Doğanyurt Mühendislik Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Mühendislik Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Şoför

Aktürk Nakliyat - Doğanyurt

2003 yılından bu yana İstanbul içi hizmet vermekte olan firmamızda çalışmak üzere "ŞOFÖR" aramaktayız. -E sınıfı ehliyeti ve SRC belgesi olma şartı ile; -Mercedes Atego serisi Kamyon kullanabilen, -Tercihen emekli, -Pratik ve uyumlu, -Yaptığı işi seven, -İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da daha önce bu tarz bir işte çalışmış, -Tercihen Dudullu, Samandıra ve Ferhatpaşa çevresinde ikamet eden, -Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen.

2 ay önce

Yardımcı Öğretmen

Altunizade Cocuk Merkezi - Doğanyurt

Altunizade çocuk evine mesleki eğitimi olan yardımcı öğretmen aranıyor.

1 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Simetri Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Doğanyurt

Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.Hasta-hekim koordinasyonunu sağlamak,Hasta karşılama, bilgilendirme, randevu verme, yönlendirme gibi tedavi süreçlerinde aktif rol almak,İşlem esnasında kirli aletleri ve frezleri kaldırmak,Aeratör, hava ve su spreyi dezenfeksiyonunu sağlamak,Dolgu ve protetik ölçü maddelerini laboratuvara ulaştırılmasını sağlamak,Kompozit ve Amalgam dolgu aşamalarında hekime yardımcı olmak,Kreşuar ve ünit içini dezenefekte etmek,Panoramik ve periapikal röntgen çekimlerini çekmek,Hekimi asiste ve ekarte etmek,Ünit içi eksik malzemelerin tespitini ve teminini yapmak.

1 ay önce

Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri Teknikeri

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri Teknikeri aranmaktadır.Projelerimizde görev alacak Tercihen deneyimli Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri Teknikeri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Arşiv Destek Elemanı

İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamız bünyesindeki arşiv projelerinde istihdam edilmek üzere Arşiv Destek Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Tabela Ustası

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Firmamıza tecrübelı tabela ustaları alınacaktır. Pleksi büküm yapan ,harf dönen yani sektörde deneyimi olan ustalar aramaktayız.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Doğan Jeotermal Şirketler Grubu - Doğanyurt

Şirketler Grubumuzun Trakya Bölge Müdürlüğünde yetiştirilmek üzere, aşağıdaki kriterlere uygun Bay-Bayan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Alımı yapılacaktır. * 1991 ve sonrası doğumlu (1991-2000) *Bekar * En az lise mezunu (Tercihen Ön Lisans ve Lisans Mezunu) * Kariyer hedefi olan, * Uzun soluklu çalışmayı isteyen, * Kurumsal şirket kültürüne uygun, * Güleryüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, prezentabl, * Ekip çalışmasına yatkın. ÇALIŞMA ŞARTLARI: *2.400 TL MAAŞ *3 AYDA BİR İKRAMİYE *MİSAFİR MEMNUNİYET PRİMİ *ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI *S. G. K *ŞİRKET HATTI

2 hafta önce

Pazarlama Temsilcisi

Yavuz Gıda - Doğanyurt

Gıda sektöründe Ön Plasiyer olarak müşteri ilişkilerini önde tutacak Bay - Bayan Pazarlama Temsilcisi aranmaktadır.Çalışma yeri Trabzon Yomradır.

2 ay önce

Servis Elemanı Yardımcısı

Tavuk Dünyası - Doğanyurt

Tam zamanlı çalışacak servis elemanı yardımcısı (komi) arkadaşlar aranmaktadır...

3 hafta önce

Eletkrik Ustası

Havalandırma Grup - Doğanyurt

HAVALANDIRMA CİHAZLARININ (KLİMA SANTRALLERİ , ISI GERİ KAZANIM CİHAZLARI , HÜCRELİ CİHAZLAR VB VANTİLATÖR-ASPİRATÖRLER) İMALATINI YAPAN FİRMAMIZIN BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE ELEKTRİK USTASI ARANMAKTADIR. İŞİN TANIMI : CİHAZ DEVREYE ALIM İŞLERİNİ VE CİHAZIN ELEKTRİKSEL BAĞLANTILARINI YAPMAK. DOLGUN MAAŞ VERİLECEKTİR.

3 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

ÜSKÜDAR - KADIKÖY - ALTUNİZADE ve FİKİRTEPE de yapımı tamamlanan İş Merkezi - Plaza - Site / Toplu Konut ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2200 + Yemek + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

3 hafta önce

Satış Elemanı

Collecturk Alacak Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. - Doğanyurt

Satış Elemanı aranmaktadır.Collecturk, bankaların, varlık yönetim şirketlerinin, GSM operatörlerinin ve diğer kamu/özel kurumların alacak tahsilatına yönelik İstanbul ve İzmir lokasyonlarında hizmet vermektedir. Alım yapacağımız yeni projemizde saha satış departmanı kurularak, kurumsal firmalara ürün satışı gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Müşterilerin aranarak görüşme organize edilmesi,Görüşmelere katılarak ürünün tanıtımı ve satışının sağlanması.

3 hafta önce

E-Ticaret Sorumlusu

Bien Inşaat Ltd. - Doğanyurt

Bien Duvar Kağıdı - E - Ticaret Sorumlusu İş Açıklaması • E-ticaret ve pazaryerinde yer alan ürünlerin satışa açılma süreçlerini takip etmek ve yönetmek, • E-ticaret sitesinde ve pazaryerinde yer alan ürünlerin fiyat, renk, stok vb kontrollerini sağlamak, • Satışa açılacak ürünlerin içeriği, teknik bilgileri ve ürün görsellerini hazırlamak, hazırlanan listeleri kontrol etmek ve siteye yüklemek, • Satışı yapılacak ürünlere ait detaylı bilgileri düzenlemek ve takip etmek, (resim, içerik, özellik, fiyat, tanıtım, banner vb.) • Müşteri memnuniyet süreçlerini yakından takip etmek ve müşterilerle mail, sms, telefon vb. çeşitli iletişim araçları ile şikayetleri ve sorularına yönelik iletişimde bulunmak, • Ürün ve kategori bazında stok ve satış analizini düzenli yapmak, • Sistemde yaşanan sıkıntıları tespit etmek ve çözümü için öneriler geliştirmek, • Ürünlerin satış dengelerini izleyerek satış ve pazarlama politikaları geliştirmek, • Yeni kampanyalar ile uygulamalar konusunda yaratıcı fikirler üretmek ve bu fikirleri site üzerinde uygulamak, • Depo bölümüyle irtibat halinde çalışarak stok ve sevkiyat takibi yapmak ve koordineli çalışarak süreci yönetmek. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Tercihen Üniversite mezunu, • Online reklam ve satış konularında bilgi sahibi olan, • E-ticaret sitelerinde deneyimli, • E-ticaret alt yapısı, internet sitesi yönetimi, web platformları sistemleri konularında tecrübeli, • Lojistik süreçlerine hakim, • Raporlama ve analiz araçlarına hakim, • Sonuç Odaklı, araştırmacı, yenilikçi, yaratıcı ve sürekli gelişmeye açık, • Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, takım çalışmasına yatkın, • Bay (Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.) Çalışma Saatleri • Pazartesi – Cuma • 09:00 – 17:00

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emin Endüstriyel Ürünler - Doğanyurt

Firmamızda ön muhasebe olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Fatura kesebilecek, teklif hazırlayacak, ödeme takibi yapabilecek.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mali Müşavirlik Bürosu - Doğanyurt

Bakırköy de Bulunan Mali Müşavirlik Büromuza, -Tercihen Ticaret Lisesi Mezunu -En az 3 yıl Muhasebe bürosu tecrübesi olan, -Tek Düzen Hesap Planına Vakıf, - Luca kullabilen, -İnsan ilişkileri kuvvetli, Sorumluklarının bilincinde, İşinin takibini yapan, Düzenli, -Tüm muhasebesel süreçte görev alabilecek, Beyannameleri gönderebilecek,SGK işlemlerini takip edecek, Ofisi idare edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Çiftlik İşçisi (Genel)

Atikol Deri Tekstil Hayvancılık ve Gıda San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Çiftlik İşçisi (Genel) aranmaktadır.İlçe tarımdaki işlerimizi yürütecek, (Koyun - Küpe düşürme işlemi ve Yem bitki dosyası gibi)Traktör ve ekipmanlarını kullanabilecek, (Yonca biçimi gibi)Kiraz, ceviz ve elma ağaçlarımızın bakımlarından sorumlu olabilecek,Referans verebilen, tecrübeli personel alınacaktır.Sosyal Olanaklar;Maaş + SGK + Lojman + Elektrik + Su + Yakacak yardımı + İnternet + TelefonYer ; Kırklareli-Lüleburgaz-Oklalı

3 ay önce

Müdür

Özel Sihirli Eller Anaokulu - Doğanyurt

Okulumuzda müdür görevlerini yerine getirecek; sosyoloji, felsefe veya İngilizce bölümlerinden herhangi birinden mezun. En az iki yıl MEB'e bağlı özel veya devlet kurumlarında kadrolu çalışmış, müdürlük vasfı taşıyan öğretmen arkadaşların cv göndermelerini bekliyoruz.

3 ay önce

Hemşire (Yenidoğan)

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Hemşire (Yenidoğan) aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız hastanenin yenidoğan kliniği için tercihen alanında en az 2 yıl tecrübeli Yenidoğan Hemşiresi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 hafta önce

KALİTE KONTROL ELEMANI

PRESTİJ İNSAN KAYNAKLARI - Doğanyurt

Acil acil acil Dudullu fabrikalarımızda ürün kontrolu 3 vardiya 7:00/15:00-15:00/23:00 - 23:00/07:00 çalışacak 18/35 yaş arası bayan personeller alınacak. +SGK+YOL+SERVİS + ASGARİ ÜCRET servis güzargahlarımız: kartal/sultanbeyli/dudullu/kartal/maltepe/pendik/kaynarca/ümraniye/ataşehir/çekmeköy/kadıköy/sancaktepe/üsküdar/samandıra/sarıgazi/kavakpınar/içerenköy servislerimiz bulunmaktadır. İletişim ; Aysun Hanım : 0541 563 9584 Merve Hanım : 0552 209 41 01

1 ay önce

Işçi Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı

Zaim Grup - Doğanyurt

İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası olan (A,B,C) *Tercihen Mühendislik Fakültesi Mezunu *İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yeteneğine sahip *Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, *Bay ve bayan İş Güvenliği Uzmanları

2 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler