Doğanyurt Müzik ve Müzik Organizasyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Müzik ve Müzik Organizasyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Elemanı

Nazar Çarşı - Doğanyurt

Çağlayan Mahallesi Vatan Caddesi No:34/A adresindeki mağazamızda çalışmak üzere daha önce mağazacılık sektöründe çalışmış müşteriyi güler yüz ile karşılayacak, mağaza içinde müşteri alışverişinde yardımcı olacak deneyimli satış personeli aranmaktadır

3 hafta önce

Ofis Sekreteri

Karaligayrimenkul - Doğanyurt

OFİSİMİZDE ÇAY VE YEMEK İŞİ İLE İLGİLENECEK , GELEN MÜŞTERİLERE ÇAY KAHVE VS SERVİSİ YAPACAK ,OFİS İÇERİSİNDEKİ TEMİZLİKLE İLGİLENECEK ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANIYOR AYRINTILAR OFİSİMİZDE GÖRÜŞÜLECEKTİR CEP TELEFONUNDAN RANDEVU ALINIZ LÜTFEN

6 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Özsoy Organik Temizlik Ürünleri Pazarlama Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bay Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Gerçekleşmiş satışların ödemelerinin takibi,Satış irsaliye ve faturaların düzenlenmesi,Müşteri cari hesaplarının takip, kontrol ve mutabakatların yapılması,Çek, banka işlemleri, faturaların kontrolü takibi ve muhasebeleştirilmesi,Yazışma, raporlama ve dosyalama işlemlerinin yürütülmesi,Genel muhasebeye destek verilmesi.Bağcılar, İkitelli, Başakşehir civarında ikamet edilmesi gerekmektedir.

3 hafta önce

Kamera Ve Alarm Montaj Personeli

Erbotek / Çağatay Beceren - Doğanyurt

Kamera ,Alarm ve Yangın alarmı Montajı ve Servisi konusunda tecrübeli iş arkadaşları aranmaktadır..Gerekli sosyal haklar mevcuttur..B Sınıfı Ehliyet Sahibi..Aktif Araç Kullanan..

2 hafta önce

Eğitim Danışmanı

İstanbul Lisan Merkezi - Doğanyurt

İstanbul Lisan Merkezi Bakırköy, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Kadıköy şubelerinde yetkili sorumluluk alabilecek iletişim becerisi güçlü, Satış hedeflerini tutturabilmek için satış odaklı çalışabilen bireysel motivasyona sahip Eğitim Danışmanı olarak çalışacak arkadaşlar arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mevsel İnşaat Sanayi Tekstil ve Taşımacılık Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Şirket bünyemizde çalıştırılmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Resepsiyon

Kiana Güzellik Merkezi - Doğanyurt

BEYLİKDÜZÜ ŞUBEMİZE DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN PREZENTABL RESEPSİYON ALINACAKTIR.

6 gün önce

Hemşire

Roza Saç Ekimi - Doğanyurt

saç ekimi üzerine yetiştirilecek bayan sağlık personeli alınacaktır. 18-24 yaş arasında seyahat problemi olmayan iletişimi iyi sözleşmeli çalışabilecek kayseride ikamet eden lütfen başvuru şartlarını iyice okuyup başvuru yapınız.

3 ay önce

Bilgisayar Teknisyeni

Bilisim Center - Doğanyurt

firmamız da yetiştirilmek üzere vasıflı vasıfsız bilgisayar tamirinde eğitim verilip uygun kadroda çalıştırılacak genç arkadaşlar alınacaktır

2 hafta önce

Dağıtım Personeli

Şenaş Gıda Tur Inş Oto San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

TOPLU YEMEK ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZDA YEMEK DAĞITIMI YAPMAK ÜZERE EN AZ B SINIFI EHLİYETLİ UYUMLU SORUMLULUK SAHİBİ TAKIM ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

2 ay önce

Digital Marka Yönetici Asistanı

Gölbaşı Tekstil Triko Konf. San. Tic. Ltd. Ş - Doğanyurt

- ilgili görsellerin ve metnin hazırlanması ve sosyal medyada paylaşılması - Sosyal medya trendlerine hakim olan, - SEO, SEM, Google Adwords , Facebook ve İnstagram reklamları ile diğer dijital reklam kanallarında bilgi sahibi, - Dijital gelişmelere hakim olup, dijital pazarlama metodolojilerinin takip edebilmesi, - Şirketin gündemin de olan konular hakkında kampanya süreçlerinin yürütülmesi, - Rapor oluşturulması ve anlaşılabilir şekilde üst yönetim ile paylaşılması, -İlgili üniversitelerden yeni mezun yada bu sektörde kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar aranmaktadır

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yeni Dünyalar Anaokulu - Doğanyurt

Yeni Dünyalar, is seeking a qualified English Teacher for kindergarten.Organise and lead activities designed to promote physical, mental and social development, such as games, arts and crafts, music, and storytelling,Observe and evaluate children’s performance, behaviour, social and physical development,Attend staff meetings, parent meetings and personal development sessions when required,

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Bilircam A. Ş. - Doğanyurt

CAM FİRMAMIZA SEKRETER ARANMAKTADIR(TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETECEK,FATURA KESEBİLECEK, MÜŞTERİLERLE İLGİLENECEK,ÇAY VE OFİS TEMİZLİĞİNİ )YAPABİLECEK DENEYİMLİ BAYAN ELAMAN ARANMAKTADIR. BEYOĞLU,KASIMPAŞA,OKMEYDANI,ÇAĞLAYAN,ŞİŞLİ,FATİH CİVARLARI TERCİHİMİZDİR.YOL SIKINTISI VE TRAFİK SIKNITISI OLMAMASINDAN DOLAYI.

2 ay önce

Dönerci

Ağababa Döner - Doğanyurt

KADIKÖY DE AÇILACAK ŞUBEMİZ İÇİN TECRÜBELİ KÖŞELİ DÖNER KESEBİLEN USTALAR ALINACAK.

2 gün önce

Üretim Sorumlusu-Teknik Ressam

Vega Plus Çelik Proje Inşaat San. A. Ş. - Doğanyurt

VEGA PLUS PROJE DIŞ TİC. A.Ş. OLARAK ÜRETİMİNİ YAPTIĞIMIZ ÇELİK YAPI PROJELERİMİZİN İÇİN ÜRETİM VE PLANLAMA BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE İMALAT RESMİ ÇİZEBİLECEK TEKNİK ÇİZİM KONUSUNDA TECRÜBELİ 2D / 3D PROGRAMLARA HAKİM ÜNİVERSİTELERİN YÜKSEK OKUL / LİSANS BÖLÜMLERİNDEN MEZUN MÜHENDİS / TEKNİKERLER İNŞAAT - MAKİNA - MİMARLIK DENEYİMİ OLAN TAKIM ARKADAŞLARI ALINACAKTIR. TECRÜBELİ OLMALARI ESASTIR.

3 ay önce

Depo Sorumlusu

Varol Group - Doğanyurt

İşin Tanımı  Depo düzen ve sürecini sorunsuz sağlamak,  Gelen malzemelerin sayımının eksiksiz yapılıp, ilgili formlara işlenmesi ve ilgili yerlere teslimi/kaldırılması/gönderilmesi  Özelliklerine göre doğru depolama veya istiflemenin yapılması  Mağazaya gelen her türlü malzemenin giriş ve sevk edilen ürünlerin çıkış kayıtlarının tutulması  Üretim Planlama ve Satın Alma departmanı ile koordineli çalışarak parçaları vaktinde teslim etmek  Belirli periyotlarda depodaki malzemelerin ve hammaddelerin stok sayımının yapılması Genel Nitelikler  En az lise mezunu veya Meslek Yüksek Okul mezunu  Sorumluluk sahibi ve disiplinli  Askerlik görevini tamamlamış  Benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış  Sipariş akışı, stok takibi, hammadde takibi konularında deneyimli,  Sağlık problemi olmayan ve 45 yaşını aşmamış  İş sağlığı ve güvenliği kapsamındaki kurallara uyabilecek  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişim: 0312 324 00 29

1 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Eksen Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KURUMUMUZDA BİZİMLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞABİLECEK,DİKSİYONU DÜZGÜN,ÖZVERİLİ,ÇALIŞKAN,SORUMLULUK SAHİBİ,BİZİMLE UZUN SOLUKLU DEVAM EDEBİLECEK ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ. NOT: HAFTANIN 1 VEYA 2 GÜNÜ YARIM GÜN OLACAK ŞEKİLDE.

1 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Brm Dizayn Reklam San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Açık hava reklam sektöründe Sevkiyat Şoförü alanında personel aranmaktadır.

1 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Güzelbahçe Ela Özel Eğitim Merkezi - Doğanyurt

Tercihen Fransızca, Almanca, İspanyolca ve benzeri ikinci yabancı dillerden birini bilen ve her iki dile hakim, öğretebilme becerisi olan kişiler.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Global Business View Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Beykentdeki ofisimize İngilizce veya Arapça konuşabilen Bayan Ön Muhasebe-Sekreter eleman aramaktayız.İhracat işlemlerimizi dosyalamak, siparişlerin takip edilmesi, yazışmaların yürütülmesi ve arşivlemesinden sorumlu olmak,Cari hesap, ve banka takiplerini yapacak,Personel özlük evrak işlerini takip edecek,(Maaş, deneyim ve bilgiye göre konuşulabilir)

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler