Doğanyurt Pazarlama Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Pazarlama Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı - Sekreter

Izofer Yalitim A. Ş. - Doğanyurt

Şirketimizde çalışmak üzere yönetici asistanı ve sekreter aramaktayız .

3 ay önce

Müzik Öğretmeni

Altın Çocuk Anaokulu Ve Klubü - Doğanyurt

İZMİR TORBALI ALTIN ÇOCUK KAMPÜS ANAOKULUMUZ İÇİN 4-6 YAŞ GRUPLARINA ÇARŞAMBA VE CUMA GÜNLERİ 09.40-12.25 4 ADET 35 DK DERS 10’AR DK ARA, 12.25-13.00 ARA, 13.00-14.20 2 ADET 35 DK DERS 10’AR DK ARA İLE MÜZİK/ORFF EĞİTİMİ VEREBİLECEK ÖĞRETMEN ALINACAKTIR.

2 ay önce

Gayrimenkul Satış Uzmanı

Projeist - Doğanyurt

İstanbul Kağıthane bölgesinde faaliyet gösterdiğimiz gayrimenkul firması bölgedeki marka konut projelerin 2.el satış ve kiralama işlemlerini geliştirmektedir. Portföy oluşturabilecek, En az lise mezunu, İletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Tercihen konut proje satış ve kiralama konusunda deneyimli, Diksiyonu düzgün,dış görünümüne önem veren, Güler yüzlü,dinamik Kağıthane bölgesine yakın oturan, Hafta içi izin kullanıp,haftasonu cumartesi pazar çalışacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Takım arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Esta Bilgi Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bayan Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.İrsaliye ve fatura/e-fatura kesimi,Cari hesap mutabakatı,Cari hesap ödeme takibi,Kargo takibi,Logo programı kullanabilen,Hafta sonu tatil,Sabah 09.00 Akşam 18.00

2 ay önce

Estetisyen

Medikoz Sağlık Kozmetik Tic Ltd Şti - Doğanyurt

14 yıllık polikliniğimizde görevlendirmek üzere Estetisyen aranmaktadır.Maaş + Prim

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Mehmet Zafer - Doğanyurt

Muhasebe bürosunda çalışacak bayan Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Windy Car Araç Kiralama - Doğanyurt

Türkiyenin 12 farklı ilinde şubesi bulunan, kurumsal araç kiralama firmamıza çalışmak üzere satış ve teslimat temsilcisi olarak görev yapacak tecrübeli veya tecrübesiz Satış Temsilcisi aranmaktadır.

3 hafta önce

Büro Yöneticisi / Asistan

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip ve belirtilen görevleri yerine getirebilecek Büro Yöneticisi / Asistan arıyoruz. Görev tanımı; •Gelen telefon trafiğini ilgili kişi ve bölümlere doğru bir şekilde yönlendirmek (satış, muhasebe, servis vb.) •Yönetim, muhasebe ya da satış bölümündeki kişilere bağlı olarak verilecek günlük işlerin yerine getirilmesi, •Kargo gelen giden süreci takip edip ilgili firma ya da kişilere yönlendirmek, •Şirkete ait tüm araçların trafik, sigorta, kasko muayene, bakım gibi işlemlerini takip etmek ve yaptırmak, •Gerektiğinde verilen vekaletlerle şirkete ait resmi kurum ve kurumlarda noter, trafik, KOSGEB, ticaret odası, sanayi odası gibi işlemleri yapmak ve şirket evraklarını yenilemek, • Verilecek diğer görevlerin tüm dikkatiyle yerine getirmek. •GEBZE civarı ikamet eden, •Aktif olarak manuel araç kullanabilen, •24-40 yaş arası BAYAN personel.

3 hafta önce

Elektrik Mühendisi

Ümit Kılıç Elektrik Inşaat Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde kuvvetli-zayıf akım projelerinde yetiştirilmek üzere elektrik elektronik yeni mezun mühendis alımı yapılacaktır. İşin kapsamı: Saha kontrolleri, işçi kordinasyonu sağlama, proje revizasyonları yapma, satın alma. -Çalışmak isteyen adaylar cvlerini sisteme yüklesinler. Autocad bilmesi tercih sebebidir.

1 ay önce

Temizlik Personeli

Yeşil Koza Anaokulu - Doğanyurt

Kozyatağındaki Anaokulumuza yol sorunu olmayan Bayan Temizlik Personeli alımı yapılacaktır.

3 hafta önce

Beden İşçisi (Genel)

Kule Gıda İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

AVM içerisinde su dağıtımı yapacak Beden İşçisi personel aranmaktadır.

2 ay önce

Kurye

Datasafe Arşivleme Hizmetleri A.Ş. - Doğanyurt

Şirketimizde çalışacak üzere Kurye alınacaktır.Çalışma yeri Kocaeli Gebzedir.İş Tanımı:Kullanılan taşıtın, her an kullanıma hazır bulunmasını sağlar. Gidilecek adresleri alarak kontrol etmek, adreslere ulaşım için gidilecek en uygun güzergah planı yapar. Teslim edilecek kutu, klasör ve dosyaları araca yerleştirir. Kutu, klasör ve dosyaları verilen adrese, trafik kurallarına uygun olarak en kısa sürede götürür. Gerekli belgeleri teslim eder. Teslim ettiğine dair imza, kaşe veya belge alır. İade edilen barkodlu birimleri ( kutu, klasör ve dosyaları) teslim alır ve şirkette ilgili birime teslim eder. Kullanılan aracın yakıt ikmalini yapar. Kullanılan aracın arızalanması durumunda amirlerine haber verir. Amirinin talimatı doğrultusunda gerekeni yapar. Kaza durumlarında, durumu amirlerine bildirir.

6 gün önce

Satış Temsilcisi

Fidan Halı Sarayı - Doğanyurt

Diksiyonu düzgün İkna kabiliyeti yüksek İnsan İlişkilerinde başarılı Satış konusunda deneyimli deneyimsiz BAYAN SATIŞ TEMSILCİSİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Beylerbeyi Güvenlik - Doğanyurt

Elektronik Güvenik Sistemleri üretimi yapan, bayilikler aracılığıyla tüm Türkiye'ye ve yurt dışına ürettiğimiz ürünlerin satışını gerçekleştiren firmamızın İzmir ve İstanbul şubelerine; En az Lise Mezunu, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, Satış - Pazarlama alanında kariyer hedefleyen, MS Office Proğramlarını etkin şekilde kullanabilen, Tanıtım ve Sunum becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Güleryüzlü, Disiplinli ve Dinamik, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Bay ve Bayan Satış Temsilcileri aramaktayız.

3 hafta önce

Bilgisayar Teknisyeni

Bilisim Center - Doğanyurt

firmamız da yetiştirilmek üzere vasıflı vasıfsız bilgisayar tamirinde eğitim verilip uygun kadroda çalıştırılacak genç arkadaşlar alınacaktır

2 hafta önce

Üretim Personeli

Bartez Cam San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Kurşun Geçirmez Cam üretimi yapan firmamızda çeşitli kademelerinde çalıştırılmak üzere üretim personeli aramaktayız.

2 ay önce

Yemek Dağıtıcı Personel

Kervan Catering - Doğanyurt

GÜNEŞLİ DE YEMEK HİZMETİ SUNDUĞUMUZ FİRMANIN YEMEKHANESİNDE YEMEK SERVİSİ VE TEMİZLİK YAPACAK BAYAN PERSONELLER ARAMAKTAYIZ..

3 ay önce

Asistan

Denizli Haber Merkezi - Doğanyurt

FETHİYE MERKEZDE MEDYA ORGANİZASYON MENAJERLİK HİZMETLERİ ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAK GICIK MEDYA YÖNETİCİSİNDEN SORUMLU OLACAK BAYAN ASİSTAN ALINACAK. - 23/40 YAŞ ARASI ESNEK MESAİ VE SEYAHAT NEDENİYLE TERCİHEN BEKAR - DİSİPLİNLİ SİSTEMLİ ÇALIŞABİLECEK SORUMLULUK SAHİBİ, - TEMSİL YETENEĞİ OLAN SORUMLULUK SAHİBİ, - KENDİNDEN EMİN, ÖZ GÜVENİ TAM, - GÜLER YÜZLÜ,SEMPATİK,İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, - ALGI YETENEĞİ AÇIK,ÇABUK ÖĞRENEN - YERİNE GÖRE SPOR VE KLASİK GİYİNEN, - İNATÇI ZEKİ GİRİŞİMCİ SABIRLI TUTTUĞUNU KOPARAN  - AZİMLİ İNATÇI KARİYER HEDEFİ OLAN, - YÜRÜTTÜĞÜ ÇALIŞMALARDAN KEYİF ALMAYI VE KAZANMAYI SEVEN, HER ZAMAN BAŞARI ODAKLI OLAN - BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLAN ( OFFİCE PROGRAMLARI ) - EKİP VE ARKADAŞLIK RUHUNA UYABİLECEK - DOĞAYI HAYVANLARI TARİHİ YERLERİ VE YENİ YERLER KEŞFETMEYİ SEVEN. MESAİ : 10:00 - 20:00 ( MESAİ DURUMA GÖRE ESNEYEBİLİR ) BAŞLANGIÇ : 1.700 TL + SSK + YEMEK + YOL. 1 HAFTA DENEME VE EĞİTİM SÜRECİ. FETHİYE DIŞINDAN SADECE FETHİYE'DE İKAMET EDEBİLECEK OLANLAR BAŞVURABİLİR.

2 ay önce

Web Tasarımcı

Bozböri Tasarım - Doğanyurt

Antalya Fener bölgesinde ikamet eden,İngilizce diline ,Web tasarımdan anlayan, Corel Draw bilen 10 parmak klavye kullanabilen,genellikle ofis ortamlarında çalışmış,tüm büro malzemelerini bilen ve kullanan,aktif,dinamik,vizyonu ve misyonu olan,prensipli ,titiz,işini hayatının ilklerine almış,diksiyonu düzgün,sorunları ve sıkıntıları olmayan,kendini işine tam anlamıyla verebilecek,idealist bayan ekip arkadaşı .Lütfen bu kriterlere uymayanlar başvurmasın.

1 ay önce

Peyzaj Mimarı

Seyidler Peyzaj - Doğanyurt

Çizim programlarını bilen alanında deneyimli Peyzaj Mimarı alınacaktır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler