Doğanyurt Oto Yetkili Satıcıları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Oto Yetkili Satıcıları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teknik Ressam

Cezmak Makina - Doğanyurt

İŞİN GENEL NİTELİKLERİ Çorlu yeni sanayide bulunan iş yerimizde çalıştırılmak üzere imalat tecrübesi olan Teknik Ressam alınacaktır. Solidworks ve autocad programlarını kullanabilen ve yapmış olduğu tasarımı, imalat süreçlerini takip ve kontrol ederek tamamlayabilecek bir arkadaşa ihtiyacımız vardır. İSTENEN GENEL ÖZELLİKLER * Tercihen EML mezunu veya üniversitelerin Makine teknikerliği/mühendisliği, imalat mühendisliği, vb. bölümlerinden mezun olmak * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya muaf olmak * Çorluda ikamet etmekte olan * İmalat ve tasarım konularında en az 1 yıl tecrübesi olan *Tasarım yeteneği olan, * Ekip çalışmasının bilincinde olan ve sosyal ilişkileri iyi düzeyde olan, Belirtilen özelliklere sahip olan arkadaşların başvuru yapmaları rica olunur.

3 ay önce

Makine Mühendisi

Kodeco Tasarım Mühendislik - Doğanyurt

KODECO yenilikçi hafif taşıtlar, yenilenebilir enerji alanlarında ürün ve yaratıcı çözümler geliştirmek üzere teknoloji startup'ı olarak 2013 yılında kurulmuştur. Faliyetlerini İzmir 4. Sanayi'deki atölyesinde sürdüren KODECO 2015'de geliştirdiği taşıtla uluslararası en iyi yenilenebilir enerji ürünü ödülüne (Cleantech) hak kazanmıştır. Firma bünyesinde yeni geliştirilen modüler yapıdaki ultra hafif, akıllı enerji yönetimine sahip aracın AR-GE'sinde yer almak üzere yetenekli ve kendini geliştiren takım arkadaşları aranmaktadır. - Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, - SolidWorks programına hakim, tasarım ve analiz yapabilen - Makine ve otomotiv alanında tasarım yapıp, prototiplendirme ve üretim sürecini takip edebilecek, - Prototip test konularında gerekli çalışmaları yapmaktan keyif alacak, - Atöye ve prototiplendirme projelerine yatkın ve severek yapabilecek, - Yeniliğe, teknoloji geliştirmeye istekli ve yatkın, - İşinde titiz olması yanısıra yaratıcı fikir sahibi - Araştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edebilen, - İyi derecede mesleki İngilizceye hakim

2 ay önce

ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ

ROGROUP TESİS YÖNETİMİ - Doğanyurt

KADIKÖY DE BULUNAN ŞANTİYE PROJEMİZDE ÇALIŞACAK Ö.G.G KARTINA SAHİP BAY PERSONEL ALINACAKTIR. ( PERSONELİN 25 - 55 YAŞ ARASI VE PREZANTABL OLMASI ŞARTIYLA ) 12 SAAT GÜNDÜZ VE GECE VARDİYALI ÇALIŞMA SİSTEMİ MAAŞ + AGİ + YEMEK + SGK. NOT : TERCİHEN PERSONELİN EVLİ,TECRÜBESİ OLMASI VE ÖĞRENME YETENEĞİ YÜKSEK OLMASI. TECRÜBESİ OLMAYAN VE GECE ÇALIŞMA ENGELİ OLAN LÜTFEN BAŞVURUDA BULUNMASIN...!

3 ay önce

Kurum Müdürü

Alpay Sürücü Kursu - Doğanyurt

Kadıköy Bağdat Caddesi Şaşkınbakkalda bulunun sürücü kursumuza yetiştirilmek üzere 4 yıllık mezun olan lisans mezunu diksiyonu iyi olan tercihen yakın çevrede ikamet eden,yol sorunu olmayan kurum müdürü alınacaktır. Kurumda; Evrak işleri ve Milli eğitimle yazışmaları yapabilecek, Bilgisayar üzerinden canlı destek verecek ve kurumu idare edebilecek tercihen donanımlı halkla ilişkileri iyi olan sürekli daimi çalışabilecek kurum müdürü arıyoruz. Yetiştirilmek üzere olduğu için kısa süreli veya başka hedefleri olan adaylar lütfen başvuru yapmasın. Haftada bir gün izin olacaktır. Çalışma saatleri sabah 08:45 akşam 18:30 mesai saatleri arasında bazende sabah 10:00 Akşam 20:00 saatleri arasında mesai olacaktır. İş durumuna göre değişebilir. Yol ve yemek verilecektir.

2 ay önce

Güvenlik Memuru - Beşiktaş Otel Projesi

GÖZEN GÜVENLİK HİZMETLERİ - Doğanyurt

1979 yılında kurulmuş GÖZEN HOLDING bünyesinde; Bina Tesis Güvenliği alanında seçkin müşteri portföyü ile sektöründe öncü olarak hizmet veren, Gözen Güvenlik Hizmetleri, Avrupa Yakası'ndaki THE GRAND TARABYA OTELİ projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip bay takım arkadaşları aramaktadır; Adaylarda aranan özellikler: Güvenlik kimlik kartına sahip, Tercihen turizm sektöründe otelcilik güvenliği tecrübeli, En az lise öğrencisi veya mezunu, Adli sicil kaydı olmayan, Askerliğini tamamlamış, Etkin iletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Beşiktaş'a ulaşımı olan, Gözen Güvenlik Hizmetleri olarak amacımız havacılık- turizm - hizmet - güvenlik sektörlerine en üst seviyede katkıda bulunarak; dinamik eğitim programları, gelişen bilgi, değerlerimiz ve kurumsal deneyimimizle hizmette fark yaratmak, kurumun temel değerlerini koruyarak, insan ve kaliteye odaklı, ulusal ve uluslararası standartlara uygun "Özel Güvenlik Hizmeti" sunmaktır. Aramıza katılacak arkadaşlar; - Kariyer, - Uluslararası bir şirkette çalışma, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme,imkanları kazanacaklardır. İRTİBAT : TUGAY YASLI :05492018376

5 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı

Tan Kaucuk Sanayi Ve Tic. Limited Şirketi - Doğanyurt

Kauçuk profil ve hortum üretiminde faaliyette bulunan firmamız için, Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere ; Tercihen Kalite Kontroller ilgili en az 2 yıl görev almış, Sorumluluk alabilecek, işe odaklı ve dikkatli çalışabilecek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek,(08:00-20:00 / 20:00-08:00) Kumpas kullanmayı bilen, Askerlik görevini tamamlamış, ( Baylar için ) İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Tercihen Gebze Beylikbağı , Darıca İstasyon, Kaynarca ,Tuzla, Aydınlı, Kurtköy, Pendik ikamet eden, TUZLA DERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE bulunan üretim tesisimizde görevlendirilmek üzere Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Işık Elektronik - Doğanyurt

Esenyurt' ta bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Askerlik görevini tamamlamış, Bay temizlik personeli aranmaktadır.

5 ay önce

Kalite Kontrol Operatörü (Sorumlusu)

Duban Makine - Doğanyurt

Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın üretim süreçlerinde, Kalite Kontrol süreçleri ve ölçüm cihazlarına hakim Tercihen iş tecrübesine sahip Kalite Kontrol operatörü ( Sorumlusu) aranmaktadır.

5 ay önce

Operasyon Yöneticisi

Osm Petrol Akaryakıt İnş Hur Nak San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Operasyon Yöneticisi aranmaktadır.

1 ay önce

Pide - Kebap Ustası

Şirinyar Pide Salonu - Doğanyurt

Pide salonumuzda çalıştırılmak üzere Pide - Kebap Ustası arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

İşletme Müdürü

Pazarcı Ekmek / Mustafa Aksoy - Doğanyurt

İşletmemizde tam zamanlı çalışacak İşletme Müdürü aranmaktadır.

1 ay önce

Kasiyer

Köşkeroğlu Restaurant Gıda - Doğanyurt

Yenibosna da ki restaurantımıza deneyımlı kasa sorumlusu alınacaktır. Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır. Kasaya gelen misafirleri güleryüzlü karşılamak ve uğurlamak Esnek çalışma saatlerine uygun,motivasyonu yüksek Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı,doğru ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmek Günbaşı ve Günsonu kasa işlemlerini zamanında gerçekleştirmek Referans verebilecek ve kasanın tüm sorumluluğunu alabilecek Kasa işlemlerinde kullanılan elektronik makinalarda deneyim sahibi olmak Restaurant sistemindeki adisyon ve çeklerin doğruluğunu kontrol edilmesi Adisyon üzerindeki satışı yapılan ürünlerin fiyatlarına göre kontrolünün sağlanması Siparişlerin sisteme girilmesini sağlamak, Kasanın düzenini sağlayıp evrak takibini yapmak, 20-40 yasları arasında, Tercihen Avrupa Yakası Bahcelievler civarında ikamet eden çalışma arkadası arıyoruz. İLGİLİ KİŞİ : AYŞE HANIM 0537 322 27 24

2 ay önce

İcra Takib Personeli

Yola Hukuk Bürosu - Doğanyurt

Karşıyaka'da bulunan ofisimize icra dosyalarının takibini yapabilecek , ikna kabiliyeti yüksek , ekip çalışmasına uyum sağlayan , özverili, sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz . Tecrübeli olanlar öncelikle tercih edilecektir. Tecrübesiz olanlar için eğitim verilecektir. İlgilenen kişilerin CV göndermeleri ve randevu almaları rica olunur . Hafta sonu mesaimiz yoktur .

4 ay önce

Danışma Ve Gözetim Personelleri (Anadolu-Avrupa)

Eagle Security Aş - Doğanyurt

Vipeaglesecurıty 8 Nisan, 14:11 · VIP EAGLE SECURİTY' DE SEKTÖRDE ÖNCÜ OLAN FİRMAMIZLA YENİ BİR İŞ YENİ BİR MESLEK İLKESİYLE İŞİNİZDE VE EĞİTİMİNİZDE SİZİNLEYİZ .. ÇALIŞIRKEN ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMA IMKANI SUNUYORUZ.. *EN AZ ORTAOKUL MEZUNU *18/45 YAŞ ARASI *SABIKA SİCİL KAYDI BULUNMAYAN *TC VATANDAŞI OLAN *GÜVENLİK İŞİNİ MESLEK EDİNMEK İSTEYEN *EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN VE UYUMLU *SAĞLIK SORUNU OLMAYAN ANADOLU VE AVRUPA YAKASI BİR ÇOK İLÇEMİZDE SITE, REZİDANS, MAĞAZA, OTEL, PLAZA, İŞ MERKEZİ, OKUL, FABRİKA, HOLDİNG, YURT, CAMİ, ŞANTİYE, HASTANE, HAVAALANI, KARAYOLLARI ULAŞIM AŞ PROJELERİNDE 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF 12/36 12/24 SABİT GECE VEYA GÜNDÜZ ÇALIŞMA SAATLERİ İLE 1750 / 2300 MAAŞ ARALIĞI +YOL+YEMEK +SGK İMKANI ILE ÖZEL GÜVENLİK EĞITIMİ ALIRKEN İŞ IMKANI SUNUYORUZ.. (SSK'SIZ PROJEMİZ BULUNMAMAKTADIR) İLETİŞİM İÇİN ; 02126035070 05537030384 05537030382 05537030385 Hafta içi 09.00 /18.00 Hafta sonu cumartesi 10.00 /17.00 Hafta sonu pazar 11.00 /17.00 LÜTFEN MESAİ SAATLERİ İÇİNDE ARAYINIZ.. ****ÇALIŞMA ÜCRETLERİ SERTİFİKASIZ OLARAK BAŞLANGIÇ İÇİN ÖDENECEK OLAN MAAŞ ARALIĞIDIR .. KIMLIK KARTI VEYA SERTİFİKA ALDIKTAN SONRA MAAŞ ARALIĞI 200/700 ARASI ARTIŞ ZAM OLACAKTIR.. ****TÜM SORULARINIZ İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ..

4 ay önce

Vasıflı / Vasıfsız Eleman

Yılmaz Plastik Sanayi Ticaret - Doğanyurt

Plastik fabrikasında görevlendirilecek. Fabrika içi düzeniyle ilgilenecek makine ve personellerin çalışmasına yardımcı olacak vardiyalı çalışmaya uygun personeller alınacaktır.

3 hafta önce

Ofis Sorumlusu

Trabzon Lpg Dağıtım Ve Gıda Tic. Ltd. Şt - Doğanyurt

Şehir merkezinde oturan, Aktif bilgisayar kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, 25-35 yaş arası, tercihen lisans, ön lisans mezunu bayan eleman alınacaktır. Resimsiz cv değerlendirmeye alınmayacaktır.

1 ay önce

Kuafore Manikurcu

Snn Kuaför - Doğanyurt

Bodrum da bulunan isyerimiz için işinde profesyonel el ve ayak bakımından anlayan Manikürist ekip arkadaşları aranmaktadir. Sizde ekibimizle birlikte Bodrum'un en nezih yeri olan marinada calışmak isterseniz Ssk+Dolgunmaas+prim+lojman

5 ay önce

Panasonic Kaynak Robotu Operatörü

Hidroteknik A. Ş. - Doğanyurt

Çalışma yeri: Organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikamız Şahlan Makina A.Ş'dir. Fabrikamızda hidrolik sıkıştırmalı çöp kasaları başta olmak üzere çeşitli hidrolik makinelerin imalatı gerçekleştirilmektedir. Birlikte çalışacağımız kaynak robotu operatörünün PANASONIC markalı kaynak robotlarını kullanmayı bilen, operatör vasfına sahip ve deneyimli olması gerekmektedir. Başvuru için lütfen elemanonline başvuru formunu doldurunuz,veya firmamıza gelip görüşme yapınız.

5 ay önce

Santral Memuru

Itimat Asansör - Doğanyurt

Sektöründe öncü olan firmamızda çalıştırılmak üzere; En az lise mezunu , daha önce aynı görevde çalışmış tüm santral işlemlerini yerine getirebilecek , gelen giden kargoların takibi ve kayıtlarını tutacak , gelen misafirleri karşılayıp istenilen yetkili ile görüşmesini sağlamak, bilgisayar ve ofis araç gereçlerini kullanabilen , sürekli çalışabilecek dürüst ciddi prensip sahibi ,işini layıkıyla yapan ve sahip çıkan BAYAN personele ihtiyacımız vardır. Müracatlar onlıne olarak yapılıp , 05331548490 nolu telefon ile irtibata geçilerek yapılacaktır. NOT: FİRMAMIZ CUMARTESİ-PAZAR VE RESMİ GÜNLERDE TATİLDİR.

5 ay önce

Satış-Pazarlama Elemanı

Akmobilya - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalışacak bay bayan yarı zamanlı seyahat engeli olmayan elemanlar alınacaktır asgari ücret (yarı zamanlı) artı pirim

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler