Doğanyurt Mağazacılık (Tekstil) İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Mağazacılık (Tekstil) İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Makine Teknisyeni

Sck Zeta Kimya Kozmetik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda faaliyet gösteren sıvı dolum makinaları, etiketleme makinaları ve lineer sıvı dolum hatlarında mekanik ayar ve bakım tecrübesi olan makine bakım teknisyenine ihtiyaç duymaktayız. İşini seven, özveri ile çalışan, makinaların dilinden anlayacak nitelikte iş tecrübesine sahip teknik alt yapısı olan kişiler tercihimizdir.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Personeli

Bsc Giyim Mağazacılık - Doğanyurt

Ürün satışı yapan firmamıza 18-45 yaş arasında saat 16:30-01:00 arasında çalışabilecek bayan elemanlar aranmaktadır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Personeli

Dünya Sağlıklı Yaşam Merkezi - Doğanyurt

* En az Lise mezunu, * Ses tonu ve diksiyonu düzgün, * Sabırlı, çözüm üretebilme yeteneğine sahip, * Telefonda etkili iletişim kurabilen, * İkna yeteneğine sahip, * İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, * Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın, * İletişim becerisi olan, * Problem çözme yeteneği gelişmiş, * Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli * Bay / Bayan,

3 ay önce

İdari İşler Sorumlusu

Ünaş Tekstil Sanayi Ve Ticaret Aş - Doğanyurt

Üniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezun, İdari İşler konusunda tecrübeli, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Dikkatli, dinamik, sistemli ve hizmet odaklı çalışmayı prensip edinmiş, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Genel İş Tanımı; - Personel izinlerinin ayarlanması, bekçi çalışma saatlerinin düzenlenmesi, - İşyerine ait servis ve araçların bakım ve kontrolünün takibi, - Fabrika ve şubelerin demirbaş ihtiyaçları ve araç-gereç sarfiyatlarının takibi, - Şirketin sözleşmeleri olduğu kurumlarla genel bakım ve sözleşme yenilemeler aracılığıyla fiyat iyileştirmeleri, - Aylık yemek listesi ve belirli periyotlarla mutfak ihtiyaçlarının belirlenmesi, - Personel moral motivasyon ve performansının takibi, - İdari bina ve işletmenin temizliklerinin çizelge takipleri, - Fabrika ve şubelerin personel iş güvenliği, ilk yardım ve yangın eğitimleri koordinasyonu, yasal işlem takipleri, - Elektrik, Jeneratör, Asansör gibi idari mülk ekipmanlarının rutin kontrollerinin çizelgeler üzerinden takibi gibi İdari İşler Sorumlusu aranmaktadır.

5 ay önce

Silahlı Güvenlik Görevlisi - Banka Jokeri

EKOL GRUP GÜVENLİK - Doğanyurt

1999 yılından günümüz, sektöründe bayraktar konumda olan ve büyük projelere yön veren kurumumuz bünyesinde yer alan özel bir bankanın İstanbul Anadolu Yakası şubelerine, Silahlı Özel Güvenlik Personeli olarak çalışmak üzere bay personel aranmaktadır. Aranan Nitelikler; -5188 Sayılı Yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip -Asgari Lise mezunu -Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek -Askerlik hizmetini tamamlamış -Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden -Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın -Diksiyonu düzgün -İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden Şartlar; 1603 TL NET MAAŞ+AGİ+205 TL YOL+PROJEDE YEMEK İMKANI İletişim: 0505 158 84 88 EMİR MENDERES ALPASLAN

3 ay önce

Montaj Elemanı

Yıldız Oyuncak - Doğanyurt

Çocuk oyun makinalarında montaj ve elektrik bağlantılarını yapabilecek Montaj Eleman aranmaktadır.

2 ay önce

Servis Teknisyeni

Kardeşler Motosiklet - Doğanyurt

Motosikleti bir yaşam tarzı olarak benimseyen, 38 yıldır motosiklet sektöründe 3 mağaza ve 30 kişilik ekibi ile faaliyet gösteren Kardeşler Motosiklet, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına ekibimizi büyütüyoruz. Motosiklet servis bölümümüz için Aranan Nitelikler: -Üniversite veya Meslek Liselerin Motor veya Otomotiv Bölümlerinden mezun, (ilgili bölümlerden mezun olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır) -Askerlik görevini tamamlamış -Tercihen A2 ehliyetli yada motosiklet kullanmasını bilen çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Satış Danışmanı-Galleria

Joker Bebek - Doğanyurt

Bebek ve oyuncak sektöründe Türkiye’nin önde gelen perakende firması Joker için, hızlı büyüme hedeflerini ve müşteri ilişkileri politikalarını hayata geçirebilecek Satış Danışmanları arıyor. En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne önem gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın. İŞ TANIMI Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, Müşterilere ürün özelliklerini etkin şekilde anlatmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü sunmak.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Tarlığ Mali Müşavirlik - Doğanyurt

Genel Nitelikler: Yerli ve yabancı sermayeli kurumsal şirketlere mali müşavirlik hizmeti sunan firmamızın Balmumcu'daki ofisinde tam zamanlı görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip Muhasebe Uzmanı çalışma arkadaşları alınacaktır. • Meslek Yüksek Okullarının Muhasebe, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, • Muhasebe ve Mali Müşavirlik mesleğinde kendisini geliştirmek isteyen, • Esnek çalışma saatlerine açık (mesai saatleri hafta içi 09:00-18:30, cumartesi 09:00-13:00) • Analitik düşünme yetkinliği sahip ve pratik çözüm önerileri sunabilen, • İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim gücü gelişmiş, • Stajyer veya stajını başlatmak isteyen, • Sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın, • Öğrenmeye istekli ve özverili, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, • Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. İş Tanımı: • Mevzuatı takip etmek ve müşterileri ilgilendiren yeni düzenlemeler hakkında ilgili şirketleri gerekli görülen hallerde bilgilendirilmesi, • Ofis içerisinde ekiplerin ihtiyaç duyduğu operasyonel desteğin mevzuata uygun olarak sağlanması • Hizmet sunduğumuz müşterilerimizin cari hesap mutabakatlarının yapılması ve raporlanması • Fatura, banka vb. belgelerin muhasebe programına mevzuatlara uygun bir biçimde kontrol edilerek muhasebe kayıtlarının oluşturulması, • Mahsup işlemlerinin dosyalamalarının yapılması ve kontrolünün sağlanması, • Muhasebe kayıtlarını oluşturulması, mali mevzuat ve uluslararası kurallar çerçevesinde uygulamaların gerçekleştirilmesi (Yabancı para değerlemeleri vs.) • Muhtasar, KDV, Damga, BA/BS, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi Beyannamelerinin hazırlanması ve verilmesi, • Dönemsel olarak (aylık, yıllık) bilanço ve gelir tablolarının hazırlanması, • Sosyal Güvelik Kurumuna gerekli bildirimlerinin hazırlanması, • Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu diğer raporlama ihtiyaçlarının karşılanmasında görev alınması.

4 ay önce

Izgara Sorumlusu / Yardımcısı - Hilltown Avm

Saray Muhallebicisi - Doğanyurt

Saray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin menüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 83 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir.HILLTOWN AVM şubemiz için;MAAŞ+YÜKSEK BAHŞİŞ ile çalışacak.En az 2 yıllık restoran – kafe tecrübesi olanGüler yüzlü, takım çalışmasına yatkınKişisel görünümüne önem verenRestoran yöneticiliği alanında kariyer hedefi olanEnerjik ve çalışkanTercihen askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)Izgara Sorumlusu / Yardımcısı arıyoruz.Başvuru için 0212 999 27 00' ı arayabilirsiniz.

2 ay önce

Depo Elemanı

TAVUK DÜNYASI - Doğanyurt

Türkiye’nin en hızlı büyüyen akılalmaz lezzet durağı Tavuk Dünyası’nın; Kocaeli/Şekerpınar’da bulunan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere; Tam Zamanlı çalışacak, “Depo Elemanı” ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. Haydi sen de Kariyerinin Şefi olmak için hemen başvur!

3 ay önce

ANADOLU LİSESİ EĞİTİM DANIŞMANI

Oğuz Fenbilimleri Eğitim Kurumları - Doğanyurt

İş Tanımı ÇAMLICADA AÇILACAK ANADOLU LİSEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERDE EĞİTİM DANIŞMANI ALINACAKTIR

5 ay önce

Halkla Ilişkiler Elemanı

Ayçiçeği Anaokulu - Doğanyurt

Anaokullarımıza; velilerin karşılanması, telefonların cevaplanması, günlük işleyişin takibi ve koordinasyonu, telefonların cevaplanması gibi konularda çalışacak yönetici asistanı(halkla ilişkiler elemanı) alınacaktır.

1 ay önce

İhracat Operasyon Sorumlusu

Erkanyavuz Mobilya - Doğanyurt

*Mobilya İmalat sektöründe minimum 2-3 yıl deneyimli, diksiyonu düzgün ve iletişimi kuvvetli *İyi derecede İNGİLİZCE bilgisine sahip (İkinci dil olarak ARAPÇA bilgisi tercih sebebidir) *Tercihen kredi 3dsmax kullanabilen, *Yurt dışı müşterileri ile üretim departmanı arasındaki sipariş/üretim/yükleme koordinasyon sürecini yönetebilecek. *İhracat evraklarının düzenlenmesi ve gümrük işlemlerinin takibinden sorumlu olabilecek *Takım çalışmasına yatkın *İhracat işlemlerini raporlayabilecek *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış *Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden bay/bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Rod Danışmanlık - Doğanyurt

Bornova'da bulunan danışmanlık merkezimiz için: Diksiyonu düzgün, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, iletişimi güçlü, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Birlikte çalışmayı ve işbirliğini önemseyen, Sorumluluk sahibi sekreter aramaktayız. İlgilenen adayların randevu için aramaları rica olunur. Başvuran adayların İŞKUR'a kayıtlı olmaları tercih sebebidir.

3 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Mega Ticaret - Doğanyurt

İŞİN KONUSU: Google aracılığı ile sürekli yeni müşteriler yönlendiren megaticaret sitesinin kelime paketlerinin satış-pazarlama işidir.BU HİZMETİNİZİ HANGİ SEKTÖRLERE PAZARLAYABİLİRİM? Taahhüt, uygulama, tamirat, tadilat, servis, montaj ve bakım hizmetleri veren sektörlerde ki tüm firmalara satılabilir.PEKİ BU SEKTÖRLER DE FİRMALARIN LİSTELENME DURUMU NEDİR? %70 gibi çok büyük bir oranda birçok irili ufaklı firma google’ da birinci sayfa da çıkamıyor.PAKET FİYATLARINIZ HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ? 10 sayfaya kadar 250 TL / Sayfa başına bir defaya mahsus tüketici maliyeti 25 TL - size kalan tutar 150 TL - Siparişin hazırlanma süresi 3 iş günü30 sayfaya kadar 650 TL / Sayfa başına bir defaya mahsus tüketici maliyeti 21.6 TL - Size kalan tutar 350 TL - Siparişin hazırlanma süresi 5 iş günü50 sayfaya kadar 1 000 TL / Sayfa başına bir defaya mahsus tüketici maliyeti 20 TL - Size kalan tutar tutar kalan 500 TL - Siparişin hazırlanma süresi 7 iş günü70 sayfaya kadar 1 200 TL / Sayfa başına bir defaya mahsus tüketici maliyeti 17 TL - Size kalan tutar 600 TL - Siparişin hazırlanma süresi 10 iş günü100 sayfaya kadar 1 600 TL / Sayfa başına bir defaya mahsus tüketici maliyeti 16 TL - Size kalan tutar 800 TL - Siparişin hazırlanma süresi 15 iş günüFiyatlarımıza KDV dahildir.PEKİ SANAL MAĞAZA SATIŞ FİYATLARINIZ VE TEMSİLCİYE KALAN MİKTARLARINIZ NEDİR? 3 yıllık sanal mağaza satış fiyatımız kdv dahil 150 TL olup %50’ si temsilciye ödenecektir. Fiyatlarımız hedef sektörler için makul fiyatlar olup rahatlıkla satılabilir tutarlardır.TEMSİLCİ ÖDEMELERİNİZİ NASIL YAPIYORSUNUZ? Ödemeler şu şekilde yapılmaktadır. Örneğin, 5 haziran tarihinde müşteri temsilci sözleşmesi imzalandı ve 5 temmuz tarihine kadar da 8 000 TL’ lik bir ciro yaptığınız düşüldüğünde ödemenizi 5 ağustos tarihinde alacaksınız demektir. Ödemeler bu şekilde, birer aylık periyotlarla, bir önce 30 günün ödemesi olacak şekilde yapılacaktır.PEKİ BU İŞTE AYLIK EN AZ 8 000 TL CİRO YAPILABİLİR Mİ? En düşük paketten her gün 1 adet satılsa ve 1 adette sanal mağaza açılsa müşteri temsilcisine günlük 225 TL gibi çok ciddi bir rakam kalmakta.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı

Es Gıda - Doğanyurt

Call center da çalışmak üzere; çağrı merkezi tecrübesi olan bayan eleman alınacaktır. Çalışma saatleri: 09:00 - 18:00 arasıdır. Pazar tatil

5 ay önce

Argon Kaynağı Ustası

Eko Denge Enerjı Yatırımları Ve Tarım - Doğanyurt

Endüstriyel makinalar ve tarım makinaları imalatı, Pompa - Arıtma sistemleri kurulum, montajı ve pompa bakımları konularında hizmet veren İkitelli-Başakşehir İşmodern Sanayi Sitesindeki' deki Atölyemizde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşları aramaktayız. - Argon, Gazaltı ve elektrik kaynağını çok iyi yapabilen, - En az 4 sene tecrübeli, - Askerliğini yapmış, - Araç ehliyeti olan ve aktif kullanabilen - Çalışmaya istekli, - Sorumluluk sahibi, dürüst, uyumlu - Teknik lise mezunu ve yakın çevrede oturanlar tercih sebebidir.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Vıptech Elk Elek Ltd Şti - Doğanyurt

İbrahimli Bölgesinde bulunan şirketimize çay temizlik ve yemek işlerine bakabilecek ayrıca satın alma departmanına yardımcı olarak kendini geliştirecek,istikrarlı güvenilir, güler yüzlü diksiyonu düzgün bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. Servis imkanımız mevcuttur.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Modes Modüler Soğuk Depo Sistemleri - Doğanyurt

Soğuk Hava Deposu sektöründe Hizmet vermekteyiz. Şirketimize Ön Muhasebeden Anlayan bayan eleman alınacaktır. Çalışma Saatlerimiz Sabah 08.30 -18.00 'dir. Cumartesi Yarım Gün Çalışmaktayız. Ayrıntılar Yüz yüze görüşülecektir.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler