Doğanyurt Madencilik - Metalurji İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Madencilik - Metalurji İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vasıfsız Gemi Personeli

Rotterdam Denizcilik - Doğanyurt

Türkiye'nin ve Dünya'nın hızla gelişen ve en büyük işlerinden biri olan denizcilik işinde sizde yerinizi alarak iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. YOLCU VE TİCARİ GEMİLERİN; Güverte Departmanlarında Yüksek Gelir + Kariyer + Tüm Sosyal Haklarla Günlük 8 Saat Vardiya Sistemi İle Devamlı Seyir Halindeki Gemi Ve Özel Yat İçerisinde Görev Alacak (BAY) Personeller. Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Seyahat engeli olmayan denizcilik işini uzun vadeli düşünen kariyer yapmayı hedefleyen tecrübesiz olarak güverte, makine ve mutfak bölümünde yetiştirilmek üzere bay vasıfsız gemi personelleri alınacaktır. Not: Sabıka kaydı, sağlık sorunu olmayan ve en az ilköğretim mezunu olan kişiler insan kaynakları departmanlarımızdan bilgi edinebilirler.. Gereken evraklar • Kimlik fotokopisi • Sabıka kaydı • İkametgâh • Nüfus kayıt örneği • Diploma fotokopisi • Askerlik terhis veya tecil belgesi • 15 adet fotoğraf

1 ay önce

Müzik Öğretmeni

Antalya Harvard Publıshers Ltd. Şti. - Doğanyurt

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyona sahip, MS Office programlarına hakim, Başarı odaklı, takım çalışmasına yatkın, İletişim gücü yüksek, üretken, Kariyer planı olan, idealist, Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

1 ay önce

Yetiştirilmek Üzere Makina Operatörü

Yılmaz Plastik Sanayi Ticaret - Doğanyurt

Plastik üretim fabrikamızda görevlendirmek üzere plastik enjeksiyon makinelerinde çalışacak, sorumluluk sahibi vardiya sorunu olmayan personeller alınacaktır. (YETİŞTİRİLMEK ÜZERE) -Vardiyalı çalışma düzenine uygun -Erkek adaylar için, askerliğini yapmış olmak, -Benzer işlerde çalışmış olmak, -Teknik liselerden mezun olmuş olmak, -Plastik ve Enjeksiyon makineleri konusunda bilgi sahibi olmak, Tercih önceliğimizdir.

3 ay önce

Meydancı-Temizlik Personeli

Kayaalp Turizm Denizcilik Inşaat Ticaret - Doğanyurt

Kaleiçi Yat Limanı'nın tek oteli olan 30 odalı otelimize, sabah restauranta, öğleden sonra da temizliğe yardım edebilecek bay veya bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Tercihen, sigara kullanmayan ve işinde hassas davrananlar lütfen randevu alarak görüşmeye geliniz.

1 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Smmm Gökhan Yurdagül - Doğanyurt

Stejyer (Öğrenci) aranmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Zemin Hafriyat - Doğanyurt

Firmamızda ön muhasebe yapabilecek deneyimle personel arıyoruz. İnşaat muhasebesini iyi bilen arkadaşlar önceliğimiz olacağını dikkatle bildiririz.

2 ay önce

Elektrostatik Toz Boya Ustası

Fibula Mimarlık Tasarım Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sektörünün lideri konumunda olan firmamızın imalat aşamalarında görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz. * 40 yaşını aşmamış, Bay; * Askerlik ilişiği olmayan; * Çok yönlü ve rutin dışı çalışmaya meyilli; * Dikkatli, düzenli ve disiplinli; * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden; * Seyahat engeli bulunmayan; * Eletrostatik toz boyama işinde tecrübeli, usta ya da kalfa aranmaktadır. * Tüm sosyal ve mali haklar eksiksizdir. İŞ GÖRÜŞMESİ İÇİN FİRMAMIZ SABİT TELEFONUNDAN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

3 ay önce

Araştırma Geliştirme / Arge Sorumlusu

Kayalar Mutfak A.Ş - Doğanyurt

Elektrikli ve Gazlı sanayi tipi mutfak pişiricileri ve Fırınları üretimi yapan , Endüstriyel Mutfak sektöründe 60 yıllık deneyimli firmamızın AR GE departmanının sorumluluğunu alabilecek yeni ve teknolojik ürünler üretmemiz için araştırma ve ürün geliştirme çalışmalarını yürütecek AR-GE Müdür ve yardımcıları aramaktayızİŞ TANIMI· Yeni cihazlar tasarlamak, . Yeni tasarlanan ürünlerle ilgili teknik resim çizimlerini yapmak ve dökümanlarını hazırlamak· Ürün imalatında kullanılan parçaların, imalat ve montaj teknik resimlerini hazırlamak,· Mevcut ürün tasarımlarında revizyon, iyileştirme çalışmaları yapmak arşivlerini güncel halde tutmak,· Ürünlerde kullanılan her türlü parçanın ve bu parçaların montajlarının teknik resimlerini SolidWorks ortamında oluşturmak,· Tasarımı hazırlanmış ürünlerin ağaçlarını ve malzeme ihtiyaçlarını(reçete) belirlemek,· Yapılan tüm çalışmaları raporlayıp sunmak,· Ürün ve teknoloji benchmarkları yapmak, · Üretimde verimliliği ve etkinliği artırıcı, maliyet azaltıcı çalışmalar yapmak, · Üretimde ortaya çıkan tasarım sorunları ile ilgilenmek, çözümler üretmek,

2 hafta önce

Cnc Freze Operatörü

Uyarlar Makina - Doğanyurt

Çoğunlukla PCV sektörüne makina parçaları işliyoruz.Tercihen Cad/Cam de bilen eleman aranıyor.

1 ay önce

Grafiker

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

ACIK HAVA Dijital baskı bölümde alanında aktif görev alabilecek; Tercihen sektörde en az bir yıllık tecrübesi bulunan, mac kullanabilen açık hava sektöründe çalışmış Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır..

23 saat önce

Asistan

Mas Maschinen - Doğanyurt

Uluslararası Sanayi Sektöründe Makine Ticareti alanında faaliyet gösteren firmamızın başlangıç olarak Bayrampaşa’da ki ofisinde görevlendirilmek veya yetiştirilmek üzere, Yabancı Dil Bilen Almanca-İngilizce diline Hâkim, Yabancı Dil eğitimi almış; Şirketler ile görüşmeleri başlatıp yürütmek, ARGE çalışmaları yapmak, Data Base oluşturmak, kendisine verilen görevleri yerine getirmek, Sorumlu olduğu İsleri yürütmek gibi görevlerden sorumlu olacak Almanca ve İngilizce dillerine hakim Asistan aranmaktadır. İstanbul Bayrampaşa - Almanya Dortmund ve Hagen da Ofislerimiz vardır. Maaş: 2500 - 5000 TL arasıdır.

2 ay önce

Estetisyen

Wellnesspoint Diyet ve Güzellik Merkezi - Doğanyurt

Gaziantepte çalışacak Estetisyen AranıyorUzman Estetisyen.Estetisyen.

2 ay önce

Puantör (Operasyon Elemanı)

Narlog Lojistik Dep. Nakl. Inş. Taah. Tic. - Doğanyurt

Taze ve Donuk Gıda Taşımacılığı yapan firmamızda çalışmak üzere; -En Az Lise Mezunu, -Tercihen Lojistik sektöründe en az 1 yıl deneyimli, -Yurt İçi Satış birimleriyle koordineli çalışabilecek, -Kendi sorumluluk sahasında bulunan müşterilerin ürün alım süreçlerini takip edecek, -Bağlı bulunduğu amirine yükleme planı ve ürün miktarlarını anlık bildirebilecek, -Organizasyon, planlama ve takip yeteneği gelişmiş, -Yoğun çalışma temposuna dayanıklı, -Dinamik ve iş takibi yüksek, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, -Excel bilgisine sahip, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Tercihen Samandıra, Sancaktepe,Sultanbeyli, Çekmeköy civarında ikamet eden, "Puantör" olarak firmamızda görev alacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Hukuk Müşaviri

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Hukuk Müşaviri aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız hukuk bürosu için alanında deneyimli Hukuk Müşaviri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 hafta önce

Elektrik Teknisyeni

Idea Makina İmalat Sanayi ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Jeneratör üretimi ve satışı yapan firmamızın İstanbul Tuzla Deri OSB de bulunan fabrikamızın Üretim Bölümünde görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Özel Ankara Anıl Ilkokulu - Doğanyurt

Özel ilkokulumuzda görevlendirmek üzere bayan temizlik personeli aranmaktadır. İlgilenen adayların irtibata geçmeleri rica olunur.

2 ay önce

Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

TUZLA - KARTAL - SULTANBEYLİ - ÜMRANİYE ve KADIKÖY de yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - Plaza - Avm ve Metro gibi projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2100 Ort. + Yemek + Agi * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

3 ay önce

Müşteri Hizmetleri Yetkilisi

Bikoshu - Doğanyurt

* Telefon dış arama ile potansiyel müşteri ve iş ortaklarından saha satış ekibi için randevu alma. * Operasyon ekibine telefon ve iş süreçleri desteği * Ön muhasebe ve müşteri hesaplarının kontrol ve sorumluluğu

2 ay önce

Güvenlik-Gözetim-Danışma Personeli

Sesa Group - Doğanyurt

FİRMAMIZIN ANADOLU YAKASI YENİ ALDIĞI (15 Adet) KONUT - İŞ MERKEZİ ve FABRİKA PROJELERİNDE ÇALIŞARAK ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMA FIRSATI..

1 hafta önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Mediworld Tip Merkezi - Doğanyurt

Sgk - Öss -Tss mevzuatlarına hakim, Acil Banko ( gece ) - Poliklinik ( gündüz ) Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler