Doğanyurt Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kalite Kontrol Operatörü

Trigo Çözüm - Doğanyurt

TRIGO Group, yaklaşık 8.000 çalışanıyla 19 ülkede, otomotiv ve diğer endüstriyel sektörlerde müşterilerine kalite kontrol alanında destek hizmetleri sunan Fransa merkezli bir şirkettir. Grubun Türkiye şubesi olan TRİGO Çözüm, özellikle otomotiv sektörü ağırlıklı olarak kalite kontrol destek hizmetleri vermektedir. Büyüyen organizasyonunda İzmir de bulunan müşteri fabrikalarında çalışacak, aşağıda özellikleri verilen Kalite Kontrol Operatörleri aramaktadır: - Lise, Meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu, - Otomotivde üretim yapan fabrikalarda montaj operatörü veya kalite operatörü olarak çalışmış veya yetiştirilmek üzere - Tercihen ölçüm aletlerini (kumpas, mikrometre, komparatör) kullanabilen - Saç parça kontrolü, rötuşu konularında deneyim tercih sebebidir. - Teknisyen düzeyinde başvuranların teknik resim okuma ve vardiya/ekip yönetiminde tecrübeli olması, - Disiplinli, odaklanabilen, titiz, - Esnek çalışma koşullarına yatkın, - Vardiyalı çalışabilecek

2 ay önce

ELEKTRİK TEKNİSYENİ

TFM Group - Doğanyurt

İstanbul genelinde site yönetimleri hizmetleri vermekte olan firmamızın, İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy bölgesindeki site projelerinde görevlendirilmek üzere, site bakım onarım ve teknik servis konularında deneyim sahibi elektrik teknisyenleri aranmaktadır.

5 ay önce

Grafiker

Üsküdar Ofset - Doğanyurt

Firmamızda çalışacak, Photoshop , İllustrator ve corel Programnlarını iyi derecede bilen, mümkünse matbaa alanında deneyimli, Grafiker alınacaktır.

5 ay önce

Veteriner Hekim

Vital Veteriner - Doğanyurt

Kliniğimize gece nöbeti de tutabilecek Veteriner Tekniker/Teknisyen veya yeni mezun Veteriner Hekim Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır.

3 ay önce

FİNANSAL DANIŞMAN-İZMİR

AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.ş. - Doğanyurt

Genel Nitelikler: Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olan AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. iki büyük gücün, Sabancı ve Aviva Plc., birleşmesinden oluşmaktadır. 1200 kişilik kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan AvivaSA ailesi olarak, Türkiye’nin dört bir yanındaki genç yetenekleri, kariyerlerini bizimle biriktirmeye bekliyoruz. Aranan Nitelikler: • Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • Satış alanında kariyer hedefleyen • Başarı odaklı • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek • Gelişime açık • Planlama ve organize etme becerisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan • İzmir'de ikamet eden *Geçerli olan MYO Bölümleri:Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/Taşımacılık Yönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır. İşin Tanımı: Direkt Satış ekiplerinde, belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

S. M. M. Müşavir Salih Turgut Elik - Doğanyurt

Eyüp'teki Muhasebe ve Mali Müşavirlik büromuzda muhasebede yetiştirilmek üzere açıköğretimde okuyan bay 18-21 yaş arası eleman alınacaktır. S.TURGUT ELİK MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİ (Not: cep telefonundan arama yapmayınız.)

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

My Home Gayrimenkul - Doğanyurt

Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Banko Görevlisi

DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Doğanyurt

İş Tanımı DentGroup markası 2006 yılında “Yeni Nesil Diş Hekimliği” vizyonuyla kuruldu. En yüksek standartları kabul edip kendine “ Dünyanın en iyi diş kliniklerinden biri olma” hedefini koydu. Kurumsallaşma sürecini takiben Hasta Mutluluğu odaklı yaklaşımı sayesinde klinik sayısını kısa zamanda sistemli ve kontrollü bir şekilde 10’un üzerine taşıdı.

5 ay önce

Takip Personeli

Armed Inşaat - Doğanyurt

İNŞAAT FİRMAMIZA BELEDİYE VE TAPU V.B TAKİP VE DİĞER İŞLERLE GÖREV ALACAK PERSONEL ALINACAKTIR. DENEYİM TERCİH SEBEBİDİR.

2 ay önce

Temizlik Ve Yemek Elemanı

Zfc Kozmetik - Doğanyurt

14 YILDIR SEKTÖRDE HİZMET VEREN ŞİRKET GENEL MERKEZİMİZDE OFİS İÇİ TEMİZLİĞİNİ VE 4 KİŞİLİK PERSONE ÖĞLE YEMEĞİNİ YAPACAK TİTİZ,GÜLER YÜZLÜ VE UZUN SOLUKLU CALIŞMAK İSTEYEN BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR..BAŞVURULARIN RESİMLİ YAPILMASINI RİCA EDİYORUZ..

4 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi - Esenyurt

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri - Doğanyurt

• Esenyurt'da bulunan Fabrika projemiz için; 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu ve şirket standartlarımız doğrultusunda güvenliğini sağlamak. • 2 Gece, 2 Gündüz, 2 Off şeklinde çalışabilecek. •Vardiyalı çalışma düzeninde özverili ve kesintisiz şekilde, yöneticilerine ve çevresine saygılı, iş disiplinine uygun olarak güvenlik hizmeti vermek. •Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı olan(silahlı/silahsız), • Özel güvenlik konusunda en az 1 yıl deneyimli, • Orta öğretim lise ve üniversite mezunu, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Adli sicil kaydı bulunmayan, • 23 - 40 yaş aralığında • Temsil ve İletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Özel Güvenlik Görevlisi aramaktayız. • Servis GÜZERGAHIMIZ : HADIMKÖY-YENİBOSNA ARASI SERVİSLERİMİZ VARDIR. E'5 DEN GEÇMEKTEDİR.

2 ay önce

Tekstil Elemanları (Kumaş Dikiş)

Nurdoğan İnşaat Dtm San Tic Ltd. Şti. - Doğanyurt

Pendik Ramazanoğlu mahallesinde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere 36-49 yaş arası daha önce iş tecrübesi bulunan,sigara kullanmayan,tercihen Pendik'te ikamet eden bayan eleman aramaktayız. Çalışma saatlerimiz sabah 08:50 akşam 18:30 arasıdır. Hafta sonu 08:50 ile 13:30 arasıdır. Firmamız pvc gergi tavan üretimi yapmaktadır. (Bayan elemanlar kumaş dikiş ve paketlemesinde çalışacaklardır)

4 ay önce

Paketleme Personeli

Trading Group - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK PAKETLEME PERSONELİ ALINACAKTIR.

2 ay önce

Resepsiyon Elemanı

Likelife Güzellik - Doğanyurt

KADIKÖYDEKİ LİKELİFE GÜZELLİK MERKEZİNE! * 22-30 YAŞ ARASI * GÜLER YÜZLÜ *POZİTİF VE ENERJİK * İŞİNİ SEVEN * SOSYAL İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN *BAYAN ARKADAŞ ARIYORUZ

3 ay önce

Kat Görevlisi

Merih Butik Otel - Doğanyurt

Bodrum merkez de 15 odalı butik aile işletmesi olan otele arıyoruz. detaylar yüzyüze görüşülecektir. LÜTFEN KALACAK YER SORUNU OLMAYAN KİŞİLERİN ARAMASINI İSTİYORUZ.

4 ay önce

Inşaat Mühendisi / Mimar

Tire Mim. Müh. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Seferihisar Adliye binası şantiyesinde Şantiye şefi olarak çalışacak deneyimli mühendise ihtiyaç vardır.

4 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Canenglish - Doğanyurt

Ankara Turan Güneş Bulvarı şubemizde beraber çalışacağımız takım arkadaşları arıyoruz. *Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği,İngiliz Dili Edebiyatı,Amerikan Dili Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun, *Full time&Part time çalışabilecek mezun ve son sınıf öğrencisi stajiyer * Kişisel iletişimi güçlü, kendisini geliştirmek isteyen, yeni metod ve uygulamalara açık, *Dış görünümüne özen gösteren,organizasyon kabiliyeti yüksek *Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek *MS Office uygulamalarına hakim, *Alan dışı başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

3 ay önce

Satı Danışmanı

Bellook İç Giyim - Doğanyurt

ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDESİ ( ÇARŞI ) ÜZERİNDE BULUNAN İÇ GİYİM MAĞAZAMIZA BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI ARANIYOR.. ÇALIŞMA SAATLERİ 09:00 -- 18:00 VEYA 12:00 -- 21:00 ASGARİ MAAŞ + SGK + YEMEK + PRİM BAŞVURU YAPACAK PERSONELDEN BEKLENEN ÖZELLİKLER BAKIMLI GÜLER YÜZLÜ ÇALIŞKAN DÜZENLİ DİSİPLİNLİ OLMASI TERCİHİMİZDİR .. PERSONELİN GÖREV TANIMI MAĞAZA İÇERİSİNDE HER PERSONEL BELLİ BİR BÖLGEDEN SORUMLUDUR: KENDİSİNE VERİLMİŞ OLAN BÖLGE İLE ALAKALI BİLGİLER VE BEKLENTİLER KİŞİYE ANLATILIR. KİŞİNİN; SORUMLU OLDUĞU BÖLGENİN TEMİZLİĞİ DÜZENİ VE GÜNLÜK EKSİK LİSTESİNİ ALIP YERLEŞTİRME GİBİ GÖREVLERİ MEVCUTTUR.. BUNUN YANI SIRA KENDİ BÖLGESİNDE ÜRÜN BAKAN MÜŞTERİYE GEREKLİ YARDIMDA BULUNMASI O KİŞİDEN FİRMANIN BEKLENTİSİDİR.. KİŞİLERİN SORUMLU OLDUĞU BÖLGELERDEN YAPTIKLARI CİROLAR DOĞRULTUSUNDA PRİM VE MOTİVASYON ÖDÜLLERİ FİRMA TARAFINDAN KENDİLERİNE MAAŞ İLE BİRLİKTE TAKTİM EDİLMEKTEDİR. HAFTADA 1 GÜN HAFTA İÇİ GÜNLERİNDE İZİN VARDIR. İZİN GÜNLERİNİ FİRMA BELİRLER..

4 ay önce

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Selçuklu A. Ş - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Şirketimizin Merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Üst Düzey Yönetici Asistanı” aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır : • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, • İyi derecede sözlü / yazılı İngilizce bilgisine sahip, • Çözüm odaklı, gerektiğinde insiyatif alabilen, • Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, • Analitik düşünme yeteneğine sahip, • Takım çalışmasına uygun, • MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programlarına hakim, • Koordinasyon, planlama, organizasyon ve iş takip becerisine sahip, • Problem çözme becerisi yüksek, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneğine sahip. • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan İŞ TANIMI • Genel Müdürlük iç ve dış haberleşme işlerini yürütmek. • Evrak takibi ve dosyalamasını yapmak, rapor düzenleyip yazmak, ilgililere iletmek, • Şirket ile ilgili toplantı, davet gibi faaliyetleri düzenlemek veya düzenlenmesinde görev üstlenmek, • Genel Müdür'ün, şirket çalışanlarının ve şirket misafirlerinin seyahatlerini organize etmek (uçak, otel, vs. rezervasyonlarını yapmak, transferlerini ayarlamak, vize işlemlerini takip etmek / araştırmak), • Şirket ile ilgili İngilizce çevirileri yapmak, • Yönetim Kurulu kararlarını ve Genel Kurul evraklarını hazırlamak ve takibini sağlamak, • Ajanda ve planlı eylemlerin takibini ve organizasyonu sağlamak, • Seyahatleri ve toplantıları organize etmek, misafir iletişimini sağlamak, • Gizlilik gerektiren her türlü idari ve sekreteryal desteği göstermek, • İlgili konularda rapor oluşturmak ve iş akışlarını takip etmek, • Genel Müdür'ün günlük/haftalık/aylık/yıllık ajandasının hazırlanması, yönetilmesi ve takibinde bulunmak. • Üst Yönetim toplantılarının organizasyonunun sağlanması, gerekli hazırlıkların yapılması ve ilgili kişilerin bilgilendirilmesi, • Üst düzey toplantılarda yönetimi temsil edebilecek ve birlikte katıldığı toplantılarda toplantı raportörlüğünün yapılması, • Telefon ve mail trafiğinin doğru, hızlı ve etkin bir şekilde yönetilmesi, • Diğer birimlerle koordinasyon içerisinde çalışarak, mevcut gelişmelerini takip ederek bağlı bulunduğu yöneticisini bilgilendirmek.

2 ay önce

Veteriner Hekim

Taurus Veteriner Polikliniği - Doğanyurt

-Tercihen İstanbul Üniversitesi, Ankara Üniversitesi,Uludağ Üniversitesi mezunu, -Klinisyen hekimlik konusunda tecrübeli, -Dişi ve erkek kedi kısırlaştırma konusunda deneyimli, -İngilizce bilen, -Diksiyonu düzgün, -Enerjisi yüksek, -Prezentabl, -Takım çalışmasına uyumlu ve gelişime açık kadın hekim alımı yapılacaktır. Başarılar dilerim.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler