Doğanyurt Mağazacılık (Tekstil) İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Mağazacılık (Tekstil) İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

Queenzz Estetik Ve Güzellik Merkezi - Doğanyurt

İŞ TANIMI: EPİLASYON CİLT BAKIMI ZAYIFLAMA KIL TEKNİĞİ KİŞİSEL BAKIM KONULARINDA FAALİYET GÖSTEREN AŞAĞDAKİ NİTELİKLERE SAHİP HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR...ARANAN NİTELİKLER: KENDİ ALANINDA DENEYİMLİ TEMSİL VE SUNUM YETENEĞİ YÜKSEK GÜLER YÜZLÜ POZİTİF DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM GÖSTEREN TİTİZ ENERJİSİ VE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK MASA BAŞI SICAK SATIŞTA GÖREV ALACAK BAYAN PERSONEL...

1 ay önce

Imalat Personeli

Tempo Elektronik Prom. - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde yer alan duvar saati montajı bölümünde görev alacak vasıflı/vasıfsız çalışma arkadaşları aramaktayız. Servis güzergahımız Sefaköy - İnönü Mahallesi ve Mehmet Akif Mahallesidir.

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Eksen Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KURUMUMUZDA BİZİMLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞABİLECEK,DİKSİYONU DÜZGÜN,ÖZVERİLİ,ÇALIŞKAN,SORUMLULUK SAHİBİ,BİZİMLE UZUN SOLUKLU DEVAM EDEBİLECEK ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ. NOT: HAFTANIN 1 VEYA 2 GÜNÜ YARIM GÜN OLACAK ŞEKİLDE.

1 ay önce

Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Operatörü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Operatörü aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Coğrafi Bilgi Sistemleri üretimi ve yazılımlarının geliştirildiği firma için tercihen deneyimli Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBC) Operatörü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Gürlesin Group - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER: * En az Lise mezunu olmak, * Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl aktif satış tecrübesine sahip, * Müşteri odaklı, satışı hedef olarak benimseyen, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * İletişim becerisi yüksek, proaktif, ikna kabiliyeti olan, * Ekip çalışmasına yatkın, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız. İŞ TANIMI: * Mağaza görsel standartlarına uygun olarak ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, * Müşterilere ürün özelliklerini anlatmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak, * İlgili yöneticisine ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapmak.

2 ay önce

Mekanik Bakım Elemanı

Policap Plastik - Doğanyurt

PLASTİK FABRİKASINA MEKANİK BAKIM KONUSUNDA TECRUBELİ TERCİHEN MESLEK LİSESİ TORNA FREZE BÖLÜMÜ MEZUNU ELEMAN ALIMI YAPILACAKTIR.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Euro 90 TV - Doğanyurt

Yönetici Asistanı aranmaktadır.Avrupada ve 49 Ülkede program yapan Euro 90 Tvye Seyahat engeli olmayan Yönetici Asistanı aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.***Fotoğraflı Cvler kabul edilecektir.

6 gün önce

Satış Temsilcisi

Çeyza Avm - Doğanyurt

Dayanıklı Tüketim Malları Mağazalar Zincirinde Görev Alacak ; -Tercihen satış tecrübesi olan, - Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları doğrultusunda gerekli bilgi ve desteği verecek, - Reyonların düzenlenmesi ve ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak, - İşine önem veren , güleryüzlü, dinamik, - Sunum ve iletişim konusunda kendine güvenen, - Müşteri odaklı davranışı benimsemiş, - Mağazanın satış hedeflerine ulaşmasına gerekli katkıyı sağlayacak, - Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan takım arkadaşları arıyoruz.

23 saat önce

Saha Satış Elemanı

Sevenbio Kozmetik ve Kimya San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Saha Satış Elemanı aranmaktadır.Haftada birkaç gün öğrenciler için günlük 5-6 saat çalışma,Günlük Ödeme + Yol÷Prim,Çalışma yeri Aydın Merkezdir.

3 hafta önce

Yönetici Sekreteri

Sos Finans Danışmanlık - Doğanyurt

Ofisimize tam zamanlı çalışacak diksiyonu düzgün iş tecrübeli bayan personel arıyoruz. Yerimiz Mecidiyeköy Quasar Tower ' da . Metrobüs e yakın Ulaşım kolay. 3000 tl maaş + prim Yemek Ulaşım

3 ay önce

Servis Elemanı

Gaziantep Pilavcısı - Doğanyurt

Yeni acilan mini lokantamizda calisacak BAYAN calisma arkadaşi alinacaktir calisma saatleri sabah 9 aksam 7 yer.BALIKLI CİVARI .FASULİ LEZIZ EV YEMEKLERİ

2 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Beril Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

21 yıllık bir sigorta acentesiyiz, Firmamızın telefon ve maillerine cevap verebilecek, sigorta police üretimi ve satışı gerçekleştirebilecek Sigorta Teknik Personeli aranmaktadır.Fotograflı CVsiile başvuru yapılması rica olunur.

3 ay önce

Java Ve Android / Ios Developer

Iova Bilgisayar Yazılım Ltd. Şti. - Doğanyurt

Yazılım firmamıza farklı birimlerde yer alacak iki yazılım geliştirici personel alınacaktır. 1.- Java Web teknolojilerine hakim, bu alanda yazılım deneyimi olan geliştirici. 2.- Mobil alanında uygulama deneyimi olan geliştiriciler aranmaktadır. Hybrid FrameWorks lerde çalışmış, veri tabanı deneyimi olması tercih nedenidir. Adayların örnek projeleri ile başvurmaları gerekmektedir. Adayların üniversite mezunu olmaları ( Ön lisans kabul edilmektedir ), bay elemanların askerlikle en az 2 yıllık ilişkisi bulunmaması gerekmektedir.

3 ay önce

Dikim Operatörü

Bursalı Tekstil - Doğanyurt

Havlu üretimi yapan firmamıza; Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen'' Bornoz '' dikiminde tecrübeli ''Overlok - düz makineciler'' alınacaktır.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Yaşarbey Gıda Tarım Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bayan Temizlik Personeli aranmaktadır.Görev Tanımı; temizlik personelinin yaptığı görev ve sorumluluklardır. Bu görev ve sorumluluklar; iş organizasyonu yapmak, iş güvenliğine ilişkin önlemleri almak, kişisel hazırlık yapmak, çalışma programını almak, kullanacağı malzeme araç ve gereci sağlamak, makine ve ekipmanların bakımını sağlamak, çalışma alanını temizliğe hazırlamak, çalışma alanındaki çöpleri toplamak, temizliğe engel olabilecek eşya ve malzemeleri kaldırmak, temizleme işlemlerinden zarar görebilecek eşya ve malzemelerin koruma önlemlerini almak, çalışma alanını havalandırmak, leke çıkarma işlemlerini yapmak, toz almak, cam silmek, parlatma ve cilalama işlemlerini yapmak, ahşap ve deri yüzeyleri parlatmak, kristalize cilalı ve polimerize cilalı zeminleri parlatmak, yıkama işlemlerini yapmak, Sorumlu ve ustanın verdiği tüm görevlerin eksiksiz yerine getirmek, kullanılan malzemeleri iş bitiminde düzgün ve temiz olarak depoya kaldırmak, personel yönetmeliğine uygun çalışmak, kayıp eşya sistemi hakkında bilgi sahibi olmak ve uygulamak, kendisine teslim edilen anahtarların sorumluluğunu taşımak sorumlunun bilgisi dışında kimseye vermemek, tüm hasar ve kayıplarla ilgili notları sorumluya bildirmek, kullandığı teknik araç ve gerecin bakımını yapmak, programda belirtilmiş olan çalışma saatlerine uymak, gibi görev ve sorumlulukları vardır.Çalışma yeri Mardin Kızıltepedir.

2 ay önce

Servis Müdürü (Otomotiv)

Edirne Servis ve Otomotiv A.Ş. - Doğanyurt

Servis Müdürü (Otomotiv) aranmaktadır.Servis ticari faaliyetini geliştirmek,Servis verimliliğini arttırmak,Servis işletmesini organize etmek,Ekipleri teşvik etmek,

2 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Atabay Eğitim Kurumları - Doğanyurt

4 şubesi bulunan, ortaokul ve lise eğitimi veren kurumumuzda çalışmak üzere Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

1 hafta önce

Iç Mimar

Ligna Mobilya - Doğanyurt

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İç Mimarlık, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği, Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği vb.) · Realistik Render alabilen, · İleri düzeyde V-Ray Render kullanabilen, · Autocad programına hakim, · 3ds Max, Photoshop ve tercihen SketchUp bilen, · Yenilikçi, sonuç odaklı, · Sorumluluk sahibi, · Takım çalışmasına yatkın, iletişimi yüksek, “3D Modelleme Uzmanı” bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Genetik Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Danışmanlığını yaptığımız Türkiye genelinde hizmet vermekte olan Özel Sağlık Merkezinde ki İleri Teknoloji laboratuvarına Mesul Müdürlük yapabilecek Genetik Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Müzik Öğretmeni

Cebir Okulları - Doğanyurt

Alanında başarılı,üretken,dinamik arkadaşlar arıyoruz

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler