Doğanyurt Otopark İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Otopark İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sigorta Acente Ofis Elemanı

Yavuzer Sig Ara Hiz Ltd. Şti - Doğanyurt

ÜSKÜDAR MERKEZDEKİ ANADOLU SİGORTA ACENTEMİZE; BU İŞİ MESLEK EDİNMEK İSTEYEN, GEREKEN ÖZVERİLİ ÇALIŞMAYI GÖSTEREBİLECEK , ÇALIŞKAN,ÜRETKEN,AZİMLİ, KATMA DEĞER İLAVE EDEBİLECEK, SİGORTACILIK MEZUNU YADA YENİ MEZUN, KISA SÜREDE İŞİ KAVRAYABİLECEK VASIFTA, TEK VASITAYLA GELEBİLECEK, BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

1 ay önce

Depo Elemanı

Aslanbaş Çivi Tel Çelik İnşaat San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Depo içi düzenlemeleri yapacak Depo Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Depo Ve Sevkiyat Elemanı

Ali Akın Otomotiv San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Otomotiv yedek parça toptan satışı yapmaktayız. Sektörümüzde çalışmış tecrübeli 20-35 yaş aralığında depo da çalışacak arkadaşlar aramaktayız.

3 hafta önce

Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Büyük Inci Tanesi Özel Eğitim - Doğanyurt

KURUMUMUZA ZİHİNSEL ENGELLİLER SERTİFİKASI BULUNAN SINIF ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. MÜRACAATLAR ŞAHSEN 1 ADET FOTOĞRAFLA YAPILACAKTIR.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Power Call Center - Doğanyurt

Şirketimizin Müşteri Hizmetleri bölümünde çalışacak Deneyimli - Deneyimsiz Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Müşteri taleplerinin yanıtlanması, Taleplerin takibi ve sonuçlandırılması, Dış aramalar yapılarak yeni satış görevlerinden sorumlu olacak Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Not: Vardiya sistemi yoktur. Maaş + Prim + Yemek + SSK09.30 - 18.30 saatleri arasında ve haftanın 6 günü çalışabilecek,

1 hafta önce

Satış Mühendisi

Gsl Mühendislik Müşavirlik Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Endüstriyel Otomasyon ve Haberleşme alanında dünyanın lider markalarını tedarik eden GSL Mühendislik’in İstanbul ofisinde görev almak üzere Satış Mühendisi aramaktayız. İş Tanımı:Firmamızın ürünlerine gelen taleplere ilişkin fiyat teklifi, ürün seçimi ve proje çalışması hazırlamak, teknik destekte bulunmak,Aktif olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmak, yeni müşteri araştırmak ve müşteri takibi yapmak,Müşteri ziyaretlerinde endüstriyel otomasyon ve haberleşme ürünlerimizin sunumlarını ve gerektiğinde demosunu yapmak,Fiyat ve tanıtım konusunda satışla ilgili e-mail ve telefonlara cevap vermek,Satışla ilgili düzenli raporlama yapmak,

1 hafta önce

Aşçı

Akad Metal Petrol Ürün İnşaat Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yemek, temizlik ve çay işleri için deneyimli, titiz çalışan Aşçı aranmaktadır.

3 hafta önce

Fizik Öğretmeni

Ümraniye Final Temel Lisesi - Doğanyurt

Ümraniye Final Temel Lisesi bünyesinde çalıştırılmak üzere Fizik Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Emek Şubemize Matematik Öğretmeni çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

Spa Terapisti

Güney Akdeniz Seyahat Turizm Ticaret Ltd Şti - Doğanyurt

Turizm alanında faaliyet gösteren otel işletmeciliğine Sauna Spa Terapisti alınacaktır.

2 hafta önce

Fizik Öğretmeni

Birey Kurs Merkezi - Doğanyurt

KURUMUMUZA TAM ZAMANLI FİZİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

3 ay önce

Grafiker

Bi Tasarım - Doğanyurt

İşini severek yapan. Ekibimizin bir parçası olabilecek. Haftada 6 gün, günlük 8 saatini bize ayıracak. Yeri geldiğinde inisiyatif alabilecek. Değişime ve gelişime açık çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Grafiker

Nöbetçi Matbaa - Doğanyurt

Deneyimli Illustrator, Photoshop, Freehand Kullanan, Programlarına hakim, Tasarım tecrübesi olan,, Ekip çalışmasına uygun, Grafik tasarım çalışmalarının yürütülmesi, İşlerin baskıya hazır hale getirebilen arkadaşlar alınacaktır.

1 hafta önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Altıntaş Gıda Çiftliği - Doğanyurt

İzmir ili menemen ilçesinde kurulu bulunan 400 baş süt sığırı işletmemize ; -Veteriner Sağlık Meslek Yüksek Okulu mezunu, -Ekip çalışmasına yatkın,iletişim becerileri gelişmiş, -Büyük Baş Hayvancılık alanında yetiştirilmek üzere -Analitik düşünebilen,sonuç odaklı çalışan, pratik, -Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek -Çiftlikte ikamet edecek -Veteriner Hekime raporlama yapabilecek "Veteriner Sağlık Teknikeri" aramaktayız.

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Balfa Eğitim Ve Öğretim - Doğanyurt

Eğitim kurumumuza alanına hakim tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Salatbarcı

Dönmezler Yemek San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

En az ilköğretim mezunu, Salatbar hazırlık kısmında deneyimli, Günlük üretimin plan dahilin de gerçekleştirilmesini sağlayabilecek, Dış görünümü ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarına hakim, Düzenli ve sistemli çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Kaymazlar Makina - Doğanyurt

SAVUNMA SANAYİSİNE HİZMET VEREN FİRMAMIZDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE AŞAĞIDAKİ NİTELİKTE PERSONEL İSTİHDAM EDİLECEKTİR *FİRMAMIZDA KULLANILAN TAKIMLARIN TEDARİĞİ VE STOKLARIN TUTULMASI *CNC TEZGAHLARINDAN CIKAN TAKIMLARIN BAKIMI *CNC TEZGAHLARIN TAKIMLARIN HAZIRLIĞI *EN AZ LİSE MEZUNU *ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ

2 ay önce

Yardımcı Bayan Eleman

Medya Ankara - Doğanyurt

Ulusal bir Televizyon kanalının dış yapımında il tanıtım programında çalışacak seyahat engeli olmayan bağımsız kendine öz güveni olan( 32-45) yas aralığında BAYAN elemanlar..

2 ay önce

Satış Danışmanı

Maxi Collection - Doğanyurt

Müşterilere en iyi alışveriş deneyimini, farklı ürün yelpazesi sunarak yaşatmak, Müşteri memnuniyeti yaratarak devamını sağlayacak Satış Danışmanı aramaktayız.

1 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Batıkent Çözüm Okulları - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER * Batıkent Çözüm Temel Lisesi bünyesinde görevlendirilmek üzere “İngilizce Öğretmeni” arayışımız bulunmaktadır. Temel kriterler: - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Deneyimli / deneyimsiz, - Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan, akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip, - İngilizceyi akıcı konuşabilen, - Yaratıcı ve gelişime açık öğretmen adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler