Doğanyurt Oto Yetkili Satıcıları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Oto Yetkili Satıcıları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saha Satış Danışmanı

Kordelya - Doğanyurt

Apartman temizliği yapmaktayız. Apartman yöneticileriyle görüşüp bize üye apartman sağlayacak 2 personel aramaktayız.

1 ay önce

Mali Müşavir

Öztürk Turizm A. Ş - Doğanyurt

İVEDİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ KURUMSAL FİRMALARA NAKLİYE VE ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ YAPAN ŞİRKETİMİZE; MALİ MÜŞAVİRLİK BELGESİNE SAHİP, ŞİRKETİMİZ MALİ İŞLERİNE BAKACAK, SORUMLULUK BİLİNCİ YÜKSEK VE DİKKATLİ, İŞ TAKİBİ KONUSUNDA DÜZENLİ, SONUÇ ODAKLI PERSONEL ALINACAKTIR.

4 ay önce

Eğitim Danışmanı

Elma Grup - Doğanyurt

ÖZEL ÖĞRETİM KURSUMUZ ICIN KURS VE ETÜT MERKEZLERINDE KAYIT GORUSMELRINDE BULUNMUŞ TECRUBELI EGITIM DANIŞMANLARI ALINACAKTIR.

5 ay önce

Sigorta Elemanı

Savas Sıgortacılık - Doğanyurt

Sigorta acenteliğimize sigorta şirketlerinin ekranlarına ve mevzuata hakim, deneyimli, müşteri diyalogları iyi, ikna kabiliyeti yüksek, ofis içi görev yapabilecek teknik personel alınacaktır.

5 ay önce

Yazılım Uzmanı

Diyez Media - Doğanyurt

Yazılım Uzmanı aranmaktadır.İyi derecede PHP biliyorsan ve en az 1 frameworkte uzmansan (tercihen güncel olanlar),SQL bilgi ve kabiliyetin yüksek ve veritabanları hakkında uzman seviyesinde bilgi sahibi isen,OOP ve MVC gibi kavramlara hakim ve daha önce bu yapıları kullanarak proje geliştirmiş,jQuery, JavaScript, JSON, XML, HTML5 ve CSS3 teknolojilerine hakim,Web servis teknolojilerinde tecrübeliysen (SOAP, Rest gibi),Tam bize göresin demektir. Ülkenin neresinde olursan ol, kalacak yer sıkıntısını dert etmeden Başvurunu bekliyoruz.Not: Ütopik düşünen arkadaşların başvuruda bulunmamalarını rica ediyoruz.Çalışma Yeri Gaziantep, Şehitkamildir.

3 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Prs Sigortacılık - Doğanyurt

Sigortacılık sektöründe en az 2 yıllık deneyimi olan En az 5 ekran bilgisine sahip Lise veya dengi okullardan mezun ya da ön lisans / lisans mezunu Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, ifade ve ikna yeteneği güçlü, dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi, iş takibi yapabilen, iş disiplinine sahip Office ve internet uygulamalarına hakim Ofisi yönetip idare edebilecek bayan personel alınacaktır.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Zümrüt Gayrimenkul - Doğanyurt

SEYHAN VE ÇUKUROVADA İKAMET EDEN BİLGİSAYAR KULLANABİLEN DİKSİYONU DÜZGÜN GÜLER YÜZLÜ AKTİF ÇALIŞABİLECEK BAYAN SEKRETER ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ DETAYLAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR

4 ay önce

TEMİZLİK VE DANIŞMA GÖREVLİSİ

CİA GROUP - Doğanyurt

BEYLİKDÜZÜ KOLEJ PROJEMİZ İÇİN BAY BAYAN TEMİZLİK ELEMANI , BAY DANIŞMAN ELEMANI ARIYORUZ. 1800TL MAAŞ+YOL+SSK VE DİĞER SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR. İLETİŞİM TEL:0212 551 01 08 TEL::0545 341 27 02 TEL:0532 201 61 43 ADRES:ŞİRİNEVLER MAH. FETİH CAD. 5. SOKAK AVCILAR AP. NO:6 BAHÇELİEVLER-İSTANBUL CİA GROUP

4 ay önce

Elektrik Mühendisi

Iskar Mühendislik Ltd. - Doğanyurt

Vinçler, malzeme elleçleme makinaları, liman techizatı dizayn ve imalatı yapan firmamızda tam zamanlı çalışmak üzere, - Üniversite mezunu (Elektrik / Elektronik bölümleri) , - Elektrik projeçizim programlarını bilen, - Frekans çeviriciler konusunda deneyimli, - Makine panoları dizaynı ve imalatında tecrübeli, - İngilizce bilen, Mühendis arayışımız bulunmaktadır. İlgililerin CV ve referansları ile birlikte başvurmaları rica olunur.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Lara Harvard Özel Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamıza bağlı Yabancı Dil kursumuzda Tam Zamanlı çalışacak Deneyimli İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

İnşaat Direktörü

Rızaoğlu Çatı İnşaat Taahhüt Ticaret - Doğanyurt

Autocad programı bilen İnşaat Direktörü aranmaktadır.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Raba Finansal Danışmanlık ve Yatırım A.Ş. - Doğanyurt

Ankarada kurulmakta olan uçak fabrikasına çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip Yönetici Asistanı alınacaktır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Bayramlar Dtm - Doğanyurt

Beyaz Eşya sektörünün öncü markalarından BOSCH'un Keste ve Gürsul yetkili satıcı mağazası için MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ alınacaktır. - Tercihen perakende satış deneyimi olan, - İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli, - Müşteri odaklı, motivasyonu yüksek, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Belirtilen lokasyonlara yakın ikamet eden - Bay/Bayan Sadece online başvurular değerlendirilecektir.

3 ay önce

Modelıst

Arzu Tekstil - Doğanyurt

Ikitelli'de faliyet gösteren firmamıza Lectra programını kullanabilen Modelin kritiğini,serisini ve pastalını yapabilen Gerektiğinde koleksiyon kalıbı çıkarabilen İmalata kalıp verebilecek Dikiş talimatı yazabilen Örme ve dokuma erkek giyim konusunda tecrübeli bayan örme modelist aranmaktadır.

1 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Ptt Kantin - Doğanyurt

Ptt kurum kantininde garson pozisyonunda çalışmak üzere Deneyimli/Deneyimsiz Garson (Servis Elemanı) personel aranmaktadır.

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Ab Özel Güvenlik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Daha önce güvenlik sektöründe çalışmış, Bay - Bayan, Tecrübeli Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

5 ay önce

Eğitim Danışmanı

Metaor Eğitim Merkezi - Doğanyurt

Tekirdağ - Çerkezköy İlçesinde Eğitim Merkezimizde görevlendirilmek üzere; Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalıştırılmak üzere aşağıda belirtilen branşlarda Eğitim Danışmanı Alınacaktır. Eğitim Bilimleri Eğitmeni Matematik Öğretmeni, İngilizce Öğretmeni, Müzik Öğretmenii Zeka ve akıl oyunları eğitmeni, Kadrolu, SGK'lı olarak 30 Gün + Yemek Kurumumuzda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İletişim ve çözümleme konusunda tecrübeli, Hızlı çözüm üretebilen, Sabırlı, Çocukları seven, Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek, Eğitim Danışmanı Alınacaktır.

2 hafta önce

Tekniker

Maya Cafe Mutfak - Doğanyurt

Cafemizde üretime yardımcı olacak ayrıca müşteri karşılaması ve sunumları yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Saldemsoft Yazılım Ve Bilişim Tekn. - Doğanyurt

* Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik mezunu, * İnsan ilişkileri kuvvetli, * Benzer pozisyonda deneyimli, - Etkili yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, - İletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, - Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, aktif, - Sonuç odaklı, pratik, takipçi ve dikkatli, - Her türlü büro ekipmanları ve çok iyi derecede MS Office kullanabilen,

5 ay önce

Genel Muhasebe Sorumlusu

Truva Makina Kalıp Tel Erozyon San. Tic. L - Doğanyurt

İş Tanımı Şirketimiz Selimpaşa /SİLİVRİ İSTANBUL da bulunan fabrikamızın muhasebe departmanında çalıştırılmak üzere tecrübeli ve sorumluluk sahibi; Muhasebe kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun ve yasal süresi içinde yapılması Alış-Satış ve gider faturalarının kayda alınması, Mizan kontrolü, Cari hesap ve BA-BS mutabakatları, Tüm resmi kuruluşlara verilecek (Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi, KDV, Muhtasar, vb.) tüm beyanname ve bildirgelerin yasal süreleri içerisinde tam ve doğru olarak tamamlanması, İhracat ve muhasebe kayıtlarını bilen, Kasa ve banka hareketlerinin takibi ve kaydedilmesi, Görev tanımı içerisine giren tüm belgelerin düzenli şekilde dosyalanmasının sağlanması, Finans ve Nakit akış konusunda bilgi sahibi, Her türlü muhasebe fişi, ödeme talimatı ve eklerinin ilgili klasörlerde ve kapalı yerde ve düzenli olarak muhafazası, SGK işe giriş - çıkış ve bodro hazırlayabilen. Aranan Nitelikler Genel Şirket Muhasebesi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Meslek Yüksek Okulu ya da Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye ve diğer ilgili Lisans bölümlerinden mezun, İstanbul Avcılar-Beylikdüzü-Büyükçekmece-Esenyurt-Silivri bölgesinde ikamet eden Bilgisayar ve ofis programlarını(özellikle Microsoft Word & Excel) iyi seviyede kullanabilen, MİKRO Muhasebe muhasebe programları modüllerini iyi derecede kullanabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Disiplinli ve sistematik çalışan, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi ve insan ilişkileri kuvvetli,Kriz ve stres durumlarıyla başa çıkabilme becerisine sahip.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler