Doğanyurt Matbaacılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Matbaacılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

Karteknik Makina - Doğanyurt

İŞİN TANIMI *Makinaların pazarlamasının yapılması *Teklif verilmesinden iş teslimine kadar ki aşamaların takibi GENEL NİTELİKLER *Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan *Aktif araç kullanabilen *İletişim yönü kuvvetli *En az 2 yıl tecrübeli *Aktif olarak saha da şirket aracı ile satış yapabilecek satış temsilcileri arıyoruz.

2 ay önce

İç Mimar

Polo Mobilya - Doğanyurt

Mobilya sektöründe hizmet vermekte olan Masko'daki firmamıza görevlendirmek üzere; Mimari çizim programlarında tasarım ve çizim yapabilen, İyi derecede, Autocad, Photoshop, 3D Max ve Ms Office programlarını kullanabilen, Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Fakiroğlu Plastik - Doğanyurt

Fakiroğlu plastik olarak bünyemizde yetiştirip devamlı çalışacak Vasıfsız Eleman aranmaktadır.Maaş başlangıç maaştır.Bünyemize istediğimiz birey geçici değil kalıcı olması gerekmektedir.İş yeri servisimiz mevcuttur.

2 ay önce

Market Müdür Yardımcısı

ARDEN GIDA - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER ARDEN Mağazalarımızda Görevlendirilmek Üzere, Alınacak Olan Mağaza Müdür Yardımcısında Aranan Özellikler Aşağıdaki Gibidir. - Güçlü iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip, - Takım çalışmasına yatkın, - Planlama ve organize etme yeteneklerine sahip, - MS Office uygulamalarına hakim, - Lise ve dengi okullardan mezun, - Mağazacılık deneyimi olan ve benzer pozisyonlarda daha önce en az 2 yıl görev almış, - Güler yüzlü hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, - Vardiyalı ve hafta sonları çalışabilecek, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya muaf. İŞ TANIMI - Takımını, Arden stratejik planları doğrultusunda yönlendirebilecek, - Takımının performansını ve motivasyonunu arttırmak ve geliştirmek için etkin rol oynayacak, - Depo ve stok yönetimini yakından takip edip kontrollerini düzenli yapacak, - Sergileme, raf düzeni, promosyon yerleşimi, SKT kontrolü vb. konularda etkin rol alarak yönlendirmeleri yapacak, - Merkezden gelen bilgileri düzenli kontrol ederek eylem planlarını hayata geçirecek, - Personel yönetiminde başarılı.

5 ay önce

Vasıflı Vasıfsız Personeller

Oba Kurumsal Ve Bireysel Hizmetler - Doğanyurt

Otomotiv sektöründe görev alacak vasıflı / vasıfsız bay personel alınacaktır. -48 Yaşını aşmamış, -3 Vardiya çalışabilecek, -Mesai yapabilecek, -Sağlık problemi olmayan,

4 ay önce

Garson

Nefti Kafe-Mbm Tarım Hayv. Gıda Ltd. Şti - Doğanyurt

Restorantımızda çalışacak güleryüzlü, iletişimi güçlü, 18-30 yaş aralığında olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Baskı Operatörü

Ccl Label Turkey Ambalaj San. Ve Tic. A. Ş - Doğanyurt

Kanada merkezli ambalaj firması, CCL Label'de görev alacak, aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşları aramaktayız. • Matbaacılık ve/veya Ambalaj sektörlerinde baskıda çalışmış • Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek olan • Askerlik görevini tamamlamış • Tercihen İstanbul Avrupa yakasında (Esenyurt, Arnavutköy, Avcılar, Beylikdüzü, Küçükçekmece) ikamet eden/edebilecek olan

2 ay önce

Stoll Cms Makina Operatörleri

Arden Örme - Doğanyurt

Triko Örme Dış Giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamıza, -Triko konusunda deneyimli, - Stoll CMS makinelerinde tecrübeli, - Takım çalışmasına yatkın, - Sorumluluk sahibi elemanlar aranmaktadır. - 3 VARDİYA ŞEKLİNDE ÇALIŞILACAKTIR. Yerimiz Şirinevler'dedir.

4 ay önce

E -Ticaret Uzmanı - İngilizce / Almanca Bilen

Ley Moda Tekstil Tasarım San Ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Almanya merkezli istanbul avrupa yakasında ofisi bulunmakta olan firmamıza online satış e-ticaret işinde tecrübeli portföyü olan iyi derece ingilizce ve almanca bilen eleman alınacaktır. yurtdışında bulunan onlıne satış sitelerine bağlantı kuracak,web sitemizi geliştirecek ,satış ağını genişletecek tecrübeli e-ticaret uzmanları aranmaktadır.

4 ay önce

Çay Servis / Temizlik Elemanı

Palme Makina A. Ş - Doğanyurt

Başkent Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamız için Çay Servis ve Temizlik Elemanı alınacaktır. • Çay ve ikram servisleri yapabilecek, • Tercihen servis ve sunum görevlerinde daha önce çalışmış, • Misafir ağırlama kurallarına uyum ve özen gösteren, • Güler yüzlü, tertipli pratik, kişisel görünüş ve hijyene önem veren, • Çalışma alanının temizlik ve düzeninden sorumlu, • Mutfak ve Temizlik malzeme eksiklerinin tespitini sağlayacak, • 30-45 yaşları arasında, • Sincan ve civarında ikamet eden, • Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Ve Finans Elemanı

Elboy Endüstriyel Tesisler - Doğanyurt

Fabrikamızın Beylikdüzü Sağlam Plaza ofisinde çalışmak üzere muhasebe personeli alımı yapılacaktır. Aranan Nitelikler - 32 - 40 yaş arası - Bekar - Office programlarına hakim, - Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, - Muhasebe ve Finans konularında tecrübeli, - Ofis işleyişinin sorumluluğunu alabilecek, - Dinamik ve çalışmayı seven, Yapılacak İşin Niteliği - Şirket fabrikamızda bulunan Mali Müşavirimizle koordineli çalışacak, - Tahsilat işlemlerini takip edecek, - Çek, fatura ve kredi ödemeleri gibi çeşitli ön muhasebe işlerini takip edecek, - Teklif verilen müşterilerin takibini yapacak.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Şimşek Elektrik - Doğanyurt

- Mikro, logo programlarını kullanabilen, - C/H konusunda bilgisi olan, - Tahsilat ve BA-BS konularına hakim, - En az 3 yıl tecrubesi olan, - Tercihen askerliğini tamamlamış, - B sınıfı ehliyete sahip olan Çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Eksen Smmm Ltd Şti - Doğanyurt

ÖRNEK MAHALLESİ'NDEKİ MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA ORKA (DOS) MUHASEBE PROGRAMINI BİLEN, HESAP PLANINA VAKIF, EVRAK İŞLEYİP, ASGARİ MİZAN KONTROLÜ YAPABİLEN, BORDRO İŞLEMLERİNE HAKİM MUHASEBE BÜROSUNDA DAHA EVVEL EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ, ERKEKLERDE ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ubb Demir Çelik - Doğanyurt

Firmamızda çalışmak üzere ÖN MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır. Firmamız Tuzla Deri Org.Yan Sanayi bölgesindedir.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Güntav Gıda - Doğanyurt

Güntav İnşaatta çalışmak üzere 30 - 40 yaş arası bayan yönetici asistanı alınacaktır.

3 ay önce

Satış-Pazarlama Uzmanı

Yanardağ Elektrik - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER; • Saha satışı konusunda en az 1 yıl deneyimli, • Sistemli çalışmayı prensip edinmiş, temsil ve ikna yeteneği güçlü olan, • Hedef/Sonuç odaklı çalışabilen, • Analitik düşünce yapısına sahip, takipçi ve çözüm odaklı, • Planlama ve problem çözme yeteneklerine sahip, organizasyon becerisi yüksek, Raporlama ve sunum yeteneklerine sahip, • Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, • Seyahat engeli olmayan. • Sürücü ehliyeti olan ve aktif araba kullanabilen, İŞ TANIMI; • Firmaya yeni müşteriler kazandırmaya yönelik faaliyetleri yürütecek, • Sorumlu olduğu bölgede düzenli olarak saha çalışmaları gerçekleştirecek, • Aylık bütçe hedefleri doğrultusunda satışlar yapacak, • Şirket ve müşteriler arasındaki ilişkileri koordine edecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Özden Etüt Merkezi - Doğanyurt

Çubukta bulunan kurumumuza üniversite mezunu Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenialınacaktır.

3 hafta önce

Klima Vrf Ustası Ve Kalfalar

Soydaş Klima - Doğanyurt

ACİL İSTANBUL'DAKİ KLİMA ŞANTİYELERİMİZ İÇİN VRF USTALARI VE KALFALAR ALINACAKTIR. SİGORTA YOL YEMEK VARDIR. YATILI YER MEVCUTTUR.

3 ay önce

Şarküterist

Adar Alışveriş Merkezi - Doğanyurt

Buca ve Narlıdere' de bulunan mağazalarımızda çalışmak üzere -Tercihen yakın çevrelerde ya da yol sorunu olmayan bölgelerde ikamet eden -Şarküteri reyonunda en az 1,5 yıl deneyimi olan -Çalışma azmi ve disiplinine sahip -Maaş+mesai+prim sistemiyle uyumlu olarak çalışacak -Müşteri ilişkileri iyi diksiyonu ve hitabı uyumlu güleryüze müşteri memnuniyetine öncelik verebilen -Sorumluluk sahibi -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlama sorunu olmayan Belirtilen yaş aralıklarında Bayan Çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Incirli Zafer - Doğanyurt

ERYAMAN VE KEÇİÖREN DEKİ OKULLARIMIZA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.BAŞVURULAR ONLİNE ÜZERİNDEN KABUL EDİLECEKTİR.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler