Doğanyurt Öğrenci Yurtları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Öğrenci Yurtları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Veteriner Sağlık Tekniker-Teknisyeni

Avrupa Veterinerlik Hizmetleri Tic. Ltd - Doğanyurt

Veteriner sağlık tekniker ve teknisyenleri çalışma arkadaşı aramaktayız, B sınıfı ehliyet gerekmektedir. Askerlik ilişiği olmamak ve Arnavutköy civarı ikamet etmek tercih sebebidir.

3 hafta önce

Idari Personel

Gazi Kariyer Eğitim Hiz. Ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Adana Yargı Akademi Eğitim Kurumlarında öğrenci işlerinde çalıştırılmak üzere lisans mezunu ve tercihen KPSS sınavı içeriğine hakim bayan eleman alınacaktır.

3 hafta önce

Asansör Arıza-Bakım Elemanı

Wis Asansörleri - Doğanyurt

Hedefleri ve idealleri doğrultusunda büyüyen asansör firmamızda çalışmak üzere; Asansör bakım, arıza, montaj, planlama bölümlerinde çalışacak Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okullarında Elektrik yada Makine bölümlerinden mezun Tercihen deneyimli Askerlikle ilişiği olmayan NOT=BAŞVURU İÇİN YUKARIDA BULUNAN NUMARALARDAN ULAŞIP RANDEVU TALEP EDEBİLİRSİNİZ.

3 hafta önce

Paket Servis Elemanı

Met Burger Gıda Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bakırköy osmaniye de yeni açılan Burger Restoranımızda ehliyet sahibi,bölgeyi bilen paket servisleri götürebilecek boş zamanlarında dükkan içinde bize yardımcı olacak Paket Servis Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Depo Sevkiyat Elemanı

Türkel Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER ve GÖREVLER istanbul - kartal /karaköy mevkilerinde yer almakta olan şubelerimizin büyüyen ve hızla gelişen kadrosunda yer alacak " Depo Elemanı " aranmaktadır. * Tercihen Lise mezunu, * Şehir içi ve şehir dışı uzun yol araç kullanabilen * Sevkiyat , yükleme , boşaltma , malzeme teslim alma konularında deneyimli, * Çözüm odaklı , süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, * Takım çalışmasına yatkın, * Temizliğe önem veren , Düzenli , dikkatli ve takipçi, * Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu , * Belirli periyodlarda depo sayımının yapılması, * Sorumlu olduğu deponun ve showroomun temizlik ve düzeninin sağlanması, * Gelen veya çıkışı yapılan malzemelerin evraklarının uygunluğunu kontrol ederek teslim almak veya teslim etmek, * Ürünlerin sevk öncesinde uygun şekilde paketlenmesini sağlamak, * Sevki yapılacak ürünlerin hazırlanması ve yüklemesinin yapılması,etiketendirilmesi ve sevk araçlarına teslim ve yükleme yapılması....vb

6 gün önce

Kaynakçı

Belde Beton Elemanları - Doğanyurt

Fabrikamizin atölye bölümünde çalışacak, tecrübeli ve teknik resimden anlayan kaynakçı alınacaktır.

3 ay önce

Temizlik Personeli

Batı Sosyal Hizmetler - Doğanyurt

İSTANBUL AVRUPA yakasında ETİLER bölgesinde bulunan projemizde showroom temizliğinde çalışacak BAY TEMİZLİK PERSONELİ ihtiyacımız bulunmaktadır. MAAŞ + YOL + YEMEK

1 hafta önce

Güvenlik -Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

KARTAL / YAKACIK ve PENDİK / KURTKÖY İlçelerin de yapımı tamamlanan Toplu Konut / Site ve İş Merkezi projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2050 Ort. + Yemek + Agi * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

1 ay önce

Resepsiyonist

Eserler İnşaat Turizm ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ankara Maltepede bulunan otelimize Bay - Bayan Resepsiyonist çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Zamak Enjeksiyon Ustası

Istanbul Kulp Aksesuar - Doğanyurt

TOPÇULARDA BULUNAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE ZAMAK ENJEKSİYON MAKİNASINDA ÇALIŞACAK DENEYİMLİ PERSONEL ALINACAKTIR.TÜM HAKLAR MEVCUTTUR.

1 ay önce

Müzik Öğretmeni

Antalya Harvard Publıshers Ltd. Şti. - Doğanyurt

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyona sahip, MS Office programlarına hakim, Başarı odaklı, takım çalışmasına yatkın, İletişim gücü yüksek, üretken, Kariyer planı olan, idealist, Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Başarı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızda çalışabilecek Tam zamanlı İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C) aranmaktadır.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gençbayraktar Gayrimenkul - Doğanyurt

Aktif Araç Kullana Bilen ve Giyimine Özen Gösteren Diksiyonu Düzgün Takım Arkadaşları Arıyoruz... Gayrimenkul Satış ve Kiralama Konularında Deneyimli Yada Sektöre İlgisi Olan ve Bu Konuda Kariyer Yapmak İsteyen Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Firmamızda: Yemek +Ssk +Şirket Telefonu Mevcut Olup; Prim Usulü Çalışılmaktadır.

3 ay önce

Eğitim Danışmanı

Özel Çankaya Anaokulları - Doğanyurt

Bursa ili Kestel ilçesinde eğitim öğretim faaliyetlerine başlayacağımız anaokulumuzda deneyimli/deneyimsiz, tercihen iyi derecede en az bir yabancı dili olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Özel Çankaya Anaokulları; sektöründe öncü ve yenilikçi olmayı hedefleyen, markası ve faaliyetleriyle bulunduğu yere değer katan bir eğitim öğretim kurumudur. Bu oluşumun içerisinde bulunup kurumun referans değerini almak ve kurumumuza artı değer katmak isteyen eğitim gönüllülerini aramızda görmekten mutluluk duyarız.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Tammat Yayıncılık - Doğanyurt

kurumumuza ön muhasebe yapabilen logo kullanabilen sekreter alınıyor.

3 hafta önce

Döner Ustası

Bereket Döner - Doğanyurt

Kuşadası Avm Bereket Döner restaurantımızda çalışacak Döner Ustası çalışma arkadaşları aranmaktadır. Maaş + Sigorta + Yemek + Yol + TipŞehir dışı için kalacak yer var.Çalışma yeri Aydın Kuşadası ve Sökedir.

2 ay önce

Ihracat Satış Temsilcisi

Puntaş Mak. Ima. San. Ltd. Şti. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER PUNTAŞ MAKİNA Dış Ticaret Biriminde Görevlendirilmek Üzere, Üniversitelerin Dış Ticaret, İşletme, İktisat, Ekonomi veya benzer bölümlerin herhangi birinden mezun, ( MYO olabilir ) Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen ikinci dil olarak Rusça veya İspanyolca dillerinden birini bilen, İnsan ilişkileri sıcak, diyaloğu güçlü, konuşması akıcı ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Gerektiğinde yurtdışı seyahatlarına katılabilecek, Tercihen Avrupa yakası veya Beylikdüzü çevresinde oturan, Sigara kullanmayan, 'Bay / Bayan' İhracat Elamanı alınacaktır. ( Bay askerlik yapmış ) İŞ TANIMI *Dili ingilizce olan her türlü görüşme ve yazışmaları yapmak *Müşterilere özel fiyat çalışması yapmak, ürün satış işlemlerini gerçekleştirmek, *İhracat veya gerekli durumlarda İthalat ile ilgili her türlü operasyon işlemlerini yapmak, *Şirketin görevlendirmesi üzerine ; yurtdışı fuar, yurtdışı müşteri ziyaretleri ve sunum organizasyonlarına katılmak

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Sancaktepe Hareketli Anaokulu - Doğanyurt

Alanlarında Lisans veya Önlisans eğitimini tamamlamış olması, Okul öncesi öğretmenliği veya ilişkili bir bölümünden mezun olması, Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli ve istekli olması, Dış görünüşüne dikkat etmesi, İletişim becerilerinin yüksek olması, Kurumumuzun misyonunu taşıyabilmesi, Teknolojiyi etkin kullanabilmesi, Alanı ile ilgili güncel gelişmeleri takip etmesi, Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, Öğretmenlik mesleğini seven, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Üretmeyi seven. İŞ ARKADAŞI ARIYORUZ Başvuruyu telefonla yapabilirsiniz.

2 ay önce

Arşiv Tesis Sorumlusu

Delfin Arşiv - Doğanyurt

Kurumsal Firmalara Arşiv Hizmeti veren Şirketimizde, Tesisimize sorumlu aramaktayız. * En az ön lisans mezunu, * Tesis yönetimi, personel yönetimi konularında ekip yönetebilecek öz güvene ve tecrübeye sahip, * Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, problem çözme becerisi yüksek, * Kendi zaman planlamasını ve iş takibini yapabilecek iş disiplinine sahip, * Askerlikle ilişiği olmayan, * Tercihen B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, * Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, * MS Office ve bilgisayar kullanımı konusunda yeterli bilgiye sahip, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Arşiv Tesisi Sorumlusu aramaktayız. NOT:Resimli CV'ler değerlendirilmeye alınacak olup,uygun görülen adaylar aranacaktır.ŞİRKET TELEFONLARININ, BİLGİ ALMAK İÇİN, ARANMAMASI RİCA OLUNUR.

2 ay önce

Asansör Arıza Bakım Elemanı

Ester Asansör - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ASANSÖR VE YÜRÜYEN MERDİVEN SERVİS ARIZA BAKIM REVİZYON MONTAJ DEPARTMANLARINDA GÖREV YAPACAK ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler