Doğanyurt Otobüs Şirketleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Otobüs Şirketleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tezgahtar

Başak Pide - Doğanyurt

Pide fırınında çalıştırılmak üzere; Reyon Tezgah Kasa Temizlik işlerini yapacak bay eleman alınacaktır.

1 ay önce

Satış Elemanı

Ecemm Kıds - Doğanyurt

Çocuk Giyim Mağazasında Çalışacak Deneyimli Satış Temsilci Aranıyor

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Noss Sistem Profesyonel Barkod Otomasyon - Doğanyurt

Barkod Otomasyon sektöründe yazılım şirketi olarak faaliyet gösteren firmamızın Maltepe ofisinde görev alacak "Ofis Sekreteri" aramaktayız. -Diksiyonu düzgün, prezantabl -Dış görünüşüne özen gösteren -Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek -İnsan ilişkilerinde güçlü, doğal, başarılı, güler yüzlü ve programlı -Temsil yeteneği yüksek ve iyi bir problem çözücü -Dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş -Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek -Özgüven ve sorumluluğa sahip -Bilgisayar kullanabilen -Sosyal medya kullanımı hakkında tecrübeli -Grafik programlarına hakim veya web sitesi hakkında bilgi sahibi olan -İstanbul Anadolu yakasında Maltepe de ikamet eden veya Maltepe bölgesine ulaşımı kolay olan Şartlarımız; -Maaş, SSK, Yemek, ofis içerisinde gün içerisinde çikolata, çerez, sıcak ve soğuk içecek ikram -Mesai saatleri hafta içi 08:30-18:30 Cumartesi 08:30-14:00 Kendinizi geliştirmek ve huzurlu bir ofis ortamında çalışmak istiyorsanız. Genç ve dinamik ekibimizde yer almak istiyorsanız, güncel öz geçmiş ile birlikte bu ilana başvurabilirsiniz.

2 ay önce

Garson

Ateş Otelcilik Turizm San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

4 yıldızlı turistik otelimize çok acil olmak üzere tam zamanlı ve daimi Bay - Bayan Garson çalışma arkadaşları alınacaktır.Otelimizin yeri tüm ulaşım imkanlarına çok yakındır. 8 saat üzerinden haftada 1 gün izinli olacak şekilde ve vardiya düzeninde çalışılır. (Bayan Personeller hariç). Ayrıca kendi bünyemizde İstanbulda farklı yerlerde 4 yıldızlı olmak üzere otellerimiz mevcuttur. Çalışacak kişiler Kariyer yapma imkanına ve fırsatına sahiptir.

1 hafta önce

Eğitim Danışmanı

London Speaking House - Doğanyurt

Kurumumuza yetiştirilmek üzere Bayan Eğitim Danışmanı elaman aranmaktadır.

2 ay önce

Danışma-Yönlendirme Görevlisi

Icss Güve. Ve Kor. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

SARIYER MASLAKTA FAALİYET GÖSTEREN HASTANE PROJESİNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE ÖGG KİMLİKLİ, VEYA KİMLİKSİZ,PREZENTABL,DİNAMİK,GÜVENLİK KONUSUNDA TECRÜBELİ,VARDİYALI ÇALIŞACAK,HAREKETLİ OLACAK,2+2+2 VARDİYA SİSTEMİNDE GÖREV ALACAK,LİSE MEZUNU,BOY KİLO ORANTILI,ŞİŞLİ,SARIYER,KAĞITHANE,BEŞİKTAŞ VE CİVARINDA İKAMET EDEN VE ULAŞIM SORUNU OLMAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ..BU ÇALIŞMA ŞARTLARINI PEŞİNEN KABUL EDEN ARKADAŞLAR ONLİNE MÜRACAAT ETTİKLERİNDE KENDİLERİNE DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.MAAŞ VE ÖZLÜK HAKLARI MÜLAKATTA GÖRÜŞÜLÜR.

3 ay önce

Beden Eğitimi Öğretmeni

Kariyerim Eğitim Hizmetleri - Doğanyurt

Arnavutköy kampüsümüzde görevlendirilmek üzere beden eğitimi öğretmeni alınacaktır.

6 gün önce

Çelik Kapı Montaj İşçisi

Formet Çelik Kapı - Doğanyurt

Çelik Kapı Montaj İşçisi aranmaktadır.Maaş yüz yüze konuşulacaktır.Çalışma yeri Eskişehir Tepebaşıdır.

1 ay önce

Executive Secretary

Parfumery Solıtıon Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Executive Secretary and Administrative Assistant Needed Perfumery Solutions Company is seeking an executive secretary to work in its office in Şişly Job Description: - Read and analyze incoming memos, submissions, and reports in order to determine their significance and plan their distribution. - Prepare responses to correspondence containing routine inquiries. - Interpret from English to Turkish and vice versa. - The ability to write promotional marketing phrases for the products of the company in a professional way. - Communicate with companies - Perform general office duties such as ordering supplies, maintaining records management systems, and performing basic bookkeeping work. - Use social media and familiar with Microsoft office programs. Work hours: 8:00 - 18:00 Holidays: Saturday and Sunday Salary: 2500 - 3500 tl according to qualifications Road + food allowance

2 ay önce

Biyoloji (Etüt) Öğretmeni

Anka Eğitim - Doğanyurt

BİYOLOJİ branşında YKS (TYT/ AYT) konularına hakim ETÜT öğretmeni alınacaktır. Hem deneyim kazanıp hem de Eğitim Kurumumuzda uzun vadeli çalışmayı düşünen GENÇ Bayan Öğretmen arkadaşlar tercih edilecektir. Kurumumuz Aşağıeğlence Merkezdedir. Sadece online başvuru kabul edilecektir"

5 gün önce

Yazılım Uzmanı

Diyez Media - Doğanyurt

Yazılım Uzmanı aranmaktadır.İyi derecede PHP biliyorsan ve en az 1 frameworkte uzmansan (tercihen güncel olanlar),SQL bilgi ve kabiliyetin yüksek ve veritabanları hakkında uzman seviyesinde bilgi sahibi isen,OOP ve MVC gibi kavramlara hakim ve daha önce bu yapıları kullanarak proje geliştirmiş,jQuery, JavaScript, JSON, XML, HTML5 ve CSS3 teknolojilerine hakim,Web servis teknolojilerinde tecrübeliysen (SOAP, Rest gibi),Tam bize göresin demektir. Ülkenin neresinde olursan ol, kalacak yer sıkıntısını dert etmeden Başvurunu bekliyoruz.Not: Ütopik düşünen arkadaşların başvuruda bulunmamalarını rica ediyoruz.Çalışma Yeri Gaziantep, Şehitkamildir.

1 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Demko Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

2 ay önce

Güvenlik-Danışma Personeli

Zeusgrup - Doğanyurt

- İstanbul genelindeki Anadolu ve Avrupa yakasındaki yeni başlayan ve devam etmekte olan projelerimize Bay-Bayan ( Danışman - Gözetim ) Personelleri Alınacaktır. PROJELERİMİZ SEFAKÖY bölgesinde bulunan Özel Okul Projemize BAY gözetim/danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN İMKANLARI 1940 + Yemek + Servis + SGK ACİLLL -KAYAŞEHİR bölgesinde bulunan Şantiye Projemize BAY gözetim/danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ 12/36 VARDİYALI SİSTEM İMKANLARI 1900 + Agi + Yemek + SGK -ORTAKÖY bölgesinde bulunan Site Projemize BAY gözetim/danışman Çalışma Şekli 2 gündüz 2 gece 2 izin İMKANLARI : 1930 + Yemek + Agi + SGK -Bağcılar bölgesinde bulunan Özel Hastane Projemize BAY gözetim / danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZN İMKANLARI 1685 + 205 yol + Yemek + Agi + SGK - ESENYURT bölgesinde bulunan Site Projemize BAY gözetim danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ 12 ÇALIŞ 24 İZİN VARDİYALI SİSTEM İMKANLARI 1780 + Agi + Yemek + Servis + SGK -GAZİOSMANPAŞA bölgesinde bulunan Sanayi Sitesi Projemize BAY gözetim danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ 8 SAAT VARDİYALI SİSTEM İMKANLARI 1730 + 240 Multinet + SGK -BEYKOZ bölgesinde bulunan Şantiye Projemize BAY gözetim danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN İMKANLARI 1850 + Yemek + Agi + SGK -ATAKÖY bölgesinde bulunan Şantiye Projemize BAY gözetim danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ 12/36 Vardiyalı sistem İMKANLARI 2000 + Yemek + Servis + SGK -BAHÇELİEVLER bölgesinde bulunan Özel Okul Projemize BAY gözetim danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ 8 SAAT VARDİYALI SİSTEM İMKANLARI 2100 + Yemek + SGK -TAKSİM bölgesinde bulunan Mağza Projemize BAY gözetim danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ SABİT GÜNDÜZ SABAH 10:00 AKSAM 22:00 İMKANLARI 1760 + Yemek + 205 yol + Servis + SGK -PENDİK bölgesinde bulunan İş Merkezi Projemize BAY gözetim danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ 8 SAAT VARDİYALI SİSTEM İMKANLARI 2100 + Yemek + SGK -ZİNCİRLİKUYU bölgesinde bulunan Rezindans Projemize BAY gözetim danışman ÇALIŞMA ŞEKLİ 12 /36 VARDİYALI SİSTEM İMKANLAR 2000 + Yemek + SGK Not: SGK'sız projemiz yoktur. ARANAN ŞARTLAR ARANAN NİTELİKLER *T.C. Vatandaşı olmak. * En az İlköğretim mezunu, (Ortaokul 8 yıl), * Min. 19 - Max. 40 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, *Sağlık Problemi Bulunmamak, * Ayda 20 gün çalışma imkanı, NOT : Ayrıca yukarıdaki maaşlar kimliğinizi alana kadardır.Kimliğinizi aldıktan sonra 300-500 arası değişecektir. KİMLİKLERİNİ ALANA KADAR DANIŞMA VE YÖNLENDİRME PERSONELİ OLARAK ÇALIŞMA İMKANI SAĞLANACAKTIR. SERTİFİKASIZ NASIL ÇALIŞILIR VE NELER YAPILIR, KİMLİK ALMA SÜRECİ NASIL OLUR. MERAK ETTİĞİNİZ TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZLERİ ARAYARAK VEYA İNTERNET SİTEMİZE GİREREK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ . DİĞER İLÇE VE İL OLANAKLAR İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. **DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN İNSAN KAYNAKLARIYLA

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Küre Mühendislik Harita İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Tek Düzen Hesap Planı ve SGK uygulamalarına hakim,Personel / Bordro / Puantaj / Bildirge işlemlerini yapabilen,Aylık KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, Gelir ve Kurumlar Vergisi Beyannameleri düzenleyen ,Ba-Bs bildirim formlarını hazırlayıp - mutabakatlarını yapabilen ve beyannamelerini düzenleyebilen,Ara Dönem ve Yıl Sonu Kapanış İşlemlerine hakim,İthalat-İhracat, İhraç kayıtlı, KDV iade ve mahsup işlemlerini bilen.

3 ay önce

Halkla Ilişkiler Elemanı

Karakalem Proje Mimarlık A. Ş - Doğanyurt

Atasehir'de faaliyette olan Atış Poligonumuza ön muhasebe bilgisi olan müsteri ilişkisi kuvvetli prezantabl bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Icss Güve. Ve Kor. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE GÖREV ALACAK.UZUN SOLUKLU ÇALIŞACAK,YÖNETİM ASİSTANLIĞI VE OFİS HİZMETLERİNDE TECRÜBELİ,MAİL KULLANABİLEN,BİLGİSAYAR DENEYİMİ OLAN,DİKSİYONU DÜZGÜN,İNSANLARLA İLİŞKİLERİ KUVVETLİ VE NAZİK OLAN,OFİS ARAÇLARINI KULLANABİLEN,ÖN MUHASEBE KONULARINDA MUHASEBE MD.NE YARDIMCI VE ASİSTE OLABİLECEK,TERCİHEN YÜKSEK OKUL MEZUNU BAYAN YÖNETİM ASİSTANI ALINACAKTIR.MÜRACAATLARIN ONLİNE OLARAK YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.ÖZLÜK HAKLARI VE MAAŞ KONUSU MÜLAKATTA GÖRÜŞÜLECEKTİR.KAĞITHANE,SEYRANTEPE,ŞİŞLİ,MECİDİYEKÖY,4.LEVENT,SARIYER VN. GİBİ ULAŞIMI KOLAY VE MESAİ BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ SAATLERİNE RİAYET EDENLER TERCİHİMİZ OLACAKTIR.

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Ruxon - Doğanyurt

Kısa iş tanımı; Dijital pazarlama ve sosyal medya reklam çalışmalarını yürüttüğümüz kurumsal müşterilerimizle diyalog halinde gerekli reklam ve pazarlama çalışmalarını planlamak, tasarımlarını yapmak ve uygulamak. Aranan şartlar; - Sosyal Medya platformlarının teknik kısımlarına ve dijital pazarlamaya hakim, (Instagram, Facebook, Twitter, Swarm, Linkedin vb.) - Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim, - Yazım dilini iyi ve etkili kullanabilen, - Sosyal medya için grafik tasarım yapabilen, - Alanında en az 1 yıl deneyimli, - Araştırmayı, okumayı seven ve gündemi takip eden, - Ekip çalışmasına yatkın, - Tercihen İngilizce bilen ve Denizli'de ikamet eden, Yukarıdaki niteliklere uygun sosyal medya uzmanı arıyoruz. Sadece online başvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Yemek-Çay ve Temizlik Personeli

2M Mutfak Dünyası Endüstriyel Çözümleri Oto Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Mağazamızda 10 kişiye yemek yapacak, çay servisi ve genel temizlikle ilgilenecek Yemek-Çay ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Çalışma Saatleri; 08.30 - 18.00 Pazar İzin

3 ay önce

Mobilya Ustası

Deka Mobilya Ahşap San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızda çalıştırmak üzere Tecrübeli Mobilya Ustası aramaktayız.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Eforel Mutfak - Doğanyurt

İÇ MİMARLIK VE MOBİLYA ÜRETİMİ FİRMAMIZA DİKSİYONU DÜZGÜN ÖZ GÜVENİ YÜKSEK VE KARİYER PLANLAMALARI OLAN EĞİTİME AÇIK ESNEK MESAİ SAATLERİNE UYGUN YÖNETİCİ ASİSTAN ALINACAKTIR

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler