Doğanyurt Otopark İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Otopark İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Servis Ve Temizlik Elemanı

Türk Kültürüne Hizmet Vakfı - Doğanyurt

Sultanahmet-Çatladıkapı’da bulunan Vakıf Merkezimiz’de, Çalışma gün ve saati:Salı, Çarşamba, Cumartesi 9:00-17:00 arası, Servis işlerinde ve ofis, sınıf temizliklerinden sorumlu ve düzeni sağlayacak, Özverili çalışan ve işini seven, Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı, Kendine özen gösteren, güler yüzlü. 20-ile 35 yaş arası, Tercihen öğrenci Hanım personel alınacaktır. Her türlü sosyal güvenlik hakları mevcuttur.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Koru Osgb Hiz San ve Ltd Şti - Doğanyurt

Sorumlu olduğu bölge içerisinde şirketimizin Pazarlama ve Satış çalışmalarında destek olacak Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Şirket kariyer ve eğitim toplantılarına aktif katılım ve katkı sunmak,Şirkete müşterileri portföyünü yöneterek, iş kapasitesini arttırmak,Haftalık ve aylık satış planlaması yapmak ve uygulamak,Sorumlu olduğu çalışma alanında tüm faaliyetlerini şirketin ve kendi kişisel gelişimi temelinde yürütmek,Pazardaki gelişmeleri takip ederek proje üretmek, mevcutlara katkı sağlamak,Çalışma Yeri Malatyadır.

4 ay önce

Bahçe Bakım Elemanı

Polen Peyzaj Tasarım - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde, bahçe bakım işlerinde çalıştırılmak üzere vasıflı vasıfsız 3 adet personel alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Best Western Premier Karşıyaka Otel - Doğanyurt

Best Western Premier Karşıyaka Oteline Banket yemeklerinde çalışabilecek servis personeli aranmaktadır. Çalışma yeri İzmir Karşıyakadadır.İşletmemizde personel konaklaması için imkan yoktur.

2 ay önce

Işaretçi / Sapancı

Teknomekanik Global End. Mak. Müh. San. - Doğanyurt

Projelerimizde görevlendirilmek üzere; * İndirme ve kaldırma operasyonlarının yürütülmesi esnasında işaret verilmesi * Sapanlama işlemlerinin açı özelliklerine göre yapılması, halatların kaldırma özelliklerinin ve hesaplamalarının yapılması * Uygun halat seçimi ve malzemenin güvenli bir biçimde taşınması, kaldırılması * Kaldırma ve taşıma ekipman operatörlerine manevra işaretlerininin verilmesini, ** Kaldırılacak yükün dengeli ve güvenli şekilde bağlanmasını, istiflenmesi, düzenlenmesi ve kontrolünün yapılmasını gerçekleştirmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm başvurular gizli tutulacaktır.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Hbs Mimarlik E Ticaret A.Ş. - Doğanyurt

4. leventte bulunan Mimarlık ofisine; Ofis Elemanı bayan sekreterya aranmaktadır.

4 ay önce

Danışma Personeli

Atlas Grup - Doğanyurt

ATLAS GRUP İSTANBUL AVRUPA ANADOLU YAKASI GENELİNDEKİ SİTE KONUT PLAZA AVM ŞANTİYE REZİDANS OKUL HASTANE PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY BAYAN DANISMANLAR GÖZETİM GÖREVLİLERİ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİKLER ARANIYOR.. 1800/2200 MAAS ARALIĞI DANISMAN PROJLERİ İÇİN GECERLİDİR. 2000-2500 VE ÜSTÜ MAASLAR KİMLİKLİ PROJELERİMİZ İÇİN GECERLİDİR. KİMLİĞİ OLMAYAN ADAYLARA KİMLİK KARTI ÇIKARMA IMKANI+İŞ İMKANINIZI SUNUYORUZ. ARANILAN NİTELİKLER ; T.C VATANDASI OLMAK 18-50 YAS ARASI ADLİ SİCİL KAYDI OLMAYAN EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU (İLK8) TECRÜBELİ&TECRÜBESİZ SAGLIK SORUNU OLMAYAN KİŞİLER İÇİN GECERLİDİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN…

4 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Huzur Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

1995 yılından beri Sigorta Sektöründe faaliyet göstermekte olan acentemiz bünyesinde, elementer branşlarda poliçe düzenlemek ve müşterilerimizin takibini yapıp, satış yapmak üzere Deneyimli ya da Deneyimsiz Segem belgeli Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

K. O. Ç. Eğitim - Doğanyurt

BRANŞINDA TECRÜBELİ KİMYA ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR

5 ay önce

Satış / Pazarlama Elemanı

Smart Deri Ayakkabı San. Ve Dış Tic. Ltd. - Doğanyurt

Ayakkabı deri alım-satım yapan firmamıza tercihen; Daha önce tecrübeli Seyahat engeli olmayan Maaş+prim+ sosyal haklar ile çalışacak Aranan nitelikler; Ürün pazarlaması yapacak Aktif olarak saha da görev alacak Kendine güvenen Girişken Yeniliklere açık bay-bayan satış ve pazarlama elemanı aranmaktadır. Not: Yalnızca CV'ler üzerinden değerlendirilme olacak, daha sonra dönüş yapılacaktır.

2 ay önce

Paketleme Elemanı

Tek Reyonda - Doğanyurt

E-Ticaret firmamızda kargoya teslim edilecek olan ürünlerin paketlenmesi için çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Elektrik Teknisyeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.Elektrik bakım onarım işinden anlayan, tercihen tecrübeli Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Evrensel Osgb - Doğanyurt

İstanbul'da bulunan, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmeti veren alanında öncü firmamızın, kurumsal müşteri firmalarında görevlendirilmek üzere; ‘’ Tam zamanlı C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı’' arayışımız bulunmaktadır. -Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun. -İş Güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli. -C sınıfı geçerli sertifikaya sahip. -İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim. -Ms Office programlarını kullanabilen. -Sorumluluk alanları ile ilgili diğer ekiplerle koordineli ve planlı çalışabilen. -İletişim becerileri yüksek. -Prezantabl. -Aktif olarak araç kullanabilen. -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. -İstanbul'da ikamet eden, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Mali Müşavir Bektaş Saydam - Doğanyurt

Mali müşavirlik ofisinde istihdam edilmek üzere en az 2-3 yıl tecrübeli zirve proğramını bilen bayan eleman arıyorum.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Birey Eğitim Kurumları - Doğanyurt

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA MATEMATİK VEYA GEOMETRİ ALANINDA KENDİNE GÜVENEN, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, ÖĞRENCİLERLE İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK, MESLEĞİNİ SEVEREK YAPAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

4 ay önce

Kimya Öğretmeni

Yücesan Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. - Doğanyurt

YAŞAMKENT ŞUBEMİZE ALANINDA DENEYİMLİ, İLETİŞİMİ DÜZGÜN, KİŞİSEL BAKIMINA ÖNEM VEREN, ÖĞRENCİLERLE ÇALIŞMAYI SEVEN, DÜRÜST, İŞ AHLAKI OLAN ADAYLAR ARANMAKTADIR.

1 ay önce

Finansman Sorumlusu

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Finansman Sorumlusu aranmaktadır. Danışmanlığı yaptığımız Otomotiv sektöründeki firmanın Türkiye genelindeki şubeleri için Finansman Sorumlusu çalışma arkadaşları aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*İstanbul da oturan ya da oturabilecek adayların başvurusu değerlendirilecektir.

4 gün önce

Müşteri Temsilcisi

Erciyes Servis - Doğanyurt

BEYAZ EŞYA YETKİLİ SERVİSİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; DAHA ÖNCE BENZER POZİSYONDA ÇALIŞMIŞ BİLGİSAYAR KULLANMASINA BİLEN İŞ TAKİBİ YAPABİLECEK GENEL OFİS DÜZENİNİ SAĞLAYABİLECEK TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARANMAKTADIR. ÇALIŞMA SAATLERİ CUMARTESİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE 8:30 - 19:00 ARASI PAZAR TATİL ÖZELLİKLE PENDİK VE ÇEVRESİNDE OTURAN ADAYLAR DİKKATE ALINACAKTIR

4 ay önce

Fuar Stand Tasarımcısı

Snr Tasarım Mimarlık San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Fuar ve kongre standları üzerine faaliyet gösteren firmamızda; Trd max-autocat- photoshop illustrator gibi programlara hakim Fuar Stand Tasarımcısı istihdam edilecektir. Maaş: Karşılıklı görüşme neticesinde Net maaş belirlenecektir.

3 gün önce

Ön Muhasebe Personeli

Boğaziçi Imar Planlama San. Ve Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Ispartakule - Avcılar'daki şantiyemizde çalışmak üzere ön muhasebe personeline ihtiyacımız bulunuyor . Adayın üniversitelerin muhasebe bölümlerinden lisans veya ön lisans derecesiyle mezun olmuş olması ve en az beş yıl tecrübeli olması gerekmektedir. Sadece online başvuru kabul edilecektir.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler