Doğanyurt Prodüksiyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Prodüksiyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Golden City Hotel - Doğanyurt

Türkiye de yasal olarak çalışma izni olan takım çalışmasına yatkın, iyi derecede İngilizcesi olan Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı) aranmaktadır.İstanbul Golden City Hotel, 62 odalı ve 4 yıldız sınıfında olup Beyoğlu bölgesinde bulunmaktadır. Otelimizde misafir memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması anlayışı benimsenmiştir. Adayların da aynı anlayışta olması beklenmektedir.Ön Büro departmanımızda Resepsiyonist olarak çalışacak misafir ilişkileri konusunda başarılı adayların başvurmasını rica ederiz.

1 ay önce

Kalite Sorumlusu

Mervan Ltd. Şti - Doğanyurt

En az Lise ve MYO teknik bölümlerinden mezun, Döküm/İşleme prosesleri kalite kontrol alanında en az 1 yıllık tecrübeye sahip, Teknik resim okuma,bilgi,deneyim ve becerisine sahip, Kumpas,Mikrometre,profil,projeksiyon gibi ölçüm cihazlarını kullanabilen, Kalite ve Çevre Yönetim Sistemlerinde tecrübeli,Kalite Güvence Süreçlerine hakim, Kalite hatalarını raporlayabilecek,gerekli iyileştirme sürecini yürütebilecek, Yetki ve Sorumluluk almaya açık, Takım çalışmasına yatkın,dinamik,hızlı,detaylara hakim,sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,vardiyalı çalışabilecek, Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

5 ay önce

Rehber Öğretmen

Renk Eğitim - Doğanyurt

Renk Eğitim Kurumları bünyesinde Rehber Öğretmeni olarak çalışacak PDR, Psikoloji, Sosyoloji, Felsefe mezunu Öğretmenler aranmaktadır.

3 ay önce

Cnc Torna Operatörü

Messa Yedek Parça - Doğanyurt

CNC TORNA TEZGAHLARINDA AYNA AYAKLARINI AYARLAYABİLEN,TAKIM SIFIRLAYABİLEN VE OFSET VEREBİLEN,ÖLÇÜ ALETLERİ KULLANABİLEN VARDİYELİ SİSTEMDE ÇALIŞACAK OPERATÖRLÜK YAPABİLECEK ELEMANLAR ARANIYOR.

1 hafta önce

Sigortacı

Berna Kılıç Sigorta Ara. Hizm - Doğanyurt

SEYHAN'DA BULUNAN OFİSİMİZE TECRÜBELİ , SEGEM BELGELİ ELEMAN ALINACAKTIR .

2 ay önce

Ofis Elemanı

Çiftçiler Ayakkabı Tekstil - Doğanyurt

BAĞCILAR'DA BULUNAN AYAKKABI FİRMAMIZA AYAKKABIDAN ANLAYAN İNGİLİZCE BİLEN PREZENTABL İŞİNE ÖNEM VEREN OFİS VE MODELHANE ELEMANI ARAMAKTAYIZ.

4 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Umut Otomotiv Iç Ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

OTOMOTİV SEKTÖRÜ DENEYİMLİ,ÜNİVERSİTE MEZUNU, TERCİHEN MİKRO PROGRAMI BİLEN ÖN MUHASEBE ELEMANI ARANMAKTADIR.

2 hafta önce

Webmaster / E-Ticaret Uzmanı

Dhi Dış Ticaret Inşaat Limited Şirketi - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde E-ticaret ve İnternet sitelerimizi yönetecek, bunlarla ilgili bilgiye ve öğrenmeye açık kendini geliştirebilen, İnternet ortamına hakim çalışma arkadaşı arıyoruz. Kazan kazan prensibi ile kazandırdığı oranda artı prim verilecektir. - PHP ye hakim, - Open Cart a hakim - WordPress e hakim, - MS Office programlarına hakim, - Adwords reklamlarını oluşturup takip edebilecek, - Alanında en az 2 yıl tecrübeli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, - Doğru ve zamanında işini yapabilen, - İnsan İlişkilerinde ve iletişimde başarılı çalışma arkadaşları aranmaktadır. - Birden fazla bulunan sitelerimizde keywords, meta title ve seo çalışmaları ile ilgilenerek sitelerimizin üst sıralarda yer almasını sağlamak, - Sitelerimiz için Google Adwords Reklamları vermek, - Sitelerimiz adına Sosyal Medya da (facebook, twitter, instagram vb.) hesaplar açarak bu hesaplarda takipçi sayısının arttırılmasını ve takibini gerçekleştirmek, - hepsiburada.com, gitti gidiyor.com, n11.com gibi e-satış sitelerinde yapılan ürün satışlarımızı takip , ürün girilmesi ve rakip firmalarımız ile fiyat karşılaştırma ve analizini yapmak, - Sitelerimizde kodlamalarda ve blok sayfalarımız adına destek vermek, İnternet ortamına hakim çalışma arkadaşı arıyoruz. Kazan kazan prensibi ile kazandırdığı oranda artı prim verilecektir. - PHP ye hakim, - Open Cart a hakim - WordPress e hakim, - MS Office programlarına hakim, - Adwords reklamlarını oluşturup takip edebilecek, - Alanında en az 2 yıl tecrübeli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, - Doğru ve zamanında işini yapabilen, - İnsan İlişkilerinde ve iletişimde başarılı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Mülk Kaynak Anonim Şirketi - Doğanyurt

Ankara Mustafa Kemal Mahallesi Maidan Plaza'da faaliyet gösteren Kurumsal firmamıza Bayan sekreter alınacaktır. Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *Sözel ve yazılı iletişimi güçlü, *Ofis programlarını etkin kullanabilen, * Telefon ve randevu trafiğinin yönlendirip yönetebilen, İlgilenen arkadaşların mevcut mail adresine fotoğraflı CW'lerini yollamaları önemle rica olunur.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tuğra Iplik San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızın Muhasebe, Ön Muhasebe ve Ofis kısmında çalışacak BAY personel alınacaktır. Sosyal haklar servis yada yol ücreti olup maaş deneyime göre belirlenecektir.

5 ay önce

Yardımcı Sağlık Personeli

Yosun Özel Sağlık Hiz Hastane ve Klinik İşletmeleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Antalyanın Kumluca ilçesinde faaliyet gösteren Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde, değerlendirilmek üzere Yardımcı Sağlık Personeli aramaktayız.İş Tanımı:İş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması,İşyeri Hekimi ile koordineli çalışmaların yapılması,İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde,İşyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak,Çalışanların işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak,Çalışanların sağlık eğitiminde görev almak.

2 ay önce

Bilgisayar Satış Teknisyeni

Toti Bilgisayar - Doğanyurt

1997 yılından beri Sektörde bulunan Firmamızın Ataköy'de açılacak şubesi için; Temel Düzeyde Notebook Tamirinden anlayan. kapıdan içeri giren müşterimize fiyat verebilecek dış görünüşüne önem veren ve tabiki TEKNİSYENLİĞİN GEREKLİKLERİNE SAHİP OLAN Tercihen Araç kullanımında sorunu olmayan (en az B veya A2) ehliyetli firmamıza yakın oturan bilgisayar tenisyenleri, teknikerleri alınacaktır

4 ay önce

Prograsıf Kalıp Ustası

Ceb Metal Pls. Teks. Boya San. Tic. - Doğanyurt

Kemalpasa Organize de Imalat yapan fabrikamizda, Prograsif sac sıvama, sac kesme ve plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve imalatı konusunda tecrübeli usta alınacaktır.

6 gün önce

Matematik Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Doğanyurt

GÜVENİR EĞİTİM KURUMLARI' nda görev alacak Matematik Öğretmeni Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Teknik Personel / Analist

Deppo Lab - Doğanyurt

TURKAK, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'ndan yetkili laboratuvarımızın Çevre/Havuz Suyu birimlerinde görevlendirilmek üzere Su/Atık Su, Atık/Arıtma Çamuru, Havuz Suyu analizleri yapabilecek bay çalışma arkadaşı aramaktayız. Şehir dışından yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Kimya Teknikeri / Kimyager Benzer görevde tecrübeli / tecrübesiz Laboratuvar ortamında çalışmayı seven, azimli ve kariyerine bu alanda devam etmek isteyen Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tecihen Bornova ve civarında ikamet eden. Takım çalışmasına uyumlu, ast ve üst ilişkilerine önem veren disiplinli Öğrenmeye ve gelişime açık, Askerliğini yapmış 30 yaşını aşmamış Bay adaylar

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Dev Inşaat - Doğanyurt

ÖN MUHASEBE/FİNANSMAN: OPET PETROL İSTASYONUMUZA EN AZ 4 YILLIK TECRÜBELİ LOGO PROGRAMINI NI BİLEN MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.MAAŞ VE MÜRACATLAR ŞAHSEN YAPILIP GÖRÜŞÜLECEKTİR.DETAYLI BİLGİ İÇİN İRTİBAT KURUNUZ.

2 ay önce

Hasar Danışmanı

Olcayto Bosch Car Service - Doğanyurt

Maslak Atatürk Oto Sanayi sitesinde bulunan servisimize acil Hasar Danışmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Çevre Mühendisi

Ekoçed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik Hiz Ltd Şti - Doğanyurt

Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre Görevlisi Belgesine sahip Çevre Mühendisi aranmaktadır.Çalışma Yeri Bursa Nilüferdir.

2 hafta önce

Ingilizce Öğretmeni

Minikampüs Kreş & Anaokulu - Doğanyurt

KREŞİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ÇOCUKLARLA İLETİŞİMİ KUVVETLİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

Kurumsal Satış Yöneticisi

Güven Riziko Ortak Sağlık Güvenlik Birim - Doğanyurt

6331 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENİLİĞİ KONUSUNDA FİRMALAR İLE SÜREKLİ GÖRÜŞME YAPABİLECEK VE ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNE YENİ FİRMALAR KAZANDIRACAK AKTİF ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. BU HUSUSTA KAZANDIRILAN FİRMALARIN SATIŞ ÖNCESİ VE SATIŞ SONRASI DURUMLARINI TAKİP EDECEK AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN GÜNLÜK RAPORLARINI YÖNETİCİLERİ İLE PAYLAŞAN VE EKİP RUHUNA AÇIK ARKADAŞLAR TERCİHİMİZDİR. BAŞVURULAR HEM TELEFON HEM DE MAİL YOLU İLE KABUL EDİLMEKTEDİR.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler