Doğanyurt Oto Kiralama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Oto Kiralama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Personeli

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Temizlik Personeli aranmaktadır.Projelerimizde Yönlendirilmek üzere günlük ya da devamlı çalışacak Temizlik Personelleri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Muhasebe Müdürü

Turbo Tekstil - Doğanyurt

İstanbul Avcılar'da merkezi olmak üzere Çorlu fabrikasında üretimi olan firmamıza grup şirketleri dahil olmak üzere tüm resmi muhasebe işlemlerini yürütecek tüm beyannamelerin hazırlanması,maliyet muhasebesi,ithalat ve ihracat işlemleri ve muhasebe kayıtları,kdv iadeleri,vergi daireleri,ticaret odası gibi diğer tüm resmi kurumlar karşısında yazışmaları ve iletişimi sağlayacak,e-defter ve e-fatura işlemlerine vakıf,konusunda en az 10 yıl deneyimli muhasebe müdürü alınacaktır.

3 hafta önce

Şoför

Ünlü Koltuk - Sercan Ünlü - Doğanyurt

Koltuk fabrikasında evkura depoya koltuk nakliyesi yapacak istanbul içini iyi bilen şöför alınacaktır.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Yenigün Eğitim Kurumları - Doğanyurt

ÖZEL FAMADA YENİGÜN ANAOKULU İçinde ''çocuk'' kelimesinin geçtiği tüm konularda görüş birliği yapabileceğimiz,sevecen,güleryüzlü,sosyal,takım çalışmalarına yatkın,Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda,çağdaş,üretken ve gelişime açık çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

gemici olmak isteyenler vasıflı vasıfsız

UZMAN DENİZCİLİK - Doğanyurt

UZMAN DENİZCİLİK Türkiye’nin ve Dünya’nın hızla büyüyen sektörlerinden olan Deniz taşımacılığı sektöründe sizde yerinizi alabilirsiniz.İyi bir kazanç ve meslek sahibi olabilirsiniz UZMAN DENİZCİLİK acemi gemici yetiştirmeye devam etmektedir. Yurt içi(TL)Yurt dışı (USD) olarak yüksek gelir, sefer başı primleri , kariyer ve tüm sosyal haklarla çalışabilirsiniz. Kuru yük-tanker-yolcu-Ro Ro ve özel turistik yatlarda belgelendirme işlemleriniz tamanlandıktan sonra görev alabilirsiniz. DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYENLER GÜVERTE –MAKİNE –YAĞCI --MUTFAK BÖLÜMLERİNDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE VASIFLI - VASIFSIZ PERSONELER ARANAN NİTELİKLER - En az ilköğretim mezunu olanlar - 17 ile 58 yaş arası baylar veya bayanlar - Sağlık sorunu olmayanlar Deneyimli veya deneyimsiz herkes başvuru yapabilir. İLETİŞİM: AYŞE ATMACA TEL=0 549 340 60 40 TEL=0 535 960 32 31 TEL=0 544 634 10 94 TEL=0 212 211 08 00 Lütfen başvurular için ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. YILLARIN TECRÜBESİYLE UZMAN DENİZCİLİK

4 gün önce

Sekreter

Keskin Giyim San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yenibosna-Sefaköy civarında bulunan ihracat firmamıza, santral de görev yapacak Sekreter aranmaktadır.Servis + Yemek vardır.Yeni mezun olan, çabuk adaptasyon sağlayacağını düşünen kişilerle de görüşme yapılacaktır.

1 hafta önce

Web / Mobil Uygulama Geliştirme / Mühendis

Üç Ilke Ltd Şti - Doğanyurt

Ankara'da faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde çalışmak için Web ve Mobil yazılım bilgisine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. - Min 2 sene ve üzerinde ASP.NET C# yazılım dilinde uygulamalar geliştirmiş , - Web tabanlı uygulama geliştirme tecrübesi olan (Jquery, Bootstrap, MVC) - Yeni teknolojilerde çalışmaya ve kendisini geliştirmeye açık - Design Patterns kavramlarını bilen. - SQL Veritabanında tecrübeli (Sql Server bilgisi avantaj olacaktır) - iOS / Android uygulamaları geliştirme konusunda en az 2 yıl tecrübeli, - Cihaz ve OS versiyonların farklılıklarını bilen ve bunlara göre kod geliştiren - Kod geliştirirken performans ve optimizasyonu öncelikli tutan - Geliştirilen yazılımlar ile ilgili planlama, analiz, dizayn ve test süreçlerinde bulunan, - İyi derecede Swift, Objective-C, XCode ya da Android SDK, Android Studio, Java veya React Native, Xamarin bilgisine sahip, - Web servisleri / REST API leri hakkında bilgi sahibi, - Tercihen İngilizce bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş

3 ay önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Moritech Robot Teknolojileri Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Robot ve Otomasyon Sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Elektronik Teknikeri aranmaktadır.Proje Yöneticisine bağlı olarak çalışılıp,Sorumluluğuna verilen makinaların elektrik projelerinin tasarlanıp çizilmesi, PLC panolarının tasarlanıp montajının yapılması, Makine üstü saha montajlarının yapılması Dokümantasyonlarının oluşturulması, Sevkiyat sonrası müşteri yerinde kurulumundan sorumlu çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Şoför

Evci Petrol Ürünleri Sanayi Ltd Şti - Doğanyurt

FİRMAMIZA SRC 5 VE PSİKOTEKNİK BELGELİ TIR ŞOFÖRÜ ALINACAKTIR. DETAYLAR İŞVERENLE GÖRÜŞÜLECEKTİR

3 ay önce

Fizik Öğretmeni

Yeni Yüz Grup Eğitim - Doğanyurt

Kızılay'da bulunan eğitim kurumumuzda görevlendirilmek üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ (OLMAYANLAR LÜTFEN BAŞVURMASINLAR) - Çalıştığı kurumlar ile ilgili referans verebilecek - İletişimi kuvvetli - Haftanın 3 günü görev alabilecek öğretmenler arıyoruz.

3 gün önce

Ofis Sekreteri

Işhaber Medya Planlama Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Genel Nitelikler - Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu, - En az 2 yıl tecrubeli, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - MS Office programlarına hakim, - Sistematik çalışma alışkanlığına sahip ve iş süreçlerini takip edebilme yeteneği kuvvetli, - Saygı ve düzene önem veren, - Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl - İyi iletişim becerilerine sahip İş Tanımı - Misafirlerin karşılanmasında ve ağırlanmasından sorumlu olmak, - Ofis sekretarya işlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesi, - Evrak akışının sağlanması, düzenlenmesi ve dosyalanması - Gerektiğinde fatura ve irsaliye kesebilecek - Seyahat planları, bilet / rezervasyon işlemlerini yürütülmesi, - Şirket idari işlerinin takibi (rutin satınalma, vs), - Gelen-giden kargoların teslim alınması, teslim edilmesi, ilgili kişilere iletilmesi. - Yöneticinin randevu, toplantı, röportaj, etkinlik ve seyahatlerinin organize edilmesi, gerekli iletişimlerinin yürütülmesi,

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Renk Özel Eğitim Ltd. Şti. - Doğanyurt

2018-2019 eğitim yılında ANAOKULUMUZDA görevlendirilmek üzere; * Kocaeli ilinde ikamet eden, * 20-40 yaş aralığında * Tercihen sigara kullanmayan, * Dış görünüşüne özen gösteren * İletişim Becerileri yüksek, * Tercihen İngilizce Bilen LİSANS MEZUNU OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ, ÖNLİSANS YA DA LİSE ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ MEZUNU USTA ÖĞRETİCİLER ALINACAKTIR. MÜRACAATLARIN ŞAHSEN YA DA CV YOLUYLA YAPILMASI RİCA OLUNUR.

3 ay önce

Mağaza Satış Sorumlusu

Kuloğlu Züccaciye - Doğanyurt

Denizli Bayram Yeri Mağazamız da Görev Alacak ; -Tercihen satış tecrübesi olan, - Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları doğrultusunda gerekli bilgi ve desteği verecek, - Reyonların düzenlenmesi ve ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak, - İşine önem veren , güler yüzlü, dinamik, - Sunum ve iletişim konusunda kendine güvenen, - Müşteri odaklı davranışı benimsemiş, - Mağazanın satış hedeflerine ulaşmasına gerekli katkıyı sağlayacak. Bayan Çalışma Arkadaşları Arıyoruz!... Online Veya Mağaza Başvuruları Değerlendirmeye Alınacaktır.

2 ay önce

Satış Sorumlusu

Ekim Basim Etiket Otomotiv - Doğanyurt

Sektör tecrübesi olan veya sektörde kendine yer edinmek isteyen ,kendi çabaları sonucu müşteri pörtföyü edinecek.Kendinden yapışkanlı Rulo etiket satışı konusunda deneyimli-deneyimsiz saha satış elemanı aramaktayız. Üretici firmaların ürünlerinde kullanmış oldukları etiketleri ile ilgili görüşmeler yapacak,fiyat teklifi verebilecek,üretimi başından sonuna kadar takip edebilecek uzun vadeli çalışacak arkadaşlar aramaktayız.

2 hafta önce

Üretim Elemanı

Alivra Hr İnsan Kaynakları - Doğanyurt

Barakfaki Sanayi Bölgesinde bulunan Kauçuk Parça Üretimi yapan firmamıza Üretim Operatörü olarak yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Bay – Bayan Üretim Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.Servis Güzergahı;Beşyol Lambaları-Tel Altı-Yeni Belediye,Gürsu 35.Lık Yol-Timsahlar-Ankara Yolu,Değirmenönü-Ankara Yolu,Kurtbasan Besaş-Gökdere Timsahlar-Yeşilyayla Ankara Yolu,Kestel Ana Cadde,Firmamız;08.00 - 16.00,16.00 - 24.00,24.00 - 08.00,Vardiya Sistemine Göre Çalışmaktadır.Ücret : 1500 + Agi’ Dir.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fe Grup - Doğanyurt

Şerifali - Ataşehir ve Batıataşehir bölgelerinde hizmet vermekte olan şirketimizin "ŞERİFALİ" şubesinde görevlendirilmek üzere "GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI" ve "MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ" aranmaktadır. Başvuracak adaylarımızda aradığımız özellikler; * Diksiyonu düzgün * İnsan ilişkilerinde başarılı * Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya tecilli * 17 - 45 Yaş arası Bay ve Bayan * Gayrimenkul Sektöründe Kariyer ve Başarı hedefleyen * Yüksek prim sistemi ile çalışabilecek.. Başvurularınızı online olarak yapmanızı rica ederiz.

2 ay önce

Kurumsal Reklam Satış Temsilcisi

Medya Team - Doğanyurt

Reklamcılık, Müşteri İlişkileri, Reklam Satış konusunda deneyimli, - 25 - yaş ve üzeri - Satış konusunda Hedefi olan - Sürekli gelişime ve değişime açık, - İletişimi güçlü - İstanbul Avrupa veya Anadolu Yakasında ikamet eden, - Kurumsal firma bilgisine sahip, İŞ TANIMI Dergi yayıncılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. - Portföydeki müşterilerle düzenli temasları devam ettirecek, - Müşterilerle sürekli iletişimde kalacak , uzun süreli iş birlikteliğini sağlayacak, - Gündeme alınan yeni bir proje veya konu hakkında müşterileri bilgilendirecek, Reklam Satış Pazarlama ve Reklamcılık benim işim, aynı iş yerinde kariyer ve uzun yıllar çalışmak istiyorum diyen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Dergi Tecrübesi olan Editör Cv değerlendirmekteyiz. Çalışma Saatleri Hafta İçi :09:00 -18:00 Sosyal Haklar Mevcuttur. DERGİ SEKTÖREL OLDUĞU İÇİN 2 AY ÇALIŞMA DESTEĞİ VERİLECEKTİR. İşyeri: Bağlarbaşı/ üsküdar

1 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Ayrancılar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğanyurt

İzmir torbalı ayrancılarda bulunan kurumumuza Özel Eğitim Öğretmeni aranmaktadır.09.00 - 18.00 arası mesai saatleri,Haftada 5 gün çalışma süresi,Pazar - Pazartesi tatil,Öğle yemeği var,Yılda 2 hafta izin hakkı,Resmi ve dini bayramlar tatil,

3 hafta önce

Web Tasarımcı

Sahne Medya - Doğanyurt

Yeni tasarımlar üretmekten keyif alan, Teknolojiyi yakından takip ederek yetkinliklerini sürekli yenileyen, Kullanıcı deneyimi konusunda bilgi sahibi PHP ve MySQL kullanarak web uygulaması geliştirebilen veya Asp.Net ve MSSQL ile proje üretebilen, Wordpress konusunda tecrübeli ve İyi derece de bilgi sahibi, Bootstrap, Javascript, CSS HTML , CSS ve Responsive kodlama bilgisi olan, Hosting kontrol panellerini bilen ( WHM, Plesk, Cpanel) Grafik tasarım programlarını (Photoshop, İllustrator vb ) bilen, Teknik dökümantasyonları okuyup anlayabilecek derecede İngilizce bilgisine sahip, Adwords, Analytics, Search Consol bilgisi olan, SEO konusunda bilgi sahibi, *yeni bir web sitesi oluşturabilen, var olan web sitesini geliştirebilen, seo çalışması yapabilecek kişi arıyoruz.

3 hafta önce

Tesisatçı

Arslan Elektromekanik İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Pursaklar veya saray tercihli Tesisatçı kalfası veya bu işte çalışmış çırak alınacaktır.Pazar günleri tatil asgari ücret yemek sigorta verilecektir.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler