Doğanyurt Mühendislik Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Mühendislik Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Marka Yöneticisi / Marka Yönetici Yardımcısı

Gss Pazarlama Ve Dış Ticaret A. Ş. - Doğanyurt

Pozisyon: Marka Yöneticisi / Marka Yönetici Yardımcısı Lüks tüketim ürünleri alanında öncelikli olarak saat, takı & mücevher ve güneş gözlüğü alanlarında faaliyet gösteren firmamızın Marka departmanı, E-Mağazacılık biriminde görevlendirilmek üzere "Marka Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı" aramaktayız. * Görev tanımı: Türkiye'nin ve Ortadoğu'nun önde gelen e-ticaret sitelerinde satılmakta olan, global veya yerel ölçekte sektörlerinde öncü markalarımızın online kanallarda satış performanslarını ve görünürlüklerini arttırmak. Pozisyonun Sorumlulukları: • Marka Yöneticisi için: Marka departmanının genel işleyişinin kurgulanması ve marka ekibinin hedefler ve iş planları doğrultusunda yönlendirilmesi. • Marka Yöneticisi Yardımcısı için: Marka departmanının genel işleyişinin kurguları içerisinde ve marka ekibinin iş akışları doğrultusunda departman hedeflerinin gerçekleştirilmesine katkıda bulunmak. • Markaların mevcut satış kanalarındaki performanslarını analiz etmek ve yeni hedefler doğrultusunda bir pazarlama planı oluşturulması sürecinde marka ekibine katkıda bulunmak • Dönemsel planlar doğrultusunda belirlenen hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için marka ekibine destek vermek • Marka Yöneticisinin yönlendirmesi ile key-account müşteriler ile ilişki geliştirmek ve müşteri beklentileri doğrultusunda kampanyalar tasarlamak • Markaların müşteri taleplerine göre sunum listelerinin hazırlanması • Satış kanalarında ürünlerin takiplerinin yapmak Pozisyon Gereklilikleri: • En az lisans mezunu • Excel ve diğer Microsoft Office programlarını orta-ileri derecede kullanabilmek • Perakende sektöründe gelişmeleri yakından takip eden • Modaya ilgisi olan ve yakından takip eden • Satış Yönetimi, Kampanya Kurgulama, İlişki Yönetimi, Süreç Yönetimi konularında tecrübe/eğitim tercih sebebidir • Erkek adayları için askerlikle ilişiği olmamak veya en az 2 sene askerlik tecili olan Marka Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı arıyoruz. **Sadece online başvuru kabul edilecektir.

3 ay önce

SAHA ÇALIŞMASI- ANKETÖR

POİSON A.R.S ARAŞTIRMA - Doğanyurt

GÜNLÜK 3 SAAT ÇALIŞMA İLE HAFTALIK SABİT 400 LİRA KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR. SAHADA ANKET YAPIYORUZ. 10 SORULUK KISA FORMLARIMIZ VARDIR. LÜTFEN YORUMLARDAN DEĞİL İRTİBAT NUMARASINDAN ULAŞINIZ. EBRU ERİPEK – 0232 422 54 73 0553 060 34 31

3 ay önce

Genel Muhasebe Elemanı

Firma Adı Gizli - Doğanyurt

GÜMRÜK MUHASEBESİNDE DENEYİMLİ BAYAN MUHASEBECİ ARANIYOR.

5 ay önce

Spor Eğitmeni

Cross Kids And Teens - Doğanyurt

Bodrumda çocuklara hizmet edebilecek yetiştirilmek üzere spor eğitmenleri aranmaktadır.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Göçmenler Group - Doğanyurt

Sefaköy Sanayi Sitesinde Bulunan Şubemizde Aşağıdaki Kriterlere Göre Bayan Eleman Alınacaktır. Firmamız Demir Kesim ve Büküm Makinaları Satış ve Teknik Servis Hizmeti Vermektedir. * Telefon Trafiğini Yürütecek * Merkez İle Şube Arasındaki Koordinasyonu Sağlayacak * Personellerin Sevk ve İdaresinde Yardımcı Olacak * Sorumluluk Alabilecek. Genç Dinamik Bayan Çalışma Arkadaşı Alınacaktır.

3 ay önce

Satınalma Ve İdari İşler Sorumlusu

Arol Foods - Doğanyurt

Ege serbest bölgesinde kurulu Hazır toz gıda ürünleri üretimi ve ihracatı yapan firmamızda görevlendirmek üzere; 1-İyi Derecede İngilizce konuşabilen 2-Tercihen Netsis Entegre w3 programını kullanabilen 3-Erkek adayların Askerlik ile ilişigi olmaması 4-B sınıfı Ehliyet sahibi ve Aktif olarak Araç kullanan 5-Gümrük işlemleri konusunda tercihan bilgisi olan 6-Üniversitelerin Gıda,Kimya,Endüstri mühendisliği,İşletme ,iktisat bölümlerinden 4 yıllık lisans eğitimi almış olmak. Şartlarını taşıyan İdari işler,gümrük işleri,satınalma ve lojistik takibi işlerini yapabilecek Takım arkadaşları alınacaktır. ilgililerin 10.7.2018 tarihine kadar ingilizce özgeçmişlerini göndermelerini rica ederiz.

2 ay önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Engin Osgb - Doğanyurt

OSGB bünyesinde anlaşmalı olduğumuz işyerlerine ziyaretler geçekleştirecek İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır. - B sınıfı isg sertifikasına sahip, - Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, - Sorumluluk sahibi, - B sınıfı sürücü belgesine sahip ve Aktif Araç Kullanabilen Çalışma Arkadaşı alınacaktır. - Hafta içi 8:00-18:20, Cmtsi Pazar tatil - Maaş+Ssk+Yemek(işyerinde) - işin gereksinimi olan şirket aracı , telefon, tablet , notebook pc şirketimizce sağlanmaktadır.

2 hafta önce

Sevkiyat Ve Depo Elemanı

Birlik End. Ürün. San. Ve Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Ulusal ve Uluslararası Gıda ve Endüstriyel firmalarının bayiiliğini yapan şirketimize - Tercihen Ümraniye, Şerifali, Tatlısu, Çakmak,Dudullu ve Kartal-Esentepe civarında ikamet eden, - Tercihen daha önce bir şirkette çalışmış, - En az B sınıfı ehliyet sahibi, - 20-35 yaş aralığında, - Tercihen askerliğini yapmış, "Sevkiyat ve Depo Elemanı" olarak çalışacak personel aranmaktadır.

5 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Seher Çakırcalı Bayır - Doğanyurt

Ümraniyedeki muayenehaneme tecrübeli yada yetiştirilmek üzereDiş Hekimi Asistanı arıyoruz.İş Tanımı:Hasta takibi (karşılama bilgilendirme randevu verme).Diş hekimine yardım.Muayenehane temizligi.Dental cihaz ve aletlerin dezenfeksiyon ve sterilizasyonu.Tıbbi malzemelerin takibi.Hasta ve laboratuvar sürecinin takibi.ÇALIŞMA SAATLERİ:09:00-19:00 yada (10:00-20:00) Cumartesi tam gün pazar tatil,hafta içi bir gün 13:00 erken çıkış yada 14:00 geç giriş.ÜCRET:Asgari ücret.Sigorta.Yemek.Fotoğraflı özgeçmiş (CV)ile yapılan başvurular dikkate alınacaktır.Not:Telefonla arayanlar dikkate alınmayacaktır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Temsilcisi

DERYA TV ÇAĞRI MERKEZİ - Doğanyurt

İş Tanımı FLORYA DAKİ ŞUBEMİZ İÇİN; Çalışanlarının ve Müşterierinin memnuniyeti vizyonu ile hedeflerine koşan DERYA TV TUSAP Çağrı Merkezi / Tele Satış sektöründe yenilikçi ve kurumsal yaklaşımla hizmet vermektedir.   Tv kanalımızın çağrı merkezinde satış biriminde telefonda sipariş alıp kampanya bilgisi verecek , 09:00/19:00 arası   çalışıcak deneyimli,deneyimsiz  neşeli , enerjisi yüksek takım arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Teknik Ofis Elemanı

Ayk Yol Yapı İnşaat - Doğanyurt

Hatay-Hassa Kırıkhan' da çalışmak üzere aşağıdaki niteliklerde Teknik Ofis Elemanı aranmaktadır. -BSK şantiyemizde çalıştırılmak üzere, -En az 5 yıl deneyimli -Daha önce Karayolları Projelerinde çalışmış -Uzun süreli çalışmayı düşünen -Ekip çalışmasına yatkın, -Her türlü hakediş, metraj, ataşman, raporlama, kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek -Gerektiğinde arazi ekiplerini yönetebilecek -İnşaat Teknikeri veya mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Eğitim Direktörü

Amerikan Kültür Dil Okulu - Doğanyurt

İş Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları İstanbul KARTAL  Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; EĞİTİM DİREKTÖRÜ alınacaktır.      

5 ay önce

Satış Temsilcisi (Bayan)

Soylu Alışveriş Merkezleri - Doğanyurt

Ulusal çapta faaliyet gösteren perakende firmamızın denizli Şubesi Tekstil reyonunuda çalıştırılmak üzere deneyimli/deneyimsiz Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Genel Nitelikler * perakende satış konusunda tecrübeli (özellikle tekstil) * En az orta öğretim mezunu * Satış mesleğini seven, öğrenmeye açık * iletişim ve insan ilişkileri konusunda profesyonel * Ekip çalışmasına uyumlu * Prezantabl Bay çalışma arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Proje Geliştirme Uzmanı

Ortech Marine A.Ş. - Doğanyurt

Şirketimizin projelerinde görev almak üzere İstanbul Teknopark ofisimiz de görevlendirmek üzere kimya, fizik ve biyoloji bölümlerinden mezun Proje Geliştirme Uzmanı çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi - Sefaköy

TALON GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. - Doğanyurt

SEFAKÖY E5 ÜZERİNDE OTEL PROJESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; -1500 TL +205 TL NAKİT YOL + AGİ + YEMEK, SEFAKÖY E5 TE BULUNAN OTEL PROJEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE; -8 SAATLİK VARDİYA DÜZENİNDE GÖREV YAPACAK, ÖZEL GÜVENLİK KİMLİĞİ BULUNAN, 22 / 36 YAŞ ARALIĞINDA, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR. İRTİBAT; TUNCAY TOPRAK 0212 216 08 56 0533 031 01 05

3 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Aktim Güvenlik Hizmetleri - Doğanyurt

İstanbul Pendik Yenişehir, Ümraniye Yukarı Dudullu ve Avcılar Tahtakale Mahallelerinde bulunan projelerimiz için Özel Güvenlik kimlik kartlı personeller alınacaktır. İstanbul dışından iş müracaatları da değerlendirilecektir. Gelecek olan personele Pendik Yenişehir'de 3+1 dairede kalacak yer imkanı sağlanmaktadır. Ücretler projeye göre farklılık gösterdiğinden ilgili adayların telefonla iletişime geçmesini rica ederiz.

5 ay önce

Montaj Elemanı

Ege Güvenlik Ltd. Şti. - Doğanyurt

TERCİHEN ELEKTRİKÇİ ALTYAPISI OLAN MONTAJ ELEMANLARINA İHTİYAÇ VARDIR.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Bilim Ilaçlama - Doğanyurt

Merkez ofisimiz de, işini severek yapacak, Satış tecrübesi olan, 10 günlük eğitim sonrası Sabah:09.00 - Akşam:19.00 saatleri arasında, Temiz ve güzel bir ortamda, "MAAŞ+PRİM+SGK+YEMEK" Çalışacak bayanlar aranmaktadır.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

STİL GİYİM SAN. VE TİC. A.Ş. - Doğanyurt

İş Tanımı Örme kumaştan hazır giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamıza, Müşteri ile firma arasındaki koordinasyonu eksiksiz sağlayarak siparişin teslimine kadar geçen sürecin planlanan zamanlamaya uygun gerçekleşmesinden sorumlu olacak müşteri temsilcileri aranmaktadır.

5 ay önce

Aşcı Yardımcısı

Kakao Gıda Ve Servis Hizmetleri A. Ş - Doğanyurt

Beşiktaş Fulya'da bulunan paket servisi dünya mutfağımıza aşçı yardımcısı arayışımız vardır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler