Doğanyurt Lojistik / Taşımacılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Lojistik / Taşımacılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Galvaniz Operatörü

Lindsay Sulama Ve Altyapı A. Ş. - Doğanyurt

%100 Amerikan sermayeli sulama fabrikamız için galvaniz operatörü arayışımız vardır. Uyumlu Çalışkan Disiplinli En fazla 40 yaşında Erkek Askerliğini yapmış En az ilkokul mezunu Devamlı çalışmayı hedefleyen çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Kalıp Ustası

Alprof Alüminyum - Doğanyurt

DAHA ÖNCE ALÜMİNYUM PROFİL FABRİKASINDA ÇALIŞMIŞ KALIP USTASI ARANMAKTADIR. ŞARTLAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR.

2 ay önce

Teknik Eleman

Temser Güvenlik ve Koruma Org Hiz Ltd Şti - Doğanyurt

Levent’te bulunan Plaza projemizde bina bakım/onarım personeli olarak görevlendirilmek üzere Teknik Eleman aranmaktadır.Maaş + AGİ + Yol + Sodexoİşe alınacak kişi sayısı: 1 Kişi

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Yediiklim Kpss Kursu - Doğanyurt

ÜNİVERSİTE GİRİŞ SINAVLARI HAZIRLIĞA YÖNELİK MAT1 VE MAT2 KONULARI ANLATABİLECEK TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ MATEMATİK ÖĞRETMENİ

1 ay önce

Stok Destek Personeli

Bystag - Doğanyurt

Biz metal,ahşap ve poster kategorisinde dekorasyon ürünleri üreten bir tasarım şirketiyiz. TAM ZAMANLI VEYA PART-TİME POZİSYON Stok destekleme elemanı Çalışma Saatleri: 08:00 -18:00 saatleri arasındadır. POZİSYON İLE İLGİLİ BİLGİ Gelen ve giden kargoları teslim etme ve teslim alma Kutu paketleme ve hazırlama Ürün stokuna uygun ürünleri toplama ve hazırlama ARANAN PART-TİME VEYA TAM ZAMANLI ÇALIŞANIN NİTELİKLERİ Dil Bilgisi: İngilizce Başlangıç Seviyesi Genel nitelikler: Deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Mesleki sorumluluk ve etik bilincine sahip Disiplinli, Dakik ve sorumluluğu ön planda tutan çalışma anlayışına sahip Dikkatli ve özenle çalışmaya yatkın Takım Çalışmasına Yatkın Firma kurallarına uyumlu

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Avrupapeyzaj - Doğanyurt

Çocuk Oyun Parkı ve Kent Mobilyaları imalatı yapan firmamıza ön muhasebe elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yazıcı Yedek Parça Ercenk Irtük - Doğanyurt

YAZICI YEDEK PARÇA SATIŞI YAPAN FİRMAMIZA ÖN MUHASEBEYE BAKACAK GENÇ DİNAMİK TECRÜBELİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

2 ay önce

Hızlı Okuma Öğretmeni

Çan Eğrisi Kişisel Gelişim Kursu - Doğanyurt

İzmir Menemen ilçesinde çalışmak üzere Formasyon ya da Eğitim fakültesi çıkışlı sertifikası olan hızlı okuma öğretmenleri alınacaktır.

2 ay önce

Inşaat Mühendisi-Inşaat Teknikeri

Solid Belgelendirme Ve Gözetim Hizmetler - Doğanyurt

Mesleki Yeterlilik sınavlarında görev yapacak Sınav Yapıcı(değerlendirici ) /Karar Verici pozisyonları için çalışma arkadaşları arıyoruz... Firmamız 17024 Personel Belgelendirme konusunda akredite edilmiş, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşudur. İnşaat Teknikeri için 7 yıl tecrübe inşaat mühendisleri için 3 yıl tecrübe şartı aranmaktadır. -Firmamız da tam zamanlı olarak çalışacak -Mesleki Yeterlilik Kurumu'nun değerlendiriciler için düzenlediği seminere katılmış olan, -3 yıl iş deneyimine sahip, -Seyehat engeli olmayan , -Aktif araç kullanabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Araç Filo Sorumlusu

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Araç Filo Sorumlusu aranmaktadır.Sürücü kursunda eğitimde kullanılan araçlardan sorumlu Araç Filo Sorumlusu aranmaktadır.Çalışma saat Sabah : 10.00 - Akşam : 20.00Hafta içi 1 gün izin***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Kimya Öğretmeni

Everest Dershanesi - Doğanyurt

EVEREST EĞİTİM KURUMLARINDA 2018/2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ 2.DÖNEMİNDEN BAŞLAYARAK YENİ AÇILACAK BİNAMIZDA LİSE VE MEZUN ÖĞRENCİLERE DERS DESTEĞİ VEREBİLECEK ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINDA YARDIMCI OLABİLECEK KİMYA BRANŞINDA ÖĞRETMENLER ALINACAKTIR. ARANAN ÖZELLİKLER: *ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN, *PEDEGOJİK FORMASYONU OLAN, *TERCİHEN MESLEKTE DENEYİMİ OLAN, *BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK GELİŞMELERE İLGİSİ OLAN, *İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK,SORUMLULUK SAHİBİ,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, *ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİ SEVEN .BAŞVURULAR KURUMA ŞAHSEN BAŞVURARAK YADA ELEMAN ONLINE'A CV BIRAKARAK YAPILACAKTIR.

2 ay önce

Beyaz Eşya Teknisyeni

Ar-Ge Teknik - Doğanyurt

Kadıköy Göztepe Köprüsü bölgesinde bulunun 15 yıllık beyaz eşya yetkili servisimizde çalıştırılmak üzere; * Beyaz eşya ürünlerinin montajı ve arızasında tecrübeli, * Klima montaj ve arızasında tecrübeli, *İş disiplinine sahip, *Güler yüzlü Beyaz eşya teknisyeni alınacaktır.SSK + Yemek + Prim + Maaş

1 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Door Teknoloji Ve Eğitim Ltd. Şti - Doğanyurt

Yapay zeka ve ileri teknoloji alanında faaliyet gösteren şirketimiz için "Kurumsal Satış Uzmanı" alınacaktır. Görev Tanımı: Yapay zeka teknolojisinin ve ürünlerimizin kurumsal satış süreçlerini planlamak ve plan dahilinde hayata geçirmek. Çalışma Yerleri: Kadıköy ve Şişli Ofisler Aranan Nitelikler: * Üniversite Mezunu * İletişim Kabiliyeti Güçlü * Kurumsal Satış Alanında Kariyer Hedefleyen * İkna ve Takip Becerisi Yüksek * Yetişmiş ya da Yetiştirilmek Üzere * Teknolojiyi Seven * Kurumsal Çalışma Şartlarına Ayak Uydurabilen * Orta Düzey İngilizce Bilen * Ekip Çalışmasına Yatkın

2 ay önce

Elektrik Teknikeri

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Elektrik Teknikeri aranmaktadır. Projelerimizde değerlendirmek üzere Seyahat engeli olmayan Elektrik Teknikeri alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Resepsiyonist

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Resepsiyonist aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Fizik Öğretmeni

Buca Birey - Doğanyurt

Kurumumuzda en az 4 gün çalışacak kadrolu fizik öğretmeni ihtiyacımız vardır .

1 ay önce

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Doğanyurt

Suudi Arabistan da çalışacak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Asansör Muayene Mühendisi

Akm Asansör Kontrol ve Teknik Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Asansör Periyodik Kontrol Muayene Mühendisi arıyoruz.

5 gün önce

Matematik Öğretmeni

Kazananlar Eğitim Kulübü - Doğanyurt

TYT-AYT KONULARINA VE SORU ÇÖZME TEKNİKLERİNE HAKİM,HAFTA İÇİ 09:30-19:00/ HAFTA SONU 08:30-18:45 ARASI MESAİ SAATİNE GÖRE ÇALIŞABİLECEK MATEMATİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. BAŞVURULARIN RESİMLİ CV ŞEKLİNDE OLMASI ŞARTTIR.

2 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Dijital Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Seo-Sem dijital kampanyaları yönetebilecek,Dijital kültüre ve kreatif vizyona sahip,Dijital dünyadaki trendlere hakim,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler