Doğanyurt Proje Yönetimi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Proje Yönetimi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Talaşlı Imalat Operatörü

Alcast Metal Ltd. Şti. - Doğanyurt

- Universal torna / freze, matkap gibi tezgahların kullanımı konusunda tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Vardiyalı çalışabilecek, - Askerlikle ilişiği olmayan.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Kedi Medya Dan Bilişim Reklam Org Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde şirket yöneticimiz ile uyum içinde çalışabilecek Yönetici Asistanı çalışma arkadaşı aranmaktadır.Yönetici asistanlığı, sekreterliğini yapabilecek,Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,Toplantılar, davetlere katılabilecek,Şehir dışı seyahatlerine, toplantılar, davetlere çıkabilecek,Ofis içi Yönetici işlerini takip edebilecek ,yönetici özel servislerini yapabilecek,

4 ay önce

İnşaat Teknikeri

Özler Kalıp ve İskele Sistemleri A.Ş. - Doğanyurt

Şirketimiz genel merkezi teknik ofisinde görevlendirilecek İnşaat Teknikeri aranmaktadır. Firmamız, inşaat sektörüne konusunda uzman teknik kadrosu ve 150+ çalışanıyla kalıp ve iskele sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, üretimi, satışı, kiralama ve satış sonrası teknik destek aşaması ile süpervizörlük hizmetleriyle büyük bir titizlikle uzun yıllardır hizmet vermektedir.Not: İhtiyaç duyulan pozisyona alınacak olan personel Maltepe Gülsuyunda ki merkez ofisimizde işe başlayacak yaklaşık 6 ay sonra Gebze/Dilovasında bulunan fabrikamızda görevine devam edecektir. E5 üzerinden servisimiz olacaktır, Gebze ve civarı başvurular da değerlendirilecektir.

2 ay önce

Memur (Okul)

Özel Yağmur Kız Öğrenci Pansiyonu - Doğanyurt

Özel Yağmur Kız Öğrenci pansiyonunda çalışacak Bayan Memur (Okul) eleman alınacaktır.Kabul edilen kişi 30.08.2018 tarihinde işe başlatılacaktır.

5 ay önce

Kimya Teknikeri

Setakim Plastik ve Kauçuk Malzemeleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Plastik ve kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Gebze fabrikasına Laboratuvar denemelerini yapıp arşivleyecek, Girdi ve çıktıları kontrol altında tutacak, Yeniliğe ve araştırmaya açık, Tercihen boya veya plastik sektöründe deneyimli Kimya Teknikeri alınacaktır.Çalışma yeri Kocaeli Gebzedir.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

2b Medikal Nakl. Kozm. Teks. San. Tic. Ltd. Şt - Doğanyurt

Ticaret Lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Ön muhasebe konusunda deneyimli (Alış faturası - satış faturası -cari takibi ve mutabakatı - ba-bs mutabakatları) Tercihen netsis programı ve e-fatura kullanabilen En az 3 yıl deneyimli İşine hakim, detaylara önem veren ön muhasebe personeli alınacaktır.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Şahin Hukuk - Doğanyurt

15 kişilik çalışanı bulunan ofisimize yemek yapacak, çay-kahve servisi ile ilgilenecek ve ofis temizliğinden sorumlu olacak Bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Bu yoğunluk içinde güler yüzüyle çalışanlarımıza lezzetli yemek yapabilen,Çay-kahve servisi ile ilgilenebilen,Ofisin genel temizliğinden sorumlu olabilecek,Pratik ve eli çabuk, ofisi kendi evi gibi benimseyen biriyle çalışmak istiyoruz.

3 ay önce

Montaj Elemanı

Özdemirler Mobilya - Doğanyurt

FİRMAMIZA MONTAJ HAKKINDA DENEYİMLİ OLAN PERSONELLER ARIYORUZ

1 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Hayal Dünyası Etüt Eğitim Merkezi - Doğanyurt

Kurumumuzda tam zamanlı görev almak üzere, çocuklarla iyi iletişim kurabilen, güler yüzlü İngilizce öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Yabancı Dil Uzman Öğreticisi

Teorem Akademi Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Yabancı dil eğitim bölümümüz için Yabancı Dil Uzman Öğreticisi alınacaktır.

1 hafta önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Ataşehir Koleji ve Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ataşehirde bulunan kolejimizin ortaokul kampüsünde görev yapacak haftanın iki günü çalışmak üzere Fen Bilgisi Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır. Not: Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

5 ay önce

Eğitim Danışmanı

Artı Eğitim Kariyer Merkezi - Doğanyurt

İstikrarlı eğitim anlayışını prensip haline getiren ARTI EĞİTİM KURUMLARI Abidinpaşa - Dikimevi - Saimekadın - Mamak şubelerimiz için tam zamanlı ve yarı zamanlı kayıt kabul departmanında çalışacak kendine güvenen ikna kabiliyeti yüksek, yoğun çalışma temposuna alışkın ve grup çalışmasına uyum sağlayabilecek personellere ihtiyaç vardır ..

2 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Özel Atakent Vip Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

Birlikte çalışacağımız, tercihen dershane geçmişi olan öğretmen aranmaktadır.

2 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Korkmaz Yedek Parça Turizm ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Sancaktepede bulunan imalat alanımızda üretmiş olduğumuz ürünleri sıcak satış ve sipariş toplama yoluyla İstanbul içi ve Türkiye genelinde pazarlayabilecek ve satışlarını yapabilecek Pazarlama Sorumlusu çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Uzman Psikolog

Psikon Terapi - Doğanyurt

Merkezimizde tam zamanlı çalıştırılmak üzere psikoloji lisans mezunu alanında yüksek lisans yapmış uzman psikologlar aranmaktadır. Klinik Psikoloji, Gelişim Psikolojisi, Aile Danışmanlığı alanlarından birinde yüksek lisans yapmış olma şartı vardır.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Yeni Yüz Grup Eğitim - Doğanyurt

Kızılay'da bulunan eğitim kurumumuzda görevlendirilmek üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - ALANINDA EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ (OLMAYANLAR LÜTFEN BAŞVURMASINLAR) - Çalıştığı kurumlar ile ilgili referans verebilecek - İletişimi kuvvetli - 4 ya da 5 gün tam zamanlı görev alabilecek öğretmenler arıyoruz.

1 hafta önce

Bilgisayar Mühendisi

Kontinus Bilgi Teknolojileri - Doğanyurt

Kontinus Bilgi Teknolojileri firmamızda çalışmak üzere; Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği bölümlerinde son sınıf öğrencisi ve ya yeni mezun olan aşağıdaki özelliklerden bir ya da birkaçı hakkında bilgi sahibi ve ya ilgilenip kendini bu alanda geliştirmek isteyen takım arkadaşı arıyoruz. 1. HTML, CSS ve Bootstrap bilen 2. Javacript bilen ve ya ilgisi olan (NojeJS, AngularJS) (Tercihen proje geliştirmiş) 3. NoSQL hakkında bilgi sahibi (MongoDB) 4. Takım çalışmasına uygun, iletişimi güçlü 5. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, iş takibi kuvvetli 6. Teknik dökümanları analiz edebilecek seviyede İngilizce bilgisi olan

2 hafta önce

Stant Satış Personeli

Kaceyka Gıda Turizm San. Tic. Ltd. Sti. - Doğanyurt

Alışveriş Merkezlerinde Bulunan Çikolata Stantlarımızda Çalışmak Üzere, Genç, Dinamik, Güleryüzlü, Sorumluluk Sahibi Personeller Alınacaktır. Tüm Sosyal Haklar Mevcuttur.

4 ay önce

Depo Elemanı

Kolaymama - Doğanyurt

İnternet üzerinden ve mağazalarımızdan perakende satış yapan firmamızın Kırkkonaklar'da bulunan merkez ofisine aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşı arıyoruz; · Siparişlerin hazırlanmasında ve kargolanmasında görev alabilecek · Deponun düzeninden ve temizliğinden sorumlu olabilecek · Gerekli durumlarda araçla sevkiyat yapabilecek (Tercihen SRC belgeli) · Fiziki rahatsızlığı bulunmayan, ağır ürünlerin yerleştirilmesinde, sevkiyatında ve paketlenmesinde sorun yaşamayacak · Askerlikle ilişiği olmayan · Takım çalışmasına uygun ve prezentabl olan · Tercihen yakın yerde oturan veya ulaşım sorunu olmayan NOT : Çalışma saatlerimiz: Pazartesi-Cumartesi 09:00-18:30 Başvurularınızda maaş beklentinizi ve işe başlayabileceğiniz tarihi mutlaka belirtiniz. İmkanlar: Maaş 2000TL + 300 TL Multinet Yemek Kartı + Tamamlayıcı özel sağlık sigortası

1 ay önce

Vasıfsız Eleman

Çözümser Soğutma - Doğanyurt

Vasıfsız eleman klima servisinde çalışacak Güngören ve çevresinde ikamet eden vasıfsız elemanlar alınacaktır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler