Doğanyurt Nakliyat/Taşımacılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Nakliyat/Taşımacılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Anaokulu Öğretmeni

Rengarenk Çocuk Anaokulu - Doğanyurt

Anaokulu Öğretmeni çalışma arkadaşları aranmaktadır.İspartakul civarında oturulması şarttır. Ücret görüşmede belirlenecektir.Çocuk gelişimi mezunu olmayanlar lütfen başvuru yapmasınlar.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Esenyurt Olimpiyat Kurs Merkezi - Doğanyurt

ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere eğitim vermekteyiz. Bu sınıfların MATEMATİK derslerine girilecektir. İşini seven, ekip çalışmasına önem veren, çalışkan ve dürüst MATEMATİK öğretmenleri ile çalışmak istiyoruz. Not: Pazartesi tatil günümüzdür. diğer 6 gün çalışmaktayız. Formasyon şartı ARANMAMAKTADIR. Özel Esenyurt Olimpiyat Kurs Merkezi

1 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Kardionet Sağlık Ürünleri ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kardiyoloji ve Kalp-damar cerrahi ürünlerinin ithalat ve distribütörlüğünü yapmakta olan firmamızın gelişen ve büyüyen yapısında Lojistik ve Satış Destek Ekibimize katılacak Sevkiyat Şoförü çalışma arkadaşları aramaktayız.Hastanelere ürünlerin sevki, faturalandırma ve evrak takibi süreçlerinde aktif rol alacak,Diğer lojistik ve destek hizmetlerde verilecek görevleri yapacak (misafir karşılaması, ürün kargo sevk ve takibi vb. işleri yapacak.)Görev verilmesi halinde; dış merkezlerdeki vakalarda (Trabzon, Adana, Elazığ, Antalya vd. illerde) gerekli lojistik desteği sağlayacak, (araç kiralama, ürün sevki, kargolama vb.)Kendini geliştirmeyi ve ilerlemeyi hedefleyen, istikrarlı ve dürüst çalışmayı benimsemiş, takım arkadaşları aramaktayız.*** İlgilenenlerin aranılan niteliklere uygun olarak resimli CVleri ile başvurmalarını rica ederiz.Belirtilen ikamet alanları dışından, Fotoğrafsız CV ve aranılan nitelikleri taşımayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 hafta önce

Aşçı

Imparator Grup - Doğanyurt

* Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen * Hijyen kurallarına ve temizliğe önem veren * İşini severek yapan, dinamik güleryüzlü * Tercihen Güngören yakınlarında ikamet etmesidir. * Bayan eleman aranmaktadır. İŞ TANIMI: Firmamızın kendi bünyesinde bulunan yemakhanesinden tamamen sorumlu olmak. Haftalık yemek alışverişi, pişirme işlemi, dağıtımı ve temizliğidir.

16 saat önce

Ön Saha Elemanı

Çiftçiler Traktör Ltd. Şti. - Doğanyurt

Türk Traktör Sakarya Bölge Bayisi olan işyerimize; Ağır Vasıta Tecrübesi olan, Src belgesine sahip, 30 Yaş üstü, Ön Saha ile ilgilenebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Cms Iş Makinaları San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Muhasebe programı olan logo go ya alış satış faturalarını işlemek,çek giriş çıkış işlerini yapmak,telefon trafiğini idare etmek gerekli mercilere sunmak maillerin kontrolünü ofis düzenini sağlamak vs. işleri yapabilecek iş arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Hemşire-Klinik

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Hemşire aranmaktadır.Özel bir sağlık kurumunda görevlendirmek üzere Hemşire aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Kimya Öğretmeni

Birey Eğitim Kurumları - Doğanyurt

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA ALANINDA KENDİNE GÜVENEN, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, ÖĞRENCİLERLE İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK, MESLEĞİNİ SEVEREK YAPAN KİMYA ÖĞRETMENİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

2 ay önce

Şarküterist

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sektörün öncü zincir marketleri projemizin şubelerinde çalışacak Şarküterist aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Müfide Ikiz Bürosu - Doğanyurt

Ataşehir - Küçükbakkalköy faaliyet gösteren Muhasebe ve Mali Müşavirlik ofisimize En az 3 yıl muhasebe tecrübesi olan, Tecihen Luca programını kullanabilen, Ofis uygulamalarına hakim, Tek düzen hesap planına hakim, SGK ve vergi mevzuatına hakim, KDV, Geçici Vergi, muhtasar, beyanname ve SGK bildirgelerini hazırlayabilecek, Banka ve tahsilat makbuzu kayıtlarını girebilecek, Evrak kayıt tertip ve düzenine sahip, Sistemli ve düzenli ,çalışma arkadaşı aramaktayız

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tuğra Iplik San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızın Muhasebe, Ön Muhasebe ve Ofis kısmında çalışacak BAY personel alınacaktır. Sosyal haklar servis yada yol ücreti olup maaş deneyime göre belirlenecektir.

4 ay önce

Gıda Mühendisi

Nema Basım Yayın San. Ve Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Üniversite mezunu (Mühendis) Kariyer sahibi olmak isteyen Yeni mezun Dinamik Güler yüzlü Takım çalışmasına yatkın Bay veya Bayan Tercihen 25 ile 35 yaş arası

1 ay önce

Satınalma Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

2007 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Satınalma Uzmanı çalışma arkadaşları alınacaktır. İş Tanımı:Satın alma ve satın alma hizmetlerinin prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak,Birimlerden gelen satın alma taleplerini almak, tasnif etmek, Satın Alma Yöneticisinin talimatına göre işleme alan,İşin gereği olan talimat ve usullere uygun dokümantasyonu oluşturacak ve Kalite Yönetim Sistemine uygun dokümantasyonu dosyalamak,Satın alınacak girdileri Onaylı Tedarikçi Listesindeki tedarikçilerden veya tedarikçilik şartlarını karşılama konusunda yeterli bulunmuş tedarikçilerden yapmak üzere hazırlamak,Satın alma tekliflerini almak,Onaylanmış satın alma siparişlerini vermek, takip etmek,Tedarikçi performans değerlendirilmesine destek vermek,Satın alma yapılabilecek muhtemel tedarikçileri belirlenmesine destek vermek,Tüm satın alma süreçlerinin evrak ve dokümantasyonunu, dosyalamasını yapmak,İlgili analiz çalışmalarını ve raporlamalarını yapmak,Dönemsel ihtiyaç kalemlerinin stok kontrol ve sarfların tespitinden,Mevcut malzemelerin geleceğe yönelik bakım ve satın alma planlamasını yapmak,Verimlilik ve Arge çalışmalarının geliştirilmesine destek vermekten sorumludur.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Abacan Petrol San Ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

ÖN MUHASEBEDEN ANLAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR. TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR. TELEFON VE İNTERNET BAŞVURULARI KABUL EDİLMEMEKTEDİR. BAŞVURLARIN ŞAHSEN YAPILMASI GEREKMEKTEDİR. TERCİHEN KALE VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDİLMESİ UYGUNDUR

1 ay önce

Mekanik Bakım Teknisyeni

Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş. - Doğanyurt

Şirketimizin İstanbul - Pendikte hizmet verdiği projesinde istihdam edilmek üzere Erkek Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.Çalışma Yeri İstanbul Pendiktir.

2 ay önce

Saha Satış Danışmanı

Kordelya - Doğanyurt

Apartman temizliği yapmaktayız. Apartman yöneticileriyle görüşüp bize üye apartman sağlayacak 2 personel aramaktayız.

3 gün önce

Plastik Enjeksiyon Ustası

Pilkasan Plastik Ve Metal Kalıpçılık - Doğanyurt

Plastik Enjeksiyon bölümümüzden sorumlu olacak tecrübeli usta aranmaktadır.

16 saat önce

Webmaster / E-Ticaret Uzmanı

Dhi Dış Ticaret Inşaat Limited Şirketi - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde E-ticaret ve İnternet sitelerimizi yönetecek, bunlarla ilgili bilgiye ve öğrenmeye açık kendini geliştirebilen, İnternet ortamına hakim çalışma arkadaşı arıyoruz. Kazan kazan prensibi ile kazandırdığı oranda artı prim verilecektir. - PHP ye hakim, - Open Cart a hakim - WordPress e hakim, - MS Office programlarına hakim, - Adwords reklamlarını oluşturup takip edebilecek, - Alanında en az 2 yıl tecrübeli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, - Doğru ve zamanında işini yapabilen, - İnsan İlişkilerinde ve iletişimde başarılı çalışma arkadaşları aranmaktadır. - Birden fazla bulunan sitelerimizde keywords, meta title ve seo çalışmaları ile ilgilenerek sitelerimizin üst sıralarda yer almasını sağlamak, - Sitelerimiz için Google Adwords Reklamları vermek, - Sitelerimiz adına Sosyal Medya da (facebook, twitter, instagram vb.) hesaplar açarak bu hesaplarda takipçi sayısının arttırılmasını ve takibini gerçekleştirmek, - hepsiburada.com, gitti gidiyor.com, n11.com gibi e-satış sitelerinde yapılan ürün satışlarımızı takip , ürün girilmesi ve rakip firmalarımız ile fiyat karşılaştırma ve analizini yapmak, - Sitelerimizde kodlamalarda ve blok sayfalarımız adına destek vermek, İnternet ortamına hakim çalışma arkadaşı arıyoruz. Kazan kazan prensibi ile kazandırdığı oranda artı prim verilecektir. - PHP ye hakim, - Open Cart a hakim - WordPress e hakim, - MS Office programlarına hakim, - Adwords reklamlarını oluşturup takip edebilecek, - Alanında en az 2 yıl tecrübeli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, - Doğru ve zamanında işini yapabilen, - İnsan İlişkilerinde ve iletişimde başarılı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Merchandiser

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Merchandiser aranmaktadır.Projelerimizde çalışabilecek Merchandiser arayışımız bulunmaktadır. Ürünlerin satışını destekleyecek Reyon düzenlemelerini yapacak, Raf konumunu yönetecek,

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Albatros Premier Hotel - Doğanyurt

OTELİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE TEKNİK SERVİS ELEMANI ARIYORUZ.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler