Doğanyurt Mineraller İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Mineraller İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Otomotiv Mekanikçisi

Dilek Oto - Doğanyurt

Dilek Oto; gaz, oto, elektrik, mekanik, tamir ve bakım servisine Otomotiv Mekanikçisi aranmaktadır.

3 ay önce

Cafe Elemanı

Abrn Gıdasan Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

DENEYİMLİ- DENEYİMSİZ KENDİNE GÜVENEN ADAYLARA İHTİYAÇ VARDIR.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Merd Asansör Inş. Iml. San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Şirketimiz muhasebe departmanına, Logo Go3 programını kullanabilen. Tek düzen hesap planına vakıf Fatura, ödeme, tahsilat ve banka kayıtlarını yapabilecek. Sigara kullanmayan Bahçelievler civarında ikamet eden. Çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Sekreter -Yönetici Asistanı

Mert Grup Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti - Doğanyurt

En az üniversite mezunu, Çalışma saatleri:08:30-18:00 cumartesi:08:30-16:00 deneyimli personel alınacaktır.

2 hafta önce

Restoran Şefi

Funda Hotel / Gültekin Otelcilik - Doğanyurt

YİYECEK İÇ. D.-RESTORANT ŞEFİ - Hizmet sektöründe belirtilen pozisyonda enaz 2 yıl çalışmış olan - 1 yabancı dili iyi derecede bilen(İngilizce/Arapça ) - Ala Cart Restorant ve Otel tecrübesi olan - Servis usül - sistem ve düzenlerine hakim - Ekip çalışması ve ekip yönetiminde tecrübeli - Bilgisayar kullanabilen - Bay

3 ay önce

Yönetici Sekreteri

Denizli Haber Merkezi - Doğanyurt

Türkiye genelinde Medya Organizasyon Emlak Yapım Menajerlik sektöründe faaliyetlerini sürdüren Millet Grup yöneticisinden sorumlu olacak deneyimli ya da yetiştirilmek üzere Bayan Sekreter alınacak. İşin Görevin Tanımı ; - Yöneticinin toplantı görüşme ve gün içerisindeki tüm çalışmalarından sorumlu olup, ayrıca kendisinden sorumlu olup gün içerisinde yönetici odasının temizliğini düzenini sağlayıp,misafir ve müşterilerini karşılayıp ağırlayıp uğurlayacak, - Yöneticinin Siyasiler Bürokratlar Diplomatlar iş adamları STK yöneticileri ve sanat dünyasındaki kişiler ile randevularını ayarlayacak ve gerektiğinde görüşmelere toplantılara birlikte iştirak edip not tutacak, - Yönetici ile beraber zaman zaman protokolün düzenlediği etkinliklere iştirak ederek görüşmelerinde notlar tutup yöneticiye rapor verecek, - Yönetici ile müdürler arasında iletişimi sağlayıp denetleme ve koordinasyon yapabilecek. - Gün içerisinde yapılan haberleri ve yetkililerin çalışmalarını takip edecek denetleyecek yöneticiye rapor verecek. Aranan Nitelikler - 20/35 yaş arası zaman zaman mesai 23:00 e kadar uzayabilir, - En az lise Tercihen Büro yönetimi Yönetici Asistanlığı bölümü mezunu - Diksiyonu düzgün,akışkan Türkçe konuşabilen, - Öz güveni tam kendinden emin inatçı zeki girişimci güler yüzlü,ikna kabiliyeti yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli - Kılık kıyafetine bakımına giyimine özen gösteren Prezentabl - Bilgisayar bilgisi olan ( office programları ) - Sorumluluk alabilen taşın altına elini koyabilen duyarlı azimli inatçı hırslı, - Çabuk kavrayabilme ve öğrendiğini uygulayabilme yeteneğine sahip, - İnisiyatif alabilen ve sorunlara çözüm üretip doğru pratik karar verebilen. İmkanlar : 2.000 TL maaş + SSK + Yemek Pazar günü tatil.. Mesai : 08:30 - 19:00 şeklindedir. Alımlar sözlü ve uygulamalı mülakat tarzı olup, 1 hafta deneme ve eğitim süreci.sonrası işe giriş olacaktır.

4 ay önce

İçerik ve Yayın Editörü

Prosigma Tasarım - Doğanyurt

Laboratuvar, Sağlık, Kimya gıda vb sektörlerine yayımlamakta olduğumuz sektörel yayınların içerisinde yer alacak, yayınlarımızın tüm içerik detaylarını oluşturabilecek, röportaj gerçekleştirebilecek, basın davetlerine katılabilecek, fotoğraf çekmeyi bilen, alanıyla ilgili yerli ve yabancı yayın organlarını takip edebilecek ve içerikle ilgili tüm kategorilerde belirleyici rol üstlenebilecek İçerik ve Yayın Editörü ekip arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Kat Görevlisi - Temizlik

Taryapı İnşaat Taahhüt ve Turizm Yatırımları Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bizimle çalışmak üzere Kat Görevlisi-Temizlik arıyoruz.Kalacak yer +3 öğün yemek+Sgk

4 ay önce

Pazarlama Koordinatörü

Tıkla Öğren Eğitim Sistemleri - Doğanyurt

Pazarlama Koordinatörü aranmaktadır.Türkiye’nin 1 Numarası Number One English Eğitim Hizmetleri bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.Number One English Eğitim Hizmetleri Paylaşım Sistemi ile danışmanları için yüksek kazanç imkanı sunar.Modern ve Profesyonel çalışma ortamı ile, danışmanlarımız sadece işine odaklanır.Danışmanlar Türkiyedeki tüm müşteri altyapısına ulaşır ve müşterisi olmasa dahi sektöre hızlı bir giriş yapabilir.Network Çalışma Sistemiyle Bağımsız Distiribütorler bulup birlikte çalışmak,Genel Nitelikler; Yönetici ve liderlik vasıflarına sahip, Kariyer hedefi olan, Hırslı ve çalışkan, Eğitime açık, Bay Bayan takım arkadaşları,İş Tanımı; Number One English Eğitim Hizmetleri’nin Türkiye organizasyonunda, Part time full time olarak çalışabilecek, Tarafımızdan eğitimler verilerek geliştirilecek arkadaşlar arıyoruz.

3 hafta önce

Garson / İngilizce bilen

Happy İnsan Kaynakları - Doğanyurt

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası alanda otel zinciri olan kurumsal müşterimiz için İngilizce bilen "Garson” arayışımız bulunuyor. İŞ TANIMI Tüm yiyecek ve içecek servislerinin misafir beklentilerinin üzerinde gerçekleştirilmesi, Servis ekipmanlarının kontrolü ve eksiklerin giderilmesi, Yiyecek ve içeceklerin misafirlere zamanında ve belirlenmiş standartlara göre servis edilmesi. GENEL NİTELİKLER En az lise mezunu, En az 2 yıl benzer pozisyonda 5 yıldızlı otel tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve dinamik, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli olan.

2 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Kökey Music - Doğanyurt

ANKARADA 2 ŞUBESİ BULUNAN MÜZİK ALETLERİ SATIŞ FİRMAMIZA.. -İnternetten satış yapmakta olduğumuz sitelerimiz için ürün açıklaması ve görselleri girecek, -İçerik düzenleyebilecek, -Siparişlerin kontrolünü sağlayacak -SEO Uyumlu İçerik Üretebilecek -Sosyal Medya alanında İçerik Paylaşımı ve Hesapların Yönetiminin Sağlayacak -Forum ve Blog gibi portallarda web sitelerine ait tanıtımların ve takibin sağlayacak - Araştırmayı seven, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş , -Daha önce benzer pozisyonda çalışmış -Ekip çalışmasına yatkın, -Sorumluluk sahibi -Bilgisayarı ve interneti iyi derece de kullanabilen. NOT: DAHA ÖNCE İŞ KONUSUNDA BAŞKA BİR E TİCARET SİSTEMİNİ YÖNETMİŞ İŞTEN CIDDI ANLAMDA ANLAYAN BİRİNİ ARIYORUZ LÜTFEN BEN BİLGİSAYAR KULLANMASINI BİLİYORUM DİYE İŞ BAŞVURUSU YAPMAYIN. ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ . EVDENİZDEN ÇALISMA SİSTEMİ DE OLABİLİR.

4 ay önce

Elektrikçi (Genel)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Elektrikçi (Genel) aranmaktadır.Projelerimizde yönlendirilmek üzere sahada ve şantiyede çalışabilecek, elektrik ve alt yapısını bilen Elektrik Ustaları çalışma arkadaşları alınacaktır. Ustalık veya kalfalık diploması (yeterlilik belgesi) olanlar öncelikli olacaktır.

2 gün önce

Eğitim Danışmanı

Başarı Noktası Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Beylikdüzü Şubemizde Çalışabilecek, Etkili iletişim kurabilecek, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Konusunda Tecrübeli, Gelen Öğrencilerimizin Kaydını Alabilecek. 12:00 -21:00 Saatleri arasında çalışacak ekip çalışmasına yatkın takım arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Marmaris / Yatılı Temizlik Personeli

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş - Doğanyurt

Tepe Servis ve Yönetim AŞ Bilkent Holding Kurumsal Hizmetler Grubu şirketlerinden 2008 yılında kurulan Tepe Servis ve Yönetim AŞ Yönetim Hizmetleri, Kurumsal Temizlik, Teknik Bakım/İşletim, Bahçe Bakım, Opsiyonel Hizmetler ve Destek Hizmetleri gibi “Entegre Tesis Yönetimi” kavramının kapsadığı tüm hizmetleri, nitelikli insan gücü ve Bilkent Holding’den gelen kurum kültürü ile profesyonel bir anlayışla sunmaktadır. Ankara genel merkez olmak üzere İstanbul, İzmir, Adana ve Antalya’da bölge temsilcilikleri, Bursa’da irtibat ofisi bulunan Tepe Servis, 2 bin noktada, 8 bine yaklaşan çalışan sayısıyla ülke genelinde hizmet sunmaktadır. MARMARİS'TE bulunan Şantiye projemizin temizlik hizmetinde DOLGUN ÜCRETLE kısmi süreli çalışabilecek ''Yatılı Temizlik Görevlileri'' istihdam edilecektir. - Şantiye temizliği yapabilecek, - 52 yaşını aşmamış, - Temizlik kurallarını bilen, - Düzenli ve sistemli çalışan, Ücret Bilgisi: Günlük 100 TL + YEMEK (PROJEDE KONAKLAMA İMKANI VARDIR) İletişim: Emre Bey : 0505 190 83 11

3 ay önce

Güvenlik Danışma Personelleri

Zeus Grup - Doğanyurt

Acill Projelerimize BAY Gözetim Danışman Yeni Başlayacak olan ve Hali Hazırda Bulunan Site / şantiye - Rezidans - Otel - Fabrika - Özel Okul - Metro VE Vip Hizmet Verdiğimiz Projelerimize BAY Sertifikasız Güvenlik Gözetim Personelleri ^^^^ PROJELERİMİZ^^^^ *HADIMKÖY Bölgesinde Bulunan Site / Fabrika Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 GECE 2 İZİN Şartları 2000 + Yemek + SGK KAĞITHANE Bölgesinde Bulunan Fabrika Projemize Bay Gözetim Danışman Çalışma şekli 8 saat Vardiyalı sistem Şartları 1900 + Agi + Yemek + SGK ZİNCİRLİKUYU Bölgesinde Bulunan Site / Şantiye Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1730 + Agi + Yemek + 205 YOL + SGK KADIKÖY Bölgesinde Bulunan Özel okul Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 2100 + Yemek + SERVİS + SGK ARNAVUTKÖY Bölgesinde Bulunan Site / Şantiye Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1835 + Agi + Yemek + 205 Yol + SGK KARAKÖY Bölgesinde Bulunan Mağza Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1930 + Agi + Yemek +Servis + SGK YENİBOSNA Bölgesinde Bulunan Mağza / İş Merkezi Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 2000 + Yemek + SGK PENDİK Bölgesinde Bulunan Şantiye / Fabrika Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları 1730 + 205 (Yol Ücreti ) + AGİ + Yemek + SGK ÜSKÜDAR Bölgesinde Bulunan İş merkezi Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 8 saat Vardiyalı sistem Şartları 1630 + 205 (Yol Ücreti ) + 240 (Multinet) + SGK ESENYURT Bölgesinde bulunan Site Ve Şantiye Projemize Bay Gözetim Danışman Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları 2000 + Agi + Yemek + SGK BEYLİKDÜZÜ Bölgesinde Bulunan Şantiye Ve Fabrika Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1940 + Agi + Yemek + SGK BAŞAKŞEHİR Bölgesinde Bulunan Site / Şantiye Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 2100 + Yemek + SERVİS + SGK AVCILAR Bölgesinde Bulunan Şantiye Ve Fabrika Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1760 + Agi + Yemek + SGK ALİBEYKÖY Bölgesinde Bulunan Site / Şantiye Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 8 Saat Vardiyalı Sistem Şartları : 1650 + Agi + Yemek + 205 Yol + SGK SARIYER Bölgesinde Bulunan Fabrika Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 2100 + Agi + Yemek + SGK SANCAKTEPE Bölgesinde Bulunan İş merkezi Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 12/36 Vardiyalı Sistem Şartları : 1650 + Agi + 240 Sodexo + SERVİS + SGK ATAKÖY Bölgesinde Bulunan Site / Yaşam Merkezi Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 2000 + Yemek + Servis + SGK ORTAKÖY Bölgesinde Bulunan İş Merkezi / Site Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1810 + Yemek + 205 Yol + SGK MECİDİYEKÖY Bölgesinde Bulunan Rezidans Projemize Bay Danışman Gözetim Çalışma Şekli 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin Şartları : 1930 + Yemek + SGK NOT: VİP Hizmet Verdiğimiz Projelerimize 1.77 Boy Üstü BAY Gözetim Danışman ŞARTLARI YÜZ YÜZÜ GÖRÜŞÜLCEKTİR NOT: Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir, ARANAN NİTELİKLER *T.C. Vatandaşı olmak. * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ), * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, *Sağlık Problemi Bulunmamak, * Ayda 15 ve 20 gün çalışma imkanı, MERAK ETTİĞİNİZ TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZLERİ ARAYARAK VEYA İNTERNET SİTEMİZE GİREREK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ . **DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN İNSAN KAYNAKLARIYLA İLETİŞİME GEÇİNİZ.*** OFİSİMİZ AVRUPA YAKASINDADIR. 0212 790 1312 Temsilcilerimiz Ebru Hanım 0554 150 90 05 Esin Hanım 0554 150 90 02 Gözde Hanım 0554 150 90 04 Ela Hanım 0554 150 90 03

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Transtas Global Lojistik - Doğanyurt

-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -MS Office uygulamalarına hakim, -Fatura giriş-çıkış vb. işlemleri yapabilecek, -Evrak kayıt ve raporlama işlemlerini yapabilen, -Takım çalışmasına yatkın, -Beylidüzü, Esenyurt, Büyükçekmece bölgesinde ikamet eden çalışma arkadaşları alınacaktır. -Profil resmi bulunmayan adayların cv'leri değerlendirilmeye alınmayacaktır. Servis güzergahları: Esenyurt servisi:Marmara Park, Hasırcılar,Esenyurt Köyiçi, Doğan Araslı Bulvarı ve Bahçekent emlak konutlarından geçmektedir. Büyükçekmece Servisi: Tüyap, Büyükçekmece E-5 Aymerkez, Mimarobadan geçmektedir. Çalışma Saatleri:Haftaiçi:08:45-18:15 Cumartesi:10:30:14:30 Pazar:Tatil

4 ay önce

Cnc Operatörü

Gökalp Teknik - Doğanyurt

Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere; 20-40 yaş aralığında Askerliğini yapmış Erkek Talaşlı İmalat alanında en az 3 yıl deneyimli CNC Dik İşleme Merkezi ya da Yatay İşleme Merkezi kullanabilen Tercihen Mitsubishi ya da Siemens control ünitelerine hakim Vardiya düzeninde çalışabilecek ekip arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Temizlik Personeli

Siteplus Entegre Tesis Ve Site Yönetimi A. Ş - Doğanyurt

Sektöründe Öncü Firmamızın İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde Görevlendirilmek Üzere; -Okur-Yazar, -Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, -İletişim yeteneği güçlü , güler yüzlü, -Ekip çalışmasına yatkın ,uyumlu, -Sorumluluk sahibi, -Yoğun çalışma temposuna ve esnek saatlere uyum sağlayacak, Bay Temizlik Görevlileri alınacaktır. Çalışma Saatleri: 08.00-17.00 Pazar Tatil. Asgari Ücret + Yol + Yemek İletişim: 05350456285

4 ay önce

Temizlik Görevlisi - Kadıköy - Kızıltoprak

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. - Doğanyurt

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol alanlarında hizmet vermekte olan ISS, 31.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS Türkiye Catering alanında aşağıdaki niteliklere sahip, Kadıköy Bölgesinde Bulunan Hastane projemizde Temizlik görevlisi olarak çalışabilecek Bay -Bayan adaylar aranmaktadır. Asgari Ücret+ AGİ + Yol+ Yemek + SGK 8 saatlik çalışma sistemi Başvurularınız için :0549 812 86 38

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Grove Hotel Restaurant-Bar - Doğanyurt

140 kişi otel kapasiteli Ölüdeniz -Hisarönü mevkiinde bulunan yarım pansiyon ve oda kahvaltı konseptinde faaliyet gösteren işletmemizde istihdam edilmek üzere bay ve bayan Resepsiyon Görevlisi aranmaktadır.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler