Doğanyurt Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

Asil Gayrimenkul Inşaat - Doğanyurt

gayrimenkul sektöründe bilgisayara ve ofis ekipmanlarına hakim diksiyonu düzgün tercihen emlak sektöründe deneyimli çiğli veya karşıyaka civarında ikamet eden refenrans verebilecek adayların resimli ve detaylı bir cv ile eleman online kanalı ile başvuru yapılması gerekmektedir. telefonla irtibat kurulmaması rica olunur.

2 hafta önce

Sekreter

Han Zemin Yapı Market Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamıza lise mezunu prezantabl Sekreter alınacaktır.Sosyal medya ve bilgisayar programlarına hakim olması tercih sebebidir.

3 ay önce

Elektrik / Elektronik Teknisyeni

Angola Led Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Led Aydınlatma sektöründe çalışacak tam zamanlı elemanlar alınacaktır.

2 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Final Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

FATİH İLÇESİNDE BULUNAN KURSLARIMIZDA VE OKULUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ, İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP, MÜFREDATA HAKİM, "BİYOLOJİ ÖĞRETMENLERİ" ALINACAKTIR.

1 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Final Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

FATİH İLÇESİNDE BULUNAN KURSLARIMIZDA VE OKULUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ, İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP, MÜFREDATA HAKİM, "BİYOLOJİ ÖĞRETMENLERİ" ALINACAKTIR.

2 ay önce

Moto Kurye

Vefalı Köfteci - Doğanyurt

Merkezi Erenköy'de olan Vefalı Köfteci'nin bayramdan sonra açılacak Ataşehir şubesine moto kurye aramaktayız.

2 ay önce

Full Stack Yazılım Uzmanı

3d Tur - Doğanyurt

NodeJS konusunda tercrübeli, daha öncesinde REST ve Websocket uygulamaları geliştirmiş, en az orta seviyede ingilizce bilen, Javascript tabanlı SDK üzerinden geliştirilecek olan Web uygulamamızda görev alabilecek yazılım uzmanı arıyoruz. Proje detaylar yüz güze görüşmede verilecektir.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Renginiz Elektronik Hizmetler San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

3 gün önce

Temizlik Personeli

Ars Grup Temizlik Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sadece hafta içi 17:30-19:30 saatleri arası ofis temizliğinde çalışacak personel aranmaktadır.

2 hafta önce

Mutfak Temizlik Görevlisi

Sıla Doğalgaz Ltd Şti - Doğanyurt

Ofis içi yemek ve genel temizlikten sorumlu part time çalışacak bayan görevli arıyoruz.

1 ay önce

Anaokulu Müdürü

Özel Şişli Anaokulu - Doğanyurt

Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümlerinden mezun, - MEB atama kriterlerine uygun, -Daha önce anaokulunda görev almış -Kurum içi tüm eğitim planlarını hazırlayıp takip edebilecek, MEB mevzuatına hakim,MEB ile alakalı her türlü yazışma ve bilgi akışını takip edecek,(Mebbis,Kurumnet,E-okul,E-Müfredat) -İleri derecede ingilizce bilen -Tam zamanlı yada yarım zamanlı Bayan anaokulu müdürü alınacaktır Resimsiz başvurular dikkate alınmayacaktır.

2 hafta önce

Teknik Eleman

Kontaş Inşaat Turz. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

MERKEZ BÜRODA TEKNİK KONULARLA İLGİLENECEK İNŞAAT MÜHENDİSİ MİMAR VEYA TEKNİKER BAY VEYA BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. GÖRÜŞMELER ADRES ÜZERİNE YAPILACAKTIR.

2 hafta önce

Kimya Öğretmeni

Yigit Egitim Ve Danismanlik - Doğanyurt

IB konularında yetiştirilmek üzere , ingilizcesi olan ib kimya öğretmeni adayları aranmaktadır. İngilizce eğitim veren üniversitelerden mezun veya son sınıf öğrencisi olmak, ve ingilizce kaynakları anlayacak öğretmenler olması tercih sebebidir.

6 gün önce

Arge Elemanı

Hürsan Hidrolik Pres ve Takım Tezgahları San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Arge merkezimizde raporlama ve portal sorumlusu olarak yetiştirilip çalıştırılmak üzere, Fen Edebiyat Fakültelerinin Fizik, Kimya bölümü mezunu Bayan Arge Elemanı aranmaktadır.Çalışma yeri Konya Selçukludur.

3 hafta önce

Özel Güvenlik

Kocaeli Vps Güvenlik Özl. Koruma Tic A. Ş - Doğanyurt

KÖSEKÖY DE KONUŞLU CASABA RECİDENCE SİTESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE SEKİZ SAAT ÜÇ VARDİYA DA ÇALIŞMAK ÜZERE ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTLI BAY GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

Dijital İletişim Sorumlusu

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd Şti - Doğanyurt

Hukuk Akademisi bünyesindeki tüm dijital iletişim kanallarını yönetecek, özellikle Sosyal Medya içerik tasarımı ve uygulamaları konusunda bilgi sahibi Dijital İletişim Sorumlusu ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Efitaş Inşaat Taahhüt San. Ve Tic. A. Ş - Doğanyurt

Firmamızın İstanbul Üsküdar'daki projesinde görevlendirilmek üzere; C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip, Saha uygulamalarında aktif görev alacak, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında çalışanlara gerekli eğitimleri verebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı alınacaktır.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Şeker Anaokulu - Doğanyurt

Beykentteki Anaokulumuza Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

3 gün önce

İthalat - İhracat Sorumlusu

Horozk Elektrik Elektronik Tic Koll Şti - Doğanyurt

Çatalca İstanbul Trakya serbest bölgesinde faaliyet gösteren Aydınlatma sektöründe hizmet veren Dış Ticaret firmamıza İthalat - İhracat Sorumlusu aranmaktadır.Müşterilerle günlük-haftalık-aylık yazışmaları gerçekleştirecek,Dış ticaret operasyon süreçlerine hakim,Siparişlerin alınmasından hazırlanmasına ve teslimlerine kadar süreçlerin takibini yapacak,Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat ve fuar organizasyonlarına katılacak,Katılımcı olarak gittiğimiz Yurtdışı fuarlarımızda ve müşteri ziyaretlerimizde firmamızı temsil edebilecek nitelikte, özgüveni yüksek ve sunum yeteneğine sahip,Satış ve pazarlama adına yönetime raporlama yapılması,Yurtdışı satış faaliyetlerinin yürütülmesi ve yeni pazarların araştırılması,Yeni müşterilerin kazanılması ve mevcut müşterilerin sürekliliğinin sağlanması için gerekli satış ve pazarlama stratejilerinin planlanması,

1 hafta önce

Çay Ve Temizlik Personeli

Simplas Enjeksiyon - Doğanyurt

ÇAY VE OFİS TEMİZLİĞİ İÇİN ACİL BAYAN İHTİYACIMIZ VARDIR. *ÇAY SERVİSİ *OFİS TEMİZLİĞİ *YEMEK DAĞITIMI YAPACAK ASGARİ ÜCRET+ YOL+SGK SABAH 08:00-18:00 HAFTASONU ÇALIŞMA YOKTUR.

1 gün önce

Doğanyurt Geneli Sektörler