Doğanyurt Öğrenci Yurtları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Öğrenci Yurtları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Sorumlusu

Hk Denetim Ve Mali Danışmanlık - Doğanyurt

En az üniversitelerin İİBF mezunu, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Alanında Kariyer Planlayan, Excel Bilgisi Çok İyi, Genel Muhasebe Bilgisine ve Yasal Beyanlara Hakim, Banka işlemlerine vakıf, İstanbul -Zeytinburnu -Cevizlibağ'a Ulaşım Problemi olmayan, 1 ile 4 yıl arasında mesleki deneyime sahip, Gerektiğinde seyahat edebilecek, Seyahat Engeli olmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Kamera Ve Alarm Montaj Personeli

Erbotek / Çağatay Beceren - Doğanyurt

Kamera ,Alarm ve Yangın alarmı Montajı ve Servisi konusunda tecrübeli iş arkadaşları aranmaktadır..Gerekli sosyal haklar mevcuttur..B Sınıfı Ehliyet Sahibi..Aktif Araç Kullanan..

3 ay önce

Servis Elemanı

Carrino - Doğanyurt

HAFTA İÇİ 10:00 / 15:00 ARASINDA PART TİME ÇALIŞACAK SERVİS PERSONELİNE İHTİYAÇ VARDIR. CUMARTESİ-PAZAR ÇALIŞMA YOKTUR.

3 hafta önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Ems Endüstriyel Mutfak Servis - Doğanyurt

Yetiştirilmek üzere Bilgisayar kullanan veri ve ürün girişi yapıp telefona bakacak Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi aranmaktadır.Bilgisayarla; form doldurma tarzı veri girişi yapabilecek, değişik programları kullanmayı anlattığımıza göre kavrayabilecek (bilgisayar kullanmasını orta derecede bilen), öğrenmeye açık, müşterilerden gelen telefonlara cevap verebilecek, takım çalışmasına uyum sağlayabilen, yaratıcı ve çalışkan Bay çalışma arkadaşları arıyoruz.Başlangıç ücreti; Asgari Ücret + SGK + Öğle yemek biletidir.Kendini geliştirebilen, diğer arkadaşların iş yükünü alabilen, daha fazla sorumluluk alabilen, çalışmasından memnun olacağımız arkadaşlar için ücret iyileştirilecektir.Ayrıca hemen işbaşı yapabilmek için:Yukarıdaki özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız;İkametgah Belgesi,Sağlık Raporu,Sabıka Kaydı,Not: Telefon araması yapan pazarlama şirketi değiliz; Bizi kendileri arayan müşterilere; yazılı olan ürün özelliklerini okuyarak anlatabilecek, telefonda satış yapabilen, ikna kabiliyeti olan, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, bilgisayar kullanabilen, ürünleri satıştan müşterimize teslimatına kadar takibatını yapabilecek arkadaşlar alınacaktır.

5 gün önce

Elektronik Teknisyeni

Netop Teknoloji Ve Yazılım - Doğanyurt

İŞ TANIMI: - Özellikle 0201 ve 0402 boyutlu kapasitör, direnç ve bobin vb. komponentler ile SMD mikroişlemcilerin lehimlenmesi, - Eğitimi verilen arızalı kartların tamiri ve raporlanması, - Ar-Ge personelinin vereceği test prosedürlerini yürütmek, - Üretimdeki arızalara yerinde müdahale etmek, - Sevkiyata yardım etmek, - Malzeme giriş kalite kontrolüne yardım etmek, - Yapılan işlemleri verilen sistemlere kaydetmek, istenilen raporları hazırlamak ARANAN ÖZELLİKLER: - Tercihen Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya MYO Elektrik / Elektronik ile ilgili bölümlerden mezun, - Malzeme bilgisi olan, - Tamir, test, havya, lehim, montaj, sökme konusuna hakim, - Bilgisayar kullanım becerisine sahip - Raporlama yeteneği olan, - Erkek adaylar için Askerlik engeli olmayan * Online başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

4 ay önce

Mekanik Bakım Elemanı

Policap Plastik - Doğanyurt

PLASTİK FABRİKASINA MEKANİK BAKIM KONUSUNDA TECRUBELİ TERCİHEN MESLEK LİSESİ TORNA FREZE BÖLÜMÜ MEZUNU ELEMAN ALIMI YAPILACAKTIR.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Tammat Yayıncılık - Doğanyurt

kurumumuza ön muhasebe yapabilen logo kullanabilen sekreter alınıyor.

3 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Vital Hospital - Doğanyurt

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır.Kurumumuzun verdiği hizmetlerinden faydalanmak üzere gelen hastalara gerekli bilgileri aktaracak,Hastaların kabul işlemleri için gerekli hazırlıkları tamamlayacak,Hizmetlerimizden faydalanan/faydalanacak hastaların ödemesini alacak ve faturasını kesecek,Hastanın ödemesiyle ilgili evrakların eksiksiz olduğunu kontrol ederek teslim edecek,Gün sonunda ilgili bölüme kasa teslimi yapacak,

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gecit Ayakkabı - Doğanyurt

İnternet üzeri ayakkabı satışı yapmakta olan firmamızın ön muhasebesinde çalışacak, çalışma arkadaşı alınacaktır.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Shaba Health & Fitness Club - Doğanyurt

Tesisin üyelik satış hedeflerine ulaşması için gerekli sorumluluğu taşıyarak kendisi için belirlenen satış hedeflerini gerçekleştirecek Satış Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Büro Muhasebe Eamanı

Ares Denetim - Doğanyurt

MUHASEBE BÜROSUNA BANKA KAYITLARINI VE LUCA PROGRAMINI BİLEN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

3 ay önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Aydın Çevre Danışmanlık Ve Mühendislik - Doğanyurt

İstanbul da hizmet verdiğimiz tesislerde iş güvenliği uzmanlığı görevlendirmesini yerine getirmek üzere personel arayışımız vardır . Özellikle ; Elektrik mühendisliği VEYA Makine mühendisliği bölümünden mezun olmakla birlikte B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı belgesine sahip, İSG Uzmanlığu alanında tecrübeli personel arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi aranmaktadır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin lider bankalarından birinin Tüm Türkiye şubelerinde görevlendirilmek üzere Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Elektrik Ustası

2m Endüstriyel Otomasyon - Doğanyurt

Endüstriyel tesislerde tecrübesi olan üretim ve montaj projelerinde... görev almış adaylar aşağıdaki özelliklerden herhangi birine sahip. -Ekip yöneticisi, Usta -Elektrik,Elektronik,Otomasyon, Mekatronik Bölümlerinden Mezun Tekniker veya Teknisyenler -Pano montajında tecrübeli, Proje okuyabilen ve yorumlayan -Askerlik görevini tamamlamış olan -B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen (tercihen) -Yurt içi ve Yurt Dışı Seyahat Engeli Bulunmayan (tercihen) -Tecrübeli veya Yetiştiilmek Üzere -Saha da aktif rol alacak ; kablo çekimi ve kablo tavası montajı yapabilen -İstanbul Anadolu yakasında İkamet eden

3 ay önce

Tavan Vinç Operatörü

Tiryaki Lojistik Iş. Mak. Lim. Hiz. Ltd. Şti - Doğanyurt

HATAY PAYAS BÖLGEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE YOĞUN İŞ TEMPOSUNA UYABİLECEK TAVAN VİNÇ OPERATÖRÜ ARAMAKTAYIZ.8 SAAT VARDİYALI + MESAİ + YEMEK+SERVİS.

4 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Güldoğan Özel Okul ve Eğitim Kurumları A.Ş. - Doğanyurt

Bornovadaki anaokulumuza Çocuk Gelişimi Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

5 ay önce

Meydancı

Ebp Otomotiv Ltd. Şti. - Doğanyurt

İşletmemizin cnc tezgahları işlerinde yardım da bulunacak, Askerlikle ilişiği olmayan, Bay Meydancılar alınacaktır. İŞ TANIMI Cnc tezgahlarından çıkan talaşların atık sahasına atılması Testeredeki çeliklerin kesimi ve tezgahalara arabalarla iletilmesi Ustabaşının talimatları doğrultusunda takım çalışması yapabilecek personel aramaktayız.

18 saat önce

Satın Alma Sorumlusu

Acropol Yapı - Doğanyurt

ürettiğimiz ürünlerin hammaddelerinin tedariğinde deneyimli çalışma arkadaşları alınacaktır.

2 ay önce

Kat Hizmetleri Müdürü (Executive Housekeeper)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Kat Hizmetleri Müdürü (Executive Housekeeper) aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Turizm işletmesi için tercihen deneyimli, Yabancı dil bilgisi olan (İngilizce-Almanca-Arapça-Fransızca dillerinden min. birine hakim) Kat Hizmetleri Müdürü (Executive Housekeeper) aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Oto Lastik Montaj - Servis Personeli

Bulut Otomotiv - Doğanyurt

FİRMAMIZDA OTO LASTİK SERVİS VE MONTAJINDA GÖREV ALACAK PERSONELE İHTİYACIMIZ VARDIR. İLGİLENEN ARKADAŞLARIN ONLİNE BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler