Doğanyurt Proje Ve Taahhüt İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Proje Ve Taahhüt İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Lojistik Depo Personeli

Opal Lojistik - Doğanyurt

Gebze'de bulunan lojistik firmamızda çalıştırılmak üzere ; 23 - 35 yaş aralığında erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli bay/bayan eleman alınacaktır. Tercihen bilgisayar kullanmasını bilen veya aref(el terminali) kullanmasını bilen adaylar alınacaktır. Çalışma 3 vardiya olmaktadır. Asgari ücret + agi +ssk + yemek + servis + yılda bir maaş ikramiye verilecektir.

2 ay önce

Plastik Kalıpçı Ustası

Prokop Kalıp - Doğanyurt

Plastik kalıpları üreten firmamıza; Plastik kalıpçı ustaları ve kalfaları alınacaktır. Firmamız Beylikdüzü'ndedir. Çalışma saatlerimiz; haftaiçi sabah 08:30 , akşam 19:00 arası. Cumartesi ve Pazar tatil. Haramidere metrobüs güzergahından ve Esenyurt, Kavaklı, Gürpınar'a servisimiz vardır. Tercihen cep telefonu numarası ile ulaşabilirsiniz.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Smmm Ramazan Karademir - Doğanyurt

Sirkecide faaliyet gösteren Smmm ofisimize deneyimli Muhasebe Personeli aramaktayız Fotoğraf bulunan cv ile birlikte ücret beklentinizi de belirten başvurular dikkate alınarak, geri dönüş yapılacaktır.

4 ay önce

Bilgisayar Teknisyeni - Teknikeri

Er Bilgisayar - Doğanyurt

Topkapı'daki bilgisayar firması için kurumsal firmalara servise çıkabilecek tecrübede, teknik servis elemanı alınacaktır. Windows'a hakim, yedek alıp sistemi yeniden kurabilecek, temel network bilgisi yeterliğine sahip. Notebook söküp toplayabilecek.

3 hafta önce

Üretim Operasyon Müdürü

Hd Ilaç Koz. Med. San A. Ş - Doğanyurt

GIDA İLAÇ KİMYA VEYA KOZMETİK SEKTÖRLERİNDEN BİRİNDE ÜRETİM VE DEPARTMANINDA EN AZ 7 YIL VE ÜZERİ DENEYİMLİ OLMAK. POZİSYONDAN BEKLENTİLER: ÜRETİM VE VE BAKIM DEPARTMANLARINI YÖNETMEK İŞ TAKİBİ VE SONUÇLANDIRILMASI KONUSUNDA DİSİPLİNLİ ANALİTİK DÜŞÜNCE BECERİSİNE SAHİP ÜRETİM ALANLARINDA TECRÜBELİ KOORDİNASYON BECERİSİNE SAHİP,KALİTE KONTROL SİSTEMLERİNE HAKİM İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK STRESİNİ YÖNETEBİLEN .ESNEK VARDİYALI ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM GÖSTEREBİLECEK . İŞİN TANIMI:1Belirtilen yıllık hedef ve performans kriterleri doğrultusunda üretim ve teknik hizmetler ekibini organize etmek ve yönetmek. 2-üretim tesisinin makine ekipman hammadde ve iş gücü kaynaklarını yüksek verimlilikte planlayıp organize edip yönetmek 3-üretim proseslerini geliştirmek ve iyileştirmeler yapmak 4-fabrika üretim faliyetlerini yönetmek 5-fabrika üretim performans göstergelerini takip ederek üst yönetime raporlamak ve iyileştirmek 6-siparişlere göre günlük haftalık üretim vardiya ve iş gücü planlarının oluşturulmasını sağlamak 7-üretim hedeflerinin istenilen zaman ve miktarda gerçekleştirilmesini koordine etmek 8-üretim tekniklerinin etkin bir şekilde uygulanmasında üretim alanlarında aktif rol almak 9-mekanik elektirik elektironik ve sıhhi tesisat sistemlerinin faal tutulması periyodik bakımlarının ve onarımlarının yapılmasını sağlamak 10-gmp standartları doğrultusunda işletmedeki tüm bina servis sistemleri makine ekipman ve teçhizatın düzenli ve kesintisiz çalışmasını sağlamak 11-makine bakım planları hazırlamak bakım periyotlarını takip etmek ve uygulamak 12 üretim araç ve yöntemlerini sürekli kontrol altında tutmak yenilemek ve geliştirmek. 13-maliyet yönetimin takip etmek yönetmek ve iyileştirmek 14-iş gücünün ve ekipmanın verimli kullanımı ürün akışını kontrol etmek. 15-periyodik üretim ve ham madde malzeme tüketim raporlarını hazırlamak 19-kendisine bağlı beyaz ve mavi yakalı personelin sevk yönetim ve koordinasyonunu sağlamak

2 ay önce

Spa Terapisti

Life Gate - Doğanyurt

Güzellik salonu ve spa merkezinde çalıştırılmak üzere Deneyimli Spa Terapisti alınacaktır.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Nature Turizm Tic ve San Ltd Şti / İliada Hotel - Doğanyurt

21 yıldır hizmet veren tesisimizde tüm idari işleri üstlenebilecek Yönetici Asistanı aranmaktadır.Yetenekli,Kendine güvenen,Yönetim kadrosuna yetiştirilmek üzere,Esnek çalışma koşullarına uyabilen Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Adwords - E-Ticaret Sorumlusu

Gülersan Yağlama Cih. San. Tic. A. Ş - Doğanyurt

25 yılı aşkın süredir imalat ve satış faaliyeti gösteren firmamızın E ticaret hedeflerine ulaşma yönünde bize katkılarıyla eşlik edecek, kalite ve başarı grafiğimizi olumlu yönde yükseltecek; E-Ticaret personeli aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar E-ticaret konusunda en az 3 yıl tecrübeli Tercihen ideasoft veya ticimax tabanlı site yönetimi tecrübesi olan, E-ticaret sitesinin geliştirilmesi, entegrasyonu ve organizasyonunu üstlenecek, Google Adwords ve Merchant reklam konusunda uygulamalı tecrübe sahibi, Adwords reklamlarının sıfırdan kurulumu ve mevcut hesapların optimizasyonunu yapabilecek. SEO kavramlarına ve optimizasyon süreçlerine hakim olan, Hazır olan makaleleri seo ya uygun olarak yayınlayabilecek, Daha önce yönettiği sayfalara ait referans verebilecek Rekabete katkıda bulunabilecek rapor ve analiz becerilerine sahip, Temel düzeyde Photoshop bilgisine sahip E Ticaret mantığına hakim Çözüm odaklı düşünce yapısına sahip, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sektörü öğrenmeye, Sektörünü öğretmeye açık… CSS ve Wordpress bilgisine azda olsa sahip Ümraniye ve yakın ilçelerinde ikamet eden, Adayların başvuru yapmalarını rica ederiz

2 ay önce

Eczane Teknisyeni

Emek Eczanesi - Doğanyurt

Daha önce eczanede çalışmış olan SUT ve Farmainbox'a hakim bayan personele ihtiyacımız vardır

2 ay önce

Elektrik-Elektronik Ustası

Baltular Plastik San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Fabrikamıza Elektrik-Elektronik Teknisyeni/USTA arayışımız bulunmaktadır. Plastik enjeksiyon makinesi elektriğinden anlayan, bu sektörde deneyimli personel alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacaktır.

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Özel Modern Etüt Eğitim Merkezi - Doğanyurt

DİSİPLİNLİ, DENEYİMLİ,GÜLER YÜZLÜ, YOĞUN TEMPOYA AYAK UYDURABİLEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

1 ay önce

Müzik Öğretmeni

Tad Anaokulu Dragos - Doğanyurt

Tercihen ORFF bilen okul öncesi müzik öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Bayi Ve Satış Temsilcisi

Göknet Internet - Doğanyurt

NİTELİKLER : Telekomünikasyon ve bayi işlerinde deneyimli, Diksiyonu düzgün, Hedeflere göre çalışma motivasyonu ve başarma hırsı yüksek, Bayi satış ve organizasyonu konusunda deneyimli, Güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, İletişim ve koordinasyon becerileri iyi olan, Seyahat engeli bulunmayan, En az B sınıfı ehliyeti olan, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf veya en az 2 yıl tecilli olmak, GÖREV TANIMI : Şirketimiz İnternet servis sağlayıcı olarak faliyet göstermektedir.Telekomünikasyon sektöründe önde gelen firmamız için çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan "BAYİ SATIŞ TEMSİLCİSİ " aramaktayız. -Sorumluluğunda bulunan bayilerin satış operasyonlarının yürütülmesi ve periyodik ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, -Aktivasyon ve satış hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi, -Yeni bayi kazanımı, -Sorumluluğunda olan bayilerin hedeflerinin gerçeklştirilmesi, -Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek. -Sıcak satış ve sahada çalışma konusunda tecrübeli ve istekli çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi (Guest Relations Officer)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Misafir ilişkileri Görevlisi (Guest Relations Officer) aranmaktadır.İnsan Kaynakları süreçlerini yürüttüğümüz firmanın ön bürosunda göre alacak, daha önce benzer pozisyonda çalışmış Misafir İlişkileri Görevlisi (Guest Relations Officer) aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Yardımcı Öğretmen

Özel Afacan Dahiler Anaokulu - Doğanyurt

Çocukları seven, onlarla beraber olmaktan sıkılmayan;Çocukların duygularını anlayabilen,öğrenciler üzerinde disiplini sağlayabilen,düşüncelerini başkalarına açık bir biçimde aktarabilen,iyi bir öğrenme ortamı sağlayabilen,dikkatli,işine özen gösteren, insanlarla iyi iletişim kurabilenen, hoşgörülü, kendini geliştirmeye istekli, coşkulu;yardımcı öğretmen adaylarını bekliyoruz.

2 ay önce

Coğrafya Öğretmeni

Özel Çeşme Çözüm Kurs Merkezleri - Doğanyurt

İzmir Çeşme'de açılmakta olan kurumsal kurs merkezimizde üniversite hazırlık konusunda tecrübeli Coğrafya öğretmeni görevlendirilecektir. İsteklilerin online başvurularını göndermeleri rica olunur.

4 ay önce

Tanıtım Sorumlusu (Alışveriş Merkezi)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Tanıtım Sorumlusu (Alışveriş Merkezi) aranmaktadır.Avmlerde ürün tanıtımı yapacak Tanıtım Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Jet Danışmanlık - Doğanyurt

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Yaştaş İnşaat Elektrik Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Ofis işlerinden sorumlu, Misafir Karşılama, Çay-Kahve gibi ikramda bulunacak Ofis Sekreteri aranmaktadır.Sabah 08.30, Akşam 18.00 saatleri arasında çalışacak,Cumartesi - Pazar Tatildir.*Detaylı bilgiler yüz yüze görüşülecektir.

2 gün önce

Saha Satış Danışmanı

Artun Medya - Doğanyurt

Firmamız Bursa merkezde olup her sektörden işletmelerin web sayfalarında yayınlanmak üzere 360 derece sanal tur hizmeti vermektedir. Bu alanda ; 1. Aktif olarak sahada görev yapacak ve müşteri adayı işletmeler ile görüşmeler sağlayacak, 2. 360 derece sanal tur hakkında genel ve teknik bilgiler verecek, 3. Bu hizmetin işletmelere sağlayacağı kazanımları anlatacak, 4. Hizmeti almak isteyen işletmelere satışı sonlandıracak, 5. Giyimine, sunumuna ve diksiyonuna özen gösteren, Bayan saha satış danışmanı.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler