Doğanyurt Network Proje Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Network Proje Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Ve Pazarlama Uzmanı

Hertat Gıda - Doğanyurt

• En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, • Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, • Güçlü iletişim yeteneğine sahip, farklı düzeydeki bireyler ile empati kurabilen, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Analitik düşünce yapısına sahip, • Erkek adaylar için askerlik ilişiği bulunmayan, • 30 yaş ve üzeri, • Şube denetimi sağlayabilecek, motivasyonu ve enerjisi yüksek, • Aktif ve üretken, • İletişim, Müşteri Yönetimi ve Satış becerileri gelişmiş, • Planlı ve Sonuç Odaklı, • Şubelerde personel, hijyen, düzen ve görsel olarak vitrinlerin düzenlenmesi, • Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, İstanbul Anadolu / Avrupa ve Kocaeli bölgesindeki şubeleri ziyaret edip denetleyerek gerekli ön çalışma ve düzenlemeleri yaparak/ yaptırarak ciro artırımı gerçekleştirmeyi hedefleyen Min. 2 yıl tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Kral Sport - Doğanyurt

Diksiyonu düzgün, En az lise ve dengi okullardan mezun, Ön muhasebe bilgisi olan veya yetiştirilmek üzere çalışmak isteyen. Telefonlara bakabilecek, Evrak takibi yapabilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

E-Ticaret Personeli

Cazip Alışveriş Tic Ve San Ltd Şti - Doğanyurt

E-ticaret sitemize ürün ekleme, kargo takip, ürün hazırlama ve sosyal medya gibi işlerde çalışmak üzere takım arkadaşı aramaktayız. çalışma arkadaşımızın bilgisayar ve internet ile alakalı aradığımız özellikler aşağıdaki gibidir. bu özelllik dışındaki talepler dikkate alınmayacaktır. - Photoshop veya fireworks gibi tasarım programları iyi derecede hakim. - HTML ve CSS bilgisi olan - İnternetten alışveriş yapmıs, satış yapmış, e-ticaret işleyişi hakkında bilgisi olan - Sosyal medya Sayfaları yönetmiş, reklam ve kampanya deneyimi olan

3 ay önce

Grafiker

Barış Gross Market - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde çalışacak grafiker arıyoruz. Konusunda eğitimli ve en az 3 yıl deneyimli olan adayların müracaatları değerlendirilecektir. Kampanya dergi ve reklam tasarımları, kurumsal kimlik çalışmaları konularında deneyimli olan arkadaşlar tercih edilecektir. Merkezimiz Menderes Görece olup şehirden personel servislerimiz ve öğlen yemek servisimiz olacaktır.

2 gün önce

Satış Temsilcisi

Eva İç Giyim - Doğanyurt

İç Giyim Mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak Deneyimli Bayan Satış Temsilcisi aranmaktadır.

2 ay önce

Bursa Psikolog ilanı

TKD Diyet&Spor&Terapi - Doğanyurt

Bursa’da ofis paylaşımlı çalışacak tecrübeli veya tecrübesiz psikolog aramaktayız.

3 hafta önce

Finansman Sorumlusu

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Finansman Sorumlusu aranmaktadır.Danışmanlığı yaptığımız Otomotiv sektöründeki firmanın Türkiye genelindeki şubeleri için Finansman Sorumlusu çalışma arkadaşları aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Gizli Müşteri

Aplus Araştırma Organizasyon Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

Tüm Türkiye genelinde gizli müşteri araştırmalarımızda görevlendirilmek üzere Gizli Müşteri aranmaktadır.

1 ay önce

Din Kültürü Öğretmeni

Esenyurt Olimpiyat Kurs Merkezi - Doğanyurt

ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere eğitim vermekteyiz. Bu sınıfların DİN KÜLTÜRÜ derslerine girilecektir. İşini seven, ekip çalışmasına önem veren, çalışkan ve dürüst DİN KÜLTÜRÜ öğretmenleri ile çalışmak istiyoruz. NOT: Hafta içi 1 gün (12.00-19.30), 1 gün (13.30-19.30), hafta sonu 1 gün cumartesi (8.30-19.00) arası derse girilecektir. Yani toplamda 2 gün derse girilecektir. NOT: Formasyon şartı ARANMAMAKTADIR.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Atik Anaokulu - Doğanyurt

-İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Üniversitelerin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi ve Okul Öncesi Eğitim Bölümlerinde Ön Lisans veya Lisans eğitimi almış, - En az 2 yıl alanında deneyimli, - İletişim ve problem çözme becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, - Yeniliğe açık ve alanında araştırmacı olan, - 25-36 yaş aralığında, - Bakırköy ve Ataköy şubelerimizde görevlendirilmek üzere Anaokulu Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Tunalı Akademi - Doğanyurt

Kurumumuzda çalışacak LİSE ve ORTAOKUL konularında deneyimli ve ağırlıklı olarak 9-10-11. sınıflara hakimiyeti olan özverili, DİNAMİK, disiplinli, öğrenci takibi sağlayan, UZUN vadeli çalışmayı düşünen öğretmen alımı yapılacaktır. SADECE ONLİNE BAŞVURU KABUL EDİLECEKTİR.

3 ay önce

Sunucu

Euro 90 TV - Doğanyurt

Avrupada ve 49 Ülkede program yapan Euro 90 Tv programı için Seyahat engeli olmayan, İngilizce ve tercihen Almanca bilen Sunucu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

2 hafta önce

Depo Elemanı

Zersan Lüks Hırdavat Kırtasiye Plastik - Doğanyurt

Sektörde lider firmamız için ; - Esnek mesai saatlerine uygun personel. - Askerlik sorunu olmayan. iş görüşmelerimiz ikitelli depomuzda yapılmaktadır

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Gayrimenkul alında çalışacak Bayan Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Balyak Turizm İnşaat Maden Petrol San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Başlangıç olarak Asgari ücret + Yemek + Sigorta

3 ay önce

Yönetici Sekreteri

Sos Finans Danışmanlık - Doğanyurt

Ofisimize tam zamanlı çalışacak diksiyonu düzgün iş tecrübeli bayan personel arıyoruz. Yerimiz Mecidiyeköy Quasar Tower ' da . Metrobüs e yakın Ulaşım kolay. 3000 tl maaş + prim Yemek Ulaşım

3 ay önce

Garson

Mercansa İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Cookshop Cafe Restaurant zincirinin İstanbul Anadolu ve Avrupa yasında yer alan şubelerine Görevlendirilmek üzere Bay - Bayan Garson aranmaktadır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Birikim Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. - Doğanyurt

Yönetici Asistanı aranmaktadır.Şirket Üst Yönetiminin görüşme randevularını almak üzere asistanlığını yapacak, diksiyonu düzgün,Yöneticinin randevularını ayarlamak, gelen ziyaretçileri karşılamak, ziyaretçilerin, yönetici ile olan randevularının zamanlamasını yapmak,Gelen-Giden evrak takibi ve kargo işlemlerinin yürütülmesini sağlayabilecek,Yönetici Asistanlığı ve Genel Sekretarya görevlerini yerine getirebilecek,Ankara’da ikamet eden bayan personel,Telefonda iletişim alanında deneyim ve yabancı dil tercih sebebidir.

1 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Başakşehir Tıp Merkezi - Doğanyurt

Tıp merkezimiz diş bölümüne Başakşehir'de ikamet eden çalışkan,güler yüzlü bayan yardımcı aranmaktadır.

3 ay önce

Editör

Cv Benim - Doğanyurt

Editör aranmaktadır. *** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler