Doğanyurt Matbaacılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Matbaacılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Elemanı

Asya Ekspertiz - Doğanyurt

23 yaşından küçük, ehliyeti olan, askerliğini yapmamış olabilir, asgari ücretle çalışacak eleman alınacaktır. Sadece online başvuru kabul edilecektir.

1 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Yeditepe Turizm - Doğanyurt

İş Açıklaması E-Ticaret ekibimizde görevlendirilmek üzere web sitemizin içerik yönetimi ve sosyal medya hesaplarındaki tüm görsel güncelleştirmeleri, reklam, kampanya, slider gibi tasarım yüklü işleri etkileyici ve etkileşimli olarak hazırlamakla sorumlu, yeni trendler öğrenip uygulayabilen, ayrıca adwords, facebook business, email marketing gibi internet reklam modellerini kullanarak kendini geliştirecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz. • Aynı anda birçok sosyal medya hesaplarını yönetebilecek, • Yönetilen markaların iletişim stratejisine uygun iletişim dili geliştirebilecek, • Sosyal medya hesaplarındaki etkileşim oranlarının yükseltilmesi, paylaşımların hazırlanması, yayınlanması ve ilgili istatistiklerin raporlanmasını yapabilecek, • Sosyal ağlardan gelen her türlü kullanıcı sorusu / talebini yapıcı ve hızlı bir şekilde yanıtlayabilecek, • Markamız için kreatif kampanyaların oluşturulmasında katkıda bulunabilecek, • Web sitelerimizdeki ürün ve içerik bilgilerini yönetebilecek, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Tercihen sosyal medya ve dijital pazarlama alanında en az 2 yıl ajans deneyimli, • Dijital trendleri yakından takip ederek çalıştığı projelere uygulayabilen • Türkçeyi doğru ve akıcı kullanan, yazı ve sosyal medya diline hâkim, editörlük yeteneği olup özgün içerik üretebilen, • Sosyal medya stratejisi/dili oluşturma ve sunma konusunda deneyimli, • Mevcut sosyal medya (Google, Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter, Youtube) kanallarına hakim ve bunlarla ilgili trendleri güncel şekilde takip ediyor edebilecek, • Motivasyonu ve enerjisi yüksek, etkili iletişim kurabilen ve ekip çalışmasına uyumlu, • İçerik hazırlayabilecek kadar grafik tasarım programı kullanabilen, • Yaratıcı yönü kuvvetli,

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Alpglass Cam Sanayi - Doğanyurt

Faaliyet gösterdiği alanlarda lider kuruluş olan Alp Glass Cam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinde görevlendirmek üzere, • Üniversitelerin İşletme, Pazarlama, İletişim veya ilgili diğer bölümlerinden mezun, • Ön Muhasebe konusunda deneyimli, • Sözlü ve yazılı ifade yeteneği güçlü, • İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, • Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi, • Kurumsal Firmalarda iş tecrübesi olan, • İş takip ve raporlama yeteneği olan, • Gelişime açık, • Ekip çalışmasına yatkın, • MS Office programlarını etkin kullanabilen, • Tecrübeli Bay/Bayan personel alınacaktır.

2 ay önce

Havlu Dikimcisi

Onur Tekstil - Doğanyurt

Havlu dikiminden anlayan makinacılar alınacaktır. Maaşlar dolgundur+sgk+yemek+servis vardır

1 hafta önce

Kişisel Gelişim Uzmanı / Eğitmeni

İnci Tanıtım Prodüksiyon Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kişisel Gelişim Uzmanı / Eğitimcisi aranmaktadır.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Bs Mali Müşavirlik - Doğanyurt

İstanbul Beylikdüzü' nde bulunan danışmanlığını yaptığımız tekstil firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "MUHASEBE PERSONELİ" alınacaktır. - En az Ticaret lisesi mezunu (Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun) - Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimi olan - Cari hesap takibi ve mutabakatı, çek-senet takibi konularında tecrübe sahibi - Tercihen DİA muhasebe programı tecrübesi olan - Tercihen E-Fatura süreçlerinde tecrübesi olan - İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip - Ms Office (Word, Excel, Outlook) programlarını iyi düzeyde kullanabilen - İstanbul Beylikdüzü yada civarında ikamet eden -Cumartesi çalışmamız yoktur. Çalışma saatleri 08:00/18:30 dur.

4 gün önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Otantik Taş Ev - Doğanyurt

Ortaca Dalaman ve Sarıgermede bulunan işyerlerimize Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı personel alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Saha Satış Elemanı

Akpack Ambalaj - Doğanyurt

Uretimini yapmis oldugumuz cafe ve restoranlarin islak mendil ve stick şekerlerini sahada satisini yapabilecekBAYAN eleman ariyoruz.

2 hafta önce

Stilist

R. M. D. Bebe Çocuk Giyim - Doğanyurt

çocuk giyimde 0-5 yaş erkek ceket takım da kaliteli çalışan stilist/modelist

3 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Turkuaz İnteraktif Tasarım Ajansı - Doğanyurt

Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dijital Reklam Hizmetleri sunan firmamızın hizmetlerinin satışını yapacak; %30 Net Prim ile çalışacak aktif Pazarlama Uzmanı istihdam edilecektir.Çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00Cumartesi-Pazar Tatil.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Dekosi - Doğanyurt

TÜRKİYE'NİN TÜM İLLERİNDE SATIŞ PAZARLAMA YAPABİLECEK İNŞAAT FİRMALARINDA SATIŞ DENEYİMİ OLAN ARKADAŞLAR ARIYORUZ. MAAŞ+PRİM+ARAÇ+YAKIT+YEMEK

5 gün önce

Garson

Kayra Grup Pazarlama Danışmanlık ve Destek Hizmetleri Tic A.Ş. - Doğanyurt

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider bir markamızın yeni açılacak Cafe&Restaurant zinciri için Garson arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı;Kayra Grup; Dünyaca ünlü markalara hizmet veren, bu markalara sahada mümkün olan her mecrada tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinler arası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 full time ve 1500 part time personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup Markanız Gayemiz ana fikriyle çalışmalarını sürdürmektedir.Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; kariyerini Kayra Grup bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.Tam zamanlı – Pazar günü sabit izin kullanacak, haftanın 6 günü çalışacak.

3 hafta önce

Cmm Operatörü

Pdmsol Savunma İmalat Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Savunma Sanayisinde faaliyet gösteren firmamızda Cmm Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Aşçı

Kids A Loud Anaokulu - Doğanyurt

Seçkin bir anaokulunda 120 öğrenciye yemek hizmeti sunabilecek, tecrübeli Aşçı aranıyor.

3 ay önce

Satış Sorumlusu

Körfez Redüktör Pompa Motor San. Tic. Ltd. - Doğanyurt

İzmit Sanayi Sitesinde Redüktörler, Elektrik Motorları ve Pompalar gibi endüstriyel ürünler satışı yapan firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip " SATIŞ SORUMLUSU " ekip arkadaşları arıyoruz. * Tercihen makina , elektrik veya mekatronik bölümlerinden mezun, * Satış alanında (tercihen sanayi sektöründe) tecrübeli veya yetiştirilmek üzere * İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, * Sorumluluk sahibi, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, * MS Office uygulamalarına hakim, * B Sınıfı Sürücü Ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, * İzmit'te ikamet eden İş Tanımı: * Müşterilerden gelen talepleri tekliflendirmek * Potansiyel müşteri ve sektör tespiti yapmak, görüşmelerini yürütmek, * Satışa yönelik faaliyetleri geliştirmek ve yönetmek, * Kendi portföyünde yer alan müşteriler ile ilişkileri yürütmek ve müşteri sürekliliğini sağlamak

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Saygı Çankaya Özel Eğitim - Doğanyurt

ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ DENEYİMLİ,EN AZ LİSE MEZUNU ELEMAN ALINACAKTIR. İLGİLENENLERİN ARAYARAK ULAŞMASINI RİCA EDERİZ CV LERE BAKILMIYOR.

2 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Ilker Gödence Mobilya Dizayn - Doğanyurt

Ticaret lisei , MYO yada Üniversitelerin İşletme/İktisat/Muhasebe bölümlerinden mezun, Fatura,cari hesap,stok takibi,çek senet, ,BA/BS , Genel muhasebe işlemleri vs. evrak girişlerini yapacak, Personel özlük işlemlerini bilen ve bordro hazırlayabilecek, En az 2 yıl tecrübesi olan, Muhasebe programlarından en az bir tanesini bilen. Microsoft Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk alabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar), Öğrenmeye açık ve istekli B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen. Şartlart: başlangıç olarak asgari ücret + sigorta+yemek 6 gün çalışılıyor

2 hafta önce

Idareci

Gündem Özel Öğretim Kursları - Doğanyurt

2007 den beri özel öğretim sektöründe hizmet veren firmamızın, OĞUZELİ şubesinde MUDUR- MUD. YRD. GÖREVLERİNE bakacak üniversite mezunu arkadaşları birlikte çalışmaya davet ediyoruz. Aranan Temel Özellikler * İdari tecrübesi olan * Uyumlu * İletişim ve ikna kabiliyeti güçlü * Güler yuzlü * Görüntüsüne önem veren * Temel bilgisayar proğramlarına hakim * Çalışma disiplini ve sistematiğine sahip.

3 ay önce

Bellboy

Grand İtimat Hotel - Doğanyurt

Bellboy aranmaktadır.Çalışma Yeri Denizli Merkezdir.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ayyıldız Group - Doğanyurt

Ön Muhasebe Elamanı aramaktayız. 2 yıllık MYO mezunu, Muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş, İletişimi kuvvetli, Dikkatli, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ms office programlarına hakim.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler