Doğanyurt Ofis Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Ofis Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eğitim Danışmanı

Formül Kişisel Gelişim Kursu - Doğanyurt

Pendik Altkaynarcada bulunan şubemize;Kayıt, evrak takip, velilerle yüz yüze ve telefonla görüşebilecek Eğitim Danışmanı ekip arkadaşları aranıyor.

4 ay önce

Montaj Operatörü

Adecco İzmir - Doğanyurt

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, uluslararası, global müşterimiz için Montaj Operatörü aramaktayız. GENEL NİTELİKLER Meslek Liselerinin ilgili teknik bölümlerinden mezun olan yada kalfalık/ustalık belgesine sahip olan Tercihen otomativ sektöründe montaj konusunda deneyimli olan Manisa da ikamet eden yada edebilecek olan Çeşitli montaj takımları, manuel, elektrikli ve Havalı el aletleri, kaldırma aracları, kanca gibi aletler kullanma yeteneği ve bilgisine sahip olan Mekanik ve elektrik montaj konusunda min. 2 yıl deneyim sahibi olan Geçerli bir B sürücü belgesine sahip olan Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerliğini yapmış İŞ TANIMI (Parçaların Montaj / Demontajı) ve tanımlı prosese göre metodik olarak montajının yapılması Parçaları tanımlanması ve doğru parçanın doğru yere monte edilmesi Traktör montaj kartlarında belirtilen Kalite parametreleri ve proses evrelerinin anlaşılması ve gerektiğinde revize edilmesi Montaj istasyonlarında tanımlanan işlem süresine göre traktör montaj süresine bağlı kalınması Montajda çıkabilecek/çıkan problemleri çözebilme ve üst amirini bilgilendirilmesi Proses standartlarına göre montajın test edilmesi Üretim verilerinin kaydedilmesi Çalışma alanında 5S (sıralı/düzenli/temiz/tek tiplilik/süreklilik) prensiblerinin sağlanması Gerektiğinde problemli traktörlerin tamirinin yapılması Tractor yıkama işlerinin yapılması Gerektiğinde TSE traktörlerini bulmak ve kontrole hazır hale getirmek Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

5 ay önce

Asistan

Medidentist Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

Bayan Diş Hekimi Asistanı aranıyor.Diş hekimine yardımcı,Hastayı hazırlama,Uygun malzemeleri hazırlama,

1 ay önce

Üretim Formeni

Sema Gıda Ürünleri İmalat Dış Ticaret Ltd Şti - Doğanyurt

Urlada bulunan 20 yıllık Salam, Sosis, Sucuk işletmemizde çalışmak üzere Bay Üretim Formeni aranmaktadır.Maaş + SGK + Yemek + YolNarlıdere - Zeytinalanı - Urla bölgesinden servisimiz vardır.Tüm şartlar, maaş ve imkanlar başvuru sahibinin niteliğine göre yüz yüze değerlendirilecektir.

3 hafta önce

Model Makinacı

La Sarta Tekstil - Doğanyurt

MODEL MAKİNECİ • Örme alanında en az 8-10 yıl deneyimli, • Dikiş tekniklerinde uzman, . Kesim konusunda deneyimli • Numune dikim sürecinin tamamına hakim, • Kalıp ve model bilgisi olan, • Kalıp hatalarını ve dikiş hatalarını tespit edebilen, • Tüm dikiş makinelerini kullanabilen(kompleci) • Dikim esnasında karşılaşılan kritikleri belirtip, modelisti ve gerekli birimleri uyaran, • Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Avcılar, Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden, • Model makineci çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Bilir Metal A. Ş - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere;-Netsis bilen ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek,-Gelen müşterileri güler yüzle karşılayacak,satış yapabilecek-Diksiyonu düzgün,-Ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Acenta Müşteri Danışmanları

Doris Turizm Seyahat - Doğanyurt

A- Grubu Turizm Seyahat Acentemize Rezervasyon-Otel Satış, Grup ve Kongre Organizasyonları Departmanlarında Çalıştırılmak Üzere Elemanlar Alınacaktır; Aranan Nitelikler : * Tatil-Otel Rezervasyonu, uçak biletleri satışında tecrübeli OPERASYON personeli ve Misafir Danışmanları BAY-BAYAN veya, * Kendisini geliştirerek ve Turizm alanında ilerleyip kendine meslek edinmek isteyen,yetiştirilmek üzere kendine güvenen ,ofis programlarını çok iyi şekilde kullanabilen, seyahat engeli asla OLMAYAN, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, diksiyonu düzgün, prezantabl satış-ikna kabiliyeti yüksek, BAY-BAYAN elemanlar alınacaktır...

3 ay önce

Ofis Asistanı

Ceday Ofset - Doğanyurt

ŞİŞLİ’DE BULUNAN ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE GENEL OFİS VE ÖN MUHASEBE İŞLERİNİ YÖNETECEK BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. Firmamızın telefon trafiğini ve tüm üçüncü şahıslara karşı (telefon görüşmeleri, ofise gelen misafirler vs.) firmayı en iyi şekilde temsil edebilecek · Ön muhasebe bilgisine sahip ve fatura girebilecek · Gelen ve giden evrak takibini yapabilecek, · Ofis uygulamalarında deneyimli (Word, Excel, Outlook, Powerpoint, vs.) · Ofis içi düzeni sağlayacak · En az lise mezunu Mesai saatlerine özen gösteren çalışma arkadaşı aramaktayız. Özel bir yoğunluk olmadığı sürece cumartesi günleri tatildir.

4 ay önce

Peyzaj Bahçıvanı

Maltepe Evlapark Seyir Evleri Toplu Yapı Yönetimi - Doğanyurt

Maltepe Evlapark Kiptaş Sitemize, işe ve çalışmaya ihtiyacı olan Peyzaj Bahçıvanı personeli alınacaktır.Maltepe, Ataşehir ve Kartal civarında ikamet edenler tercih edilecektir.Çim biçme, makinesi, motorlu tırpan kullanmasını bilen,Otomatik sulama sisteminden anlayan ekip arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Rebet Tanıtım Merkezi - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere, promosyon ürünümüz olan Sensitive diş macununun esnaf, iş yerleri, eczaneler ve devlet kurumlarını ziyaret ederek, kampanya fiyatından satışını yapacak, Bayan personeller alınacaktır. Çalışma Saatimiz ve İmkanlarımız : 11:00 ile 17:00 arası                                                               Aylık 1.650 TL NET MAAŞ + Prim + Servis (ödemenizi Günlük Net 55 TL olarak alabilirsiniz. İRTİBAT NUMARAMIZ : 0 541 489 33 47 www.rebettanitim.com Not : Şubelerimiz arasında (çalışma saatleri ve imkanlar) farklılık gösterebilir.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Burak Gündüz Bakım Evi - Doğanyurt

Pendik Kurtköy de bulunan anaokulumuza öğretmenler arıyoruz.

2 hafta önce

İhracat Sorumlusu

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık - Doğanyurt

Kurumsallaşma Danışmanlığı yaptığımız İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Tekstil Ambalaj Üretimi yapan firmamız için İhracaat Sorumlusu alınacaktır. 1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, İşletme, İktisat veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun 2. Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatı ve süreçlerine hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, 3. Yurtdışı satışlarını artıracak her türlü fuar organizasyonu, yayın, web sitesi vb. mecraları tespit etmek ve yönetime bu konularla ilgili öneriler sunmak 4. Yurtdışı satışlarıyla ilgili yönetim tarafından onaylanan fuarlara katılmak 5. Yurtdışındaki müşterilere periyodik ziyaretler yapmak ve ilişki geliştirici faaliyetlerde bulunmak 6. Analitik düşünce yeteneği olan, sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli, 7. Diksiyonu düzgün, güçlü iletişim becerileri ve ikna kabiliyetine sahip, 8. Aktif olarak araç kullanabilen, İhracaat Sorumlusu alınacaktır İŞ TANIMI 1. Ürünlerin ihracatına yönelik faaliyetlerin bütün safhalarından sorumlu olarak yeni pazarlar yaratılması ve mevcut pazarlardaki payın arttırılması 2. Satış sözleşmelerinin yönetim ve kontrolünü sağlamak 3. Sorumluluğunda bulunan ülkelerde yeni müşteri yaratmak amacı ile stratejiler oluşturmak 4. Yeni ve var olan müşterilerle sürekli temas içinde olacak ve müşteri memnuniyetini sağlamak 5. Yurtdışı fuarlara ve yurtdışı müşteri ziyaretlerine katılabilecek 6. Siparişlerin zamanında karşılanabilmesi için ilgili tüm birimlerle koordinasyonu sağlamak

2 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Nesim Yapı Ltd. Şti - Doğanyurt

İnşaat sektörü, dış cephe mantolama alanında faaliyet gösteren firmamızın, TRABZON şubesinde satış ve pazarlama departmanında görevlendirilecek personel alınacaktır. İşin Tanımı: * Sahada bina ve site yöneticilerini ziyaret ederek mantolama ve izolasyon yaptıracak binaları tespit etmek. * Hizmetlerimizi müşterilerimize sunmak, sunum ve teklif dosyası hazırlamak Genel Nitelikler: * Temsil yeteneğine sahip, ikna kabiliyeti yüksek * Satışı kendisine meslek haline getirmiş olması

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Deniz & Güliz Katoğlu Bale Ve Müzik Okulu - Doğanyurt

İdari İşlerden Sorumlu olarak çalışacak Yönetici Asistanı alınacaktır... Çalışma saatleri Sabah 10.00 Akşam 21.00 1800 TL Maaş + Sigorta + Yol parası verilecektir.

5 ay önce

Kurtköy Market Kasiyer

ARDEN GIDA - Doğanyurt

Kurtköy mağazamız için, En az 1 yıl market tecrübesi olan, En az Lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, Kasiyer alınacaktır.

4 ay önce

Boya Kaporta Uzmanı

Umran Oto Ekspertiz - Doğanyurt

UMRAN BAĞIMSIZ ARAÇ EKSPERTİZ MERKEZLERİ A.Ş.’ DE KONYA, VAN, ADANA, GAZİANTEP, İZMİR (AKÇAY, OTOCENTER), ŞANLIURFA, DİYARBAKIR, İZMİT, BURSA, ANKARA, ELAZIĞ, İSTANBUL (GÖZTEPE, AUTOMALL, AUTOPİA, OTOPORT, İSTOÇ, ÇOBANÇEŞME, TEPEÜSTÜ, MALTEPE) ŞUBE/BAYİLERİMİZDE GÖREV ALACAK, HASAR VE BOYA İŞLEMLERİNDE, DEĞİŞİM VE ONARIM TESPİTİ YAPABİLECEK, ALANINDA TECRÜBELİ, ZIMPARA TOZU, VERNİK VE BOYA BUHARI İŞLEMLERİNİN OLMADIĞI BİR ORTAMDA ÇALIŞMA ARZUSU OLAN, ASKERLİKLE İLİŞİ OLMAYAN, BAY

4 ay önce

ELEKTRİK--ELEKTRONİK

UZMAN DENİZCİLİK - Doğanyurt

UZMAN DENİZCİLİK AYŞE ATMACA TÜRKİYE GENELİ HER BAŞVURULAR KABUL EDİLİR TÜRKİYENİN HIZLA BÜYÜYEN SEKTÖRLERİNDEN BİRİ OLAN ULUSLARARASI VE YURT İÇİ DENİZ TAŞIMACILIĞI SEKTÖRÜNDE SİZDE YERİNİZİ ALMAK İSTEMEZMİSİNİZ Yurtiçi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz ULUSLARARASI KARİYER SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER VASIFLI VEYA VASIFSIZ ULUSLARARASI VE YURT İÇİ DENİZCİ OLMAK İSTEYENLER En az ilköğretim mezunu olanlar HEMEN ARAYIN MAVİ SULARDA DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE SİZDE YERİNİZİ ALMAK İSTEMEZ MİSİNİZ VASIFLI VEYA VASIFSIZ PERSONELLER AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCILARI GARSON KOMİ SERVİS ELEMANLARI KAMAROT VASIFLI VEYA VASIFSIZ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK KAYNAKÇILAR MOTOR USTALARI TESİSATÇI BOYACI Yüksek Maaşli ve Meslek sahibi olabilirsiniz. Maaş + Mesai + İkramiye + Prim + Sefer Başı Primler + Yemek + Kalacak yer + 6 ayda 1 maaş ikramiye sahip olabilirsiniz. Yurt içi ve Yurt dışı Gemilerde ve Yatlarda görev alabilir, Farklı bir iş deneyimini elde edebilirsiniz. Yabancı gemilerde Gelir olanaklarına sahip olabilirsiniz. UZMAN DENİZCİLİK UZMAN KADROSUYLA GEMİ ADAMI YETİŞTİRMEYE DEVAM ETMEKTEDİR Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz GEMİCİ GÜVERTE BÖLÜMÜ MAKİNA YAĞCI BÖLÜMÜ KAMAROT AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI STCW MESLEK LİSESİ MEZUNLARI NOT Gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için M.E.B ve Denizcilik haberleşme ve ulaştırma bakanlığı onaylı belge çıkartılmasında yardımcı olunur. Lütfen başvurular için ilgili telefonlarımızdan ulaşınız. Gemi Adamı belgesini çıkartmak isteyen tüm adaylar Uluslararası ve yurt içi gemilere turistik yatlarda çalışabilmek için önce belge almak gerekmektedir,Belge için UZMAN DENİZCİLİGE bize başvuru yapabilirsiniz. Gemilerde çalışmak hiç bir meslek dalıyla kıyaslanamaz. YILLARIN TECRÜBESİYLE UZMAN DENİZCİLİK... ..... İLETİŞİM-AYŞE ATMACA TEL : 0 212 211 08 00 CEP : 0 549 340 60 40 CEP : 0 535 960 32 31 İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Seyahat engeli olmayan • Vasıflı-vasıfsız • 17 İLE 58 yaş arası • Sabıka kaydı olmayan(YÜZ KIZARTICI) • T.C Vatandaşı olan • En az ilkokul mezunu olanlar .Saglık sorunu olmayanlar. Deneyimli deneyimsiz bayanlar ve baylar

4 ay önce

Mobilya Ustası

Yusuf Balta Mobilya İmalat - Doğanyurt

Kangaldaki atölyemize deneyimli Mobilya Ustası alınacaktır.Maaş 3000 +Sigorta+Yemek Yatacak yer mevcuttur.Lam dolap ağırlıklı çalışmaktayız.genellikle mutfak,gardrop vb. işler yapmaktayız

3 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi - Libadiye

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. - Doğanyurt

Libadiye'de bulunan Genel Müdürlük projemiz için Güvenlik Görevlileri alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER : * ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI SAHİBİ, * Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, * En az 1,72 boyunda, * İletişim becerileri gelişmiş, Prezentabl, * Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, * Bay ÇALIŞMA KOŞULLARI VE ŞARTLAR : İŞ TANIMI: İlgili nöbet noktalarında güvenlik hizmetini sağlamak Gelen ziyaretçi ve araçların kontrolünü sağlamak Bağlı bulunulan yöneticinin talimatlarını yerine getirmek Maaş : 2300TL + Yemek Vardiya Sistemi: 8 Saat / 3 Vardiya MÜLAKAT RANDEVUSU İÇİN İLETİŞİM : İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI DİLEK HANIM: 0534 598 41 82

3 ay önce

İnsan Kaynakları Meslek Elemanı

Okfa Oruçoğulları Sosyal Hizmetler San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İşkur İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında,Yetiştirilmek üzere, İnsan Kaynakları Meslek Elemanı BAYAN İnsan Kaynakları Personeli Alınacaktır.

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler