Doğanyurt Oluklu Mukavva İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Oluklu Mukavva İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Resmi Muhasebe / Ön Muhasebe Personeli

Smmm Aykut Kutlu - Doğanyurt

Antrepo ve Uluslararası Nakliye Sektöründe Faaliyet Gösteren Mükellefimde; -Üniversitelerin Muhasebe ile ilgili bölümlerinden mezun -Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli -MS Office Programlarına hakim -Şirketin Bütün Resmi Muhasebe Kayıtlarını girebilecek -Fatura ve E-Fatura Kesebilecek -Tercihen LUCA Programını bilen -Şoför Hesabı Alabilecek -B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilen(Erkek Adaylar İçin) -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış -Ekip Çalışmasına Uyumlu Resmi Muhasebede Görev Alacak Çalışma Arkadaşları aramaktayız. Çalışma Saatleri: Hafta İçi : 08.30 - 18.30 Cumartesi: 08:30 - 17.00

2 hafta önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

J.O.Dreams Yatırım Gayrimenkül Danışmanlığı San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Müşteri İlişkileri Sorumlusu aranmaktadır.J.O. Dreams, Alanya merkezli, Danimarka - Türk ortaklı ve geniş iş alanına yayılmış bir home service, site yönetimi ve mobil hizmetler firmasıdır. Müşterilerimiz kendi ülkelerindeyken bile buradaki yatırımlarının değerini koruması sağlamak bizim işimizdir. Yüksek bir standart anlayışı ile çalışmak, verdiğimiz sözleri tutmak ve müşterilerimizin tatmin olduğu bir hizmet sunmak misyonumuzdur. Bağımsız bir Türk hukuk firması ile ortaklığımız ve yerel devlet daireleri ve belediye hizmetleri ile yakın bir ilişkimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin mülkleri için hem içeride hem dışarıda tam bir hizmet vermeye odaklı, özenli, güvenilir ve istikrarlı bir hizmet konseptiyle çalışırız. Yan Menfaatler Ofisimizde kendi mutfağımız ve her gün personel için özel çıkarılan öğle yemeği servisimiz vardır. Şirketimiz her resmi ve dini tatilde kapalıdır ve her personelimizin takım içerisindeki değerini hissedeceği bir ortamda çalışırız. Yılda iki defa ekip olarak düzenlediğimiz ve eğlenerek birlikte zaman geçirdiğimiz sosyal aktivitelerimiz vardır. Şirket olarak en önemli odak noktalarımızdan biri dürüstlük ve yasalara uygun bir şekilde çalışmaktır. Rahat ve güvende hissettiğiniz bir çalışma deneyimiz olduğunda, hem şirketinize, hem bizlere, hem de müşterilere çok daha iyi hizmet verebilirsiniz. Eğer bu pozisyon ile ilgileniyorsanız ve profesyonel ekibimizin bir parçası olmak isterseniz, başvurularınızı bekliyoruz.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Tms Makina Örme - Doğanyurt

Şerifali' de bulunan Merkez Ofisimizde çalışmak üzere; - Lise Mezunu - İnsan ilişkilerinde uyumlu, iletişim becerileri yüksek - Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy civarında ikamet edenler tercih sebebidir. İş Tanımı: - Telefon ve mail trafiğini yönetmek - Ofisin idari işlerini (Dosyalama, fotokopi, faks, randevu alma, rezervasyon,kargo,teklif hazırlama vs) takip etmek. - Ofis içi temizlik ve çay servisinden sorumlu olmak Sekreter aranmaktadır

3 hafta önce

Haber Sitesi Yöneticisi

Erte Medya - Doğanyurt

Erte Medya bünyesinde haber, reklam ve müşteri ilişkilerini sağlayabilecek, esnek çalışma saatlerini uyabilecek. Güler yüzlü, özgün haber metinleri yazabilen çalışma arkadaşı alınacaktır.

3 ay önce

Şoför

Bimsan Boya San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

E Sınıfı ehliyetli,SRC2 ve Psikoteknik Belgeleri mevcut, İnsan İlişkilerinde iyi, diksiyonu düzgün, Tercihen Lise mezunu, Hinterlant Marmara Bölgesi , sevkıyat şoförü aranmaktadır.

5 ay önce

Ofis Sekreteri

D-Sistem Teknik - Doğanyurt

Yangın Alarm ve Güvenlik sistemlerinde yıllardır hizmet veren konularında dünya lideri olan markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. * En az Lise mezunu (Tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi , pazarlama ve Sekreterlik MYO mezunu) * MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, * Telefon, faks, yazıcı vb. ofis cihazlarına hakim, * Evrak yönetimi ve dosyalama bilgisine sahip, * Tekliften siparişe kadar onay, ödeme vb. tüm süreci takip etmek . * Dikkatli, düzenli, sorumluluk sahibi ve insan ilişkileri kuvvetli, * Kurumsal firma çalışma kültürüne sahip, * İşini titizlikle yapan, İş tanımı: * Telefon ve görüşme trafiğinin yürütülmesi, * Ofis iç ve dış bilgi akışının sağlanması, * Yazışmaların takip edilmesi ve dosyalanması, *Müşterilerimizden telefonla gelen taleplere göre programda teklif ve sipariş hazırlayarak müşterilerimize iletmek.

1 ay önce

Bilişim Teknolojileri Müdürü

Oceanmec Enerji Internatıonal - Doğanyurt

Maden, Enerji, İnşaat, Turizm, Dış Ticaret konularında faaliyet gösteren Çevik Şirketler Grubunun Ankarada bulunan merkez yapısı içinde çalışacak Bilişim Teknolojileri Müdürü aranmaktadır.Şirketlerin altyapısı, teknoloji entegrasyonu, teknoloji vizyonu, süreçlerin bilişim yoluyla etkinleştirilmesi, kontrol ve takip sistemleri, veri saklama, siber güvenlik konularını geliştirecek,Tüm şirketlerin gerekli altyapı ve teknolojiye sahip olmasını sağlayacak,Şirketler için BT yatırımlarını belirleyecek ve SW-HW projelerini yönetecek,Yerel BT sorumlularını kontrol edecek ve iş planlarını denetleyecek,Çalışma yeri Ankara Çankayadır.

2 hafta önce

Anaokulu Müdürü

Özel Şişli Anaokulu - Doğanyurt

Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümlerinden mezun, - MEB atama kriterlerine uygun, -Eğitim sektöründe tecrübeli -Kurum içi tüm eğitim planlarını hazırlayıp takip edebilecek, MEB mevzuatına hakim,MEB ile alakalı her türlü yazışma ve bilgi akışını takip edecek,(Mebbis,Kurumnet,E-okul,E-Müfredat) -Tam zamanlı yada yarım zamanlı Bayan anaokulu müdürü&eğitim koordinatörü alınacaktır Resimsiz başvurular dikkate alınmayacaktır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kardeşler Çelik Pano - Doğanyurt

Genel nitelikler Elektrik pano imalatı sektöründe faaliyet gösteren firmamızda - İyi derecede LOGO,LKS Programı kullanabilen. - Ticaret lisesi veya tercihen üniversite işletme bölümlerinden mezun. - Alanında 3-4 yıl deneyimli. - İşinin konusu ile ilgili iş programı yapabilecek ve yönetime bilgi sunabilecek. - Düzenli ve dikkatli çalışma ilkelerine sahip. - Yaptığı işi takip eden ve bitene kadar takip edip sonlandıran. İşin tanımı - Şirketin ön muhasebe işlerini yürütebilecek. - Ofis işlerini ve yönetim asistanlığını yürütebilecek. - Alış – Satış faturalarını, çek – senet – banka kayıtlarını sisteme işleyecek. - Cari borç – alacak takibini ve mutabakatlarını takip edecek. - Evrak , telefon , müşteri (v.b) trafiğini yönetebilecek. Sadece BAYAN adayların başvuruları dikkate alınacaktır..

1 ay önce

Laminasyon Operatörü

Güler Sentetik Çuval - Doğanyurt

PP ÇUVAL DOKUMA İŞİ YAPAN FİRMAMIZA DENEYİMLİ 1 ADET BAY PP LAMİNASYON GÖREVLİSİ İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR.

3 ay önce

Plastik Enjeksiyon Ustası

Aksa Otomotiv Yan San. Ve Tic - Doğanyurt

Firmamızın plastik enjeksiyon bölümüne askerliğini yapmış, 45 yaşını aşmamış tecrübeli Plastik Enjeksiyon Ustası alınacaktır. Servis güzergahımız : Kasımpaşa-Okmeydanı-Halıcıoğlu-Yüzyıl Köprüsü-Fabrikamız dır.

4 ay önce

Teknik Personel

Thermomar Isıtma Soğutma Ve Akıllı Ev - Doğanyurt

Ar-ge ve üretimini yaptığımız Akıllı Ev Otomasyon Sistemlerimizin teknik departmanı için aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız. En az Meslek lisesi ve ya teknik okulların elektrik-elektronik veya bilgisayar bölümlerinden mezun, Temel bilgisayar bilgisine sahip, Modem ve Router kurulumu ve ayarlarını yapabilecek, Kamera kurabilecek, Elektronik bilgisine sahip, Raporlama yapabilecek, İnsan ilişkilerinde iyi, İş takibi yapabilen, Dürüst, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, 40 yaşını aşmamış, Askerliğini yapmış

3 ay önce

Kombi-Klima Ustası

Ulusal Teknik Servis - Doğanyurt

İSTANBUL ANADOLU VE AVRUPA YAKASINDA HİZMET VEREN FİRMAMIZA TÜM KOMBİ KLİMA MARKA VE MODELLERİN TAMİR BAKIM İŞLERİNİ YAPABİLECEK STANDARTTA USTALAR İSTİHDAM EDİLECEKTİR. ŞARTLAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR.

2 hafta önce

Housekeeping Sorumlusu

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Housekeeping Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Icon Akademi - Doğanyurt

SAT, TOEFL, IELTS, YDS, YKS dersleri verebilecek tecrübeli eğitimciler arıyoruz. Özellikle hangi konularda ne kadar süre ile deneyim sahibi olduğunuzu, en son girdiğiniz sınav bilgilerini (sınav türü, yılı ve puanınız) ve bireysel/kurumsal çalışma geçmişinizi lütfen belirtiniz. We are seeking experienced instructures for academic programs like SAT, TOEFL, IELTS, YDS, YKS. Please state your teaching background in detail.

2 ay önce

Işyeri Hemşiresi

Engin Osgb - Doğanyurt

Program dahilinde işyeri ziyaretlerinde işyeri hekimini asiste edebilecek evrak işlemlerinin takibini yapabilecek, Aktif şöförlüğü olan şirket aracı ile çok noktalı ziyaret gerçekleştirebilecek, İşyeri hekimlerinin evraklarını ve reçetelerini düzenli olarak programa girişini yaparak hastaları sms ile bilgilendirebilecek, - Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) sertifikasına sahip, - Sorumluluk sahibi, - Maaş + SSK + Yemek(işyerinde) Şirketimizde haftasonu çalışması ve mesai çalışması yoktur, mesai saatlerimiz 08.00-18.20 olup işin yürütümündeki gerekli olan malzeme ve ekipmanlar (şirket aracı, tablet, navigasyon, cep telefonu, bilgisayar vb.) tarafımızdan sağlanmaktadır. Personel talep etmesi halinde şirket aracını şahsi kullanabilmektedir. Şirketimiz OSGBHİSİP kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir.

3 ay önce

Makine / Mekatronik Mühendisi

Upgrade Enerji Ticaret A. Ş. - Doğanyurt

Yeni mezun, Yetiştirilmek üzere, tecrübesiz Proje çizim program bilgisi olan (autocad) Gaz motoru ve Enerji sistemleri konularına ilgilili İyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan B Sınıfı Ehliyet sahibi, aktif kullanabilen

4 ay önce

Dijital Destek Uzmanı

Yüce Yazılım - Doğanyurt

Yetiştirilmek üzere dijital konularda destek verebilecek, FTP - SSL - SEO - Hosting - Makale Yazımı - Ürün Resim Tedariği - İnternet Araştırmaları - Görsel Tasarımlar vb. Dijital konularda kendisini geliştirmek isteyen başlangıçta yol ve yemek ücreti ile çalışacak daha sonra maaşlı sisteme geçecek stajyer veya tam zamanlı personeller aranmaktadır. Belirsiz süreli İş sözleşmesi yapılacak olup yukarıda ki konular hakkında basit düzeyde bilgisi olan kişiler tercih edilecektir.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Serkan Saygılı Mühendislik Tic ve San Ltd Şti - Doğanyurt

İNŞAAT alanlarında MEZİTLİ / MERSİN Bölgesinde MEKANİK TESİSAT VE DOĞALGAZ TESİSATI meslek grubunda Bina veya diğer inşaat projelerinde ısıtma, havalandırma, soğutma ve iklimlendirme sistemlerinin tesisatı (ev tipi boyler (kombi, kazan vb.) ve brülörlerin bakım, onarım ve kurulumu ile elektriksiz güneş enerjisi kolektörlerinin kurulumu dahil) gibi konularda faaliyet göstermektedir.Şirketimizde çalışacak Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Kasiyer

Taşmekan Restaurant - Doğanyurt

İŞLETMEMİZDE ÇALIŞACAK; TECRÜBELİ, DİKSİYONU DÜZGÜN, DAHA ÖNCE MARKET ,RESTORANT GİBİ YERLERDE KASİYERLİK TECRÜBESİ OLAN SİGARA KULLANMAYAN BAYAN KASİYER ARANMAKTADIR. ÇALIŞMA SAATLER HAFTA İÇİ 10:00-16:00 16:00-22:30 HAFTASONU 8:00-16:00 16:00-22:30 ARASI

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler