Doğanyurt Proje Ve Taahhüt İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Proje Ve Taahhüt İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

S. M. M. M İbrahim Özdil - Doğanyurt

İstanbul Aksaray'da bulunan muhasebe ofisimize yetiştirilmek üzere ticaret lisesi mezunu 18-21 yaş aralığında bay eleman aranmaktadır.

3 ay önce

Dijital Pazarlama / Sosyal Medya Uzmanı

Nama Tekstil - Doğanyurt

Online perakende sektöründe giyim üzerinde faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere ; Photoshop bilgisi olan, Site içerisinde ürün -stok kontrollerini yapacak, Online satış işlemlerini gerçekleştirebilecek, E-ticaret bilgisi olan, Dijital alanda kariyer yapmak isteyen, Araştırmayı seven, yaratıcı, yeni fikirler geliştirebilen ekip arkadaşları arıyoruz

4 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

FİRMAMIZIN AVRUPA YAKASI YENİ ALDIĞI ( 18 Adet ) KONUT - İŞ MERKEZİ ve FABRİKA PROJELERİNDE ÇALIŞARAK ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMA FIRSATI.. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. AVRUPA YAKASI - 18 ADET PROJE 1- Kıraç; 2020 + Agi + Yemek 2- Beylikdüzü ; 2050 + Agi + Yemek 3- Seyrantepe ; 1950 + Agi + Yemek 4- Sarıyer; 2000 + Yol + Yemek 5- Esenyurt; 2100 + Agi + Yol + Yemek 6- Başakşehir; 2050 + Agi + Yemek 7- Hadımköy; 2200 + Yemek 8- G.O.Paşa; 1950 + Yemek 9- Kayaşehir; 2050 + Agi + Yemek 10- Ayazağa; 2000 + Yemek + Yol 11- Güneşli; 1950 + Agi + Yemek 12- Silivri; 1950 + Yemek + Servis 13- Kağıthane; 2000 + Agi + Yemek 14- Eyüp; 1950 + Agi + Yemek 15- Merter; 1950 + Agi + Yemek 16- Şişli; 1950 + Agi + Yemek 17- Zeytinburnu; 1900 + Agi + Yemek 18- Kemerburgaz; 1950 + Agi + Yemek - İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılanlardan olmalısın.. İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

2 ay önce

Güvenlik Elemanı-Bayan Hadımköy

7-24 HİZMET GRUP - Doğanyurt

Hadımköy Karaağaç mevkiinde bulunan , Site projemiz için Özel Kimlik kartı sahibi Diksiyonu düzgün En az 1 yıl site deneyimli Bayan Güvenlik elemanı alınacaktır. Avcılar ve Esenyurt bölgesinden başvuru yapılması tercih sebebidir. Müracaat : 0553 687 0724

3 ay önce

Üretim Elemanı

Pan Unlu Mamülleri San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Fabrikamızda üretim bölümünde vardiyalı sistemde çalışacak Üretim Elemanı aramaktayız.Tatilimiz Cumartesi günüdür.

4 ay önce

Desinatör

Starline - Doğanyurt

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamıza deneyimli desinatör arkadaşlar aramaktayız.

2 ay önce

Güvenlik Gözetim Görevlileri / Sertifikasız

Sesa Group - Doğanyurt

BEYOĞLU - TAKSİM - ŞİŞLİ - BOMONTİ ve NİŞANTAŞI Çevresi yapımı tamamlanan bir çok Toplu Konut / Site - Residence ve İş Merkezi gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1880 Ort. + Yemek + Agi Avrupa yakası / Bilgi ve İrtibat: 0212 212 9040 Pbx - 0539 480 1010 - 0543 428 8282 Mecidiyeköy Mh. Kervangeçmez sok. Birlik apt. No:11 Dai:6 Şişli İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 300 - 400 TL arası artış göstermektedir. Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılanlardan olmalısın.. İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

5 ay önce

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Mesa Sağlık - Doğanyurt

Ülke gene iş güvenliği denetimleri, işletmelerin acil eylem ve risk analiz raporlarının hazırlanması konusunda . seyehat engeli olmayan -konusunda tecrübeli (daha önceden denetim tecrübesi bulunan) C ve B sınıfı iş güvenliği uzmanları aranmaktadır. En az 3 yıldır aktif lisansını kullanan. Erkek adayların askerliğini yapmış olması şarttır. Şehit yakınları ve terör mağdurları öncelikli değerlendirilecektir. projeler üzerinden denetlenerek skorlar üzerinden primlendirilecek. Proje bazlı veya dönemlik olarak değerlendirilecektir.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Yaren Filtre - Doğanyurt

Üretim bölümümüzde çalışmak üzere sorumluluk alabilecek ,dikkatli,titiz,el becerisi olan bay-bayan personel alınacaktır.

1 ay önce

Bay Danışman-Yönlendirme Görevlisi

Icss Güve. Ve Kor. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

BURSA NİLÜFERDE FAALİYET GÖSTEREN HASANAĞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ YENİ BAŞLAYACAK PROJEMİZ İÇİN ÖGG KİMLİKLİ VEYA KİMLİKSİZ BAY ELEMAN ARAYIŞINDAYIZ.EN AZ LİSE MEZUNU,SEKTÖRDE DENEYİMLİ,ÖZELLİKLE FABRİKA GÜVENLİĞİ KONUSUNDA TECRÜBELİ,2+2+2 VARDİYA SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK ARKADAŞLARIN ONLİNE MÜRACAATLARINI BEKLİYORUZ.OLUMLU MÜRACAATLARA DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.MAAŞ VE ÖZLÜK HAKLARI İLE ÇALIŞMA DÜZENİ ŞARTLARI MÜLAKATTA GÖRÜŞÜLECEKTİR.

2 ay önce

İnşaat İşcisi

Mevlana İnşaat - Doğanyurt

Mevlana inşaat'ta çalışacak kürekçi alınacaktır dolgun ücret verilecektir.

3 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi / BANKA GENEL BASVURU

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. - Doğanyurt

Fiziki Güvenlik Sektöründe lider konumda olan şirketimizin BANKA projelerinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR. ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLER ; * ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP, * ASKERLİK GÖREVİNİ YERİNE GETİRMİŞ, * BOY-KİLO ORANTISINA SAHİP, * İLETİŞİMİ KUVVETLİ, * GÜVENLİK BİLİNCİNE SAHİP, * GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMASINA ENGELİ BULUNMAYAN, * ULAŞIMI SORUNU OLMAYAN, * BAY BAŞVURUDA BULUNAN ADAYLAR ÖN GÖRÜŞMEYE DAVET EDİLECEK, UYGUN OLAN PROJELERE GÖRE TEKLİFTE BULUNULACAKTIR. BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ ; * MAAŞLARIMIZ BANKA ÜZERİNDEN BRÜT & NET OLARAK ÖDENMEKTEDİR. BORDROLAR MAAŞ ÖDEMELERİNİ TAKİP EDEN GÜN İÇERİSİNDE SİSTEMDEN KONTROL EDİLEBİLMEKTEDİR. * FAZLA MESAİ,BAYRAM MESAİSİ GİBİ ÖDEMELER DE MAAŞ İLE BANKA HESABINA ÖDENMEKTEDİR. * BAŞLAMADAN ÖNCE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VE DOKTOR MUAYENELERİ ÜCRETSİZ OLARAK YAPILMAKTADIR. * SİGORTA GİRİŞLERİ İLK İŞ GÜNÜ İTİBARİYLE BAŞLAMAKTADIR. * KIYAFET VE TEÇHİZATLAR ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR.

5 ay önce

Depo Sorumlusu

Meşin Deri Ve Tekstil Ürünleri - Doğanyurt

DERİ ÇANTA,CÜZDAN KEMER ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA DEPODA ÇALIŞACAK ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ERKEK ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

5 ay önce

Masöz

Sisters Beauty Club - Doğanyurt

Güzellik kulübümüz 4 katlı kompleks bir işletmedir. SPA merkezi / Saç tasarım merkezi / Güzellik Merkezi / Cafe'den oluşmaktadır. İşletmemiz sadece bayanlara hizmet vermektedir. Spa merkezimizde görevlendirilmek üzere, Maaş + prim sistemi ile çalışacak, İşini benimseyip severek yapan , masaj konusunda deneyimli, diksiyonu düzgün, kişisel bakımına önem veren, ekip çalışmasına yatkın kişiler ile çalışmaktan mutluluk duyarız. Yurt dışından başvuran adaylarımız için kalacak yer ve çalışma ruhsatı konusunda destek olunacaktır.

4 ay önce

Satış Destek Elemanı

Promaks Kimya Kozmetik Temizlik Sağlık - Doğanyurt

* EN AZ, 2 yıllık Üniversite veya Açık Öğretim MEZUNU *İstanbul /Anadolu Yakasında İkamet Eden Tercihen Kartal Civarı *OTOMOBİL EHLİYETİ OLUP, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN * Konusunda EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ *Presentabl, Rahat İletişim Kurabilen *Office Programlarını İyi Kullanabilen (Word, Excel) *Raporlama ve Dökümantasyon Becerisi Yüksek *Şirketin Hedefleri Doğrultusunda Hareket Edebilecek *Hırslı, Dinamik, Yeniliklere ve Öğrenmeye Açık, GİRİŞKEN, İŞ BİTİRİCİ *ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ BAY SATIŞ DESTEK ELEMANI ARIYORUZ Medikal ve sıvı kozmetik ürünlerini, yurtiçi ve yurtdışına pazarlayan aile Şirketimizin tüm satın alma ve yurt içi satış faaliyetlerinde aktif rol alabilecek , istenilen ürünü istenilen şekliyle en uygun şekilde temin edilmesini sağlayabilecek kendine güvenen, ailemizden biri olmaya hazır, dinamik, çalışkan ve vizyon sahibi bir satış destek elemanı aramaktayız. BU ÖZELLİKLERE UYMAYAN ADAYLARIN MÜRACAT ETMEMELERİ RİCA OLUNUR

4 ay önce

Sertifikasız Danışma Ve Gözetim Personelleri

Eagle Security - Doğanyurt

SEKTÖRDE LİDER OLAN FİRMAMIZLA YENİ BİR İŞ YENİ BİR MESLEK İLKESİYLE İŞİNİZDE VE EĞİTİMİNİZDE SİZİNLEYİZ .. ÇALIŞIRKEN ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMA İMKANI SUNUYORUZ.. *EN AZ ORTAOKUL MEZUNU *18/45 YAŞ ARASI *SABIKA SİCİL KAYDI BULUNMAYAN *TC VATANDAŞI OLAN *GÜVENLİK İŞİNİ MESLEK EDİNMEK İSTEYEN *EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN VE UYUMLU *SAĞLIK SORUNU OLMAYAN ANADOLU VE AVRUPA YAKASI BİR ÇOK İLÇEMİZDE SITE, REZİDANS, MAĞAZA, OTEL, PLAZA, İŞ MERKEZİ, OKUL, FABRİKA, HOLDİNG, YURT, CAMİ, ŞANTİYE, HASTANE, HAVAALANI, KARAYOLLARI ULAŞIM AŞ PROJELERİNDE 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF 12/36 12/24 SABİT GECE VEYA GÜNDÜZ ÇALIŞMA SAATLERİ İLE 1750 / 2300 MAAŞ ARALIĞI +YOL+YEMEK +SGK İMKANI İLE ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ ALIRKEN İŞ İKANI SUNUYORUZ.. (SGK'SIZ PROJEMİZ BULUNMAMAKTADIR) İLETİŞİM İÇİN ; 02126035070 05537030384 05537030382 05537030385 Hafta içi 09.00 /18.00 Hafta sonu cumartesi 10.00 /17.00 LÜTFEN MESAİ SAATLERİ İÇİNDE ARAYINIZ.. ****ÇALIŞMA ÜCRETLERİ SERTİFİKASIZ OLARAK BAŞLANGIÇ İÇİN ÖDENECEK OLAN MAAŞ ARALIĞIDIR .. KİMLİK KARTI VEYA SERTİFİKA ALDIKTAN SONRA MAAŞ ARALIĞI 200/700 ARASI ARTIŞ ZAM OLACAKTIR.. ****TÜM SORULARINIZ İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

3 ay önce

Üretim Müdürü

Nursaç Havalandırma ve Saç İşleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve Endüstriyel Havalandırma Sistemleri konusunda 69 yıldır hizmet veren Fabrikamızda görevlendirilmek üzere Üretim Müdürü arayışımız bulunmaktadır.İş tanımı:Üretim bölümünde görev yapacak ve bu bölümün sorumluluğunu alacak,Mevcut projelerin uygulanması ve kontrolünde çalışacak,Üretim proseslerinin takibini yapacak,Yurt dışı projelerinde çalışacak.

5 ay önce

Stand Personeli

Askan Bilgisayar - Doğanyurt

SADECE DÜZCE - BOLU - ZONGULDAK - BARTIN - KARABÜK - ÇANKIRI - KASTAMONU VE BU İLLERİN İLÇELERİNDEKİ TURKTELEKOM BAYİLERİNİN ÖNÜNDEKİ STANDLAR DA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TERCİHEN BAYAN, DİKSİYONU DÜZGÜN , GELİŞİME AÇIK, ANLATMAYI VE İKNA ETMEYE BECEREBİLEN , YARI ZAMANLI ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. 

2 ay önce

Güvenlik Personeli (Muallimköy)

Ritüel Kurumsal Hizmetler - Doğanyurt

Kocaeli/Gebze/ E 5 Muallimköy Kavşağına yakın lokasyonumuz da 2 + 2 + 2 sisteminde görev alacak 5188 kimlik kartlı çalışma arkadaşları arıyoruz. 1900 TL Net maaş + AGİ + 200 TL YOL PARASI + YEMEK FİRMADAN

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Altıneller Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

HATAY / ANTAKYA da yeni açılacak olan Vestel mağazamızda satış temsilcisi görevi yapacak iş deneyimi olan kişilerin başvurmasını rica ederiz. Başvuru yeri: Antakya Balıkçılar çarşısı yanı VESTEL mağazamız olup başvuruların şahsen yapılmasını önemle rica ederiz.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler