bakanlığı v.b. yasal yükümlülüklerin takibi) Kayıtların Genel Kabul Görmüş Muhasebe ilkelerine göre yerine getirilmesi, Diğer birimler ile koordinasyon içinde çalışarak, muhasebe ile ilgili kanuni gereklilikler doğrultusunda faaliyetlerin organize edilmesi

2 ay önce

Servis Hostesi

Güney Akdeniz Seyahat Turizm Ticaret Ltd Şti - Doğanyurt

Şehirler arası Yolcu Otobüsüne Bayan Servis Hostesi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Sekreter

İstanbul Alüminyum Folyo San İç ve Dış Tic Ltd Şti. - Doğanyurt

Sekreter aranmaktadır.Yoğun telefon trafiğini ve birimler arası iletişimi yönetmek,İlgili yöneticilerin randevularını organize etmek,Firma içi ve firmalar arası yazışmalarını ve gerekli dosyalamaları yapmak,Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili birimlere yönlendirmek,Gelen-giden evrak, faks, kargo vb.. evrakların giriş çıkışlarını yaparak, takip ederek, dağıtımını,yapabilecek ve şirketimizde Sekreter olarak çalışacak personel alınacaktır.Cumartesi - Pazar çalışma yoktur.Sgk + Yemek + Servis vardır.

3 ay önce

KALİTE KONTROL ELEMANI

PRESTİJ İNSAN KAYNAKLARI - Doğanyurt

Acil acil acil Fabrikalarımızda ürün kontrolu 3 vardiya 7:30/15:30-15:30/23:30 - 23:30/07:30 çalışacak 18/35 yaş arası bay VE bayan personeller alınacak. +SGK+YOL+SERVİS + ASGARİ ÜCRET servis güzargahlarımız: gebze bölgesi/darıca bölgesi Aysun Hanım : 0541 563 95 84 Merve Hanım : 0552 209 41 01

1 hafta önce

Mobilya Ustası / Kalfa

98' Atelier - Doğanyurt

FİRMAMIZDA SOSYAL İMKANLARA SAHİP YEMEK+SGK+YOL VE DOLGUN ÜCRET VERMEKTEYİZ. EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN, ÇEKMEKÖY, SANCAKTEPE, ÜMRANİYE VE CİVARLARINDA İKAMET EDEN MOBİLYA DEKORASYON USTALARI VE KALFALARI ARAMAKTAYIZ.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Cv Benim - Doğanyurt

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Cv Benim bünyesinde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda görev alabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.Cv video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir,Başvurular sadece cvbenim.com üzerinden alınacaktır.

2 ay önce

Harita Mühendisi

Rota Proje Grup Harita İnşaat Mimarlık Mühendislik Müt Müş San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İstanbul Büyükçekmece merkezli 1995 kuruluşlu Mühendislik - Mimarlık Şirketimizin; Muğla - Bodrum irtibat ofisimizde, Harita bölümünde görevlendirmek üzere Harita Mühendisi aranmaktadır.Fotoğraflı CVler tercih edilecektir.

3 ay önce

Ahşap Kalite Elemanı

Ergin Antik Mobilya - Doğanyurt

AHŞAP ÜRETİM HATTIMIZIN MONTAJ BÖLÜMÜNDE AHŞAP PARÇALARI KONTROL EDEBİLECEK KENDİ İÇİNDEKİ RENKLERİ AYIRT EDEBİLECEK VE RENK GRUPLAMASI YAPABİLECEK, GÖZLERİ RENKLERİ İYİ SEÇEBİLECEK 18-35 YAŞLARINDA ENERJİSİ YÜKSEK VE DİSİPLİNLİ BAYAN ELEMANLARA İHTİYACIMIZ VARDIR. ÖZEL ÜRETİM YAPTIĞIMIZDAN KISA EĞİTİM VERİLECEKTİR. Yerimiz ikitelli marmara san sitesindedir yakın olması terciğimizdir ssk+yemek

3 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Oskar Makina Inş. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

- ELEKTRİKLİ ARAÇ - HAFİF İNŞAAT MAKİNALARI - YENİLENEBİLİR ENERJİ KONULARINDA BİLGİNİZİ ARTTIRMAK , AYNI ZAMANDA SATIŞ YAPARAK PARA KAZANMAK İSTERSENİZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

1 ay önce

Danışma Görevlisi

Vilmax Metal Emlak İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İzmit-Yenişehirdeki gayrimenkul firmamızda danışma görevlisi olarak çalışacak Danışma Görevlisi aranmaktadır.BİZE KATILIN: - Müşteri karşılama, ikram - Ofis genel bakım ve organizasyonu - Ofis ihtiyaçlarının belirlenmesi ve temini - Müşteri ilişkileri yönetimi ve - Gelişen aile ortamı ve kendinize ayırabileceğiniz nitelikli zamaniçin aramıza katılmak isteyen bireyler ve firmalar ile birlikte çalışma, büyüme vizyonumuzun önemli bir parçasıdır.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Canpak Temizlik - Doğanyurt

Temizlik firmamızda çalışacak, satış ve pazarlama konusunda çok tecrübeli, tuttuğunu koparacak, ikna kabiliyeti ve konuşma becerisi yüksek olan, firmamıza çeşitli sektörlerden iş bağlayabilecek kapasitede olan personeller arıyoruz.

2 ay önce

Aşçı

Kutlu Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Anaokulumuzda çalışmak üzere dinamik, pratik, güler yüzlü, çeşitli yemek yapabilen aşçı aramaktayız.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler