Doğanyurt Reklam İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Reklam İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teknik Servis Elemanı

Albatros Premier Hotel - Doğanyurt

OTELİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE TEKNİK SERVİS ELEMANI ARIYORUZ.

3 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Güldoğan Özel Okul ve Eğitim Kurumları A.Ş. - Doğanyurt

Bornovadaki anaokulumuza Çocuk Gelişimi Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

İsticlal Ltd Şti - Doğanyurt

Bebek ve genç odası satışı yaptığımız mağazalarımızda satış danışmanı olarak çalışacak ;deneyimli Satış Danışmanı alınacaktır.

4 gün önce

Vasıfsız Eleman

Kardeşler Yorgan - Doğanyurt

Sünger yatak üretimi yapan firmamızda tecrübeli yada yetiştirilmek üzere bayan eleman alınacaktır. İşyerimiz Bornova ‘ya bağlı Pınarbaşı semtindedir. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Tunalı Akademi - Doğanyurt

Kurumumuzda çalışacak LİSE konularında deneyimli ve 9-10-11. sınıflara hakimiyeti olan özverili, DİNAMİK, disiplinli, öğrenci takibi sağlayan, UZUN vadeli çalışmayı düşünen öğretmen alımı yapılacaktır. TECRÜBE ÖNEMLİDİR. SADECE ONLİNE BAŞVURU KABUL EDİLECEKTİR. İLAN DURUMUMUZ ACİLDİR.

2 gün önce

Okul Müdürü

Tad Anaokulu Dragos - Doğanyurt

Anadolu Yakası Maltepe'de bulunan okulumuza Özel okul tecrübesi olan müdür aranmaktadır.

2 ay önce

Muhabir

Yazgan Produksiyon / Erkan Yazgan - Doğanyurt

Yazgan Prodüksiyon Film Yapım şirketimizin bünyesinde Başarı Öyküsü adlı Tv programımıza Deneyimli-Deneyimsiz Bayan Muhabir çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni

Pinokyo Anaokulu - Doğanyurt

Beylikdüzü Pinokyo Anaokulumuzda görevlendirmek üzere kreş ve anaokulu bölümlerimize öğretmenler arıyoruz. Diksiyonu düzgün, veli ile iletişim kurabilen, sakinliğini her zaman koruyabilen aradığımız özelliklerdir. Beylikdüzünde oturmak tercih sebebidir.

2 ay önce

Hizmetli Personel

Özel Antalya Çözüm Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

EĞİTİM KURUMUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN PERSONELE İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR.

3 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Final Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

FATİH İLÇESİNDE BULUNAN KURSLARIMIZDA VE OKULUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ, İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP, MÜFREDATA HAKİM, "BİYOLOJİ ÖĞRETMENLERİ" ALINACAKTIR.

1 ay önce

Saha Satış Elemanı

Team Guerilla Marketing - Doğanyurt

Fatih, Zeytinburnu, Beşiktaş, Maslak, Beyoğlu civarında ikamet eden, Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün firması adına Saha Satış Elemanı aranmaktadır.Tarafımızda belirlenen Satış noktalarında (Tobacco Shop, Benzin İstasyonu, Tekel Bayi, Büfe, vb.) tüketiciler tarafından tütün ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Doruk Çevre - Doğanyurt

A-B-C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI İSTANBUL Tuzla Bölgesinde faaliyet gösteren Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde, mevcut projelerimizde görevlendirilmek üzere tam zamanlı çalışabilecek A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aranıyor. ARANAN ÖZELLİKLER:, - Tercihen inşaat sektöründe deneyim sahibi, - A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip, - MS Office programlarına hakim, - İSG konusunda yasal mevzuata hakim, - Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, - Sorumluluk sahibi, - Tercihen askerliğini yapmış olan, - Aktif olarak araç kullanabilen, - Sağlık yönünden iş yapmasına ve seyahat etmesine engel bir durumu bulunmayan. İŞİN TANIMI: - İSG denetimlerinin yapılması ve bağlı olduğu birime raporlanması, - İSG prosedüründeki uygulamaların projelere etkin şekilde uygulamak, eksikliklerin analizini yapmak,temel nedenlerinin bulunması, - İSG ile ilgili olan süreçleri geliştirmek ve iyileştirmek, - Çalışanlara İş Güvenliği konusunda eğitimlerin verilmesi, - Çalışanların gerekli koruyucu malzemeleri kullanmalarını sağlamak, sürekli olarak kontrolünü yapmak vb ***İLGİLENEN ADAYLARIN SİTE ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.***

1 hafta önce

Bilgi Işlem Elemanı

Özel Çamlık Hastanesi - Doğanyurt

Bilgi Güvenliğine önem veren, Donanım ve Network konularında bilgi sahibi, Hastane Otomasyonu kullanıcılarına destek verebilecek, Bakırköy ve çevresinde ikamet eden, Hastanemize yetiştirmek üzere Bilgi İşlem Elemanı arıyoruz.

1 ay önce

Mutfak / Temizlik Elemanı

Akyel Dizayn - Doğanyurt

satış ofisimizde yemek ve temizlik yapacak bayan eleman arıyoruz

3 ay önce

Yurtdışı Satış - Pazarlama Temsilcisi

Att Otomotiv - Doğanyurt

Dış Ticaret Bölümünde İyi Düzeyde Yazma ,Konuşma,Anlama İNGİLİZCE bilen Bayan Eleman alınacaktır. Adaylarda aradıgımız özellikler iyi düzey İngilizce ve Bilgisayar bilgisi olmalıdır. Firma : Otomotiv Metal Aksamlarının üretimi ve yurtdışı ihracaat İş Tanımı ; Mevcut Müşteri Portföyünü yönetmekTelefon ve Email ile Firmalar ile kontagı saglamak ve yeni Müşteri Portföyü oluşturmak,Sipariş Takibi ve buna baglı işlemlerin yerine getirilmesi. Çalışma Saatleri : Pazartesi- Cuma 8.45 - 18.00 Cumartesi 8.45 -14.00

2 ay önce

Satış Danışmanı

Moremo - Doğanyurt

Mağazamızda çalışacak deneyimli satış personeli alınacaktır.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Nova Rekabet Stratejileri ve Danışmanlık - Doğanyurt

Uluslar arası fuarcılık ve danışmanlık hizmeti veren firmamızda görev almak üzere; yurt dışı ihracat odaklı gerçekleşecek olan fuarlarımızın tanıtım ve firma kazanımını gerçekleştirecek ve yüksek prim ile çalışacak Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Satın Alma

Bulut Ecza Deposu Medikal ve Kozmetik San Dış Tic A.Ş. - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde Satın alma departmanımıza eleman alımı yapılmaktadır.Adayların ilanımıza Fotoğraflı CV ile başvurmalarını rica ederiz.

2 gün önce

Kalite Kontrolcü

Fada Quality Service Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kalite Kontrolcü aranmaktadır.Fada Quality Service 2008 yılından bugüne kadar faaliyet gösteren bir firmadır,Firmamız CSL2 ve Temsilciliğin yanı sıra proses üzerinde seçme ayırma ve tarama yaparak çoğu ülkede hizmet vermektedir.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Netfood Gıda Pazarlama - Doğanyurt

Sıcak satışta çalışacak Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler