Doğanyurt Ofis Mobilyaları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Ofis Mobilyaları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Anaokulu İngilizce Öğretmeni

Arzu Anne Anaokulu - Doğanyurt

Anaokulumuzda tam zamanlı görev alacak Anaokulu İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Lazer Çizimci

Sinan Efe Çelik Inş Metal - Doğanyurt

Ataşehir'de ki firmamızalazer makinasında çalışacak çizimci-operatör alınacaktır..

5 ay önce

Kalıphane Elemanı

Dkmold - Doğanyurt

Kalıphanede çalışacak vardiya sorunu olmayan iş arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Grafiker

Dmr Medya Ajans - Doğanyurt

Grafiker aranmaktadır.Web Home markalarının ve iş ortaklarının sosyal medya ve Web mecralarındaki tasarımlarının yapılması,Ürün ve kampanya tanıtımları, yazılı basın - outdoor ilan tasarımları, broşür,POP tasarımlarının baskı ve dijital mecralara uygun olarak hazırlanması,Baskı çalışmalarının uygulama aşamasından matbaa aşamasına kadar süreçlerinin yönetilmesi,Yapılan tasarımların yayın süreçlerini yönetmek,Çalışılan kişi ve firmaların grafik tasarımlarını yapmak,Tasarım süreçlerini planlamak,Görsel konsept hazırlamak,Logo, katalog, broşür, dergi vb. tasarımları yapmak,Dijital içerikler için tasarım hazırlamak,Sosyal medya tanıtımları için görsel tasarım hazırlamak,Kurumsal kimlik malzemelerinin tasarım ve baskı süreçlerini takip etmek,Masa üstü yayıncılık süreçlerinin yürütmek,Ajans grafik tasarım çıtasını yükseltecek yeni tasarımlar üretmek,Tasarımların baskı sürecini takip etmek, baskının doğru yapıldığını onaylamak ve müşteriye teslimini yapmak,Ajansın görsel materyallerini ve tasarımlarını düzenli olarak güncellemek.

2 ay önce

Satış Destek Temsilcisi

Düzgünler Elektrik - Doğanyurt

Bayrampaşa veya çevre semtlerde ikamet eden, Çalışkan, analitik düşünceye sahip, dinamik, kendine güvenen, diksiyonu düzgün, 19-28 yaş aralığında, Satış öncesi ve sonrası, saha satış ekibine destek olacak, "Tesettürlü Bayan" ve Bay eleman alınacaktır. İŞ TANIMI : Logo Tiger3 yazılımı üzerinden ; Sipariş fişi ve Fatura oluşturma, Malzeme fiyat teklifi hazırlama, Firmayı arayan satış ekibi ve müşterilere stok bilgisi aktarma... ÇALIŞMA KOŞULLARI : Pazartesi-Cuma ; 08:00 - 19:00 Cumartesi ; 08:00 - 14:00 Ulaşım ve yemek ücretleri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

2 ay önce

Pilates Eğitmeni

Pilates & Move - Doğanyurt

Şişli / Nişantaşı'nda bulunan Pilates and Move Stüdyomuzda çalışmak üzere; *Pilates eğitmenliği konusunda en az modül 1 ( mat 1 ve reformer 1) sertifika programına katılmış ve başarıyla bitirmiş , *İnsan ilişkilerinde başarılı, *Takım çalışmasına önem veren, *Dinamik ve sorumluluk bilinci yüksek, TAM ZAMANLI çalışacak Pilates Eğitmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Ilkokul Sınıf Öğretmeni

Ataevler 22. Yüzyıl Okulları - Doğanyurt

Okulumuzda görevlendirilmek üzere İlkokul Sınıf Öğretmeni alınacaktır. Aranan Nitelikler * Eğitim Fakültelerinin Sınıf Öğretmenliği bölümlerinden mezun, * Pedagojik formasyona sahip, * Alanında yeterli bilgi birikimine sahip ,mesleği ile ilgili gelişmelerden haberdar olan, * Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, * İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim becerilerine sahip, * Askerlikle ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için) * Hayat boyu öğrenmeyi kendisine ilke edinmiş, * Öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yba Mekanik İnşaat Mühendislik San ve Tic Ltd Şti. - Doğanyurt

Ön Muhasebe-Sekreter aranmaktadır.Ofis tertip ve düzen konularında sürekliliğinin temin edilmesi,Gelen telefonların ve misafirlerin karşılanıp ilgili kişilere yönlendirilmesi,Gelen-Giden evrak ve kargoları takip etmek, Haftalık fatura ödemeleri ve faturaların arşivlenmesi konusunda muhasebe birimine destek vermekOfisin genel düzenini sağlamak,Misafirlerin karşılanma.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Tibet Ith. Ihr. Koz. A. Ş. - Doğanyurt

Türkiye’nin Lider Markalarıyla, %100 Türk Sermayeli Sultanlar Grup,72 Yıllık tecrübesiyle, CAMSİL, KENTON, ARI MAMA, SALOON, ERNET, PİKNİK, BÜNSA, TİBTRAP, MİSCAM, ALTIN, DEONET,FİTRUKA markalarıyla öncü konumdadır. Pendik/Kurtköy’de bulunan, Üretim ve Yönetim Merkezinde MUHASEBE PERSONELİ olarak görev almak isteyen adayların, başvurularını bekliyoruz GENEL NİTELİKLER * Konusunda Lise veya MYO mezunu * 40 yaşını aşmamış, * Genel Muhasebe ile ilgili en az 2-3 yıllık iş tecrübesi olan, * SAP Programını kullanabilen, * Microsoft ofis programlarına hakim, * Tek düzen hesap planına vakıf, * KDV, BA/BS, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi Beyannamesi vs. verebilecek, * Vergi dairesi yazışmalarını (Eksiklik yazıları, KDV mahsupları Vs.) yapabilecek, * Maliyet Muhasebesi konularında bilgi sahibi, * Tercihen Sürücü belgesine sahip, * Anadolu yakasında ikamet eden, * Tercihen Bay Adaylar (Askerlik hizmetini tamamlamış)

3 ay önce

Vasıflı Vasıfsız Personeller

Oba Kurumsal Ve Bireysel Hizmetler - Doğanyurt

Otomotiv sektöründe görev alacak vasıflı / vasıfsız bay personel alınacaktır. -48 Yaşını aşmamış, -3 Vardiya çalışabilecek, -Mesai yapabilecek, -Sağlık problemi olmayan,

4 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Maya Anaokulu - Doğanyurt

Eylül ayında faaliyete başlayacak Yunus Emre Mahallesindeki anaokulumuza çalışma arkadaşları arıyoruz. Öğretmenlerde aradığımız özellikler; -En az 5 yıl iş tecrübesine sahip -Mevcut imkanları hedefe yönelik organize ederek kullanan -Kişiler arası ilişkileri, karşılıklı hoşgörü, saygı ve sevgi esasına göre kuran -Davranış ve beklentilerinde empatiyi esas alan -Öncelikle davranışlarıyla öğrenciye model olan -Sevgi, hoşgörü ve yardımseverlik gibi değerlerle toplumsal yaşamı daha da yaşanır kılmak için bu değerleri öğrencilerin özümsemelerini amaç edinen -Alan bilgisi, mesleki bilgi ve genel kültür düzeyi açısından tam donanıma sahip olan öğretmenler önceliğimizdir.

2 ay önce

Grafiker

E2 Dizayn Limited Şirketi - Doğanyurt

Firma bünyemizde çalışacak; Adobe Illustrator, Photoshop programlarına ve tercihen ekstra olarak Lightroom programına hakim. Yazım kabiliyeti yüksek Ekip ruhuna sahip Diksiyonu düzgün tam zamanlı çalışacak arkadaş arıyoruz.

5 ay önce

Sekreter

Merkez Teknik - Doğanyurt

Yenibosnada bulunan teknik servisimize Gün İçerisinde Gelen Çağrıları Cevaplandırmak İlgili Birimlere Aktarabilecek, Müşterilerden Gelen Arıza Taleplerini kaydedip takip edebilecek, Satış Konusunda Destek Verebilecek, Hizmet Verilen Servislerin Veri Girişlerinin Yapılmasını sağlayacak Takım arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Enta İnşaat Taahhüt - Doğanyurt

Ön Muhasebeden anlayan, ofis temizliği yapabilecek Bayan Ön Muhasebe Elemanıaranmaktadır.

2 hafta önce

Formen / Saha Elemanı

Enes 1 Elektrik - Doğanyurt

18 YILLIK FİRMAMIZDA İŞİNİ ÖZVERİ İLE YAPAN DÜRÜST, GÜVENİLİR, PERSONELLERİN PUANTAJ KAYITLARINI TUTABİLECEK, HAKKEDİŞLERİ DÜZENLEYECEK, YAPILACAK VE YAPILAN İŞLERİN TAKİBİNİ YAPABİLECEK, PROJE OKUMAYI BİLEN ELEKTRİK SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ, PERSONELLERİ KOORDİNE EDEBİLECEK, EN AZ B SINIFI EHLİYETİ OLAN, DEVAMLI ÇALIŞACAK AKTİF SAHA ELEMANI (FORMEN) ALINACAKTIR.

2 ay önce

Asistan

Çelik Yapı Gayrimenkul - Doğanyurt

GAYRİMENKUL FİRMAMIZDA DANIŞMANLIKTA YAPABİLECEK BAYAN ASİSTAN ARAIYORUZ

2 ay önce

Temizlik Görevlisi - Tuzla

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. - Doğanyurt

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, 28.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS , Tuzla Bölgesinde Bulunan Projemizde Görev alabilecek Bay bayan Temizlik Personeli aranmaktadır. Çalışma Saatleri : Hafta İçi 08:00 / 17:00 Cumartesi Pazar OFF Net maaş+ Yemek +Yol Servis Güzergahı : Gebze – Arapçeşme mahallesi – Çayırova – Beylikbağı – Çağdaşkent – Mutlukent – İnönü mahallesi – Güzeller mahalllesi – Mustafa paşa mahallesi – Yenikent ve Emek mahallesi – Mimar sinan mahallesi Başvurular:539 278 10 34

4 ay önce

Pilates Eğitmeni

Pilatesia - Doğanyurt

Pilates stüdyomuzda, ciddi ve istikrarlı şekilde dolgun ücretle ekibimize dahil edebileceğimiz kişiler aramaktayız. Disiplin ve iş ahlakına sahip, tecrübe sahibi adayları bekleriz.

5 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi ( Dudullu Osb -Ümraniye)

Verda Özel Güvenlik - Doğanyurt

DUDULLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 4. CADDE ÜZERİNDE BULUNAN FABRİKA PROJESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI BULUNAN BAY ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA ŞEKLİ : (2) GÜNDÜZ + (2) GECE + (2) İZİN 12 SAAT ÜCRET VE HAKLAR : 1675 TL MAAŞ+ AGİ+ 205 TL (YOL +150 TL (TİCKET) VE PROJEDE SICAK ÖĞLEN YEMEĞİ

4 ay önce

Ekstra AŞÇI

Bos İnsan Kaynakları - Doğanyurt

Kartal Yakacık bölgesinde bulunan okul için ekstra sulu yemek aşçısı aranıyor! -Çalışma saatleri hafta içi 07.00-16.00 -Cumartesi-pazar tatil Tercihen Kartal bölgesinde ikamet eden, okul kapanana kadar görev alacak erkek adaylarımızın başvurularını bekliyoruz...

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler