Doğanyurt Pastane İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Pastane İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Üretim Sorumlusu

Morçilek Catering - Doğanyurt

Toplu yemek üretimi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Üretim Sorumlusuna ihtiyacımız bulunmaktadır. * Yemek sektöründe tecrübeli ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Mutfak sevk ve idaresini sağlayabilecek, * Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Müşteri ilişkilerinde başarılı, çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Fizik Öğretmeni

Birey Kurs Merkezi - Doğanyurt

KURUMUMUZA TAM ZAMANLI FİZİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

3 ay önce

Reklam Danışmanı

Artımed Medya Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Alanda deneyimli deneyimsiz reklam izleyerek çalışacak Reklam Danışmanı arıyoruz.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Sporpark Ltd. Şti - Doğanyurt

Güneşli de faaliyet gösteren Spor Ayakkabı ve tekstil firmamızda çalışacak,; Fatura giriş işlemlerini yapabilecek BA-BS mütabakatlarını takip edebilecek temel ofis araçlarını kullanabilen. ÖN MUHASEBE elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Savunma / Kimliksiz Danışman

Zeusgrup - Doğanyurt

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa Yakası'nda ki elit projelerle faaliyet gösteren firmamıza Sertifikasız Özel Güvenlik adayları alınacaktır. İstanbul genelindeki Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki yeni başlayan devam etmekte olan projelerimize Bay (Danışman - Gözetim) Personelleri Kimlikli Projelerimizi İnsan Kaynakları Uzmanlarına Sorarak Öğrenebilirsiniz. ACİLL AVRUPA YAKASI Halkalı Projemize 2000 + SGK + yemek 2+2+2off çalışma sistemi Topkapı Projemize 1830+ SGK + yemek 12 / 36 Çalışma Sistemi Eminönü Projemize 2000+yemek + Servis 2+2+2 çalışma sistemi Fikirtepe Projemize 1900 + agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Başakşehir Projemize 1850 + 205 yol + yemek+ SGK 2+2+2 çalışma sistemi Başakşehir Projemize 1850 + 205 yol + SGK + yemek 2+2+2 çalışma sistemi Bahçeşehir Projemize 2050 + agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Esenyurt Projemize 1950 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Beylikdüzü Projemize 2200 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Kozyatağı Projemize 2000 + yemek + SGK 12/36 çalışma sistemi Sarıyer Projemize 2000 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Tuzla Projemize 1900 + Agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Türk Telekom Arena Projemize 2000 + Agi + yemek + SGK 12/36 çalışma sistemi Merter Projemiz 1850 + Agi + yemek + Servis + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Hadımköy Projemize 2000 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Boğazköy Projemize 1870 + Agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Not: SGK'sız projemiz yoktur.

3 hafta önce

Grafiker

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Dijital baskı bölümde alanında aktif görev alabilecek; Tercihen sektörde en az bir yıllık tecrübesi bulunan, mac kullanabilen açık hava sektöründe çalışmış Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır..

9 saat önce

Mağaza Elemanı

Şarkütire Yöresel Market - Doğanyurt

MAĞAZALARIMIZ ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Novus Dış Ticaret Aş. - Doğanyurt

Ümraniye'de bulunan ofisimize; Temizlik işleriyle çay servisi ve telefonlara bakacak 20-30 yaş arası bayan eleman alınacaktır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Temsilcisi

Vipnoz Grup Medya - Doğanyurt

Bitkisel ürünlerin satışını yapan E-Ticaret firmamıza Tecrübeli Bay bayan çalışma arkadaşları alınacaktır. Maaş + Yol + Yemek + Sigorta Kazanç oldukça dolgundur

1 ay önce

İşçi

Ortaklar Aydınlatma San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Montaj bölümünde çalıştırılmak üzere bayan,imalat bölümünde çalıştırılmak üzere İşçi alınacaktır.Hafta içi 08:30-18:30 cumartesi 08:30-13:00

1 ay önce

Sekreter

Artiki Ajans Matbaacılık San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Sekreter aranmaktadır.Gelen müşterileri karşılayacak,İş takibini, evrak takibi ve siparişleri takip edecek,Dükkanın genel temizliği ve çay kahve servisi yapacak,Gelen telefon trafiğini yönetecek,Misafir karşılama ve ofis düzenini sağlayacak,Not 1 : Başvurular sadece cvbenim.com üzerinden olarak yapılacaktır.Not 2 : Başvurularda sadece fotoğraflı Cvler dikkate alınacaktır.

3 ay önce

Temizlik Personeli

Filizgift Ltd Şti - Doğanyurt

Merkez operasyon yerleşkemizde günlük temizlik işleri(yer,masa,tuvalet) ve imalat tezgah-ekipman temizliği yapacak bayan personel aranmaktadır. Pazartesi-Cumartesi toplam 45 saat çalışma yapılmaktadır. Maaş yanında SGK+Yemek sağlanmaktadır. Ataşehir oturan personel tercih edilecektir. Ataşehir şubemiz Göztepe köprüsüne çok yakındır.

2 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Makelsan Otomotiv - Doğanyurt

Firmamız satış pazarlama bölümüne eleman alınacaktır. İstanbul dışı 2 ayda bir seyahat engeli olmayan Satış Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Final Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

FATİH İLÇESİNDE BULUNAN KURSLARIMIZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ, İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP, MÜFREDATA HAKİM, "MATEMATİK ÖĞRETMENLERİ" ALINACAKTIR.

1 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Florist Su San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

fabrikamız bünyesinde çalıştırılmak üzere bay bayan pazarlama elemanı alınacaktır

1 ay önce

Pilates Eğitmeni

My Way Pilates Studio - Doğanyurt

Birebir ve düet aletli pilates derslerinin verildiği stüdyomuza Pilates Eğitmeni arayışımız bulunmaktadır. Fotoğraflı CV ile başvurmanız rica olunur. Kabul edilen eğitmen, öncelikle bizim sistemimizi öğrenmesi amacıyla yaklaşık iki haftalık bir süre stüdyomuzda verilen dersleri izleyecek, sistemimizi öğrendikten sonra ders vermeye başlayacaktır.

1 ay önce

Rehber Öğretmeni

Final Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

FATİH BÖLGESİNDE BULUNAN ŞUBELERİMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE TECRÜBELİ İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP REHBER ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR

3 hafta önce

Kaplama Üretim Personeli

Doğan Kalite Savunma Danışmanlık - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Doğan Kalite bünyesinde görev alacak KaplamaÜretim Personeli arayışımız bulunmaktadır.Adaylardan beklenen kriterler aşağıdaki gibidir; • En az lise mezunu, (Tercihen MYO Kimya Bölümü veya Kimya Meslek Lisesi mezunu.) • Kaplama Üretim Tesislerinde 1 – 2 yıl deneyim sahibi, • Savunma Sanayi Firmalarında çalışmış • MS Office uygulamaları konusunda bilgili, • Ankara’da ikamet eden, • Esnek çalışma sistemine uyumlu olarak çalışabilecek, • Takım çalışmasına yatkın, • Analitik, sonuç odaklı çalışan, • Adayların askerlik görevlerini yapmış olması gerekmektedir. İŞ TANIMI Doğan Kalite Bünyesinde Kaplama Üretim Personeli olarak görev alacak yukarıdaki nitelikleri taşıyan çalışanları kadromuzda istihdam etmek istiyoruz.

2 ay önce

Manav Personeli

Barış Gross Market - Doğanyurt

Mağazalarımızın Manav Reyonunda çalışacak ve aşağıda belirtilen özelliklere haiz personel alınacaktır. Müşteri odaklı çalışabilecek, Konusunda eğitimli ve en az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına, dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Mağazanın ihtiyaç duyacağı miktar ve nitelikte ürün siparişi verebilecek, Ürünlerin reyon standartlarına uygun işlenmesini ve sergilenmesini sağlayabilecek.

2 ay önce

Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar)

Ok Ajans - Doğanyurt

Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar) aranmaktadır.Reklam ajansımız da temel olarak wordpress, opencart, whmcs bu sistemler üzerinde projeler üretiyoruz. Aradığımız kişinin bu sistemlere tam anlamıyla hakim olması beklentimiz. Aradığımız kişi bu platformlarda sıfırdan tema geliştirebiliyor olmalıdır. Çalışmalarımız PHP tabanlıdır. ASP üzerine proje üretmiyoruz.Temel şartımız bu platformlarda tema ve eklenti geliştirebilecek bir kişi ile uzun dönem çalışmaktır. İlk 30 gün deneme süresi uygulanacak olup. Diğer sene maaş 2.500 olarak güncellenecektir.Ve diğer seneler 2.500 üzerinden zam uygulanacaktır. Ek olarak sigorta ve yemek ücreti sağlanacaktır.Çalışma saatlerimiz 09.30 - 18.30

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler