Doğanyurt Market İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Market İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Engelli Personel

Hıdırusta Otomotiv A. Ş. - Doğanyurt

Firmamızda Engelli kadrosunda çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız: Tercihen lise mezunu, Bedensel Engelli raporu olan ve Türkiye İş Kurumu' na kayıtlı, Çalışmaya istekli, Ekip çalışmasına uyumlu, Bay - Bayan. Not: Başvuran adayların özgeçmişlerinde iş gücü kaybı yüzdesinin belirtilmesi rica ederiz.

5 ay önce

Güvenlik Görevlisi (Göktürk - Kemerburgaz)

Asist Özel Güvenlik - Doğanyurt

GÖKTÜRK-KEMERBURGAZ/EYÜP te BULUNAN SİTE PROJEMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE, Özel Güvenlik Kimliği olan, 23-40 yaşını arası, 175 Boy ve üzeri, Askerliğini yapmış, Deneyimli, 2 Gündüz+2 Gece+2 OF sisteminde vardiyali çalışabilcek Bay Güvenlik Elemanları Alınacaktır. ÜCRET: 2.005,00 (Bekar Agi dahil)+240 Multinet+SGK

5 ay önce

Hızlı Ve Anlayarak Okuma Eğitmeni

Matematik / Ingilizce Dünyası - Doğanyurt

Büyükçekmece'de yer alan; Meb'e Bağlı Resmi KURS Merkezimizde çalışmak üzere; İletisimi ve insan iliskileri kuvvetli, Güleryüzlü, prezantabl,diksiyonu düzgün, küçük yaş gruplarına , öğrenci ve yetişkin gruplara ait eğitim paketlerimize hakim olabilecek, veli ve öğrenci ilişkilerini organize edebilecek, eğitim ve proğramlarının planlamalarını, müfredatının takibini yapabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, eğitmenlik öğretmenlik becerileri yüksek,, takım ruhu,disiplin ve önce kalite anlayışına sahip HIZLI VE ANLAYARAK OKUMA EĞİTMENLİĞİ görevini yapabilecek TÜRKÇE & TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ takım arkadaşları arıyoruz. Sigara Kullanmayan arkadaşlarımız öncelikli tercihimiz olacaktır.

4 ay önce

Posta Dağıtım Elemanı / 4 Ay-Dönemsel

MANPOWER - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Kargo sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterimiz için "Posta Dağıtım Elemanı (4 Ay-Dönemsel)"arıyoruz. En az ilköğretim tercihen lise mezunu, Sahada çalışma konusunda bir engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen. İŞ TANIMI Kargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak, Kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak.

2 ay önce

Asistan

Özel Mevlana Sağlık Hizm. - Doğanyurt

Fatih'teki diş kliniğimiz için, en az lise mezunu, insan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü, dinamik, prezantable, sağlık sektörüne ilgisi olan, uzun vadeli çalışmayı düşünen, sigara kullanmayan Yardımcı Elemana ihtiyacımız vardır. Maaş + SGK + Yol + Yemek Çalışma gün ve saatlerimiz: Sabah 09:00 akşam 18:00'dır. Cumartesi de dahildir. Pazar günü tatildir.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Sezai Collection - Doğanyurt

Karşıyaka da bulunan hazır giyim mağazamız için tecrübeli veya tecrübesiz bayan satış temsilcisi aramaktayız. 

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Birsöz Gıda - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere satış konusunda tecrübeli tercihen gıda sektörünü bilen bay veya bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Satış Ve Pazarlama Müdürü

Sinerji Telekomünikasyon A. Ş. - Doğanyurt

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Sabit Telefon Hizmetleri (STH) ve İnternet Servis Sağlayıcılığı (ISS) hizmetleri vermek üzere yetkilendirilmiş olan Sinerji Telekomünikasyon A.Ş. deneyimli ve profesyonel kadrosuyla vermiş olduğu tüm hizmetleri kurumsal müşterilerinin özel ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak sunmaktadır. Saha çalışmaları yapabilecek Kurumsal Satış Yöneticileri arıyoruz. Detaylar yüzyüze görüşme esnasında verilecektir.

3 ay önce

İnşaat Mühendisi

Düz İnşaat - Doğanyurt

En Az 5 ( Beş ) Yıl Deneyimli Sürücü Belgesi olan Ankara İlinde İkamet olan bay-bayan İnşaat Mühendisi alınacaktır

4 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Antepli Şerifoğlu Baklavaları - Doğanyurt

Sosyal Medya Uzmanı, - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli, - Müşteri ilişkilerini yürütebilecek, - Türkçe'yi doğru ve akıcı şekilde kullanabilen, yazı ve sosyal medya diline hakim, - İngilizce yazışma seviyesi iyi, - Dijital medya gündemini ve gelişmeleri sürekli takip eden, - Araştırmacı, yeniliklere açık, yaratıcı, dijital teknolojilere ve yeniliklere hakim, - Görsel algısı yüksek, - Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, - Tüm dijital mecralarda ( Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, blog...vb. ) iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize edebilecek, - Mevcut sayfaları sürekli aktif halde bulundurarak, topluluk yönetimi yapacak, şikayet ve soruları kendisine verilecek direktiflere uygun şekilde cevaplandıracak, - Sosyal medya konusunda yeni müşteriler yaratmaya yönelik öneriler ve çalışmalar içersinde bulunacak, - Sosyal medya performansını takip ederek raporlayabilecek, -ofis programlarını kullanabilecek, -Tercihen Google Adwords analiz ve planlaması konusunda deneyimli, Sosyal Medya Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Elektrik Bakımcıları - Bay

Erce Group - Doğanyurt

HİZMET VERMEKTE OLDUĞUMUZ FİRMAMIZ İÇİN ELEKTRİK BAKIM PERSONELLERİNE İHTİYAÇ VARDIR • Teknik Lise , veya 2 senelik elektrik veya elektronik mezunu • Askerliğini yapmış. • 21 -38 yaş arası • Gebze,darıca veya tuzla civarında ikamet eden • 3 vardiyalı çalışacak • Minimum 6 ay tecrübeli NOT:Ücret yüz yüze görüşmeden sonra belirlenecek İLETİŞİM TELEFONLARI 0262 646 23 24 0533 721 56 99

3 ay önce

Grafik Stajyeri

Viva Porselen - Doğanyurt

Üniversitelerin veya grafik tasarım kurslarında grafik veya fotoğrafçılık bölümünde okuyan bayan stajyer arayışımız bulunmaktadır. İş tanımı: Grafik tasarımcımıza destek verecek, Mağazamızdaki sofra ürünlerinin konsept resimlerini çekip sosyal medyada paylaşacak. Çalışma saatleri okul-kurs saatlerine göre "part time" ayarlanacaktır.

5 ay önce

Oto Yıkama Ustası

Kaan Oto Yıkama & Kuaför - Doğanyurt

Oto yıkama işinden anlayan elemana ihtiyaç vardır. Yatılı veya yatılı olmayan işini düzgün yapacak güvenilir elemana ihtiyaç vardır . Not: Detaylı bilgiler görüşmede bildirilecektir.

5 ay önce

Öğretmen

Özel Başkent Ata Matematik Kursu - Doğanyurt

Bütün branşlarda Öğretmen alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Sayısal Branş Öğretmeni

12 Eğitim Merkezi - Doğanyurt

Yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuzla gün geçtikçe büyüyen ATABEY EĞİTİM KURUMLARI OLARAK ATAŞEHİRde ki kolejimize, yeni dönem kadromuza dahil edeceğimiz öğretmenler aramaktayız. -Alan bilgisine güvenen, değişen sisteme ve müfredata hakim (TYT-AYT), -Öğrendiği öğretim yöntem ve tekniklerini uygulamak için fırsat arayan ve kendini ve öğrencisini geliştirebilecek, -Mesleğini gerçekten seven, yaptığı işin öneminin bilincinde olan, -Öğrenci danışmanlığı konusunda tecrübe sahibi, -Veli iletişimi kuvvetli, veli bilgilendirme konusunda tecrübe sahibi, velilere öğrencisi ile ilgili geri bildirim yapacak, -Çözüm odaklı öğretmen adaylarının başvurularını bekliyoruz. **Atabeyin sitesinden de başvurularınızı gönderebilirsiniz. **12 Eğitim Merkezleri ile Atabey Eğitim Kurumları aynı firmaya aittir.

3 ay önce

Gözetim Görevlisi - Ulus

Doruk Group - Doğanyurt

Ulus'ta bulunan okul projemizde sabit gündüz danışman/gözetmen personel olarak görevlendirilmek üzere, prezantasyon sahibi, boyu ve kilosu doğru orantılı erkek personel arayışımız bulunmaktadır. Maaş:2050 TL+AGİ+Yemek+SGK

4 ay önce

Kaynakçı

Netlog Lojistik Grubu - Doğanyurt

Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.” Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun 'İstanbul/Hadımköy" operasyonunda görevlendirilmek üzere, - Tercihen Meslek Lisesi mezunu, - Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, -Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın, - Askerlik ile ilişiği olmayan, - "Kaynakçı” takım arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Gazaltı Kaynak Montajcısı

Üstün İş Makina - Doğanyurt

1982'den bu yana Makine sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere "Gazaltı Kaynak Montajcısı" aramaktayız. Genel Nitelikler • Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri Mezunu, kaynakçı sertifikasına sahip, • En az 3 yıl deneyimli, • İyi derece de Gazaltı kaynağı yapabilen, paslanmaz boru ve tesisat kaynağında deneyimli, • Tercihen metal işleme konusunda tecrübeli, teknik resim okuyabilen, • Ekiple uyumlu çalışabilecek, İş arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı • Gazaltı kaynağı ile kaynak montajı yapmak, • Ağırlıklı olarak paslanmaz makine imalatında kullanılacak parça montajlarını argon kaynağı ile yapmak, • Verilen iş emirlerini ortalama imalat süresinde tamamlayabilmek, • Kaynak ekipmanlarını bilmek ve verimli bir şekilde kullanabilmek. Not: Çerkezköy Çorlu Merkez, Kızılpınar, Kapaklı, Saray, Velimeşe, Veliköy'de ve Bu güzergah üzerinde servisimiz mevcuttur. Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:30 Cumartesi Pazar Tatil

3 ay önce

Çiçekçi Yardımcı Eleman

Vivaldi Çiçek - Doğanyurt

Çiçekçi dükkanında çalışacak servis elemanı, aynı zamanda temizlik ve dükkanın diğer işlerine bakacak Çiçekçi Yardımcı Eleman aranmaktadır.Ehliyetle olması şarttır.

1 ay önce

Kasiyer

Alp Süpermarket - Doğanyurt

perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalıştırılmak üzere; insan iletişiminde başarılı, aktif ,yenilikçi çalışma arkadaşları arıyoruz..

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler