Doğanyurt Medya Satınalma Firmaları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Medya Satınalma Firmaları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mobilya Ustası

Salkım Orman Ürünleri San Tic A.Ş. - Doğanyurt

İkitellide bulunan ahşap-masif panel fabrikamızın mobilya bölümünde çalışacak Mobilya Ustası alınacaktır.Çalışma saatlerimiz hafta içi: 08.00 - 18.00,Cumartesi: 08.00-16.00 arasıdır. Fabrikamızda vardiya yoktur.Sigorta, Yemek ve Yol ücreti şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

4 ay önce

Turizm ve Otelcilik Elemanı

Kuzey İnsan Kaynakları Bakıcılık Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

Akdeniz ve Ege Bölgelerinde Turizm ve Otel Alanlarında çalışacak Turizm ve Otelcilik Elemanı aranmaktadır.Lojman + Yemek + SSK

1 ay önce

Garson-Komi

Ak Reklam Organizasyon Ve Insan Kaynak. - Doğanyurt

AK REKLAM ORGANİZASYON VE İNSAN KAYNAKLARI BÜNYESİNDE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ YERLERDE ÇALIŞMAK ÜZERE 18-35 YAŞ ARASI DENEYİMLİ DENEYİMSİZ GARSON-KOMİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ .

3 ay önce

Fotoğrafçı

Studyo Tual - Doğanyurt

Ofis programlarını kullanabilen, Photoshop programına hakim, Stüdyo çekimi ve düğün dış çekim konusunda deneyimli, Akşam düğün çekimlerine gidebilecek Fotoğraf rötuşu,albüm tasarımı yapabilen, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Diksiyonu düzgün, pozitif, güler yüzlü,fotoğrafçılar alınacaktır

2 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Balgat Çözüm Akademi Okulları - Doğanyurt

Temel lisede çalışmak üzere İngilizce öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Broşür Dağıtım Elemanı

Çubuklu Kaynak Suyu - Doğanyurt

BEYKOZ ÇUBUKLU SU FABRİKASINA BROŞÜR DAĞITACAK ELEMAN ARANIYOR.

2 ay önce

Teknik Ressam

Önalan Mühendislik İnşaat Taahhüt ve Müşavirliği - Doğanyurt

Teknik Ressam aranmaktadır.Üniversite Makine Mühendisi, Makine Teknikeri, Makine Teknik Ressam Bölümünden Mezun,Ms Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarını etkin olarak kullanabilen,Metraj yaparak Keşif çıkarabilecek,Hakediş kontrolü yapabilecek,Mekanik Tesisat ve Detay Projeleri konusunda deneyimli (Isıtma-Soğutma-Havalandırma-Sıhhi tesisat),

5 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Pg Özel Güvenlik - Doğanyurt

Kağıthane bulunan iş merkezi projemizde görevlendirilmek üzere Güvenlik kursunu tamamlamış, sertifikası olan, kimlik çıkarmak için müracatta bulunmuş veya Güvenlik kimliği olan Bay Gözetim ve Güvenlik Personeline ihtiyaç vardır. 2 gündüz 2 gece 2 OFF vardiya sisteminde çalışılacaktır. Ücret: 2013 TL (YOL DAHİL)+ AGİ, Yemek projeden

3 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Bektaşoğlu Torna Tesviye Otomobil - Doğanyurt

Başkent Organize Sanayi Sitesinde çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

5 ay önce

Kimya Öğretmeni

Kazananlar Eğitim Kulübü - Doğanyurt

İş İlanı Detayları hafta içi 09:30 hafta sonu 08:30-19:00 arası mesai saatine göre çalışabilecek TYT-AYT konularına hakim en az bir yıl tecrübeye sahip öğretmen alımı yapılacaktır

1 hafta önce

Depo Elemanı

Üçler Tekstil-Aslan Çetinkaya - Doğanyurt

-KALİTE KONTROLDEN ÇIKAN ÜRÜNLERİN VARSA AKSESUARLARINI TAKMAK, PANTOLON VB. KEMERLERİNİ TAKIP, BARKODLAYARAK DEPOLAMAK , - ÜRÜNLERİ BARKOD OKUYUCULARLA DÜZENLİ VE HIZLI ŞEKİLDE İRSALİYELERİNİ KESTİRİP - SEVK ETTİRMEK. - SEVKİYAT ELEMANI OLARAK TEKSTİL DE ÇALIŞMIŞ OLMAK,

3 ay önce

Iso Başdenetçi

Sercons Dış Ticaret - Doğanyurt

Istanbul’da bulunan firmamızda bağımsız olarak hizmet verebilecek ISO 9001/ISO 14001 Baş Denetçileri arıyoruz. İlgilenenlerin NACE kodlarını da içeren CV’lerini iletmelerini rica ederiz.

1 ay önce

Sekreter

Elfa Elektronik Güvenlik Sistemleri - Doğanyurt

Güngören Haznedar’da bulunan Elektronik Bilişim Güvenlik Sistemleri üzerinde çalışan firmamız için Bayan Sekreter aranmaktadır.Randevu ve toplantıları organize edecek,Şirket içi telefon ve bilgi akışını sağlayacak,Evrak ve kargo trafiğini yönetecek,Genel ofis düzenini sağlayacak,Ofisin tertip ve düzeninden sorumlu, Bilgisayar bilgisi olan,Misafirlerin güler yüzle karşılanması ve ağırlanmasından sorumlu olacak Bayan Sekreter arıyoruz.

3 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Acil Osgb Eğitim Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Antalyada bulunan OSGBmizde tam zamanlı çalışmak üzere; Satış ve Pazarlama konusunda tecrübeli tercihen B, yada A sınıfı OSGB deneyimi olan İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) aranmaktadır.İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması,Risk analizleri yapılması ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması,Çalışanlara mevzuata uygun İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin planlanması ve eğitimlerin verilmesi,Acil durum planlarının hazırlanması, acil durum ekiplerinin oluşturulması, acil durum tatbikatlarını yapılması,İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların planlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması,İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesiÇalışma ortamı iş sağlığı ve güvenliği saha gözetiminin sağlanması.Çalışma yeri Antalya Muratpaşadır.

4 ay önce

Sekreter

İşimiz Güven Çevre ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Danışmanlık A.Ş. - Doğanyurt

Sekreter aranmaktadır.İstanbul ve çevresinde iş sağlığı ve güvenliği sektöründe faaliyet gösteren firmamız, İşletmelerin tehlike sınıflarına göre iş kazalarını ve mesleki riskleri minimum seviyeye indirmek ve iş kazalarını tümüyle ortadan kaldırmak adına firmalara, Alanlarında deneyimli iş güvenliği uzmanı, İşyeri hekimi ve diğer sağlık personeli tedariği sağlamaktadır.Kadromuz uzun yıllar boyunca iş sağlığı ve güvenliği alanında uzmanlaşmış kadrosuyla, ‘’Daha Güvenli Türkiye’’ sloganıyla günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.Not: Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır. Ofis Tekstilkent / Esenlerdedir.

1 ay önce

Filtre Imalat Görevlisi

Autorain Otomotiv Yedek Parçaları - Doğanyurt

Sultanbeyli de bulunan firmamıza tam zamanlı çalışabilecek otomotiv yedek parça olan filtre bölümümüzde imalat yapabilecek deneyimli ya da deneyimsiz 18-26 yaş aralığında bayan eleman aramaktayız.

1 ay önce

Kişisel Gelişim Uzmanı / Eğitmeni

İnci Tanıtım Prodüksiyon Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kişisel Gelişim Uzmanı / Eğitimcisi aranmaktadır.

3 ay önce

Inşaat Teknikeri

Tekmer Mrble Proje Tasarım Ve Uygulama - Doğanyurt

Şantiye tecrübesi olan bay inşaat teknikeri tercihimizdir. şantiye kontrolünde görevlendirilecektir.başvurular hemen değerlendirilip geri dönüş sağlanılacaktır.

5 ay önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Otantik Taş Ev - Doğanyurt

Ortaca Dalaman ve Sarıgermede bulunan işyerlerimize Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı personel alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Vatan Konveyör - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZE ZİRVE MUHASEBE PROGRAMI BİLEN, TELEFONLARA BAKACAK, DİKKATLİ, OFİS İŞLERİNİ YÜRÜTEBİLECEK BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler