Doğanyurt Oluklu Mukavva İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Oluklu Mukavva İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mağaza Müdürü

T-Wis Giyim - Doğanyurt

Konya mağazamızda istihdam edilmek için Mağaza Müdürü ihtiyacımız vardır.

1 ay önce

Tabela Ustassı

Zirve Reklam - Doğanyurt

Tercihlerimiz; - Okul Mezuniyetiniz ne olursa olsun, - Montaj yapabilen, - Kaynak yapabilen, - Folyo kaplayabilen, - Kutu harf imalatında bilgili, - Vinç sepetinde veya iskelede çalışabilecek (yükseklik korkusu olmayan), - Mat demeden Matkap kelimesini anlayabilen, - Maket bıçağını kendisine zarar vermeden kullanabilen kişiler tercihimizdir, Fakat bu tercihlerin hepsini yapamıyor ama "bir kaçını ben zaten yapıyorum, reklam sektöründe daha önce çalıştım" diyorsanız aradığımız kişi siz olabilirsiniz. İşin kısası aradığımız çalışma arkadaşı bizimle birlikte bu sektörde uzun vadeli olarak çalışacak, işi az bilse de geri kalanını bizimle öğrecenek, saygılı, dürüst, çalışma arakadaşı arıyoruz.

4 gün önce

Diş Hekimi Asistanı

Özel Clidenta Ağız Ve Diş Sağlığı Pol. - Doğanyurt

Kliniğimize tecrübeli,güler yüzlü diş hekimi yardımcıları arıyoruz.

2 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Neşeli Çocuk Klubü - Doğanyurt

kurumumuzda çalıştırılmak üzere tam zamanlı ingilizce öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Ba Grup - Doğanyurt

BAGRUP Şirketlerimizin Yönetim Kurulu başkanı için asistan lık yapabilecek; Zeki,dürüst,kültürlü,Prazantabl,olan bayan aranmaktadır. Tecrübe şart değil.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Güven Grup - Doğanyurt

matbaamızda sipariş almadan başlayarak teslimata kadar tüm süreci takip edecek ön muhasebe bilgisi olan düzenli planlı çalışan bağcılar civarında ikamet eden yetiştirilmek üzere bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Poşet Kesim Operatörü

Murat Plastik Ambalaj San Ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Naylon Poşet Fabrikamızda çalışacak, Özellikle Üniversite mezunu, Takım çalışmasına uygun, Vardiyalı çalışmaya uyumlu, Eğitime ve Öğrenime açık, Kesim operatörü alınacaktır.

3 hafta önce

Temizlik Personeli

Fin Emlak Danışmanlıği - Doğanyurt

firmamızda sabah 09:00 akşam 18:00 arasında çalışmak üzere 3 yada 4 kişi için yemek yapabilecek aynı zaman da çay ve temizlik işini de gerçekleştirebilecek temiz titiz güleryüzlü bayan personeli aramaktayız not : resimli başvurular dikkate alınacaktır

2 ay önce

Sekreter / Danışman

Taç Inşaat - Doğanyurt

Telefon trafiğini yönetecek, müşteri karşılayacak, dış görünümüne özen gösteren, çalışma ortamına ayak uydurabilecek,diksiyonu düzgün çalışma arkadaşları aramaktayız. Gerekli eğitim ve bilgiler verilecektir. Yemek ve servis koşullarımız vardır. Sadece esenyurt bölgesinde ikamet edenler başvursun

2 ay önce

Kamyon Şöförü

Beysu Atık Yönetimi Ltd. Şti. - Doğanyurt

TEHLİKELİ ATIK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE, DENİZLİ İLİNDE İKAMET EDEN UYGUN EHLİYET SAHİBİ, SRC 5 BELGESİNE SAHİP KAMYON ŞOFÖRÜ ARANMAKTADIR. SGK, SERVİS, HARCIRAH VE YEMEK MEVCUTTUR.

2 ay önce

Ofis Personeli

Gny Egıtım Ve Psıkolojık Danışmanlık Mer - Doğanyurt

İş Tanımı Genel ofis düzeninin sağlanması, Şirketin tüm telefon trafiğinin yönetilmesi, Tüm toplantı ve randevuların organizasyonun ve takibinin yapılması, Gelen misafirlerin karşılanması, Gelen ve giden evrak takibinin yapılması, Şirketin günlük ihtiyaçlarının belirlenmesi ve tedarik edilmesi. Aranan Nitelikler İzmir’de ikamet eden En az lise mezunu, 23-35 yaş arası, Alanında minimum 1 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Sorumluluk sahibi ve insan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, temsil kabiliyeti olan, MS Offıce programlarını kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,

2 ay önce

Medikal Teknikeri

Sanitas Teknoloji Tıbbi Cihazlar ve Ticaret Ltd Şti - Doğanyurt

Firma bünyemizde kalıcı anestezi ventilasyon ve koter lamba üzerine servis verebilecek, çalışmayı seven, seyahat engeli olmayan Medikal Teknikeri aranmaktadır.

2 hafta önce

Fizik Öğretmeni

K. O. Ç. Eğitim - Doğanyurt

EĞİTİM KURUMUMUZA BRANŞINDA TECRÜBELİ FİZİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR

2 ay önce

Işyeri Hemşiresi

Engin Osgb - Doğanyurt

Program dahilinde işyeri ziyaretlerinde işyeri hekimini asiste edebilecek evrak işlemlerinin takibini yapabilecek, Aktif şöförlüğü olan şirket aracı ile çok noktalı ziyaret gerçekleştirebilecek, İşyeri hekimlerinin evraklarını ve reçetelerini düzenli olarak programa girişini yaparak hastaları sms ile bilgilendirebilecek, - Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) sertifikasına sahip, - Sorumluluk sahibi, - Maaş + SSK + Yemek(işyerinde) Şirketimizde haftasonu çalışması ve mesai çalışması yoktur, mesai saatlerimiz 08.00-18.20 olup işin yürütümündeki gerekli olan malzeme ve ekipmanlar (şirket aracı, tablet, navigasyon, cep telefonu, bilgisayar vb.) tarafımızdan sağlanmaktadır. Personel talep etmesi halinde şirket aracını şahsi kullanabilmektedir. Şirketimiz OSGBHİSİP kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir.

2 hafta önce

Vibrasyon / Kumlama Operatörü

Alcast Metal Ltd. Şti. - Doğanyurt

Otomotiv endüstrisinin Alfa Romeo, Fiat, Mercedes ve Toyota gibi önemli markalarının tedarik zincirinde, alüminyum ve zamak enjeksiyon döküm parçalarının imalatını yapan firmamıza VİBRASYON - KUMLAMA alınacaktır. - Tercihen vibrasyon ve kumlama makinelerinde tecrübeli, - 2 Vardiyalı çalışabilecek, - Sağlık problemi olmayan.

1 ay önce

Stajyer Muhasebe Elemanı

Zafer Muhasebe - Doğanyurt

Ticaret Meslek Lisesi Stajyeri Bay Eleman Pazartesi,Salı ve Çarşamba Günleri Çalışacak Bayrampaşa Yakının da İkamet Edenler Tercih Sebebidir.

3 ay önce

Bilişim Uzmanı

Organik Haberleşme Teknolojileri Bil San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Antalya/Muratpaşa Lara Barınaklar mahallesinde bulunan Teknoloji firmamızda görevlendirmek üzere Tecrübeli Senior PHP Developer Bilişim Uzmanı aranmaktadır.PHP programlama dilinde ileri seviye bilgi sahibi,Senior PHP Developer pozisyonunda en az 5 yıl deneyime sahip,Laravel, Symfony2, CodeIgniter gibi MVC uygulama iskeletlerinde deneyime sahip,Güncel PHP sürümlerine adapte olabilen (PHP 7 ve üstü),Yüksek performanslı, sürdürülebilir (maintainable) kod yazma becerisi,OOP prensiplerinde sağlam bir anlayışa sahip,RESTful APIler yazabilen,TDD / BDD / Unit Testing konularında temel bilgi sahibi,Gelişmiş (kompleks) uygulamaların veritabanı mimarisinde deneyimli,İleri seviye SQL (MySQL) programlama bilgisine sahip,NoSQL veritabanlarında (MongoDB) deneyimli,Distributed(dağıtılmış) sistemler ve Redis / Memcached gibi yazılımlar hakkında temel bilgiye sahip,Terminal (komut satırında) kendini geliştirmiş,Temel sistem operatörlüğü bilgisine sahip (CentOS ağırlıklı olarak),Apache web sunucusu yapılandırması konusunda bilgi sahibi,Git sürüm kontrol sistemi kullanan,Temel HTML / CSS / JavaScript (jQuery) bilgisine sahip,Çalışma yeri Antalya Muratpaşadır.

2 ay önce

Haber Müdürü

Peace Motion Sinema Televizyon Film ve Yapım Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Yeniden faaliyete geçecek olan SkyTürk televizyonunda çalışmak üzere Haber Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Ayrıca Spor Müdürüde istihdam edilecektir.***Cv videosu olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Novus Dış Ticaret Aş. - Doğanyurt

Ümraniye'de bulunan ofisimize; Temizlik işleriyle çay servisi ve telefonlara bakacak 20-30 yaş arası bayan eleman alınacaktır.

3 ay önce

Asistan

Denizli Haber Merkezi - Doğanyurt

FETHİYE MERKEZDE MEDYA ORGANİZASYON MENAJERLİK HİZMETLERİ ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAK GICIK MEDYA YÖNETİCİSİNDEN SORUMLU OLACAK BAYAN ASİSTAN ALINACAK. - 23/40 YAŞ ARASI ESNEK MESAİ VE SEYAHAT NEDENİYLE TERCİHEN BEKAR - DİSİPLİNLİ SİSTEMLİ ÇALIŞABİLECEK SORUMLULUK SAHİBİ, - TEMSİL YETENEĞİ OLAN SORUMLULUK SAHİBİ, - KENDİNDEN EMİN, ÖZ GÜVENİ TAM, - GÜLER YÜZLÜ,SEMPATİK,İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, - ALGI YETENEĞİ AÇIK,ÇABUK ÖĞRENEN - YERİNE GÖRE SPOR VE KLASİK GİYİNEN, - İNATÇI ZEKİ GİRİŞİMCİ SABIRLI TUTTUĞUNU KOPARAN  - AZİMLİ İNATÇI KARİYER HEDEFİ OLAN, - YÜRÜTTÜĞÜ ÇALIŞMALARDAN KEYİF ALMAYI VE KAZANMAYI SEVEN, HER ZAMAN BAŞARI ODAKLI OLAN - BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLAN ( OFFİCE PROGRAMLARI ) - EKİP VE ARKADAŞLIK RUHUNA UYABİLECEK - DOĞAYI HAYVANLARI TARİHİ YERLERİ VE YENİ YERLER KEŞFETMEYİ SEVEN. MESAİ : 10:00 - 20:00 ( MESAİ DURUMA GÖRE ESNEYEBİLİR ) BAŞLANGIÇ : 1.700 TL + SSK + YEMEK + YOL. 1 HAFTA DENEME VE EĞİTİM SÜRECİ. FETHİYE DIŞINDAN SADECE FETHİYE'DE İKAMET EDEBİLECEK OLANLAR BAŞVURABİLİR.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler